Gürültü Seviyesi 77 dB
0.0 (0 Değerlendirme)

Black&Decker BHFEV362DA 36V Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge

Ürün Kodu: 115043265
 • En geç 01 Haziran Perşembe günü kargoda
Satıcı PaRaBoL
%15
6.499 TL
5.497 TL
%15
6.499 TL
5.497 TL
Diğer Satıcılar (1)
Satıcı
TEKNOSA
5.999 TL

Ürün Açıklaması

Ev temizliğini kolaylaştıran ürünler arasındaki Black&Decker BHFEV362DA 36V kablosuz dikey şarjlı süpürge, zeminde yer alan artıkları ve kirleri kolayca ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Öte yandan koltuk ve kanepe gibi mobilyaların üzerindeki tozları almaya uygun başlıklarla tasarlanır. Az alan kaplayan tasarımı ile beğeni toplar ve bu sayede Black&Decker BHFEV362DP-QW 36V kablosuz pet başlıklı dikey süpürge modelini dar alanlarda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Geniş bir haznesi bulunur ve bu sayede tek seferde evin tamamını temizlemeye yardımcı olur. Aynı zamanda hafif tasarımı da Black&Decker BHFEV362DP modelini verimli bir biçimde kullanmanıza için size avantaj sağlar. Düşük ağırlıklı ürün taşıma kolaylığı sağladığı için kollarınızı yormadan süpürgeden yararlanmanız mümkün hale gelir. Dayanıklı gövde kısmı da süpürgenin dikkat çeken noktalar arasında yer alır. Aşınmaya ve dış etkilerin yıpratıcı gücüne karşı dayanıklı bir gövdesi bulunur. Böylece Black&Decker BHFEV362DP-QW modelini oldukça uzun ömürlü bir şekilde kullanarak evinizi temizlemeye devam edebilirsiniz.

Black&Decker BHFEV362DA 36V Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürgeyi Neden Almalıyım?

Kullanıcılarına zahmetsiz bir şekilde ev temizliği yapma imkânı tanıyan Black&Decker BHFEV362DA 36V kablosuz dikey süpürge modelini işlerinizi kolaylaştırmak için tercih edebilirsiniz. Hareket kabiliyetini artıran dar ve uzun gövde yapısı sayesinde ürünü rahatça yönlendirerek temizlik yapabilirsiniz. Black&Decker BHFEV362DP-QW modeli aracılığıyla ergonomik tasarım özelliğinin pratik avantajlarına ulaşmanız da sağlanır. Bu sayede ürünün tutma sapı kısmını rahatlıkla kavrayıp temizlik işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Öte yandan yüksek toz depolama kapasitesi ve 5 saat gibi kısa sürede şarj olma özelliği gibi önemli detaylar da Black&Decker BHFEV362DP modelini daha ilgi çekici hale getirir. Bu özellikler yardımıyla ürünü hem hijyenijk hem de kesintisiz şekilde kullanmaya devam ederek ekstra verim kazanabilirsiniz. Süpürgenin düşük ses düzeyi ile çalışarak görevini yerine getirmesi, gürültüye maruz kalmadan günün her saatinde temizlik yapmanız için uygundur. Yüksek emiş gücü desteği bulunur ve böylece inatçı kirleri ortadan kaldırmanız çok daha kolay hale gelir.

Black&Decker BHFEV362DA 36V Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürgeyi Nasıl Kullanırım?

