0.0 (0 Değerlendirme)

Blackmagic Blackmagic DaVinci Resolve Studio 18

Ürün Kodu: 785710028
 • En geç 24 Haziran Pazartesi günü kargoda
Satıcı: fotozeynep
12.999 TL
12.999 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Profesyonel Kurgu, Renk, Görsel Efekt ve Ses Post Prodüksiyonu!

Ürün Tanımı
DaVinci Resolve; kurgu, renk düzeltimi, görsel efektler, hareket efektleri ve ses post prodüksiyonunu bir yazılım aracında birleştiren tek çözümdür! Zarif ve modern arayüzü, yeni kullanıcılar için öğrenmesi hızlı ve yeterince kolay olmasına rağmen, profesyoneller için de güçlüdür. DaVinci Resolve, daha hızlı ve daha yüksek kalite iş yapmanıza olanak tanır, çünkü birkaç uygulamayı öğrenmek ya da farklı işler için yazılım değiştirmek zorunda kalmazsınız. Yani, tüm işlemler süresince kamera orijinal kalitesindeki görüntülerle çalışabilirsiniz. Bu, tek bir uygulamada kendi post prodüksiyon stüdyonuza sahip olmaya benzer! Bunların ötesinde, DaVinci Resolve'yi öğrenmekle Hollywood profesyonellerinin kullandığı araçların birebir aynısını kullanmayı öğreniyorsunuz!

DaVinci Resolve 18'deki Yenilikler
DaVinci Resolve 18, bulut tabanlı iş akışlarını kullanarak uzaktan ortak çalışmanın yepyeni bir yöntemini sunuyor! Blackmagic Cloud kullanarak proje belgelikleri için bir sunucu oluşturabilir ve dünyanın herhangi bir yerindeki birden fazla kullanıcıyla aynı zaman çizelgesinde gerçek zamanlı olarak ortak çalışabilirsiniz. Proxy Generator uygulaması, sizin için proxy'ler oluşturur ve yönetir. DaVinci Resolve, onlarla çalışmayı otomatik hale getiren yeni bir proxy menüsüne sahiptir. Orijinal medyayı ve proxy'leri tek bir tıklamayla yeniden birbirine bağlayabilirsiniz! Apple Neural Engine desteği, Apple Mac M1 modellerinde 30 kata kadar daha hızlı oynatıma imkan verir. DaVinci Resolve 18, ultra güzellik ve 3D depth map’leri, kurgucular için geliştirilmiş altyazı, Fairlight sabit bus kanallarını FlexBus'a dönüştürme ve benzeri birçok yeni Resolve FX içerir!

Post Prodüksiyon için Hepsi Bir Arada Çözüm
DaVinci Resolve, "sayfalara" bölünmüştür. Bu sayfaların her biri, size belirli bir iş için özel bir çalışma alanı ve araçlar sağlar. Kurgulama işlemleri cut ve edit sayfalarında, görsel efektler ve hareket efektleri Fusion sayfasında, renk düzeltme renk sayfasında, ses işlemleri Fairlight sayfasında, medya organizasyonu medya sayfasında ve çıktı alma işlemleri de teslimat sayfasında yapılır. İşlemlerin birinden diğerine geçmek için sadece tek bir tıklama yeterli!

Edit
Dünyanın en hızlı ve en gelişmiş profesyonel doğrusal olmayan kurgu (NLE) sistemi.
Edit sayfası, dünyanın en gelişmiş doğrusal olmayan profesyonel düzenleyicisidir. Tanıdık kanal düzeni, çift monitörlü tasarımı ve geleneksel iş akışı, yeni kullanıcıların öğrenmesini kolaylaştırırken, profesyonel editörler için halen yeterince güçlüdür. Uzun metrajlı filmler, televizyon programları, internet yayınları, reklamlar, belgeseller gibi daha büyük projeler için mükemmeldir. Edit sayfası; sürükle-bırak düzenleme, içeriğe duyarlı otomatik ince ayar araçları, daha hızlı çalışabilmeniz için tamamen özelleştirilebilir klavye kısayolları ve projenize ekleyip hareketlendirebileceğiniz yüzlerce yazı, geçiş ve efektle dolu bir belgelik özelliklerini taşır. Bunların yanında; tam medya yönetimine, organizasyon ve timeline yönetimi araçlarına da sahip olursunuz.

