Apple MQGJ2ZM/A Type-C Lightning Kablosu 1M

Ürün Kodu: 145058136
 • En geç 29 Eylül Cuma günü kargoda
Satıcı: Netavantaj
739 TL
739 TL

Ürün Açıklaması

Bütün Apple ürünleri ile uyumlu olan kablo, 1 metrelik uzunluğu ile günlük hayatta da pratik bir kullanım sunar. Apple ürünlerinin özel jak girişi olan lightning denilen konektöre sahip olan kablo markanın sahip olduğu özel teknolojinin bir ürünüdür. Ucunun çift taraflı kullanım imkânı sunması sayesinde de Apple cihazlara sahip olan kullanıcılara kolaylık sunar. iPhone, iPod, iPad ve AirPods cihazları ile uyumlu olan kablo ile günlük hayatınıza pratiklik katabilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde karşılayabilirsiniz.

Apple Lightning USB Kabloyu Neden Almalıyım?

Apple markası rakiplerine göre farklı bir jak girişi ile karşınıza çıkar. Diğer cihazlarda kullanılan Type-C girişine sahip olan kabloları Apple cihazlarınız ile birlikte kullanamazsınız. Bundan dolayı Apple'ın lightning olarak isimlendirdiği girişi barındıran kablolardan birine ihtiyaç duyarsınız. Orijinal Apple ürünü olan kabloda yer alan özel giriş sayesinde cihazlarınızı istediğiniz zamanda dilediğiniz yere bağlayabilirsiniz. Orijinal olmasından dolayı cihazlar ile anında uyum sağlayan ürün, kablo kaynaklı yaşanabilecek bütün problemlerin önüne geçer. Sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun bir süre boyunca kullanabileceğiniz ürün ile cihazlarınızın ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Cihazlarınızda bulunan dosyaları kablo yardımıyla bilgisayara aktarmak istiyorsanız Apple MQGJ2ZM/A gibi markanın özel olarak tasarladığı kablolarına ihtiyacınız olur. Hızlı veri aktarım hızına sahip olan ürün sayesinde elektronik aletlerinizde yer alan bütün belgeleri kısa süre içinde bilgisayarlarınıza aktarabilirsiniz. Cihazınız ile eşsiz bir şekilde uyum sağlaması sayesinde bu işlemi hemen tamamlayabilirsiniz. Acil olarak Apple cihazlarınızda bulunan bir dosyaya gereksinim duyduğunuz durumlarda ilgili dosyaya kısa sürede erişim sağlayabilir, yapmak istediğiniz işlemi anında gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. iPhone, iPad, iPod ya da AirPods cihazlarından herhangi birine sahipseniz bu kabloyu edinmeyi düşünebilirsiniz. Veri aktarımının yanı sıra cihazı bilgisayara bağladığınız anda şarj etmeye başlayan kablo, aynı anda belgelerinizi düzenlerken cihazınızın şarj olmasını da sağlar. Çok yönlü bir kullanıma sahip olan ürün kullanıcılarına sunduğu özellikler sayesinde ani çıkan durumlarda oldukça hale gelir. Apple markaları elektronik cihazlardan herhangi birine sahipseniz ve kablo ihtiyacınız varsa, markanın lightning konektörüne sahip olan ürününe göz atabilirsiniz.

Apple USB Kabloyu Nasıl Kullanırım?

Kullanım açısından oldukça pratik olan kablo herkesin gündelik yaşantısında rahat bir şekilde kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Kullanım açısından normal bir USB kablodan herhangi bir farkı olmayan ürün, genç ya da yetişkin fark etmeksizin her yaştan kullanıcının zorlanmadan değerlendirebileceği bir kullanım kolaylığı sunar. Çift taraflı uca sahip olan kabloyu anında cihazlarınız ile eşleştirerek kullanıma hazır hale getirebilir, yapmak istediğiniz bütün işlemleri anında gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Lightning ucu her iki tarafı da kullanılabilen bir tasarıma sahip olduğu için cihazlarınıza bağlarken bir problem yaşamaz, jak girişinde oluşabilecek istenmeyen durumların önüne geçersiniz. Kablonun lightning konektörüne sahip olan uç kısmını cihazınız ile bir araya getirerek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Cihazınızı kablo ile birleştirdikten sonra öbür uçta kalan USB girişini bilgisayar gibi bağlamak istediğiniz cihazın ilgili bölmesine geçirerek işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Apple'ın iPhone, MacBook, iPod, iPad ya da AirPods gibi bütün cihazları ile uyumlu olan kablo sayesinde aklınızda bulunan bütün işlemleri hayata geçirebilirsiniz. Aynı zamanda Microsoft işletim sistemine sahip olan cihazlar ile de birlikte kullanılabilen kablo, sunduğu çeşitlilik sayesinde günlük hayata pratiklik katmayı başarır. Veri aktarımının yanı sıra ekstra olarak edineceğiniz güç adaptörünü kullanarak kablo vasıtasıyla cihazlarınızın şarj işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. USB girişini güç adaptörünün ilgili bölmesine takıp prize yerleştirdikten sonra boşta kalan ucu cihazınıza bağlayarak anında şarj etmeye başlayabilirsiniz. Veri aktarımına imkân tanıması ile beraber şarj özelliğine de sahip olan Apple MQGJ2ZM/A lightning USB kablo sayesinde dilediğiniz işlemi anında gerçekleştirebilirsiniz. Kullanımı için herhangi bir ekstra çabaya ihtiyaç duymayan ürün herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir.

Apple’ın USB Kablosu Kimler İçin Uygun?

Apple markasının lightning konektörüne sahip olan cihazlarından herhangi birini kullanan kullanıcılar için uygun bir üründür. Apple ürünleri kendine özel bir girişe sahip olduğu için sadece Type C girişi bulunan kablolar ile birlikte kullanılamaz. Bundan dolayı markanın iPhone, iPad, iPod ya da Airpods cihazlarından birine sahipseniz Apple MQGJ2ZM/A lightning USB kablo ihtiyacınız olan ürünler arasında yer alır. Belirli iPhone cihazlarında ve iPad Pro modellerinde hızlı şarj etme özelliğine de sahip olan cihaz, pek çok farklı Apple ürünü ile uyumlu olması sayesinde herkese hitap etmeyi başarır. iPhone 5'ten itibaren bütün telefonlar ile uyumlu bir üründür. iPad Air ve Pro olmak üzere bütün tablet modelleri ile de aynı şekilde birlikte kullanabilirsiniz. Airpods'un birinci nesilinden itibaren bütün modelleri ile de uyumlu olan kablo, çoğu Apple cihazı ile birlikte kullanılabilir.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Veri aktarım hızı konusunda tatmin edici bir performans sunmasının yanı sıra sahip olduğu farklı fonksiyonlarla da kullanıcılarının dikkatini çeker. Belirli cihazlar ile birlikte hızlı şarj özelliğinin de kullanılabilir olması sayesinde acil durumlarda kullanışlı hale gelir. Acil bir işiniz çıktığında hızlı şarj özelliğini kullanarak cihazınızın şarj yüzdesini günlük hayatı idare edecek seviyelere çıkarabilirsiniz. Sahip olduğu hızlı veri aktarım hızı sayesinde de bilgisayara aktarmak istediğiniz dosyaları kısa süre içinde dilediğiniz ortama geçirebilirsiniz. Aynı zamanda sahip olduğu 1 metrelik kablo ile prize takılı cihazı kullanırken geniş bir hareket kabiliyeti sunar. Tek bir kablonun çoğu Apple ürünü ile kullanılabilir olması günlük hayatta büyük bir pratiklik sunar.


Bağlantı Tipi 2 Bağlantı Tipi 1 Kablo Uzunluğu
USB C Lightning 1

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.09% 0 TL 5.26% 84.94% 3.693,92 TL 11.081,76 TL
10.000 TL 6 4.19% 0 TL 5.37% 87.31% 1.998,00 TL 11.990,67 TL
10.000 TL 9 4.19% 0 TL 5.37% 87.24% 1.435,04 TL 12.915,35 TL
10.000 TL 12 4.19% 0 TL 5.37% 87.26% 1.156,88 TL 13.882,51 TL
10.000 TL 18 4.19% 0 TL 5.36% 87.18% 885,59 TL 15.940,75 TL
10.000 TL 24 4.19% 0 TL 5.36% 87.20% 756,54 TL 18.156,90 TL
10.000 TL 36 4.19% 0 TL 5.36% 87.21% 639,45 TL 23.019,91 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Apple MQGJ2ZM/A Type-C Lightning Kablosu 1M
4.6
 • 5
  5
 • 4
  3
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Sizin İçin Seçtiklerimiz
Preo Mmu157 By Happy-Nes Marquee Siyah Telefon Askısı
Reklam
Preo Mmu157 By Happy-Nes Marquee Siyah Telefon Askısı
449,99 TL
Preo Mmu144 By Happy-Nes Contento Pembe Telefon Askısı
Reklam
Preo Mmu144 By Happy-Nes Contento Pembe Telefon Askısı
449,99 TL
Preo Mmu145 By Happy-Nes Jayjay Mavi Telefon Askısı
Reklam
Preo Mmu145 By Happy-Nes Jayjay Mavi Telefon Askısı
449,99 TL
Preo Mmu141 By Happy-Nes Usb-C To Lightning Mavi Hızlı Şarj Kablosu Mfi Jayjay
Reklam
Preo Mmu141 By Happy-Nes Usb-C To Lightning Mavi Hızlı Şarj Kablosu Mfi Jayjay
599,99 TL
Preo Mmu158 By Happy-Nes Usb-C To Lightning Siyah Hızlı Şarj Kablosu Mfi Marquee
Reklam
Preo Mmu158 By Happy-Nes Usb-C To Lightning Siyah Hızlı Şarj Kablosu Mfi Marquee
599,99 TL
Preo Mmu140 By Happy-Nes Usb-C To Lightning Pembe Hızlı Şarj Kablosu Mfi Contento
Reklam
Preo Mmu140 By Happy-Nes Usb-C To Lightning Pembe Hızlı Şarj Kablosu Mfi Contento
599,99 TL
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.000 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 9 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
9'a Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.