Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Apple Watch Series 3 42MM Uzay Grisi Alüminyum Kasa Siyah Spor Kordon MTF32TU/A

%10
İNDİRİM
3.099 TL
2.799 TL
6 x 466,50 TL = 2.799 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • Sipariş adımlarında Teslimat seçeneği olarak “Aynı Gün Teslimat’ı seçin,
  • Seçtiğiniz ürün aynı gün en geç 22:00’da sizde olsun!

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 489,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 619,00 TL
3 Yıl Ek Garanti 889,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Apple Watch Series 3 42MM Uzay Grisi Alüminyum Kasa Siyah Spor Kordon MTF32TU/A

Apple Watch S3 42mm Space Grey Alüminyum Kasa ve Black Sport Kordon (MTF32TU/A), sağlık değerlerinizi görüntüleyebileceğiniz, günün her saatinde aktif kalabileceğiniz, yeni nesil bir akıllı saat. Antrenmanlarınızı takip edebilmenize olanak tanıyan Apple Watch S3, gün içerisinde sağlık değerlerinizle ilgili önemli bilgilendirmeler de yapar. Sağlık ve aktivite bilgilendirmelerinin yanı sıra bağlı akıllı telefonunuza gelen çağrıları ve bildirimleri de alabilmenizi sağlar.

Apple Watch S3’ü Neden Almalıyım?

Günlük rutinlerinizi teknolojiyle birleştirmek ve sağlık verilerinize kolayca erişebilmek için Apple Watch S3 sizin için en iyi seçeneklerden biridir. Apple Watch S3 Akıllı Saat’te yer alan üç halka, hedeflerinize kolayca ulaşabilmenizi sağlar. Duruş, hareket ve egzersiz halkaları, gün boyunca nasıl hareketler ettiğinizi, ne tür aktiviteler yaptığınızı gösterir. Bu halkalar, duruşlarınızı takip ederken çok fazla oturup vücudunuzu hareketsiz bıraktığınızda bildirimlerle sizi uyarır. Alacağınız ayağa kalkma bildirimleriyle daha fazla hareket edebilir ve gün boyu daha fazla kalori yakabilirsiniz. Yaptığınız aktivitelere bağlı olarak harcadığınız kalori miktarını da size gösterebilen Apple Watch S3, bunun yanı sıra kaç dakika boyunca egzersiz yaptığınızı ölçebilmenize de yardımcı olur. Egzersiz halkalarınızdan takip edebileceğiniz bu aktiviteleri arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Böylece arkadaşlarınızla birbirinizi karşılıklı olarak motive edebilir; hayatınıza aktiviteyi bu şekilde entegre edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte artırabileceğiniz motivasyonunuzu Apple Watch’un özellikleriyle de artırabilirsiniz. Apple Watch, aktivite yarışmalarını deneyimleyebilmenize ve akıllı koçluk özelliğinden faydalanabilmenize yardımcı olur. Apple Watch S3 Akıllı Saat ile gün içerisinde ihtiyaç duyacağınız tüm moral ve motivasyona sahip olabilir; daha yüksek enerjiyle gününüzü geçirebilirsiniz.

Apple Watch S3 Akıllı Saati Nasıl Kullanırım?

Apple Watch S3 Akıllı Saatinizi şarj ettikten sonra 18 saate kadar kesintisiz kullanabilirsiniz. Lityum İyon pil teknolojisine sahip olan Apple Watch, kablosuz şekilde şarj edilebilir. Bu sayede şarj sırasında da yüksek teknolojinin sağladığı özelliklerden faydalanabilirsiniz. Apple Watch S3’ü ilk kullanmaya başladığınızda kurulum ekranıyla karşılaşırsınız. Bu ekran üzerinden gerekli kurulumları yaptıktan ve cihaz bağlantılarını gerçekleştirdikten sonra Apple Watch’u kullanmaya başlayabilirsiniz. Apple iPhone cihazlarınızla kolayca bağlantı kurabilen Watch S3, iPhone’unuza gelen çağrıları ve bildirimleri alabilmenizi de sağlar. Böylece bildirimlere yeni nesil akıllı saatiniz üzerinden yanıt verebilir; kısa mesajlar gönderebilir ve çeşitli uygulamalara erişebilirsiniz. Gelen çağrıları da Apple Watch S3 üzerinden yanıtlayabilirsiniz. Kablosuz kulaklıklarınızı da kontrol edebilmenize olanak tanıyan Apple Watch S3 ile iPhone’unuzdan yapabildiğiniz işlemlerin büyük bir kısmını gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede gün boyunca aktif kalır; önemli bilgilere anında ulaşırsınız. Teknik özellikleriyle kullanımını kolaylaştıran Apple Watch S3, watchOS 5 işletim sistemi yazılımına sahiptir. Bu yazılım, saatin ekranının Apple standartlarında, kolay kullanıma sahip ve alışıldık şekilde olmasını sağlar. Böylece akıllı saatinizi diğer tüm Apple cihazlarınızı kullandığınız gibi kullanabilirsiniz. Teknik özelliklerinin yanı sıra minimalliğiyle de öne çıkan Apple Watch, yalnızca 32 gramlık ağırlığı sayesinde bileğinizde rahatsızlık hissetmenize engel olur.

