0.0 (0 Değerlendirme)

Apple Apple HomePod MJ2C3LL/A Mini Akıllı Asistan Mavi Bluetooth Hoparlör

Ürün Kodu: 781050313
 • En geç 18 Temmuz Perşembe günü kargoda
5.999 TL
5.999 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Ana Özellikler
Tam Kapsamlı Sürücü
Çift Pasif Radyatörler
Dahili Siri
Uzak Alan Siri için Dört Mikrofon Dizisi
Wi-Fi ve Bluetooth 5.0 Bağlantısı
Dokunmatik Yüzey
İNGİLİZCE
Mavi Apple HomePod mini ile tüm uyumlu Apple cihazlarınızı kontrol edin, diğer odalarda aile üyeleriyle konuşun ve tam Siri işlevselliğinin keyfini çıkarın . Tüm HomeKit uyumlu cihazlarınızın kontrolünü ve erişimini sağlamak için kablosuz ağınıza bağlanır. Siri ile müzik çalacak, hava durumunu ve trafiği kontrol edecek, size spor skorlarını söyleyecek, uyumlu akıllı ev ekipmanınızı kontrol edecek ve daha fazlasını yapacak. Uzak alanlı dört mikrofon dizisi kullanan HomePod mini, istenen görevi anında gerçekleştirebilir. Siri, "Hey Siri" kelimeleri ile veya dokunmatik yüzeye dokunup basılı tutularak etkinleştirilebilir. Siri ile, Apple ekosisteminize tam entegrasyon için HomePod mini ve diğer uyumlu cihazlarda çeşitli özellikler çalışır.
360° Ses
Yalnızca 3,3 inç yüksekliğindeki HomePod mini minimum yer kaplar ve neredeyse her açıdan gelişmiş ses için odayı 360° sesle dolduracak şekilde tasarlanmıştır. Akustik dalga kılavuzu, 360° ses alanı oluşturmak için sesi hoparlörün altından yönlendirir odanın neredeyse her yerinde tutarlı ses için.
Hesaplamalı Ses
Apple S5 çipi, neredeyse her ses seviyesinde dengeli, ince ayarlı ses üretmeye yardımcı olmak ve sesli komutlarınızı kaçırmadan daha büyük bir hoparlörün tam, ayrıntılı tonlarını sağlamak için karmaşık algoritmaları gerçek zamanlı olarak işleyen hesaplamalı sesi etkinleştirir. Tam aralıklı sürücü, derin bas ve net yüksek frekanslar sağlamak için güçlü bir neodimyum mıknatıs kullanır.
Bas Uzatma
Zorla iptal eden pasif radyatörler, HomePod mini'nin bas tepkisini artırmaya yardımcı olur.
Gürültü Engelleme
Dört mikrofon birlikte çalışarak gürültüyü ortadan kaldırır ve "Hey Siri" komutunuzu dinler, böylece ortamınız gürültülü olsa bile sesinizin duyulması için sesi kısmanıza veya hoparlöre yaklaşmanıza gerek kalmaz.
Neredeyse Her Yere Sığacak Şekilde Tasarlandı
HomePod mini, içinden geçen sesi neredeyse geçirmeyen, dikişsiz bir örgü kumaşa sarılmıştır. Üst kısımdaki arkadan aydınlatmalı dokunmatik yüzey, hızlı dokunmatik kontrol sağlar.
Genişletilebilir Tasarım
Evin her yerine yerleştirilmiş birden fazla HomePod mini veya AirPlay 2 uyumlu hoparlörle tüm eviniz için bağlantılı bir ses sistemine sahip olabilirsiniz. Siri'den her yerde bir şarkı veya her odada farklı bir şarkı çalmasını isteyin. Hoparlör ayrıca çok odalı ses ve Intercom gibi özellikler için HomePod ile birlikte çalışır.
Stereo Eşleştirme
Ses deneyimini daha da ileri götürmek istiyorsanız, ayrı sol ve sağ kanallar ve daha sürükleyici bir ses alanı için bir stereo çift oluşturmak üzere aynı odaya iki HomePod mini hoparlör bağlayabilirsiniz.
Siri Sesli Asistan
İster çeşitli günlük işlerde yardıma ihtiyacınız olsun, ister akıllı ev aksesuarlarınız üzerinde kontrol sahibi olmak veya en sevdiğiniz şarkıyı duymak isteyin, Siri'ye sormanız yeterli. Siri, HomePod mini'de altı adede kadar farklı aile üyesinin sesini tanıyabilir ve her kişi için kişiselleştirilmiş bir deneyim oluşturabilir, böylece herkes istediğinde kendi müziğini duyar. Kişisel İstekler ile Siri, belirli bir sesi tanıyabilir ve o kişinin bilgilerini Mesajlar, Takvim, Hatırlatıcılar ve Kişiler gibi iPhone uygulamalarından iletebilir.
İnterkom Sözü Yayıyor
Evde birden fazla HomePod varsa, dahili telefon işlevini kullanarak aile üyelerinizle iletişim kurabilirsiniz. Siri'den mesajınızı tüm eve veya tek tek odalara göndermesini isteyin, herkes yanıt versin. Intercom, diğer uyumlu Apple cihazlarınızla da çalışır, böylece araba sürerken CarPlay aracılığıyla, antrenman sırasında AirPods'unuzda veya ayak işlerinizi yaparken Apple Watch'unuzla mesaj gönderip alabilirsiniz.
Kolay Bağlantı, Kurulum ve Kontrol İçin Tasarlandı
