Xbox Series S Fiyatları ve Modelleri

Xbox Series S
FİYAT
Depolama ortamı
STOK DURUMU

Xbox Series S

  için 6 ürün bulundu

Xbox Series S

Series S ile birlikte küçülen ancak gelişmiş özelliklere sahip olan Xbox, aynı zamanda daha uygun fiyat seçenekleri üzerinden satışa sunuluyor. Böylece oyun tutkunları için önemli olan birçok kritere uyum sağlamayı başarıyor. Kompakt boyutları, gelişmiş özellikleri ve cazip fiyatıyla ön plana çıkan Xbox Series S, dikkat çekici detayları beraberinde getiriyor.

Xbox Series S Fiyatları

Genel olarak oyun konsollarının fiyatları göz önünde bulundurulduğunda 5.399 TL'lik fiyatı avantajlı bir fiyat aralığında yer alan Xbox Series S, yüzlerce farklı oyunu oynamanıza da imkan tanıyor. Xbox Series S vs Xbox Seris X karşılaştırmasında Series S'nin en dikkat çekici detaylarını daha uygun fiyatı ve daha küçük boyutları oluşturuyor. Ayrıca Xbox kablosuz oyun kumandasına 999 TL'lik fiyatıyla sahip olabiliyorsunuz.

Xbox Series S Özellikleri

4K çözünürlük desteği, 3B uzaysal ses, 512 GB SSD dahili depolama alanı ve 10 GB RAM gibi gelişmiş donanımları bir araya getiren Xbox Series S özellikleri, yalnızca 27,5 cm uzunluğundaki ve 1,9 kg ağırlığındaki gövdesiyle adeta taşınabilirlik açısından rakibi olmadığını kanıtlıyor. Xbox S Elite Series 2 Controller ardından gelen; paylaşım butonu bulunan ve kullanımı çok daha konforlu olan yeni kablosuz oyun kumandaları da Series S'in diğer bir avantajını meydana getiriyor.

Xbox Series S Çıkış Tarihi

Series X ve Series S duyulmaya başladıktan sonra en çok merak edilen konulardan biri haline gelen yeni Xbox çıkış tarihi, marka tarafından 10 Kasım 2020 olarak açıklandı. Her iki konsol için de aynı çıkış tarihi verildi ve Xbox Series S, dünyayla birlikte Türkiye'de de bu tarihte satışa sunuldu.