Apple MQGJ2ZM/A Type-C Lightning Kablosu 1M

199 TL

  • Sipariş adımlarında Teslimat seçeneği olarak “Aynı Gün Teslimat’ı seçin,
  • Seçtiğiniz ürün aynı gün en geç 22:00’da sizde olsun!

Apple MQGJ2ZM/A Type-C Lightning Kablosu 1M

Bütün Apple ürünleri ile uyumlu olan kablo, 1 metrelik uzunluğu ile günlük hayatta da pratik bir kullanım sunar. Apple ürünlerinin özel jak girişi olan lightning denilen konektöre sahip olan kablo markanın sahip olduğu özel teknolojinin bir ürünüdür. Ucunun çift taraflı kullanım imkânı sunması sayesinde de Apple cihazlara sahip olan kullanıcılara kolaylık sunar. iPhone, iPod, iPad ve AirPods cihazları ile uyumlu olan kablo ile günlük hayatınıza pratiklik katabilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde karşılayabilirsiniz.

Apple Lightning USB Kabloyu Neden Almalıyım?

Apple markası rakiplerine göre farklı bir jak girişi ile karşınıza çıkar. Diğer cihazlarda kullanılan Type-C girişine sahip olan kabloları Apple cihazlarınız ile birlikte kullanamazsınız. Bundan dolayı Apple'ın lightning olarak isimlendirdiği girişi barındıran kablolardan birine ihtiyaç duyarsınız. Orijinal Apple ürünü olan kabloda yer alan özel giriş sayesinde cihazlarınızı istediğiniz zamanda dilediğiniz yere bağlayabilirsiniz. Orijinal olmasından dolayı cihazlar ile anında uyum sağlayan ürün, kablo kaynaklı yaşanabilecek bütün problemlerin önüne geçer. Sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun bir süre boyunca kullanabileceğiniz ürün ile cihazlarınızın ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Cihazlarınızda bulunan dosyaları kablo yardımıyla bilgisayara aktarmak istiyorsanız Apple MQGJ2ZM/A gibi markanın özel olarak tasarladığı kablolarına ihtiyacınız olur. Hızlı veri aktarım hızına sahip olan ürün sayesinde elektronik aletlerinizde yer alan bütün belgeleri kısa süre içinde bilgisayarlarınıza aktarabilirsiniz. Cihazınız ile eşsiz bir şekilde uyum sağlaması sayesinde bu işlemi hemen tamamlayabilirsiniz. Acil olarak Apple cihazlarınızda bulunan bir dosyaya gereksinim duyduğunuz durumlarda ilgili dosyaya kısa sürede erişim sağlayabilir, yapmak istediğiniz işlemi anında gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. iPhone, iPad, iPod ya da AirPods cihazlarından herhangi birine sahipseniz bu kabloyu edinmeyi düşünebilirsiniz. Veri aktarımının yanı sıra cihazı bilgisayara bağladığınız anda şarj etmeye başlayan kablo, aynı anda belgelerinizi düzenlerken cihazınızın şarj olmasını da sağlar. Çok yönlü bir kullanıma sahip olan ürün kullanıcılarına sunduğu özellikler sayesinde ani çıkan durumlarda oldukça hale gelir. Apple markaları elektronik cihazlardan herhangi birine sahipseniz ve kablo ihtiyacınız varsa, markanın lightning konektörüne sahip olan ürününe göz atabilirsiniz.

Apple USB Kabloyu Nasıl Kullanırım?

