0.0 (0 Değerlendirme)

Zhiyun Zhiyun Smooth Q3 Smartphone Gimbal

Ürün Kodu: 783532556
 • En geç 19 Nisan Cuma günü kargoda
Satıcı: tripodfoto
2.949 TL
2.949 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (1)
Satıcı
2.999 TL

Ürün Açıklaması

Zhiyun Smooth Q3 Telefonlar için Gimbal Sabitleyici

Büyüleyici bir sanat ve gelişmiş akıllı etkileşim sayesinde SMOOTH-Q3, klasiklerin geri dönüşünü duyurdu ve böylece artık daha akıllı bir çekim deneyimi sunuyor. Harika efektlerle harika bir sanat eseri yapmak için ihtiyacınız olan SMOOTH-Q3 ve akıllı telefon. Daha rahat tek el kullanımı sağlayan yepyeni tuş düzeni. Şaşırtıcı derecede kararlı ve pürüzsüz bir çekim için üç eksenli yapı. Klasik sürgülü tasarım, hareket halindeyken istediğiniz zaman çekim yapmanızı ve kapatmanızı sağlar. Böylece yakalanması gereken önemli anları kaçırmazsınız.

 

Ürün Özellikleri
Kompakt Katlanır 3 Eksenli Sabitleyici
Dahili Dönebilen LED Video Işığı
Manzara ve Portre Modları
Companion Mobil Uygulaması ile Canlı Yayın
Gelişmiş Akıllı İzleme
Basitleştirilmiş Dolly Yakınlaştırma Modu
Akıllı Takip 3.0
Hareket kontrolü
AKILLI Düzenleme
Kaymaz Saplı Ergonomik Tasarım


Her Şekilde Parıldayın
Ayarlanabilir üç parlaklık seviyesiyle sizi her açıdan aydınlatmak için dokunmatik düğmeli entegre döner dolgu ışığına sahiptir. Önde, arkada veya her yerde 180 ° daha parlak bir görünüm için ideal.

Daha Akıllı & Kolay
Her zaman spot ışığında kalın. Uygulama aracılığıyla sadece tek bir dokunuşla SmartFollow 3.0'ı etkinleştirin*.

Hareket Kontrolüne Evet Deyin
Ellerin için çok mu uzak? Çekime başlamak için sadece tek bir hareket kullanın. Birden fazla panorama modunda kullanılabilir*.

Anında Dolly Zoom
Videolarınızı öne çıkaran kolay ama akıllara durgunluk veren efektler eklemek ister misiniz? Anında Dolly Zoom edinin ve uygulamada sadece birkaç basit adımda sinematik kısa filmler oluşturun *.

Geniş Yakınlaştırma. Ve Daha Geniş.
Elinizde daha geniş bir dünyayı hak ediyorsunuz. Geniş manzaralarınız veya düşük açılarınız için ultra geniş açıyla çekin *.

Çoklu "Sen", Çoklu Eğlence
Farklı yönlerinizi göstermek için kendinizi klonlayın. MagicClone Pano ile artık birden fazla görüntü çekebilir ve bunları aynı ekranda düzenleyebilirsiniz *.

Panorama
Panoramada istediğiniz yol ne olursa olsun, SMOOTH-Q3 bunu elde eder: Manzara modu, portre modu, ön ve arka kamera, 180 °, 240 °, 3X3 ... ² *

Kliplerinizi SMART Hale Getirin
Harika şablonlar, müzikler, özel efektler ve filtrelerle videolarınızı mükemmelleştirin. SMART ile herkes bir video düzenleme profesyoneli olabilir *.

Tek Bir Uygulama İle Çekin ve Düzenleyin
Harika şablonlar, müzikler, özel efektler ve filtrelerle videolarınızı mükemmelleştirin. SMART ile herkes bir video düzenleme profesyoneli olabilir *.

Bir Usta Gibi Canlı Yayın Yapın
Harika şablonlar, müzikler, özel efektler ve filtrelerle videolarınızı mükemmelleştirin. SMART ile herkes bir video düzenleme profesyoneli olabilir *.

Hemen Düzenle
Yeni yaptığınız videoyu harika özel efekt şablonlarıyla oluşturmak ve paylaşmak için çevrimiçi düzenlemeyi deneyin *.

1. Slayt düzgünlüğünü iyileştirmek için vidayı sıkın.
2. Hareket kontrolü panoramada desteklenir.
3. Daha fazla şablon için lütfen ZHIYUN Prime'a abone olun.
ZHIYUN Prime üyeleri için gelişmiş özellikler.
*: Bu özelliğin ZY Cami Uygulaması ile kullanılması gerekmektedir. Cep telefonu üreticilerindeki farklılıklar nedeniyle bazı özellikler belirli modellerle uyumlu değildir. Lütfen resmi ZHIYUN web sitesindeki telefon uyumluluk listesine bakın.


