Ücretsiz Kargo 

Stokta var

TP-Link Td-W9960 300Mbps Wireless N Vdsl/Adsl Modem Router

349 TL
3 x 116,33 TL = 349 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • Teslim tarihinden itibaren 21 gün içerisinde ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 35,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 44,00 TL
3 Yıl Ek Garanti 59,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

TP-Link Td-W9960 300Mbps Wireless N Vdsl/Adsl Modem Router

TP-LINK modemler arasında hızıyla ve kullanışlılığıyla öne çıkan 300Mbps Kablosuz N Usb VDSL/ADSL Modem Router Model No. TD-W9970(TR) ile kolay bir şekilde internete bağlanabilirsiniz. Yüksek kalitesiyle dikkat çekici model güçlü bir performansa sahiptir ve bu ürün ile internette hızınız düşmeden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. TP Link TD-W9960 ile bağlantınızın kontrolü tamamıyla sizin elinizde olur. Uygun fiyatlı ve kolay kurulum yapılabilen bir modem arıyorsanız TP-Link TD W9960 modem router ürününü inceleyebilirsiniz.

TP-Link TD W9960 Modem Router Ürününü Neden Almalıyım?

Çok yönlü bağlantı ve hızlı bir kullanım imkânı sunan modem fiber kablo ile uyumludur. VDSL ve ADSL özelliklerini aynı cihazda toplayabilmiş TP-Link TD-W9960 Wireless N VDSL/ADSL Modem Router ile hızlı bir şekilde internete erişebilirsiniz. Zahmetsiz ve problemsiz olarak yönetilebilen modemin sağlam tether uygulamalarıyla ve web arayüzüyle kısa zamanda cihazın kurulumunu yapabilirsiniz ve ağ ayarlarını her noktadan yönetebilirsiniz. Süper hızıyla öne çıkan ürün VDSL2 teknolojisiyle uyumlu olup hem aşağı hem de yukarı yönlü olmak üzere eşzamanlı bir şekilde 100 Mbps hızında geniş bant seçeneği sunar. Modem router ürününe entegre edilmiş DSL noktası sayesinde cihaz çok sayıda ISP ile standart bağlantıları destekler. Böylece cihaz ile Türkiye’nin her noktasından hızlı ve kolay bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca ürün ADSL2 teknolojisini de destekler. 300 Mbps Wi-Fi hıza erişebilen modem router 2.4 GHz bandında ve güçlü bir LAN bağlantıda hızlı bir kullanım sunar. Modem,oyunlar ve diğer bant genişliklerinde yoğun olarak kullanımlarda akış için mükemmellik sağlar.

TP-Link TD W9960 Modem Router Ürününü Nasıl Kullanırım?