Kullanım açısından oldukça pratik olan kablo herkesin gündelik yaşantısında rahat bir şekilde kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Kullanım açısından normal bir USB kablodan herhangi bir farkı olmayan ürün, genç ya da yetişkin fark etmeksizin her yaştan kullanıcının zorlanmadan değerlendirebileceği bir kullanım kolaylığı sunar. Çift taraflı uca sahip olan kabloyu anında cihazlarınız ile eşleştirerek kullanıma hazır hale getirebilir, yapmak istediğiniz bütün işlemleri anında gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Lightning ucu her iki tarafı da kullanılabilen bir tasarıma sahip olduğu için cihazlarınıza bağlarken bir problem yaşamaz, jak girişinde oluşabilecek istenmeyen durumların önüne geçersiniz. Kablonun lightning konektörüne sahip olan uç kısmını cihazınız ile bir araya getirerek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Cihazınızı kablo ile birleştirdikten sonra öbür uçta kalan USB girişini bilgisayar gibi bağlamak istediğiniz cihazın ilgili bölmesine geçirerek işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Apple'ın iPhone, MacBook, iPod, iPad ya da AirPods gibi bütün cihazları ile uyumlu olan kablo sayesinde aklınızda bulunan bütün işlemleri hayata geçirebilirsiniz. Aynı zamanda Microsoft işletim sistemine sahip olan cihazlar ile de birlikte kullanılabilen kablo, sunduğu çeşitlilik sayesinde günlük hayata pratiklik katmayı başarır. Veri aktarımının yanı sıra ekstra olarak edineceğiniz güç adaptörünü kullanarak kablo vasıtasıyla cihazlarınızın şarj işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. USB girişini güç adaptörünün ilgili bölmesine takıp prize yerleştirdikten sonra boşta kalan ucu cihazınıza bağlayarak anında şarj etmeye başlayabilirsiniz. Veri aktarımına imkân tanıması ile beraber şarj özelliğine de sahip olan Apple MQGJ2ZM/A lightning USB kablo sayesinde dilediğiniz işlemi anında gerçekleştirebilirsiniz. Kullanımı için herhangi bir ekstra çabaya ihtiyaç duymayan ürün herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir.

Apple’ın USB Kablosu Kimler İçin Uygun?

Apple markasının lightning konektörüne sahip olan cihazlarından herhangi birini kullanan kullanıcılar için uygun bir üründür. Apple ürünleri kendine özel bir girişe sahip olduğu için sadece Type C girişi bulunan kablolar ile birlikte kullanılamaz. Bundan dolayı markanın iPhone, iPad, iPod ya da Airpods cihazlarından birine sahipseniz Apple MQGJ2ZM/A lightning USB kablo ihtiyacınız olan ürünler arasında yer alır. Belirli iPhone cihazlarında ve iPad Pro modellerinde hızlı şarj etme özelliğine de sahip olan cihaz, pek çok farklı Apple ürünü ile uyumlu olması sayesinde herkese hitap etmeyi başarır. iPhone 5'ten itibaren bütün telefonlar ile uyumlu bir üründür. iPad Air ve Pro olmak üzere bütün tablet modelleri ile de aynı şekilde birlikte kullanabilirsiniz. Airpods'un birinci nesilinden itibaren bütün modelleri ile de uyumlu olan kablo, çoğu Apple cihazı ile birlikte kullanılabilir.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Veri aktarım hızı konusunda tatmin edici bir performans sunmasının yanı sıra sahip olduğu farklı fonksiyonlarla da kullanıcılarının dikkatini çeker. Belirli cihazlar ile birlikte hızlı şarj özelliğinin de kullanılabilir olması sayesinde acil durumlarda kullanışlı hale gelir. Acil bir işiniz çıktığında hızlı şarj özelliğini kullanarak cihazınızın şarj yüzdesini günlük hayatı idare edecek seviyelere çıkarabilirsiniz. Sahip olduğu hızlı veri aktarım hızı sayesinde de bilgisayara aktarmak istediğiniz dosyaları kısa süre içinde dilediğiniz ortama geçirebilirsiniz. Aynı zamanda sahip olduğu 1 metrelik kablo ile prize takılı cihazı kullanırken geniş bir hareket kabiliyeti sunar. Tek bir kablonun çoğu Apple ürünü ile kullanılabilir olması günlük hayatta büyük bir pratiklik sunar.


Teknik Özellikler

Teknik detaylar
Bağlayıcı 1 Lightning
Bağlayıcı 2 USB C

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Apple MQGJ2ZM/A Type-C Lightning Kablosu 1M Yorumları