Ücretsiz Kargo

Çalışma Süresi (Dk) 120 Yıkanabilir Evet
Güç Kaynağı Dalgalı akım/pil

Babyliss Babyliss MT890E Japanese Steel 12 Başlıklı Multi Groomer Yüz & Vücut Bakım Kiti

Ürün Kodu: 120240969
 • En geç 25 Temmuz Perşembe günü kargoda
Satıcı: HarikaFiyat PluS
4.449 TL
4.449 TL

Ücretsiz Kargo

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (2)
Satıcı
TEKNOSA
4.499 TL
Satıcı
4.499 TL

Ürün Açıklaması

Kişisel bakım rutinlerinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan tıraş uygulaması, sağlıklı ve bakımlı bir görünüme sahip olmak isteyen erkekler için oldukça önemlidir. Saç ve sakal tıraşını rutin olarak gerçekleştiren bireyler için pratik ve başarılı bir performans sergileyen Babyliss MT890E, opsiyonel başlıkları sayesinde farklı stilleri uygulamanızı mümkün kılar. Cilt ve saç derinizde tahribata sebep olmadan, hassas ve özenli bir şekilde işlem gerçekleştiren bu cihaz ile sizler de kişisel bakım rutinlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Saç ve sakal tıraşı için istenilen kademe ve boyda uygulama gerçekleştirebilen bu cihazı ister kişisel ister profesyonel kullanımlarınız için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Babyliss Mt890E Japanese Steel 12 Başlıklı Multi Groomer Yüz & Vücut Bakım Kitini Neden Almalıyım?

Erkekler için en önemli kişisel bakım rutinlerinden biri olan saç ve sakal tıraşı; daha genç, sağlıklı ve bakımlı bir görünüm için büyük bir önem taşır. Bu sebeple tıraş esnasında kullanılacak olan cihazın kalitesi ve performansı da oldukça önemlidir. Gün içerisinde tıraş için ayrılan süreyi yarı yarıya düşüren Babyliss Japanese Steel ile sizler de zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Ergonomik tasarımı ve pratik kullanım avantajları ile sunulan bu cihaz, işlem sırasında ekstra zahmete girmenize engel olur. Hafif yapısı sayesinde tıraş esnasındaki bilek hareketlerinizi kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yüz ve vücudunuzda yer alan ve tıraş etmek istediğiniz tüm kılları, uygun başlık seçenekleriyle tıraş edebilir, kişisel bakım rutinlerinizi aksatmadan gerçekleştirebilirsiniz.

12 farklı başlığa sahip olan bu makine, vücudunuzun farklı bölgelerindeki kılları kolayca tıraş edebilmenizi mümkün kılar. Saç tıraşı için özel olarak tasarlanan başlıklar ile saçınızı dilediğiniz uzunlukta tıraş edebilir, her zamanki bakımlı görünümünüzü koruyabilirsiniz. Sakallarınızı kolay, rahat ve başarılı bir şekilde tıraş edebilmenizi mümkün kılan özel başlıklar sayesinde istediğiniz gibi kısaltabilir ya da sinekkaydı tıraşınızı gerçekleştirebilirsiniz. Folyo tıraş başlığı sayesinde, cildinizin direkt olarak bıçakla teması engellenir ve olası tahriş ihtimali ortadan kaldırılmış olur. Cildinize zarar vermeden istenmeyen tüylerden kurtulmanızı ya da saç-sakal boyunu dilediğiniz şekilde kısaltmanızı mümkün kılan bu ürün ile daima bakımlı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Babyliss Mt890E Japanese Steel 12 Başlıklı Multi Groomer Yüz & Vücut Bakım Kiti Nasıl Kullanılır?

Şık tasarıma ve güçlü çalışma performansına sahip olan bu cihaz, kullanım kolaylığı açısından da beklentiyi karşılar. Kablosuz olarak işlem gerçekleştiren Babyliss marka bu bakım kiti, pil ile çalışır. Ek bir kablo aracılığı ile şarj olur ve tam dolumda 120 dakika boyunca kesintisiz çalışma performansı sergiler. Bu noktada işlem sırasında pil bitimini bağlı olarak oluşabilecek kesintiler büyük ölçüde engellenir. Başına taktığınız başlığa göre hangi bölgede işlem gerçekleştireceğinize karar verdikten sonra gövdesi üzerinde yer alan düğmeye basarak cihazı çalışır konuma getirebilirsiniz. Farklı boyutlarda kesim işlemi yapmanızı mümkün kılan çeşitli başlıklar arasından seçim yaparak istediğiniz stili uygulayabilirsiniz. Oldukça kolay ve pratik bir kullanıma sahip olan tıraş makinesi, yüksek motor gücü sayesinde gerçekleştirmek istediğiniz işlemi saniyeler içinde tamamlar. Hem zamandan hem enerjiden tasarruf sağlamanıza imkan tanıyan bu cihaz ile gün içinde tıraş olmak için ayırdığınız süreyi kısaltabilirsiniz.

Babyliss Mt890E Japanese Steel 12 Başlıklı Multi Groomer Yüz & Vücut Bakım Kiti Kimler İçin Uygun?

Tıraş olmak, erkekler için vazgeçilmez kişisel bakım uygulamalarından bir tanesidir. Gerek günlük hayatta gerek iş hayatında gerekse özel günlerde daha bakımlı ve dinç bir görünüm için saç ve sakal tıraşı büyük bir rol üstlenir. Bu bağlamda Babyliss Japanese Steel; kalitesi, yüksek performansı ve etkili sonuçları ile tıraş olma faaliyetini gerçekleştiren her birey için uygundur. Cilde zarar vermeyen özel ekipmanları, tıraş esnasında ya da sonrasında herhangi bir tahribata yol açmaz. Yüz ve vücut bakım kiti olarak da isimlendirilen bu ürün hassas bölgelerde dahi zararsız tıraş işlemini gerçekleştirmeyi başarır. İçerisinde yer alan 31 mm boyutundaki vücut tüyü kesme başlığı, vücudunuzda bulunan ve rahatsızlık veren tüyleri kusursuz bir şekilde tıraş etmenizi mümkün kılar. Döner başlığa sahip burun ve kulak tüylerini kesmenize yarayan bıçak sayesinde bu bölgelerdeki kılları temizleyerek daha temiz bir görünüme sahip olabilirsiniz. 3, 5, 7 mm ebatlarındaki üç farklı tarağa sahip olan bu kit ile tıraşınızı olduktan sonra tarama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Babyliss Mt890E Japanese Steel 12 Başlıklı Multi Groomer Yüz & Vücut Bakım Kiti En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Bünyesinde yer alan tüm özellikleri ile kullanıcılarından tam puan almayı başaran Babyliss markasına ait MT890E bakım kiti, kişisel bakım rutinleriniz için gerekli olan tüm şartları karşılar. 12 ayrı başlığa sahip olarak cilt ve vücut bakımı için tüm bölgelerde uygulama alanı sunması başta olmak üzere uzun süreli pil ömrü, hafif yapısı ve şık tasarımı gibi özellikleri ile takdir toplamayı başarır. En sert ve uzun kılları bile tercih ettiğiniz başlık ölçülerince en hızlı ve başarılı bir şekilde keserek istediğiniz görünüşe ulaşmanızı mümkün kılar. Hassas şekillendirici başlık ile düzeltmek ya da şekil vermek istediğiniz dar alanlara ulaşmanızı sağlayan bu makine fonksiyonel tasarımı sayesinde tüm tıraş ihtiyaçlarını karşılar. Babyliss MT890E yorum alanında yer alan gerçek kullanıcı değerlendirmelerini inceleyerek bireylerin tecrübelerinden faydalanabilir, bu bağlamda bir seçimde bulunabilirsiniz.


Japon çelik kesme bıçaklarına sahip, ayarlanabilir taraklı, hassas kesici


Güçlü, çok yönlü ve şık makine ile stilinizi koruyun


34mm bıçak genişliğe sahip hassas şekillendirici başlık (0.4mm)


2x sakal tarağı (1-3.5mm/2-14mm)


31mm bıçak genişliğe sahip vücut tüyü kesme ek başlığı (0.4mm)


3x tarak (3/5/7mm)


2x taraklı 16mm bıçaklı detay şekillendirici başlık (3/5mm)


Döner başlıklı burun ve kulak tüyü kesme başlığı


Folyo tıraş başlığı (bıçakların cilde direk temasını engelleyerek tahrişten korur)


Başlıklı Multi Groomer Yüz & Vücut Bakım Kiti


Dahili Ekran Kablosuz Ürün Rengi Ek Başlık Sayısı
Hayir Evet Siyah, Deniz mavisi 12
Çalışma Süresi (Dk) Güç Kaynağı Pil Seviyesi Göstergesi Hızlı Şarj
120 Dalgalı akım/pil Hayir 20
Pil Performansı Yıkanabilir
740 Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

* Taksit sayısı alışveriş tutarına göre değişmekte olup, sepet tutarı 0-1.000 TL arası alışverişler için tek çekim, 1.001-15.000 TL arası alışverişler için 3 taksit, 15.001-30.000 TL arası alışverişler için 4 taksit, 30.001 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Babyliss MT890E Japanese Steel 12 Başlıklı Multi Groomer Yüz & Vücut Bakım Kiti
4.3
 • 5
  36
 • 4
  30
 • 3
  4
 • 2
  4
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Saç ve Sakal Şekillendirme
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Babyliss Saç ve Sakal Şekillendirme
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.