Tp-Link Modem router ürüyle internete erişim sağlayabilmek için öncelikle cihazın kurulumu yapmalısınız. TP-link TD-W9960 300Mbps Wireless N VDSL/ADSL Modem Router modelini kurarken bir uzmandan yardım alabilirsiniz. Ancak modemi kendiniz kurmak istiyorsanız Ethernet kablosuyla ya da kablosuz modem bağlantısıyla modemin bağlı olduğu bilgisayardan bir internet tarayıcısı açmalısınız. İnternet tarayıcı Chrome ya da İnternet Explorer olarak internette gezinmek için kullanılan bir araçtır. Bundan sonra tarayıcının adres satırı üstüne modem IP adresi yazılmalı ve enter tuşuna basılmalıdır. İlk kurulum işleminden sonra ‘Yeni Şifre Oluştur’ şeklinde bir ekran karşınıza çıkar. Bu sayfada şifreyi oluşturmalısınız. Hızlı kurulum ekranı açıldıktan sonra bu ekranda bölge ve zaman dilimini seçmelisiniz. Bölgeyi Türkiye ve saat dilimini GMT+02:00 Istanbul olarak ayarlayın. Eğer internet yapınız ADSL özelliği gösteriyorsa ISS listesi kısmındaki bağlantıyı seçmeli ve ilgili seçenekleri belirledikten sonra ileri tuşuna tıklamalısınız. Gelecek olan sayfada bağlantı türü olarak PPPoE seçeneğini seçmelisiniz. Ardından kullanıcı adı ve parola kutusuna servis sağlayıcınızdan aldığınız ad ve şifreyi girmelisiniz. Şifreyi doğrulama ekranı üzerinden ADSL/VDSL şifresini tekrar yazmalı ve bundan sonra ileri tuşuna tıklamalısınız. Gelecek olan sayfada ağınızın adını ve parolayı yazın. Oluşturulan kablosuz ağ adı ve parola hatalı ise geriyi seçin ve düzenleme yapın. Ağ adı ve şifrede sorun yoksa ileriyi tıklayın. Bundan sonra bağlantı testi ekranı açılır. Yaptığınız bu işlemin ardından karşınıza kurulumun başarılı olduğuna dair bir ekran çıkar. Kurulum başarılıdır şeklindeki bildirimi aldıktan sonra bütün ayarlarınızın bir özeti gelir. Bu kısımda bağlantı türü ve kablosuz bölümü tekrar karşınıza çıkar. Burada hiçbir değişiklik yapılmamalıdır. Bitir bölümünü tıklayarak devam etmelisiniz. Kurulum işlemlerinde herhangi bir sorun varsa yeniden yapılandırma butonuna tıklayabilirsiniz. Kurulum işlemlerinde hiçbir sorun yoksa ‘Tebrikler Bağlantınız Kuruldu’ şeklinde bir bildirim alırsınız. Bundan sonra ‘Bitir’ butonunu tıklayarak ilerleyebilirsiniz. Bütün bu işlemlerden sonra internet bağlantınız tamamıyla kurulur ve dilediğiniz gibi Wi-Fi ile internette gezinebilirsiniz.

TP-Link TD W9960 Modem Router Ürünü Kimler İçin Uygun?

TP Link TD-W9960 geniş bir menzile sahip modem arayanlara hitap eder. Ayrıca çocukların güvenliği için bir modemden ebeveyn kontrolü özelliği bekleyenleri ürün memnun eder. Modem hakkında çok fazla bilgi sahibi olmadan bile ürünün kurulumunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu nedenle ürün, bir modemden kolay kurulum ve problemsiz bir yönetim bekleyen kullanıcılara hitap eder. Eğer siz de VDSL ya da ADSL bağlantı seçeneklerinden birini kullanıyorsanız bu modemi kolaylıkla kurabilir ve internet erişimine ulaşabilirsiniz. Ayrıca modem kullanırken misafir ağı oluşturmak zorunda kalanlar bu ürünü tercih ederek güvenli bir erişim sağlayabilir. Bunların yanında uygun fiyatlı ve kaliteli bir modem arıyorsanız bu modem tam size göre olacaktır.

TP-Link TD W9960 Modem Router Ürününün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Kullanıcılarına maksimum menzil sağlayan modem geniş kapsama alanıyla dikkat çekicidir. Güçlü bağlantı hızıyla öne çıkan modem router ürününün iki adet yüksek kazanç sağlayan 5dBi anteni mevcuttur. Evinizde ya da iş yerinizde her köşeye sinyal gönderebilen modem router, dengeli bir Wi-Fi ağı oluşturur. Yıldırımlara karşı özel koruma sunan modem router gök gürültülü fırtınaların sebep olabileceği hasarı önler ve olumsuz hava şartlarında bile internetin keyfini güven içerisinde çıkarabilirsiniz. Ayrıca ayarlar bölümünden ebeveyn denetimi özelliği de sağlayan modem seçtiğiniz cihazların internette dolaşma süresini ve erişimini kısıtlayabilir ya da sınırlayabilir. Misafir ağları oluşturarak ziyaretçiler için farklı bir ağ kurabilirsiniz. Böylece ana ağınız güvende kalır. TP Link TD W9960 fiyat bakımından da bütçe dostu bir üründür. Sağladığı avantajlar yanında modem router fiyat bakımından da bütçenizi zorlamaz. Sizde hızlı ve güçlü bir modem arıyorsanız TP-Link TD-W9960 Kablosuz Modem Router ürününü hemen şimdi sipariş edebilirsiniz.