Cut
Kurgucuların işlerini hızla bitirmeleri için tasarlandı!
Cut sayfası, teslim süreleri çok sıkı olan ve hızlı bir şekilde bitirmeniz gereken projeler için mükemmeldir. Belgesel çalışmaları için de harikadır. Cut sayfası, öğrenmesi çabuk olan ve hızlı kurgu için tasarlanmış modern bir arayüze sahiptir. Kaynak kaset, ikili zaman çizelgesi, hızlı denetleme gibi özellikler ve akıllı kurgulama araçları, her zamankinden çok daha hızlı çalışmanıza yardımcı olur. Senkronize bin ve kaynak üzerine yazma araçları, çok kameralı programları kurgulamanın en hızlı yolu olduğundan, mükemmel şekilde senkronize edilmiş kesitler oluşturmayı kolaylaştırır! Kurgu sayfasındaki her şey eyleme dayalı olduğu için her tıklamanın bir görevi vardır. Yani, vaktinizi komut aramakla harcamak yerine, kurguluma için kullanabilirsiniz. Bunlara ek olarak ölçeklenebilir arayüzü, stüdyo dışında yapılan kurgulama çalışmaları için mükemmeldir!

Color
Hollywood’un tercih ettiği renk düzeltici!
DaVinci Resolve renk sayfası, Hollywood’da kullanılan en gelişmiş renk düzelticidir ve üst düzey sinema filmlerinin ve televizyon programlarının renklendirilmesinde ve bitirilmesinde, diğer sistemlerden çok daha fazla kullanılmıştır! Ayrıca, yeni kullanıcıların gelişmiş araçları öğrenmeye devam ederken, harika sonuçlar elde etmesini kolaylaştırmak için tasarlanmış özelliklerle de kullanışlıdır. Mesela, görüntü düzenleme yazılımı kullanan herkes yeni ana kontrol kaydırıcılara aşina olacağı için kontrastın, sıcaklığın, orta ton ayrıntısının, doygunluğun ve benzerlerinin ayarlanmasını kolaylaştırır. Renk sayfasında; PowerWindows™, niteleyiciler, takip, gelişmiş HDR derecelendirme araçları ve daha fazlasının dahil olduğu, inanılmaz derecede kapsamlı birincil ve ikincil renk derecelendirme özellikleri bulunur!

Fusion
Sinematik kalitede görsel efektler ve hareket efektleri!
Fusion sayfası, tamamen DaVinci Resolve'nin dahilinde sinematik görsel efektler ve yayın kalitesinde hareketli grafikler oluşturmanıza imkan verir! Fusion; katman tabanlı bir yaklaşım kullanan iş akışlarıyla oluşturabileceğinizden daha sofistike efektler ve animasyonlar oluşturmanızı kolaylaştıran ve hızlandıran, düğüm tabanlı bir iş akışına sahiptir. İnanılmaz derecede doğal ve gerçekçi animasyonlar oluşturmanıza olanak tanıyan gelişmiş animasyon eğrisi ve keyframe düzenleyicilerin yanı sıra görsel efektler ve hareketli grafikler için yüzlerce 2D ve 3D araca sahip oluyorsunuz. Fotogerçekçi kompozitler, nefes kesen hareketli başlıklar, 3B parçacık sistemleri ve bunlar gibi daha fazlasını oluşturmanız için nokta, düzlemsel ve 3D kamera takibinden, rotoskop ve keyleme araçlarına kadar her şeye Fusion sahiptir.