Home uygulaması ve HomePod mini ile kurulum ve her yerden bağlantıda kalma kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Kurduğunuzda otomatik olarak Home uygulamasına eklenir ve HomeKit cihazlarınızdan herhangi birini yalnızca sesinizle anında kontrol edebilirsiniz. HomePod mini, HomeKit aksesuarlarınızı uzaktan kontrol etmenize, ön kapıdan canlı bir görüntü görmenize, garaj kapınızı kapatmanıza ve Home uygulaması aracılığıyla kapıları kilitlemenize veya kilidini açmanıza izin veren bir ana merkez görevi de görebilir.
Sıcaklık ve Nem Algılama
Dahili sıcaklık ve nem sensörleriyle, uyumlu akıllı ev cihazlarını evinizdeki ortam koşullarına göre ayarlamak için Siri'yi ve HomePod Mini'nizi kullanabilirsiniz. Bazı örnekler, Siri'nin bir fanı açması veya bir akıllı termostatı ayarlaması olabilir. Lütfen bu sensörlerin 59 ila 86°F arasındaki sıcaklıklar ve %30 ila 70 arasındaki bağıl nem için optimize edildiğini unutmayın. Ayrıca, sesin uzun süre yüksek ses seviyelerinde çaldığı bazı durumlarda doğruluğun düşebileceğini ve HomePod Mini'nin, başlatıldıktan hemen sonra sonuçlar görüntülenmeden önce sensörleri kalibre etmesi için biraz zamana ihtiyaç duyacağını unutmayın.
Gizliliğinizi Korumak İçin Tasarlandı
HomePod mini yalnızca "Hey Siri"yi dinler, böylece ister bir dokunuşla ister "Hey Siri" sözleriyle Siri'yi etkinleştirene kadar söylediğiniz hiçbir şeyin evinizden dışarı gönderilmediğini bilerek özgürce konuşabilirsiniz. Siri'ye bir şey sorduğunuzda, isteğiniz Apple Kimliğiniz ile değil, rastgele bir tanımlayıcıyla ilişkilendirilir. HomeKit Secure Video desteğiyle HomePod mini, desteklenen video kameralarınızın yayınlarını analiz ederek insanların varlığını algılayabilir ve tanıdık yüzleri, evcil hayvanları ve arabaları tanıyabilir. Tüm video işleme, uçtan uca şifreleme yoluyla iCloud'a gönderilmeden önce cihazda yapılır, böylece kayıtlarınız Apple tarafından değil, yalnızca siz ve onları paylaştığınız kişiler tarafından görülür. Hoparlör, mesajlarınızı veya notlarınızı duymak gibi istekler için iPhone'unuzla da çalışır, böylece Apple Cihazlarınızla Çalışır
HomePod mini aracılığıyla iPhone'unuzdan gelen bir aramayı yanıtlayın, Mac'inizde müzik dinleyin veya sesi Apple TV'nizden alarak TV deneyiminizi yükseltin. iPhone'unuzu hoparlöre yaklaştırarak HomePod mini'den iPhone'unuza ses çalma arasında geçiş yapabilirsiniz. Gelecekte planlanmış bir ürün yazılımı güncellemesinin ardından, dokunsal geri bildirim yoluyla iPhone'unuz ile HomePod mini arasındaki bağlantıyı ve HomePod mini'nin yakınında tuttuğunuzda iPhone'unuz aracılığıyla kişiselleştirilmiş dinleme önerilerini hissedecek ve cihazınızın kilidini açmaya gerek kalmadan anında kontrol sağlayacaksınız. iPhone.
Desteklenen Ses Kaynakları
Apple Music, iTunes müzik satın alımları, Apple Music veya iTunes Match aboneliğine sahip iCloud Müzik Kitaplığı, üçüncü taraf müzik hizmetleri, Apple Music Radio veya isteğe bağlı bölümler, TuneIn, iHeartRadio ve Radio.com'dan radyo istasyonları, Apple Podcast'leri, Haber brifingleri ve bir iPhone, iPad, iPod touch, Apple TV veya Mac'ten AirPlay yoluyla aktarılan içerik.
Dokunmatik Kontroller
Tek bir dokunuş müziği veya Siri'yi oynatır veya duraklatır; çift ​​dokunma atlar; üç kez dokunma geri atlar; Siri'yi etkinleştirmek için dokunun ve basılı tutun; Sesi artırmak veya azaltmak için panelin + ve - kısmına dokunun veya basılı tutun.
Kablosuz bağlantı
Doğrudan misafir erişimi
Konu (yalnızca HomeKit Konu cihazları için)
Cihaz yakınlığı için Ultra Geniş Bant çip (U1 donanımlı bir iPhone ile; gelecekteki bir üretici yazılımı güncellemesi yoluyla)
Erişilebilirlik Özellikleri
Dokunma Kolaylıkları
siri
Dış Ses
Ev uygulaması ve HomeKit
İnterkom transkripsiyonları (gelecekteki bir aygıt yazılımı güncellemesi aracılığıyla)


Ağırlık Derinlik Garanti Süresi (Yıl) Garanti Tipi
0.35 KG 98 MM 1 İthalatçı Garantili
Genişlik Model Kodu Ürün Rengi
98 MM MJ2C3LL/A Mavi

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

* Taksit sayısı alışveriş tutarına göre değişmekte olup, sepet tutarı 0-1.000 TL arası alışverişler için tek çekim, 1.001-15.000 TL arası alışverişler için 3 taksit, 15.001-30.000 TL arası alışverişler için 4 taksit, 30.001 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Apple HomePod MJ2C3LL/A Mini Akıllı Asistan Mavi Bluetooth Hoparlör
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Bluetooth Hoparlör
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Apple Bluetooth Hoparlör
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.