Teknik Özellikler

Pil Özellikleri
Çalışma Voltajı: Maks: 8.4 v / Standart: 7.4 v / Min: 6.5 v
Çalışma Derecesi: Maks: 45 °C / Standart: 25 °C / Min: -10 °C
Çalışma Süresi: Maks: 15 s / Standart: 7 s
Şarj Süresi: Standart: 3 s

Sabitleyici Özellikleri
Hareket Halinde Sapma: Maks: ± 0.3 ° / Standart: ± 0.1 ° / Min: ± 0.05 °
Sabit Halde Sapma: Maks: ± 0.04 ° / Min: ± 0.01 °
Tilt Mekanik Açısı: Maks: 80 ° / Min: - 260 °
Roll Mekanik Açısı: Maks: 170 ° / Min: - 170 °
Pan Mekanik Açısı: Maks: 150 ° / Min: - 150 °
Taşıma Kapasitesi: Maks: 280 / Min: 150
Ağırlık: 340 g


Zhiyun Q3 Detaylı İnceleme

Zhiyun-Tech Smooth Q3 İnceleme
Zhiyun-Tech Smooth-Q3, akıllı telefonlar için üç seçilebilir parlaklık seviyesine sahip yerleşik bir LED video ışığı ile tasarlanmış, kompakt, katlanır 3 eksenli bir sabitleyicidir. Telefonunuzla pürüzsüz, profesyonel görünümlü videolar çekmenizi sağlamak için kaydırma, eğme ve döndürme eksenleri boyunca sabitlenmiş hareket sağlar. Smooth-Q3, bir düğmeye basarak portre ve manzara modları arasında kolayca geçiş yaparak, hem sinematik hem de sosyal medya videoları çekmenizi sağlarken, LED ışığı konularınızı aydınlatır. Telefon tutucu, çoğu telefonu kapsayan 3,5" genişliğe kadar akıllı telefonları destekler.

Gimbal'ın yetenekleri, Basitleştirilmiş Dolly Zoom gibi yaratıcı hareketler ayarlamanıza olanak tanıyan tamamlayıcı bir ZY Cami iOS/Android uygulamasıyla geliştirilmiştir. Uygulama ayrıca Gelişmiş Akıllı İzleme ve tek dokunuşla canlı akış gibi işlevler de sunar. Gimbal, kaymaz saplı ergonomik bir tasarıma sahiptir ve birlikte verilen pille 15 saate kadar çalışır ve yaklaşık üç saatte tamamen şarj olur. Bir mini tripod da dahildir ve daha iyi kontrol için gimbali iki elinizle tutmanıza izin vermek için bir tripod veya tutma yeri uzantısı olarak kullanılabilir.

Dahili Video Işığı
Smooth-Q3, dokunmatik düğmeli entegre bir dolgu ışığına sahiptir. Nesnenizi (veya vlog çekerken kendinizi) tüm açılardan aydınlatmak için 180° döndürülebilir. Üç ayarlanabilir parlaklık seviyesi, farklı çekim senaryoları için doğru ışık miktarını ayarlamanıza olanak tanır.

Akıllı Takip 3.0
Yardımcı iOS/Android uygulamasında tek bir dokunuşla, hareketli bir nesneyi otomatik olarak takip etmek için SmartFollow özelliğini etkinleştirebilirsiniz. (Bu özellik bazı telefonlarda çalışmayabilir. Daha fazla bilgi için lütfen Zhiyun web sitesindeki telefon uyumluluk listesine bakın.)

Hareket kontrolü
Gimbal, çekime başlamak için beş parmağınızı kaldırmak gibi bir el hareketini tanıyacak şekilde ayarlanabilir.

Anında Dolly Yakınlaştırma
Dahil edilen uygulamada uygulanan yalnızca birkaç ayar ile Smooth-Q3, siz ilerlerken nesnenize otomatik olarak dolabilir ve yakınlaştırabilir ve çekimlerinize üst düzey üretim değeri katabilir.

Yakınlaştırma Rocker'ı
Gimbalın yanına yerleştirilmiş bir yakınlaştırma düğmesi kullanarak kolayca yakınlaştırın ve uzaklaştırın.

Sihirli Klon Panosu
Farklı yönlerinizi göstermek için kendinizi klonlayın. MagicClone Pano ile birden fazla görüntü çekebilir ve bunları aynı ekranda düzenleyebilirsiniz.

Panorama
Panorama seçenekleri, hareket kontrolü destekli yatay mod, portre modu, ön ve arka kamera, 180°, 240° ve 3x3'ü içerir.

AKILLI Düzenleme
Mobil uygulama aracılığıyla düzenleme şablonları, arka plan müziği, altyazılar, çıkartmalar, özel efektler, ters hareket ve çeşitli filtrelerle videolarınızı geliştirin.

Canlı yayın
Mobil uygulama, akış sırasında geçerli belirli efektlerle çeşitli popüler platformlara canlı akış yapmanızı sağlar.


Kutu İçeriği
Zhiyun-Tech Smooth-Q3 Akıllı Telefon Gimbal Sabitleyici
Mini Tripod
USB Type-C Şarj Kablosu
Garanti Belgesi
Garanti Süresi (Yıl) Garanti Tipi Model Kodu
2 Resmi Distribütör Garantili Smooth Q3

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit sunulmaktadır.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Zhiyun Smooth Q3 Smartphone Gimbal
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.