Versatile Connectivity – With DSL and LAN/WAN ports, TD-W9960 is fully compatible with the VDSL2/ADSL2+/ADSL2/ADSL standards and also works with fiber/cable access


Boosted Speeds – Superfast VDSL broadband speeds of up to 100Mbps together with 300Mbps Wi-Fi


Maximized Range – Powerful external antennas provide far-reaching wireless coverage in every direction


Effortless Management – Set up in minutes with the powerful Tether app or intuitive web interface and manage the network from anywhere


Süper Hızlı VDSL Modem Yönlendirici VDSL2 teknolojisi, hem yukarı hem aşağı yönde eş zamanlı olarak 100 Mb/s’ye kadar çıkabilen VDSL geniş bant hızları sağlar. Bütünleşik DSL bağlantı kapısı, bağımsız yazılım satıcılarının çoğuyla uyumluluk sağlamak için tüm standart DSL bağlantılarını* destekler. . *TD-W9960 ürünü; VDSL2, ADSL2+, ADSL2 ve ADSL ile uyumludur. 300 Mb/s'ye Kadar Hızlı Wi-Fi 2.4 GHz bandı ve 4 Megabit LAN bağlantı noktaları üzerinde 300 Mb/s kablosuz hat hızı sayesinde TD-W9960 ürünü, yüksek çözünürlüklü yayın, internette oyun ve bant genişliğinin yoğun kullanıldığı diğer uygulamalar için idealdir. Kolay Kurulum ve Yönetim Kullanımı kolay web arabirimi ve güçlü Tether uygulaması sayesinde TD-W9960’ı birkaç dakikada kurun. Ebeveyn Kontrolü ve Erişim Denetimi gibi ağ ayarlarını her türlü Android veya iOS aygıtından yönetin. Ev ağınızı istediğiniz anda ve istediğiniz yerden kontrol edin. Güçlü Antenler 5dBi yüksek çekim gücüne sahip harici sabit iki anten, evinizin her köşesine sinyal göndererek güçlü ve kesintisiz bir Wi-Fi ağı oluşturur. 6kV Yıldırıma Karşı Koruma Yıldırıma karşı koruma, TD-W9960 ürününü yıldırımın neden olduğu elektrik hasarından koruduğundan, kötü havalarda bile güvenle internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Güvenli Gezinme Ebeveyn Kontrolleri, belirlenen aygıtların erişimini ve internette harcanan zamanı kısıtlar. Konuk Ağı, ziyaretçiler için ayrı bir Wi-Fi ağı oluşturur ve asıl ağınızın güvende kalmasını sağlar.


Teknik Özellikler

Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 36, 2 mm
Genişlik 181, 6 mm
Derinlik 125, 7 mm
Teknik detaylar
Ürün tipi Masaüstü yönlendiricisi
Sertifikalar, uygunluk bildirimleri CE, RoHS
Tasarım
Entegre açma/kapama düğmesi Evet
İletişim LED göstergeleri LAN, durum, WLAN
Bağlantı
USB bağlantı noktası Hayir
Özellikler
Wi-Fi standartları 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Sertifikalar, uygunluk bildirimleri CE, RoHS
Hafıza
Hafıza kartı yuvası (yuvaları) Hayir
Performans
Anten kazanç seviyesi (max) 5 dBi
Enerji yönetimi
AC girdi voltajı 9 V
Çalıştırma voltajı 9 V
Yazılım
Desteklenen Linux çalışma sistemleri Evet
Macintosh bağlantısı Evet
Desteklenen Windows çalışma sistemleri Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows XP Home, Windows XP Professional
Güvenlik
Firewall Evet
WAN bağlantı
DSL WAN Evet
SIM kart yuvası Hayir
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 349 TL 349 TL
2 174,50 TL 349 TL
3 116,30 TL 349 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 349 TL 349 TL
2 174,50 TL 349 TL
3 116,30 TL 349 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 349 TL 349 TL
2 174,50 TL 349 TL
3 116,30 TL 349 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 349 TL 349 TL
2 174,50 TL 349 TL
3 116,30 TL 349 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 349 TL 349 TL
2 174,50 TL 349 TL
3 116,30 TL 349 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 349 TL 349 TL
2 174,50 TL 349 TL
3 116,30 TL 349 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 349 TL 349 TL
2 174,50 TL 349 TL
3 116,30 TL 349 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

TP-Link Td-W9960 300Mbps Wireless N Vdsl/Adsl Modem Router Yorumları