Apple Watch S3 Akıllı Saat Kimler İçin Uygun?

Apple Watch S3 Akıllı Saat, günlük aktivitelerini takip etmek isteyen, daima aktif olmaya ihtiyaç duyan, sık sık spor yapan, yaptığı aktiviteleri kontrol etmek ve bu aktivitelerde harcadığı zaman ve kalori miktarını görmek isteyen herkes için uygundur. Spor salonlarında veya evde, sahilde, yürüyüş parkurunda kısacası her an ve her yerde spor yapanlar, yüzme, bisiklet sürme, koşu gibi aktivitelere bolca zaman ayıranlar için Apple Watch büyük bir kurtarıcıdır. Apple Watch S3 ile siz de rutinlerinizi monotonluktan kurtarıp daha eğlenceli bir hâle dönüştürebilirsiniz. Aktiviteleriniz ve günlük rutinleriniz sırasındaki kalp atışı, harcanan enerji miktarı gibi çok çeşitli bilgilere bu ürün ile ulaşabilirsiniz. Yüksek yoğunluklu antrenmanlarınızı yaparken Music uygulamasından dilediğiniz müzikleri dinleyebilir ve motivasyonunuzu üst seviyede tutabilirsiniz. Tüm kontrolleri bileğinizden gerçekleştirebileceğiniz Apple Watch S3 ile siz de günlük hayatınıza yeniliği dahil edebilirsiniz.

Apple Watch’un En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Apple Watch S3 Akıllı Saatin en çok öne çıkan özelliği çift çekirdekli işlemcisiyle sağladığı hızlılık ve verimliliktir. Gelişmiş işlemci, çalıştırmak istediğiniz uygulamayı, başlatmak istediğiniz fonksiyonu dokunduğunuz anda hizmetinize sunar. Böylece beklemenize ve duraklamanıza gerek kalmaz. Hızının ve verimliliğinin yanı sıra Apple Watch, Wi-Fi bağlantısı desteğiyle de öne çıkar. Çevredeki kablosuz internet ağlarına dahil olarak internet üzerinden işlemler gerçekleştirebilmenize imkan tanıyan bu yenilikçi ürün, ekran özellikleriyle de dikkat çeker. OLED ekran teknolojisi sayesinde daha canlı renkler ortaya koyan Apple Watch, dokunmatik ekranı üzerinden kontroller yapabilmenize de yardımcı olur. Suya dayanıklılık özelliği, yüzme sırasında da aktivite sürenizi ve yaktığınız enerji miktarını takip edebilmenizi sağlar. Limitlerinizin çok daha üstüne çıkabilmeniz için özel olarak tasarlanan Apple Watch S3, sağlığınıza dair kontrolleriyle büyük beğeni kazanır. Kalp atış hızınızı takip ederken çok yüksek ve düşük atış hızlarında sizi bilgilendiren bu akıllı saat, olası problemleri önceden görebilmenize de olanak tanır. Çok sayıda sağlık uygulamasından dilediğinizi seçebilmenize ve bu sayede kişisel rutinlerinizi ve hedeflerinizi sürdürülebilir hâle getirebilmenize yardımcı olan Apple Watch S3 Akıllı Saat, tasarımıyla da beğeni toplar. Tarzınızı her an ve her yerde yansıtabilmenizi sağlayan Apple Watch S3, tüm teknik özellikleri, sağladığı faydalar ve daha fazlasıyla ihtiyaçlarınızı karşılar.