Fairlight
Ses post prodüksiyonu için tasarlanan profesyonel araçlar.
Fairlight sayfası, ses post prodüksiyonu için yüzlerce profesyonel araca sahiptir. Bu, kurgulama ve renk sisteminize entegre edilmiş, profesyonel bir dijital ses yazılımına (DAW) sahip olmak gibidir! Tanıdık klavye tabanlı düzenleme araçları, son derece hızlı çalışmanıza olanak tanır, özellikle de başka bir sistemden Fairlight'e geçiyorsanız. Yeni, olağanüstü Fairlight Audio Core; gerçek zamanlı efektler, EQ ve dinamik işleme ile aynı anda 2.000 adede kadar kanalla çalışmanıza imkan tanır! Örnek doğruluğunda düzenleme araçları, gelişmiş ADR ve Foley özelliklerinin yanı sıra reverb, de-esser, uğultu giderici ve bunlar gibi daha fazla Fairlight FX efektlerine sahip oluyorsunuz. Stereo, 5.1, 7.1 ve hatta en yeni sarmal üç boyutlu ses formatlarının miksajını ve mastering işlemlerini aynı proje içinde yapabilirsiniz!

Media ve Teslimat
İnanılmaz genişlikte format desteği, tamamlama ve master dosyaları oluşturma!
Medya ve teslimat sayfalarında; yazılıma aktarma, yönetme ve nihai projeleri teslim etmeniz için ihtiyacınız olan her şey var. Medya sayfası, kurguya başlamadan önce çekimleri hazırlamanıza, klipleri senkronlamanıza, medyayı bin’lerde düzenlemenize ve metaverileri eklemenize olanak tanıyan, özel bir tam ekran çalışma alanıdır. Yedekleme sırasında kamera ortam kartlarındaki tüm verilerin kopyalandığından emin olmak için klon paletini kullanın. Kurgu veya derecelendirme esnasında, DeckLink aracılığıyla video çıkış sinyallerini, uzak bir müşterinin monitörüne yayınlayın. Hızlı çıktı alma aracını kullanarak, herhangi bir sayfadan dosyaların çıktısını alabilir ve YouTube, Vimeo ve Twitter'e yükleyebilirsiniz. Teslimat sayfası, birden fazla işin çıktısını almak için bir işlemleme sırasıyla birlikte, tüm kodlama seçenekleri ve formatlar üzerinde tam kontrol verir!

Öne Çıkan Özellikler
• Düzenleme, Derecelendirme, VFX ve Ses Postu
• Non-Linear Video Editing
• Node-Based Color Grading
• Fusion VFX Compositing & Motion Graphics
• Fairlight Audio Post-Production
• Kesintisiz Single-Timeline İşbirliği
• Video ve Ses Kontrol Paneli Desteği
• Apple Metal ve CUDA GPU İşleme
• Emmy Ödüllü Görüntü İşleme
• Mac, Windows ve Linux Uyumlu

Sistem Gereksinimleri
Mac:
Mac OS X 10.10.3 Yosemite ve 10.11 El Capitan
16 GB sistem belleği önerilir ve desteklenen minimum 8 GB'dir
Blackmagic Design Desktop Video sürüm 10.4.1 veya üzeri
CUDA Driver sürümü 7.0.36
NVIDIA Driver sürümü - GPU'nuzun gerektirdiği şekilde
RED Rocket-X Driver 2.1.31.0 ve Firmware 1.4.1.16 veya üzeri
RED Rocket Driver 2.1.23.0 ve Firmware 1.1.18.0 veya üzeri

Windows:
SP1 ile Windows 8.1 Pro 64 bit
16 GB sistem belleği önerilir ve desteklenen minimum 8 GB'dir
Blackmagic Design Desktop Video sürüm 10.4.1 veya üzeri
NVIDIA/AMD/Intel GPU Driver sürümü - GPU'nuzun gerektirdiği şekilde
RED Rocket-X Driver 2.1.31.0 ve Firmware 1.4.1.16 veya üzeri
RED Rocket Driver 2.1.23.0 ve Firmware 1.1.18.0 veya üzeri


Garanti Süresi (Yıl) Garanti Tipi
2 Resmi Distribütör Garantili

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

*Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

*Taksitli satışlarda taksit sayısı ürün gruplarına ve sepet tutarına göre değişmektedir. Taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde firma tarafından sepet tutarı 0-1000 TL siparişler için tek çekim, 1001 -15.000 TL için 3 taksit, 15.001-20.000 TL için 4 taksit, 20.001 TL ve üzeri alışverişler için 12 aya varan taksit imkanı alışveriş esnasında uygulanmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Blackmagic DaVinci Resolve Studio 18
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Grafik ve Tasarım
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Blackmagic Grafik ve Tasarım
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.