0.0 (0 Değerlendirme)

Xiaomi MI Vacuum Cleaner G11 Eu Şarjlı Beyaz Süpürge

Ürün Kodu: 115049527
 • En geç 03 Ekim Salı günü kargoda
Satıcı: Elektromanya
12.599 TL
12.599 TL
Diğer Satıcılar (1)
19.999 TL

Ürün Açıklaması

Maksimum 185 AW Emiş Gücü


Çok yüzeyli Fırça Başlığı


Dolaşmayı Önleyen Teknoloji


Akıllı Emiş Gücü Ayarı


Yüksek kapasiteli Lityum-İyon Polimer Pil


185 AW Yüksek Emiş Gücü
Süper Etkili Temizlik sağlarXiaomi Elektrikli El Süpürgesi G11, hem daha yüksek hıza hem de daha uzun kullanım ömrüne sahip en yeni yüksek performanslı DC fırçasız motorla donatılmıştır. Önceki nesle göre %23 daha fazla olan 185 AW maksimum emiş gücüyle daha güçlü temizlik yapabilir.

Çok Yüzeyli Fırça Başlığı
Her Tür Döşemeyle Kolayca Başa Çıkar
Yeni geliştirilmiş fırça başlığı sayesinde elektrikli el süpürgesi, ahşap döşeme ve halılar dahil evdeki çeşitli zeminleri daha etkili ve kolay bir şekilde temizleyebilir.

Dolaşmayı Önleyen Teknolojiyle
Dolaşan Halı Tüylerine Veda EdinDöner fırça, döner fırçaya dolaşan halı tüylerini otomatik olarak kesen ancak zeminlerinize veya halılarınıza zarar vermeyen güvenli üç bölümlü bıçaklarla donatılmıştır.

Yüksek Enerji Yoğunluklu Lityum İyon Polimer Pil Hücreleri
60 Dakikalık Pil Ömrü sağlar ve Büyük Evlerin Temizlenmesini KolaylaştırırBaştan aşağı yenilenen lityum iyon polimer pil hücreleri çok daha güvenli ve daha dengeli bir performans sunar ve uzun pil ömrü sizi süpürgeyi sık sık şarj etme zahmetinden kurtarır.

Kızılötesi Parçacık Sensörü
Toz Seviyesini Algılayarak Emme Gücü Çıkışını Ayarlar
Elektrikli el süpürgesi, Otomatik Moddayken kızılötesi parçacık sensörü yoluyla emiş gücünü akıllı bir şekilde ayarlayabilir. Uygulanan emiş gücü, algılanan toz miktarına göre belirlenir. Bu, temizlik verimliliğini artırabilir ve pilin kullanım ömrünü uzatabilir.

Hızını Çeşitli Döşemelere Göre
Otomatik Olarak Ayarlar
Elektrikli el süpürgesi, Otomatik Moddayken sensör verilerine göre hızını ayarlayabilir. Uzun tüylü halılar gibi temizlenmesi zor yüzeylerle karşılaştığında, temizleme verimliliğini artırmak için motor hızını otomatik olarak artırır.

Değiştirilebilir Pil Tasarımı
Beklemeden Sürekli Temizlik İmkanı Sunar
Elektrikli el süpürgesi, yüksek kapasiteli pilinin yanında hızlı pil değiştirme imkanı da sunar. Değiştirilebilir pil, pil bittiğinde beklemeye gerek kalmadan temizleme süresini anında iki katına çıkarmanızı sağlar.

Çift Katmanlı ve Çok Konili Sistem
Tozları Havadan Ayırır ve Güçlü Emiş Sağlar
Çift katmanlı ve çoklu koni tasarımlı elektrikli el süpürgesi, görünmez parçacıkları havadan ayırmak ve toz bölmesine göndermek için filtre düzeneğinin iç boşluğunu tamamen kullanır. Bu, filtrenin tıkanmasını etkili bir şekilde önler, elektrikli süpürgenin emiş gücünü korur ve motorun daha uzun süre çalışmasına yardımcı olur.