Her zaman aktif, sağlıklı ve bağlantıda kalın. Sağlık değerlerinizi görüntüleyin, antrenmanlarınızı takip edin, fitness hedeflerinizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz motivasyonu kazanın. Hem sevdiğiniz kişilerle hem de ilgilendiğiniz konularla bağlantıda kalın. Apple Watch Series 3 ile tümünü bileğinizden gerçekleştirin. Üç halka, tek hedef. Duruş, Hareket ve Egzersiz halkaları ile gün içindeki hareket etme biçimlerinizi görüntüleyin. Çok fazla oturduğunuzda ayağa kalkma bildirimleri alın, yaktığınız kalori miktarını ölçün veya kaç dakika egzersiz yaptığınızı takip edin. Ve halkalarınızı arkadaşlarınızla paylaşın. Dilerseniz yeni Aktivite yarışmalarını deneyin ve akıllı koçluk özelliğiyle ihtiyacınız olan motivasyonu kazanın. Limitlerinizin üstüne çıkın. Yoga, bisiklet, yüzme ve yüksek yoğunluklu aralıklı antrenman gibi popüler antrenmanlarla ilgili verilerinizi görüntüleyin. Kadans ve tempo uyarıları gibi, koşuculara özel geliştirilmiş özelliklerle koşularınızı takip edin. Saatinizi uyumlu spor salonu ekipmanlarıyla kablosuz olarak eşleştirin. Ve motive kalmak için Apple Music’teki favori listenizi saatinizle eşzamanlayın. Sağlığınız hep aklınızda olsun. Kalp atış hızınızı takip edin, normalden daha yüksek veya daha düşük bir hız algılandığında uyarı alın. Yardım istemek için Acil SOS ile anında arama yapın. Nefes uygulamasıyla günlük stresinizi hafifletin. Kişisel rutinlerinizi ve hedeflerinizi destekleyen çok sayıda sağlık uygulaması arasından dilediğinizi seçin.


Teknik Özellikler

Performans
Kalp frekans monitörü Evet
Yükseklikölçer Evet
Tasarım
Saat camı türü Ion-X cam
Sıçrama ayarı Evet
Suya dayanıklı Evet
Ağırlık & Boyutlar
Kalınlık 11.4 mm
Genişlik 36, 4 mm
Derinlik 42, 5 mm
Bağlantı
Kulaklık bağlantısı Bluetooth
USB bağlantı noktası Hayir
Ekran
Ekran parlaklığı 1000 cd/m²
Ekran türü OLED
Dokunmatik ekran Evet
Ekran çözünürlüğü 312 x 390 Piksel
Teknik detaylar
Bluetooth Evet
Hız ölçer Evet
Otomatik standby Evet
Batarya
Kablosuz şarj olma Evet
Şarj edilebilir pil Evet
Pil teknolojisi Lityum-İyon (Li-Ion)
Pil Ömrü (max) 18 Saat
Paket içeriği
AC sarma adaptör Evet
Hafıza
Uyumlu hafıza kartları Desteklenmez
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.799 TL 2.799 TL
2 1.399,50 TL 2.799 TL
3 933 TL 2.799 TL
4 699,70 TL 2.799 TL
6 466,50 TL 2.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.799 TL 2.799 TL
2 1.399,50 TL 2.799 TL
3 933 TL 2.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.799 TL 2.799 TL
2 1.399,50 TL 2.799 TL
3 933 TL 2.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.799 TL 2.799 TL
2 1.399,50 TL 2.799 TL
3 933 TL 2.799 TL
4 699,70 TL 2.799 TL
5 559,80 TL 2.799 TL
6 466,50 TL 2.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.799 TL 2.799 TL
2 1.399,50 TL 2.799 TL
3 933 TL 2.799 TL
4 699,70 TL 2.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.799 TL 2.799 TL
2 1.399,50 TL 2.799 TL
3 933 TL 2.799 TL
4 699,70 TL 2.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.799 TL 2.799 TL
2 1.399,50 TL 2.799 TL
3 933 TL 2.799 TL
4 699,70 TL 2.799 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Apple Watch Series 3 42MM Uzay Grisi Alüminyum Kasa Siyah Spor Kordon MTF32TU/A Yorumları