0.0 (0 Değerlendirme)

Black&Decker BHFEV362DP 36V Kablosuz Pet Başlıklı Dikey Şarjlı Süpürge

Ürün Kodu: 115043266
 • En geç 07 Haziran Çarşamba günü kargoda
Satıcı PaRaBoL
%29
8.299 TL
5.899 TL
%29
8.299 TL
5.899 TL
Diğer Satıcılar (1)
Satıcı
TEKNOSA
6.499 TL

Ürün Açıklaması

Ev ortamında kedi ve köpek gibi evcil hayvanların tüylerini kolayca toplamak için Black&Decker BHFEV362DP 36V kablosuz pet başlıklı dikey şarjlı süpürge modelinden yardım alabilirsiniz. Kullanıcı dostu başlıkları ile beğeni toplayan Black&Decker BHFEV362DP 36V kablosuz pet başlıklı dikey şarjlı süpürge, farklı noktaların özelliklerine en uygun şekilde temizlik işlemlerini yerine getirmenize yardımcı olur. Dar ve uzun bir gövde yapısı bulunduğu için alan kullanımında da verim sağlar. Aynı zamanda koltuk arkası, koltuk altı gibi alanlara rahatlıkla erişmek için de Black&Decker BHFEV362DP dikey şarjlı süpürge modelini kullanabilirsiniz. Hafif olmasıyla da dikkat çeken ürün, uzun süreli kullanımlarda kolunuzun yorulmaması için uygundur. Ergonomik tutma sapı bölümü aracılığıyla süpürgeyi dilediğiniz noktaya doğru rahatlıkla hareket ettirip işlerinizi yerine getirebilirsiniz. Kavrama kolaylığı sağlayan sap bölümü, farklı alanlarda temizlik yaparken etkili sonuçlar almanıza yardımcı olur. Ürünün çıkarılabilir boru kısmı da bulunur, böylece ürünü el süpürgesi şeklinde kullanarak dar alanlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Black&Decker BHFEV362DP 36V Kablosuz Pet Başlıklı Dikey Şarjlı Süpürgeyi Neden Almalıyım?

Duvara monte edilebilir olduğu için evinizde kullanmayı tercih edebileceğiniz Black&Decker BHFEV362DP-QW dikey süpürge, kısıtlı alanlarda başarılı işler çıkarmanıza yardımcı olur. İnce ve dayanıklı gövdesi ile kullanıcıları memnun ederek düzenli şekilde ev temizliği yapmaya imkân tanır. Öte yandan düşük ses düzeyi ile çalıştığı için de Black&Decker BHFEV362DP 36V kablosuz pet başlıklı dikey şarjlı süpürge modelini seçebilirsiniz. Günün her saatinde kirlere ve tozlara rahatlıkla müdahale etmek için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Model; hijyen oluşturmayı kolaylaştırır ve filtreleri ile kullanıcılarını memnun eder. Ön ve arka filtre detayı bulunan ürün, tozların evinize tekrar dolmasını başarılı bir şekilde engeller. Yıkanabilir filtre detayı da süpürgeyi daha hijyenik ve pratik bir biçimde kullanmanız için eklenmiştir. Ayrıca kullanışlı ve geniş toz haznesi dolayısıyla da bu ürünü evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Tozları güvenli bir şekilde hapseden hazne, sızıntı sorununu engelleyerek güven verir.

Black&Decker BHFEV362DP 36V Kablosuz Pet Başlıklı Dikey Şarjlı Süpürgeyi Nasıl Kullanırım?

Şarj seviyesi azaldığında Black&Decker BHFEV362DP-QW modelinin pilini doldurarak ürünün kullanmaya devam edebilirsiniz. Gövdesinde bulunan düğmeler, ürünün farklı özelliklerini kolayca aktif hale getirmenizi sağlar. Farklı açılarda kullanılmaya uygun olduğu için süpürge ile beraber mobilyaların ön ve arka kısımlarının yanı sıra alt bölümlerini de rahatça temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda, emme gücü seviyesi değiştirilebilir olduğu için Black&Decker BHFEV362DP süpürgeyi kir yoğunluğuna göre ayarlayarak enerji tasarrufu oluşturabilirsiniz. Maksimum 78 dakika boyunca kullanılmaya uygundur ve 5 saatlik bir zaman diliminde tam şarj seviyesine ulaşarak verimli bir şekilde temizlik yapmanıza yardımcı olur. 26.5 cm genişliğindeki süpürge, 112 cm’lik yüksekliği ile eğilmenize gerek bırakmadan zorlu noktalara ulaşmanıza uygundur. 19.5 cm derinliğindeki Black&Decker BHFEV362DP 36V kablosuz pet başlıklı dikey şarjlı süpürge, kullanışlı hatları sayesinde dar noktalarda başarılı bir iş çıkarmanıza da imkân tanır. Ürünün sadece 3.4 kilogramlık bir ağırlıkta olması, tek kolunuzla süpürgeyi konforlu bir biçimde yönetmenizi mümkün hale getirir.

