Apple Watch S3 Fiyatları ve Modelleri

0 Sonuç
Sıralama
Filtreler

Teknoloji sektörüne yön veren markalar arasında önemli bir yere sahip olan Apple, çizdiği vizyon doğrultusunda kullanıcıların her anında yanlarında olmayı hedefliyor. Bu sayede kullanıcıları teknolojinin avantajları ile tanıştırarak daha sağlıklı ve daha verimli yaşam şartlarına kavuşturmayı amaçlıyor. Bunu sağlamanın önemli adımlarından biri olan akıllı saat modelleri günümüzün trend teknolojileri arasında öne çıkıyor. Apple ekosisteminin gözde ürünlerinden biri olan Apple Watch S3 de bu kategorinin dikkat çeken örneklerinden biri olarak kullanıcıların yaşam kalitesini artırıyor. Yenilikçi teknolojilerle ve tasarım anlayışı ile özgün bir form kazanan Apple S3, pek çok işlevi aynı anda yapabiliyor. Bu sayede tek cihaz ile pek çok ihtiyacınız giderilerek karmaşadan uzak bir deneyim yaşamanız mümkün hâle geliyor.

Tasarımın Adı Apple Uzmanlığı

Saat formuna sahip bir ürün olması sebebiyle kullanıcıların üründen beklentileri de buna göre şekilleniyor. Bunu dikkate alan tasarımcılar sayesinde Apple Watch S3 özellikleri ile olduğu kadar tasarımıyla da iddialı bir profil çiziyor. Cihaz, köşeli ekranı ve değiştirilebilir kordonu ile kıyafetlerinize kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. Farklı renk seçenekleri ile sunulan cihazın kordonları kombinlerinizi renklendirerek tarzınıza tarz katıyor. Bu sayede kıyafet ve saat birlikteliği ile her daim şıklığınızla dikkatleri çekebiliyorsunuz.

Apple Watch S3 Özellikleri

Giyilebilir teknolojilerin en önemli örneklerinden biri olan Apple Watch S3, kalp ritminizden spor performansınıza kadar pek çok veriyi ölçerek depolayabilmenizi sağlıyor. Siz sporunuzu yaparken ya da gün içinde yürürken cihaz arka planda sizin komut vermenize gerek duymadan her türlü veriyi takip edebiliyor. Bu sayede daha sağlıklı bir yaşam sürdürmeniz için gerekli olan verileri hassas bir şekilde size sunarak adeta kişisel antrenörünüz gibi her daim yanınızda yer alıyor.

Apple ekosistemine ait bir model olan Watch S3, telefonunuzla ve bilgisayarınızla irtibat hâlinde çalışıyor. Böylelikle telefonunuza gelen mesajları okuyup aramalarınızı cevaplandırıp dinlediğiniz müziği ayarlayabiliyorsunuz. Bunun gibi daha pek çok işlev hem telefonunuzu daha etkili kullanabilmenizi hem de her zaman her yerde belli başlı işlerinizi halledebilmenizi sağlıyor.

Avantajlarıyla Apple Watch S3

  • Apple Watch S3 kordon seçenekleri ile kullanıcılara tercih yapma fırsatı tanıyor.
  • Su geçirmez yapısı sayesinde su altında dahi rahatlıkla kullanılabiliyor.
  • Yerleşik el feneriyle karanlıkta kalmadan yolunuza devam edebilmenizi sağlıyor.
  • Dahili hoparlörü ve mikrofonu sayesinde kulaklığa bağlı olmadan da gelen çağrıları cevaplayabilirsiniz.
  • Kalp ritminizi, gün içinde aldığınız kalori miktarını takip edebilir ve haritaları kullanarak gideceğiniz yere daha kolay ulaşabilirsiniz.

Apple Watch S3 42mm

Apple, kullanıcılarını memnun edebilmek adına ürünlerinde çeşitlilik yaratmayı tercih ediyor. Bunun somut örneklerinden biri olan Apple Watch S3 42mm kordon genişliğiyle hem erkek kullanıcılar tarafından hem de kalın kordon seven kadın kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Kategori altında yer alan Apple Watch S3 42mm Silver Alüminyum Kasa ve Apple Watch S3 42mm Space Grey Alüminyum Kasa da farklı gövde renkleri ile kullanıcılara daha fazla alternatif sunulmasını sağlıyor.

Apple Watch S3 38mm

Apple watch s3 38mm kordon genişliğine sahip bir diğer seçeneği ile zarif bir akıllı saat arayanları memnun ediyor. Apple Watch S3 38mm Silver Alüminyum Kasa özellikleriyle işlevsel, görünümüyle de şık bir akıllı saat olarak dikkat çekiyor. Ürün genellikle kadın kullanıcılar tarafından tercih edilirken bunun en temel sebebini bilek kalınlığı oluşturuyor.

Apple Watch S3 Fiyat

Sunduğu işlevsel özelliklerle ve zarif tasarımıyla günlük yaşantının bir parçası hâline gelen Apple Watch S3 fiyat konusunda da pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Ancak fiyatlar değişkenlik gösterebildiği için bu konuda kesin bir bilgi bulunmuyor.

Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi veya Akbank Direkt Öde, 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.