%99,5 Filtre Verimliliği
Daha Temiz Hava Sağlar ve Yaşamınıza Sağlık Katar
İçinde yaşadığımız çevrede yalnızca çok miktarda toz değil, sağlığımızı olumsuz etkileyen çeşitli alerjenler de mevcuttur. Çok katmanlı filtrelemeye sahip elektrikli el süpürgesi, 0,3 mikrona kadar küçük çeşitli alerjenleri %99,5'e varan başarı oranıyla etkili bir şekilde filtreler. G11 bu gücüyle yaşamınıza sağlık katacak.

Etkileşimli LCD Ekran
Gerçek Zamanlı Çalışma Durumunu Öğrenmenize Yardımcı Olur Etkileşimli LCD ekran 3 emiş modu, pil seviyesi ve hata uyarıları gibi bilgiler sağlayabilir. Elektrikli el süpürgesinin durumunu her zaman takip etmenize yardımcı olarak, elektrikli el süpürgesinin kullanımını daha da kolaylaştırır.

Boşaltması Kolay Toz Bölmesi
Ellerinizi Temiz TutarTozun boşaltılması için toz bölmesini çıkarmak üzere toz çıkarma düğmesine basmanız yeterlidir. Tek elle kolayca tutabileceğiniz toz bölmesiyle elleriniz temiz kalır.

Kilitleme Düğmesi Tasarımı
Parmaklarınızı Serbest Bırakarak Temizliği Kolaylaştırır
Elektrikli el süpürgesini geçerli emiş modunda tutmak için kilitleme düğmesine bir kez hafifçe basın. Temizlik sırasında parmaklarınızı ve kendinizi serbest bırakın.

Otomatik Elektrostatik Deşarj Tasarımı
Statik Elektriği Ortadan Kaldırır ve Tozun Toz Bölmesine Yapışmasını Önler
Sapın orta kısmı, elektrikli el süpürgesindeki herhangi bir statik elektriği etkili bir şekilde nötr hale getirebilen, kullanıcıya temas edebilecek kıvılcımları ortadan kaldırabilen ve tozun toz bölmesine yapışmasını önleyen bir statik boşaltma cihazıyla donatılmıştır.

Halı Tüyü Dolaşmasını Önleyen Elektrikli Fırça
Uzun fırça kılları sayesinde fırça başlığı daha etkili temizlik sağlar. Ayrıca, üzerindeki dolaşmış halı tüylerini otomatik olarak keserek sizi endişeden kurtarır.

Elektrikli Akar Fırçası
Yüksek hızlı döner fırça kumaş yüzeyine çarpar ve güçlü emiş gücü ile akarları çıkarır.

Fırça Başlığı
Başlık üzerindeki yumuşak fırça kılları, nesnenin yüzeyindeki tozu hızlıca alır.

Dar Alan Başlığı
Boşlukları ve dar alanları temizlemek için özel olarak tasarlanmış küçük ve benzersiz bir boyuta sahiptir.

2'si 1 arada Şarj ve Saklama Yuvası
Kolay Saklama Olanağı Sağlar ve Aynı Anda İki Pili Şarj Eder2'si 1 arada şarj ve saklama yuvası sadece fırçaları ve başlıkları depolamakla kalmaz, aynı zamanda yedek pili de şarj edebilir.


Toz Kapasitesi Ağırlık Derinlik Genişlik
0, 01-0, 99 1600 266, 5 100
Yükseklik
341, 5

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.09% 0 TL 5.26% 84.94% 3.693,92 TL 11.081,76 TL
10.000 TL 6 4.19% 0 TL 5.37% 87.31% 1.998,00 TL 11.990,67 TL
10.000 TL 9 4.19% 0 TL 5.37% 87.24% 1.435,04 TL 12.915,35 TL
10.000 TL 12 4.19% 0 TL 5.37% 87.26% 1.156,88 TL 13.882,51 TL
10.000 TL 18 4.19% 0 TL 5.36% 87.18% 885,59 TL 15.940,75 TL
10.000 TL 24 4.19% 0 TL 5.36% 87.20% 756,54 TL 18.156,90 TL
10.000 TL 36 4.19% 0 TL 5.36% 87.21% 639,45 TL 23.019,91 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Xiaomi MI Vacuum Cleaner G11 Eu Şarjlı Beyaz Süpürge
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.000 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 9 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
9'a Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.