0.0 (0 Değerlendirme)

TP-Link TP-Link TL-SG108 8-Port 10/100/1000Mbps Masaüstü Switch

Ürün Kodu: 125421576
 • En geç 19 Temmuz Cuma günü kargoda
Satıcı: İncehesap
854,44 TL
854,44 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (2)
Satıcı
889 TL
Satıcı
TEKNOSA
1.199 TL

Ürün Açıklaması

Farklı cihazlarınız arasında bağlantı kurmak ve veri alışverişi yapmak istiyorsanız TP Link TL-SG108 8-Port 10/100/1000Mbps masaüstü switch modelini tercih edebilirsiniz. Bu ürün, bağlı olduğu cihazların birbiriyle iletişim kurmasını sağlıyor ve işlerinizi bir hayli kolaylaştırıyor. Üzerinde 8 adet portun yer aldığı TL-SG108 modeli sayesinde siz de çok sayıda cihaz arasında bağlantı sağlayabilirsiniz. Ürüne yakından bakmak ve TP Link TL-SG108 modeliyle tanışmak için sayfamızı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

TP Link TL-SG108 Switch’i Neden Almalıyım?

Farklı cihazlarda kolay kullanım imkanını size sunan TP Link TL-SG108 switch, 10/100/1000Mbps Auto-MDI/MDIX destekleyen Auto-Negotiation RJ45 portlara sahip. Üründe 8 adet bulunan bu portlar kalabalık kullanımlara son derece uygun. Eğer siz de veri transferinde güvenilir bir cihaz arıyorsanız IEEE 802.3x flow control güvenilir veri transferi sağlayan TL-SG108 modelini tercih edebilirsiniz. Cihazı çalıştırmak için ürünle birlikte gelen güç kablosunu kullanmanız yeterli. Böylece gerekli elektrik gücünü prizden elde ederek veri aktarımını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kendi segmentindeki ürünler arasında port çeşitliliği ve aktarım hızıyla ön plana çıkan bu ürün kullanıcılardan tam not alıyor. Siz de TP Link kalitesinden faydalanmak için hemen bir TL-SG108 switch satın alarak kolay yoldan gigabit Ethernet'e geçiş yapabilirsiniz. Menzil genişletmeye yardımcı olan bu ürün hakkında daha fazla teknik bilgiye ve görsele ulaşmak içinse sayfamızı inceleyebilirsiniz.

TP Link TL-SG108 Switch’i Nasıl Kullanırım?

Hayatınıza pratiklik getirecek TP Link TL-SG108 switch’i satın aldığınızda iki tip kurulum yapabilirsiniz. Bunlardan ilki, kolay kullanım sağlayan masaüstü kurulumu. Öncelikle TP Link TL-SG108 8 portlu switch'i tüm parçalarıyla birlikte ağırlığını taşıyabilecek düz bir zemine yerleştirmeniz gerekiyor. Böylece ters olarak zemine koyduğunuz cihazın ayaklarını yapıştırabilirsiniz. Lastik ayaklarının üzerinden koruyucu yapışkanları çıkardıktan sonra her bir köşeye gelecek şekilde cihaza yapıştırabilirsiniz. Ayakların yerleşmesi gereken yerler girinti ile belirtiliyor. Siz de bu işlemi tamamladıktan sonra cihazın düzünü çevirip yerine yerleştirebilirsiniz. Eğer TP Link TL-SG108 switch’i rafa yerleştirecekseniz monte işlemi için belli adımları izlemeniz gerekiyor. Öncelikle rafın temelini ve sabitliğini kontrol etmeniz önemli. Daha sonra cihaz ile birlikte gelen vidalar yardımıyla switch'in iki yanından raf montajı desteğine monte edebilirsiniz. Bu raf desteklerini rafa sabitlemek içinse rafla uyumlu olan farklı vidalardan yararlanmanız gerekiyor. Cihazı çalıştırabilmek için güç kablosunu prize takmalısınız. Sonrasında kullanacağınız cihazın çeşidine göre switch'in üzerinde yer alan Ethernet portuna RJ45 kablosu bağlayarak bağlantıyı tamamlayabilirsiniz.

TP Link TL-SG108 Switch Kimler İçin Uygun?

Elektronik cihazlarınızın kullanımında sizi kablo kalabalığından kurtaracak ve gereksiz veri trafiğini engellemeye yardımcı olacak bir ürün arıyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. TL-SG108 TP Link markasında öne çıkan ürün çeşitlerinden biri olduğu için kullanıcılar tarafından olumlu dönüşler alıyor. Üründe yer alan kalabalık port sayısı çok fazla cihaz ile kullanılabilmesini sağlıyor. Siz de ister iş yerinizde isterseniz de kişisel kullanımlarınız için bu cihazı tercih edebilirsiniz. Üstelik fansız çalışan bu sistem ile sessiz çalışma teknolojisinin keyfini çıkarabilirsiniz. Dikkatinizi dağıtacak sesler olmadan pratik kullanım sunan bu cihaz enerji tasarrufu konusunda da oldukça başarılı. Green Technology'den faydalanan bu ürün %72 oranında enerjiden tasarruf edebilmenize imkan tanıyor. Böylece yüksek performansı kullanıcı dostu tasarım ile bir araya getiriyor. Ayrıca boyutları sebebiyle rahatça saklanabiliyor. 158 x 101 x 25 mm boyutlarındaki bu ürünü siz de ister masaüstünde isterseniz de rafa monte ederek kullanabilirsiniz. Üstelik gigabit switch’in otomatik özellikleri, tak ve çalıştır çalışma sistemiyle kurulumu daha kolay hale getiriyor. Konfigürasyona gerek olmadan direkt olarak kullanılabiliyor. Her ihtiyaca uyum sağlayan bu cihaz; otomatik MDI/MDIX, çapraz kablolara veya uplink portlara olan ihtiyacı ortadan kaldırıyor. Her bir porttaki ağ cihazının link hızını algılıyor. Böylece uyumluluk ve optimal performans için veri aktarımını akıllıca ayarlıyor.

TP Link TL-SG108 Switch’in En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Port sayısına göre çeşitlenen switch modelleri arasında TL-SG108, 8 adet portuyla ön plana çıkıyor. Genel kullanımda bu switch'ler her bir veriyi iletim kanalında ayrı bir yol ile taşıyor. Böylece porta hangi cihaz bağlandıysa her biri için ayrı bir yol belirleniyor. Aktarım sırasında switch, kendine veri gönderen adresi inceliyor ve gönderen ile alıcı arasında bağlantıyı sağlıyor. Bir çoklayıcı gibi görev alan bu üründe portlarda bağlı olan diğer cihazlar arasında herhangi bir bağlantı kurulmuyor. Yalnızca gönderen cihazın hedefinde olan cihaza veri gönderimi sağlıyor. TP Link TL-SG108 masaüstü switch, masaüstünü gerçek bir gigabit'e dönüştürerek ağ sunucularınızın ve omurga bağlantılarınızın hızını artırmaya yardımcı oluyor. Klasik switch modellerinde eğer bir bilgisayar veya ağ ekipmanı kapanırsa cihazda kapanan yere karşılık gelen port güç harcamaya devam ediyor. Fakat TP Link TL-SG108 switch, otomatik olarak portların durumunu denetliyor ve boştaki portların harcadığı gücü düşürüyor. Böylece genel kullanıma ek olarak bu gibi durumlarda da güç tasarrufu sağlıyor ve kullanımını %80 azalmış oluyor. Güçten daha fazla tasarruf etmek isterseniz kısa kablo çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bazı cihazlar kablonun uzunluğuna bakmaksızın aynı gücü kullanıyor fakat diğer cihaz türlerinde kablo boyu kısaldıkça güç kullanımı da azalıyor. Siz de bu gibi noktalara dikkat ederek TP Link TL-SG108 switch’ten en verimli şekilde faydalanabilirsiniz. Ürünü yakından incelemek içinse hemen sayfamıza göz atabilirsiniz.


8 * 10/100/1000Mbps Auto-MDI/MDIX destekleyen Auto-Negotiation RJ45 portları


IEEE 802.3x flow control güvenilir veri transferi sağlar


Çelik gövde, masaüstü veya duvara monte edilebilir tasarım


QoS (IEEE 802.1p) fonksiyonunu destekler


Tak ve çalıştır, hiçbir yapılandırmaya gerek yok


Plug and play, no configuration needed


Cihazlarınızı bağlayın, İş Ağınızı Oluşturun
TL-SG108 Masaüstü Anahtarı, ağ sunucunuzun ve omurga bağlantılarınızın hızını artırmanın kolay bir yolunu sunar. İster evde ister ofiste olun, TL-SG108 her zaman işlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde halletmenize yardımcı olur.

Tak ve Çalıştır
Tak ve çalıştır tasarımı, teknisyene ihtiyaç duymadan kurulumu kolaylaştırır. Her bağlantı noktasındaki otomatik anlaşma, bir ağ cihazının bağlantı hızını algılar ve uyumluluk ve optimum performans için akıllı bir şekilde ayarlama yapar.

Daha Yüksek Hızlar İçin Gigabit Bağlantı Noktaları
TL-SG108 8 bağlantı noktalı Gigabit masaüstü anahtarıyla ağınızın hızını artırın. Engellenmeyen, 8 adet 10/100/1000Mbps bağlantı noktası, büyük, bant genişliği yoğun dosyaların müdahale olmadan anında aktarılmasını sağlar.


Derinlik Ethernet Lan Bağlantısı Genişlik Ürün Rengi
101 Evet 158 Siyah
Wi-Fi Desteği Yükseklik Veri Hızı
Hayir 25 10/100/1000Mbps

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

* Taksit sayısı alışveriş tutarına göre değişmekte olup, sepet tutarı 0-1.000 TL arası alışverişler için tek çekim, 1.001-15.000 TL arası alışverişler için 3 taksit, 15.001-30.000 TL arası alışverişler için 4 taksit, 30.001 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
TP-Link TL-SG108 8-Port 10/100/1000Mbps Masaüstü Switch
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Menzil Genişletici
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla TP-Link Menzil Genişletici
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.