Xbox Series X Fiyatları ve Modelleri

Xbox Series X
MARKALAR
FİYAT
Depolama ortamı
STOK KONUMU
STOK DURUMU

Xbox Series X için 4 ürün bulundu

%15 999 TL 849 TL
%15 999 TL 849 TL

Xbox Series X

Ses, görüntü, kontrol ve depolama gibi bir oyun konsolundan beklenen tüm detaylarda kullanıcılarına her zaman üst düzey bir kalite sunmayı başaran Xbox, Series X ile çıtayı daha da yukarıya taşıyor. Xbox Series X, donanım ve yazılımın yanı sıra tasarım açısından da yenilikçi ayrıntıları bir araya getiriyor.

Xbox Series X Fiyatları

Xbox Series X fiyatı 8.300 TL'lik olarak satışa sunuldu.Yenilikçi özelliklere sahip olan kablosuz Xbox Series X Controller ise 999 TL'lik üzerinden satışa sunuluyor. Eğer daha hesaplı bir Xbox'a sahip olmak isterseniz Xbox X Series fiyat etiketi ile karşılaştırıldığında daha mütevazı özelliklere ve daha hesaplı bir fiyata sahip olan Xbox Series S'i de tercih edebilirsiniz.

Xbox Series X Özellikleri

Xbox X Series özellikleri arasında en dikkat çekici yenilikleri geçmişe dönük oyun desteği, 4K ile daha gelişmiş bir görüntü kalitesi, 3B uzaysal ses özelliğiyle daha gerçekçi bir ses deneyimi, 16 GB RAM ve 1 TB'lık dahili hafıza oluşturuyor. Diğer dikkat çeken Xbox Series X özellikleri arasındaysa 1 TB'lık harici hafıza desteği yer alıyor. Xbox kablosuz oyun kumandasında da paylaş butonu ve tam daire şeklinde yön tuşları gibi yenilikler bulunuyor.

Xbox Series X Çıkış Tarihi

Microsoft'un dünya çapında popüler olan oyun konsoluyla ilgili en çok merak edilen konuların başındaysa Xbox Series X çıkış tarihi geliyordu. Firma tarafından yapılan resmi açıklamayla birlikte “Xbox Series X ne zaman çıkacak?” sorusu da cevaplanmış oldu. 10 Kasım 2020 tarihinde dünya çapında satışlarına başlanan ürün, bazı ülkelerde ise Eylül ayından itibaren raflardaki yerini aldı.