Black&Decker BHFEV362DP 36V Kablosuz Pet Başlıklı Dikey Şarjlı Süpürge Kimler için Uygun?

Temizlik yapmaya fazla vakit ayıramayan kullanıcılar için uygun olan Black&Decker BHFEV362DP 36V kablosuz pet başlıklı dikey şarjlı süpürge, zamandan tasarruf etmeyi sağlar. Aynı zamanda kablo ve toz torbası gibi parçaları kullanmaya ihtiyaç duymadan temizlik yapmak isteyen kişiler de bu üründen yararlanabilir. Ergonomik ve kullanıcı dostu bir süpürgeye evinizde yer vererek işlerinizi kolaylaştırmak istiyorsanız Black&Decker tarafından geliştirilen BHFEV362DP 36V kablosuz pet başlıklı dikey şarjlı süpürge modelini tercih etmelisiniz. Black&Decker BHFEV362DP pet başlıklı dikey şarjlı süpürge yüksek güç desteği sağlar ve yiyecek kalıntılarından tozlara kadar birçok istenmeyen maddeyi kolayca ortadan kaldırır. Çarpma ve çizilme gibi problemlere karşı dayanıklı olan ürün, kullanım sırasında ortaya çıkabilecek sorunları aşmanız için elverişlidir. Süpürgenin pil şarj göstergesinin bulunması da kullanıcı dostu detaylar arasında yer alır. Bu gösterge üzerinden ürünü ne kadar süre boyunca kullanabileceğinizi kolayca anlayıp buna göre aksiyon alabilirsiniz.

Black&Decker BHFEV362DP 36V Kablosuz Pet Başlıklı Dikey Şarjlı Süpürgenin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Model; pet başlık detayı sayesinde hayvan sahiplerinin beğenisini kazanır ve tüyleri çok kısa bir sürede haznesine çeker. Böylece kedi ve köpek gibi evcil dostlarınızın tüylerini zeminden ve koltukların üzerinden rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Öte yandan diğer başlıklarını ve aksesuarlarını kullanarak da bu üründen verimli bir biçimde yararlanabilirsiniz. Koltuk döşemelerini, yastıkları ya da halıları temizlemek için bu ürünün başlıklarından yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda, sert zeminler için uygun olan başlıklarla beraber parke ve mermer yüzeylerde başarılı sonuçlar almanız mümkün hale gelir. Çizilme ve deformasyona yol açma gibi çeşitli sorunlara karşı koruma yarattığı için Black&Decker BHFEV362DP kablosuz dikey şarjlı süpürge modelini tercih edebilirsiniz. Pet başlık ayrıntısının sağladığı avantajla beraber hayvanseverler de bu üründen verimli bir biçimde yararlanabilir. İş yeri, ofis ve büro gibi alanlarda da kullanılabilir olan süpürge, sandalye ve masa gibi mobilyaların çevresini detaylı şekilde temizlemeyi sağlar. Dolap ve kiler gibi alanlarda Black&Decker markasının geliştirdiği şarjlı süpürge modelini dik ya da yatay konumda saklayarak alanı verimli kullanabilirsiniz. Hemen kullanışlı ve çok yönlü bir süpürgeye sahip olmak için Black&Decker BHFEV362DP modelini incelemeye başlayabilirsiniz.


Ağırlık Duvara Monte Güç Tipi
3.4 KG Evet 55 W Şarjlı
Işıklı Emiş Türü Hepa Filtreli Şarj Süresi
Evet Kuru Hayır 5
Toz Kapasitesi Moplu
0, 01-0, 99 Hayır

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Black&Decker BHFEV362DP 36V Kablosuz Pet Başlıklı Dikey Şarjlı Süpürge
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek