BABYLISS Fiyatları ve Modelleri

BABYLISS
FİYAT
Çalışma Süresi
STOK KONUMU
STOK DURUMU

BABYLISS için 51 ürün bulundu

Tükenmek Üzere

Kişisel bakım için gerekli bütün ürünleri piyasaya sunan Babyliss, yıllardır oldukça tercih edilen ve beğenilen bir marka olmayı başarır. Babyliss ürünlerinin modern dış tasarımı göz zevkinize oldukça hitap ederken kullanım kolaylığı da zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Babyliss, kişisel bakımınız için ihtiyacınız olan bütün ürünleriyle size zahmetsiz ve kullanışlı ürün modelleri sunar. Aradığınız herhangi bir Babyliss kişisel bakım ürününü Teknosa üzerinden zahmetsiz bir şekilde bulabilirsiniz.

Babyliss Ürünleri

Kişisel bakım ürünleri şüphesiz herkes için büyük bir ihtiyaçtır. Özellikle kadınların çok daha fazla ihtiyaç duyduğu kişisel bakım ürünleri, uzun yıllar kullanmak için tercih edilir. Kişisel bakımınızı daha iyi bir şekilde gerçekleştirmek ise Babyliss ürünleriyle mümkün olur. Babyliss, senelerdir kişisel bakım ürünü denilince akla gelen ilk markalardan biri olmayı başarır. Ürün skalası oldukça geniş olan bu marka, beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılar. Babyliss ürün seçenekleri arasında saç maşası, saç düzleştiricisi, saç sakal kesme makinesi, saç kurutma makinesi gibi farklı birçok ürün mevcuttur. Kadınlar, özel bir davette veya bir iş toplantısında Babyliss maşa ile saçlarını istedikleri gibi şekillendirebilir. Babyliss saç maşası, teknik ürün özellikleriyle dikkat çeker.

Saçlarınızda hem doğal bir görünüm elde etmek hem de saçlarınıza farklı bir hava katmak için Babyliss'in saç maşası seçeneklerine göz atabilirsiniz. Otomatik kapanmaya sahip olan bu maşaların, ısı ayarı da saçlarınız için oldukça makuldür. Eğer saçlarınızı düz kullanmayı daha çok seviyorsanız Babyliss saç düzleştiricisi modellerini değerlendirebilirsiniz. Saçlarınıza zarar vermeden güzel bir düzleştirme sağlayan bu ürünler, LED ekran ve kilit sistemi gibi dikkat çeken teknik özelliklerle donatılmıştır. Hem kuru hem ıslak saçlarda kullanılan Babyliss düzleştirici, sizi uğraştırmadan tek seferde saçlarınızı düzleştirme özelliğine sahiptir.

Erkekler için önemli bir kişisel bakım ürünü olan saç sakal kesme makinesi, düzgün bir kesim yapması açısından seçimi önemli olan bir üründür. Babyliss, piyasaya sunduğu saç kesme makineleriyle beklentileri fazlasıyla karşılar. Teknik özellik açısından yüksek donanıma sahip bu makineler, bütçenizi zorlamayacak fiyatlarıyla da tercih edilir. Evlerde herkes için büyük bir ihtiyaç olan saç kurutma makineleri ise saçlarınızdaki nemi ve ıslaklığı en hızlı şekilde giderir. Babyliss'in ürettiği saç kurutma makineleri, saçlarınızı verimli bir şekilde kurutmanızı sağlar. Hız ve ısı ayarına sahip bu makineler saçlarınızın görünümüne ve yapısına asla zarar vermez. Babyliss saç kurutma makinesinin yanında bulunan dar aparat sayesinde saçlarınıza şekil de verebilirsiniz. Saçlarınızı kuruturken dilediğiniz görünümü elde etmenizi sağlayan babyliss saç kurutma makinelerine Teknosa üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Babyliss Saç Sakal Kesme Makinesi

Pürüzsüz saç kesme makineleriyle tercih edilen Babyliss, erkeklerin kurtarıcı markasıdır. Saç ve sakalların düzgün kesimi için hassas bıçak teknolojisine sahip bu makineler oldukça kolay bir kullanıma ve ergonomik boyuta sahiptir. Uzunluk ayar tekeri olan saç sakal makineleri farklı boyuttaki sakalların kesimi için tasarlanmıştır. Şarj edilebilen bu ürünler kablosuzdur. 60 dakika boyunca çalışabilen Babyliss saç kesme makineleri aynı zamanda kolaylıkla yıkanabilir. Babyliss ürünleri sayesinde saçları kesmek veya sakalları kısaltmak erkekler için çok daha kolay bir hale dönüşür. Birbirinden farklı saç sakal kesme makine modellerini kendi kişisel bakımınız için tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Kişisel bakımınız düşünülerek tasarlanan Babyliss, size her alandaki farklı ürünleriyle konforlu bir bakım sunar. Aradığınız herhangi bir Babyliss ürününü Teknosa'dan satın alıp kişisel bakımınızın keyfini bu ürünlerle çıkarabilirsiniz.

Babyliss'in farklı birçok model saç kesme makinelerine Teknosa üzerinden göz atabilirsiniz. İhtiyacınıza veya isteğinize göre beğendiğiniz modeldeki saç sakal kesme makinesini hiç düşünmeden satın alabilirsiniz.

Babyliss Saç Kurutma Makinesi

Modern tasarıma sahip, uzun ömürlü, profesyonel kullanıma uygun Babyliss saç kurutma makineleri saçlarınız için mükemmel bir performans gösterir. Genellikle uzun saçlı kadınların oldukça ihtiyaç duyduğu saç kurutma makineleri saçlarınıza zarar vermeyen bir kurutma gerçekleştirirken, teknik yapısı sayesinde fön ihtiyacınızı da karşılar. Saçın şekillendirme işlemini de en iyi şekilde gerçekleştiren Babyliss saç kurutma makineleri, ıslaklığı giderme işlemini maksimum seviyede sağlar. Yüksek hava üfleme performansına sahip bu saç kurutma makineleri, beklediğiniz performansı fazlasıyla gerçekleştirir. Sunmuş olduğu ısı ayarı seçenekleriyle saçınız için en uygun ayarı seçip pratik bir şekilde saçlarınızı kurutmanın keyfini çıkarabilirsiniz.


Kurutma makinelerinde yer alan mevcut iyonik özellik sayesinde kurutma işlemi sırasında veya fön çekerken saçlarınızda herhangi bir elektriklenme olmaz. Babyliss saç kurutma makineleri, saçlarınızın parlaklığını ve canlılığını en güzel şekilde korurken bütçenizi de zorlamayacak fiyat seçenekleriyle her anlamda sizin için oldukça uygundur. Mevcut üfleme başlığı sayesinde kısa zamanda evinizde Babyliss saç kurutma makine seçenekleriyle saçlarınıza fön çekebilirsiniz. Babyliss'i öne çıkaran ürün özelliklerinden bir tanesi de uzun ömürlü ürün yapısıdır. Saç kurutma makinelerinin temizlenebilen ve çıkarılabilen filtresi sayesinde aldığınız ürünü senelerce kullanabilirsiniz. Saçlarınız için hızlı ve mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlayan Babyliss saç kurutma makinelerine Teknosa üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer senelerce kullanabileceğiniz, beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayabilecek bir saç kurutma makinesi arıyorsanız Babyliss'in ürünleri tam size göre. Teknosa'dan beğendiğiniz herhangi bir ürünü sipariş edip Babyliss ürünleriyle kişisel bakımınızı en güzel şekilde tamamlayabilirsiniz.