Yeterli oranda şarj ettikten sonra Black&Decker BHFEV362DA 36V kablosuz dikey şarjlı süpürge modelini kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürünün şarj göstergesi aracılığıyla kullanım esnasında süpürgenin pil seviyesini kolayca takip edebilirsiniz. Emiş gücü ayarı yapmaya imkân tanıdığı için dikey süpürgeyi ortamdaki kirlerin ve tozların yoğunluğuna en uygun şekilde ayarlayarak kullanabilirsiniz. Ön ve arka filtre desteğinden yararlanır ve tozların dışarıya aktarılmasını engelleyerek maksimum oranda hijyen oluşturur. Ayrıca yıkanabilir filtre özelliği de bulunan Black&Decker kablosuz dikey şarjlı süpürge, belirli aralıklarla bu kısmı rahatça temizlemeniz için uygundur. İçeriğinde yer alan farklı başlıkları ve aksesuarları kullanarak ürünü değişik noktalara adapte edebilirsiniz. Kısa bir sürede başlık değişimi yapmayı mümkün hale getiren tasarımı sayesinde süpürgeyi hızlı ve pratik şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Üründen kullanışlı şekilde yararlanmak için yardım alabileceğiniz birçok detay da bulunur. Yatak ve döşeme başlığını kullanarak yatak odası ve salon gibi alanlarda etkili sonuçlar alabilirsiniz. Toz alma başlığı ile tozları kolayca yok eder, dar aralık ucu ile kısıtlı noktalardaki kirleri rahatlıkla ortadan kaldırır.

Black&Decker BHFEV362DA 36V Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge Kimler için Uygun?

Black&Decker BHFEV362DA 36V kablosuz dikey şarjlı süpürge modeli, düşük enerji tüketimi yapan bir temizlik gerecine sahip olmak isteyen kişiler için uygundur. Minimum oranda elektriğe ihtiyaç duyarak şarj olur ve tek şarj ile uzun süreli şekilde çalışır. 36 V pil voltajına sahip olduğu için verimli ve etkili bir temizlik için idealdir. Emiş gücü seviyesini geniş bir aralıkta değiştirmeyi mümkün kılan Black&Decker süpürge, gereksinimlerinize göre optimize edebileceğiniz ürünler arasındadır. Gövde başlığı çıkarılabilir olduğu için farklı rahatlıkla ulaşmak isteyenler için de uygundur. Uzun gövde borusunu çıkarıp ürünü el süpürgesi şeklinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylece dar alanlara ya da zeminden yüksekte yer alan noktalara rahatlıkla erişip temizlik yapabilirsiniz. Doğa dostu bir ürüne sahip olmak isteyen kullanıcılar da Black&Decker BHFEV362DA 36V kablosuz dikey şarjlı süpürge modelini tercih edebilir. Yüksek pil kapasitesi ile fark yaratır ve yeni pillere ihtiyaç duymadan uzun ömürlü bir kullanım yapmanızı mümkün hale getirir.

Black&Decker BHFEV362DA 36V Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürgenin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Son derece hafif ve portatif yapısıyla öne çıkan Black&Decker BHFEV362DA 36V kablosuz dikey şarjlı süpürge, ev ortamını zorlanmadan temizlemek isteyen kullanıcıların beğenisini kazanır. Farklı noktalara rahatça adapte olabilen ürün sayesinde geniş bir alanda temizlik işlemlerini kolaylıkla yerine getirebilirsiniz. Dikey şekilde park edilmeye de uygundur ve bu sayede alanı tam verimlilikle kullanarak yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. Pratik ve hijyenik özellikleri de kablosuz dikey şarjlı süpürgenin fark yaratan detayları arasında önemli bir yere sahiptir. Toz haznesi kısmı yıkanabilir olduğu için ürünü temizlemek konusunda işleriniz kolaylaşır. Tekrar kullanıma uygun olan hazne, her temizlikten sonra kısa bir sürede temizleyebileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Lityum iyon pil teknolojisinden yararlanması da bu kullanışlı ürünü daha pratik hale getirir. Isınmaya karşı dayanıklı pil, ortalama 78 dakika boyunca temizlik yapmaya yardımcı olur. Aynı zamanda pil seviyesi azalsa dahi çalışmayı sürdürür. Şimdi Black&Decker kablosuz dikey şarjlı süpürgeyi daha detaylı şekilde inceleyip çok kısa bir sürede siparişinizi oluşturabilirsiniz.


Ağırlık Güç Gürültü Seviyesi Tipi
3.4 KG 55 W 77 dB Şarjlı
Işıklı Emiş Türü Hepa Filtreli Şarj Süresi
Evet Kuru Hayır 5
Toz Kapasitesi Moplu
0, 01-0, 99 Hayır

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Black&Decker BHFEV362DA 36V Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek