Weewell Bebek Telsizi Fiyatları ve Modelleri

2 Sonuç
Sıralama
Filtreler
 • Çok Satanlar
  Weewell WMA500 Dijital Bebek Telsizi

  Weewell WMA500 Dijital Bebek Telsizi

  1.299 TL
 • Çok Satanlar
  Weewell WMA550 Dijital Çift Yönlü Bebek Telsizi

  Weewell WMA550 Dijital Çift Yönlü Bebek Telsizi

  1.485 TL

Weewell Bebek Telsizi

Weewell bebek telsizi ile aklınız bebeğinizde kalmasın. Bebeğinizin güvenliğini kontrol etmek için kullanılan telsizler anne ve babaların gönüllerini rahatlatıyor. Birden farklı modele sahip olan Weewell bebek telsizleri bebeğiniz ile farklı odalarda olsanız bile ondan haberdar olabilmenizi sağlıyor. Anne ve babalar için daha özgür bir ev ortamı oluşturan bebek telsizleri bebeğinizin size ihtiyaç duyduğu durumlarda net ses akışı ile sizi uyarıyor. Ebeveynlerin hayatını kolaylaştıran Weewell bebek telsizleri ergonomik kompakt tasarımları açısından da öne çıkıyor. Siz de Weewell bebek telsizi modellerini incelemek istiyorsanız Teknosa üzerinden ulaşabilir, ihtiyaçlarınıza uygun modeli sipariş verebilirsiniz.

Weewell Bebek Telsizleri İle Bebeğinizi Yanınızda Gibi Hissedin

Geniş kullanım alanına sahip olan Weewell bebek telsizleri fonksiyonel özellikleri ile ebeveynlerin beğenisine sunuluyor. 300 m uzaklığa kadar kullanılabilen Weewell bebek telsizleri bebeğinizle farklı odalarda olsanız bile onu yanınızdaymış gibi hissedebilirsiniz. %100 kesintisiz iletişim sağlayan bebek telsizleri, VOX özelliği ile ses ile aktive olarak eller serbest modda çalışıp iletişim sağlıyor. İster tek ister çift yönlü iletişim sağlayan Weewell bebek telsizleri modele göre değişiklik gösteriyor. Weewell bebek telsizleri ile siz bebeğinizin sesini duyarken kendi sesinizi de ona iletebilir ve ona kendini güvende hissetmesini sağlayabilirsiniz. DECT teknolojisi ile geliştirilmiş olup kaliteli ve net sesler duymanıza yardım oluyor. Sizi mekân sınırlarından kurtaran bebek telsizi ile bebeğinizin uyanıp uyanmadığı rahat bir şekilde duyabilir ve rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Yalnızca bebeğinizin sesini iletmekle kalmayıp oda içindeki herhangi bir sesi de ileten bebek telsizleri, bebeğiniz için oluşabilecek olumsuz durumları fark etmenize yardımcı oluyor. Böylece anında müdahale ederek bebeğinizi koruyabilirsiniz. Weewell bebek telsizi şarjlı özelliğe sahip olup uzun saatler boyunca çalışabiliyor. Telsiz üzerinde şarj seviyesi göstergesi bulunuyor. Böylece bebek telsizinin şarjını oradan takip edebilir, düzenli bir şekilde şarj takibi yapabilirsiniz. Her iki telsiz ucunda da dahili şarj adaptörü olan Weewell bebek telsizleri kolay kullanımları ile hiçbir zorluk oluşturmuyor. Siz de bebeğiniz yanınızda değilken geçirdiğiniz zamanı endişe ve kaygısız geçirmek istiyorsanız Weewell bebek telsizlerine göz atabilirsiniz. Bebeğinizin nefes alışverişlerini bile duyabileceğiniz bu telsizler ile kaliteli vakitler geçirebilir ve içinizi rahat tutabilirsiniz. Kategorimiz üzerinden modellerine ulaşabilir ve sizin için uygun olanı sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz Bebek Güvenlik Ürünleri kategorisinden bebeğinizin güvenliği için diğer ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Weewell Bebek Telsizi Modelleri

Birden fazla modeli ile karşımıza çıkan Weewell bebek telsizleri bebek sahibi ebeveynlerin vazgeçilmez eşyaları arasında yer alıyor. Odalar arası iletişimi sağlayan telsizler bebeğinizin yanında değilken bile onu takip edebilmenize imkan tanıyor. Oda içindeki sesleri pürüzsüz bir şekilde size aktarıyor. Tüm bunların yanında dayanıklı kompakt bir tasarıma sahip olan Weewell bebek telsizi modelleri ebeveyn ve bebek başlığı olarak iki başlıktan oluşuyor. Ebeveyn başlığında bulunan titreşim fonksiyonu telsizden daha güçlü bir uyarı almanızı sağlıyor. Özellikle gece kullanımları için oldukça işlevsel bir özellik olan titreşim özelliği derin uykularınızdan uyanmanıza yardımcı oluyor. Weewell bebek telsizi modelleri ses iletme dışında rahatlatıcı melodi veya ninni çalma özelliğine de sahip. 5 farklı sakinleştirici ninni repertuvarına sahip olan Weewell bebek telsizleri, siz odada yokken bebeğinizin uykuya dalmasını kolaylaştırıyor. Weewell bebek telsizi pilli ve şarjı modelleri ile ebeveynlerin tercihine sunuluyor. Fonksiyonel bir yapıya sahip olan Weewell bebek telsizlerinin model farklılığına bağlı olarak özellikleri değişiyor. Siz de size en uygun özellikli Weewell bebek telsizini bulmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Bebeğinizin sesini duyarken onu görmek de isterseniz Bebek Kamerası kategorisine de göz atabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Weewell Bebek Telsizleri

Geniş bir model aralığına sahip olan Weewell bebek telsizleri, ebeveynlerin birçok ihtiyacını karşılıyor. Birden fazla özelliği bulunan bu telsizler bebeğinizin sesini size aktarıp ihtiyaç durumlarında yanına gidip onun la ilgilenmenizi kolaylaştırıyor. Weewell bebek telsiz fiyatları bu özelliklere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Her bütçeye uygun fiyat skalasına sahip olan Weewell bebek telsizleri, hayatınızı kolaylaştırıyor. Fiyat skalası hakkında detaylı bilgi için sayfamızı inceleyebilir, özelliklerine göre fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize uygun olan Weewell bebek telsizi modeline sahip olabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.