Çok Satanlar

Ücretsiz Kargo

TP-Link TP-Link Deco M4 2'li AC1200 Tüm Evi Kapsayan Mesh WiFi Sistemi

Ürün Kodu: 125430820
 • En geç 24 Haziran Pazartesi günü kargoda
Satıcı: Dualpazar
3.089,20 TL
3.089,20 TL

Ücretsiz Kargo

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (1)
Satıcı
TEKNOSA
3.149 TL

Ürün Açıklaması

Evinizin veya ofisinizin internet yayınını, farklı odalara ve katlara eşit şekilde dağıtmayı hedefliyor, yazıcı ve NAS cihazlarınızı kablosuz olarak paylaşmak üzere bir router seti almayı düşünüyorsanız, TP-Link Deco M4 ikili Mesh Wi-Fi sistemini edinebilirsiniz. Ürettiği network ekipmanları ile adından söz ettiren TP-Link imzalı model, yaşam alanlarınızdaki ve iş yerlerinizdeki zayıf internet sinyali sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilir. Kolay kurulum ve kullanım sağlayan TP-Link Deco M4 2'li AC1200 tüm evi kapsayan Mesh Wi-Fi sistemi, dekoratif tasarımıyla da beğeninizi kazanabilir.

TP-Link Deco M4 Modelini Neden Almalıyım?

Fiber, VDSL ya da ADSL yapısındaki internet bağlantınızı, evinizin veya iş yerinizin her yanında, olanca verimliliğiyle kullanabilmeyi istiyorsanız, TP-Link Deco M4 2'li AC1200 tüm evi kapsayan Mesh Wi-Fi sistemi modeline yönelebilirsiniz. Bulunduğunuz mekânın tamamını ölü bölge olarak nitelendirilen ve zayıf Wi-Fi sinyali nedeniyle internetin kullanılamadığı alanlardan arındıran menzil genişletici, TP-Link’in Mesh teknolojisini kullanmaktadır. Paket içinden iki adet menzil genişletici ile birlikte her biri ürünün kendi adaptörü ve bir adet RJ45 Ethernet kablosuz çıkar. Birimlerin boyutları, 90,7 x 90,7 x 190 mm’dir ve birimler, tasarımları sayesinde görsel anlamda oldukça şık durmaktadır. Qualcomm imzalı işlemcilerle desteklenen ve yapılandırmanıza bağlı olarak hem router (yönlendirici) hem de access point (erişim noktası) olarak görevlendirebileceğiniz ürün, Wi-Fi 5 standartlarını destekler. 2,4 GHz frekansında 300 Mbps, 5 GHz frekansında ise 867 Mbps düzeyinde hız sunan TP-Link Deco M4, birim başına çift anten içerdiğinden gerek kapsama alanı gerekse sinyal güçlendirme konusunda başarılı iş çıkarır. Akıllı cep telefonu, tablet, bilgisayar, oyun konsolu ve internete bağlanabilen tüm aygıtlarınız için istikrarlı ve kaynak internet hızına da bağlı olarak yüksek hızda internet sağlayabilen ürün, dilediğiniz takdirde konuk ağları oluşturmanıza da izin verir. Gelişmiş router modellerinde görebileceğiniz URL filtreleme, zaman kontrolü, üst düzey şifreleme gibi imkânlarla desteklenen Mesh Wi-Fi sistemi, TP-Link tarafından geliştirilen Deco App ile yönetilebilmektedir.

TP-Link Deco M4 Modelini Nasıl Kullanırım?

Paketinden çıkardıktan ve gerekli güç girişini yaptıktan sonra çalıştıracağınız TP-Link Deco M4 temel üyesini, öncelikle ev veya ofisinizdeki internet kaynağı olan modemle tanıştırmanız gerekir. Bunun için Deco App uygulamasını telefon ya da tabletinize indirmenizin ardından gerekli cihaz seçimini yapmanız, sonrasında ürünü uygulama ile tanıştırıp modemle eşleştirmeniz önerilir. Ana menzil genişleticinizin internetle tanışmasının sonrasında diğer birimi de çalıştırıp Deco App üzerinden ikinci aygıtı Mesh sistemine dâhil etmeniz gerekmektedir. Her iki cihaz da birbiriyle iletişim kurduğunda internetiniz, daha geniş bir yayın kapasitesiyle kullanıma hazır olur. TP-Link Deco M4, cihazlarınızın bulunduğu yere bağlı olarak ilgili cihazları otomatik olarak 2,4 GHz veya 5 GHz ağına dâhil eder. Menzil açısından 2,4 GHz frekansına kıyasla daha dar bir alana yayın yapabilen 5 GHz frekansından uzaklaşmaya başlayan cihazlarınız, herhangi bir internet kesintisine maruz kalmadan anında 2,4 GHz frekansına katılır. Bilhassa evinizde ya da ofisinizde elinizde tablet veya telefonla sürekli hareket etmeniz ve bu süreçte interneti etkin şekilde değerlendirmeniz gerekiyorsa, Mesh sistemin bu özelliğinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Toplam 100 aygıta kadar destek veren ve yüksek hızlara çıkabilmesi sayesinde ev ve iş yerindeki herkesin, var olan internet imkânlarından azami ölçüde yararlanabilmesini mümkün kılan model, Amazon Alexa desteğine de sahiptir. Böylece TP-Link Deco M4’ü sesli komutla da kullanabilir, çalışma modları başta olmak üzere birçok yeteneğini sesle yönetebilirsiniz.

TP-Link Deco M4 Kimler İçin Uygun?

Geniş, çok katlı ve internet yayını uç bir noktadan yapılan ev ya da küçük çaplı ofislerde kullanmak üzere tasarlanan TP-Link Deco M4 Mesh Wi-Fi sistemi, zarif ve dekoratif teknolojik ağ ürünlerini kullanmak isteyenler için de uygundur. Kurulumu ve kullanımının kolay olması sayesinde daha önce ağ cihazlarıyla tanışmamış olan teknoloji meraklılarının da kısa sürede kullanmaya başlayabileceği ürün, sahip olduğu menzil genişleticilerle internet güvenliğini had safhaya taşımayı isteyenlere de hitap eder. Modelin şifreleme imkânları, güncel standartları rahatlıkla yakalamakla birlikte ebeveyn kontrol olanakları da gelişmiş bir router’la eşdeğer düzeydedir. Farklı kullanıcı profilleri oluşturulabilmesine izin veren Deco M4, hazırlanan kullanıcı profillerinin hangi site ya da sosyal ağı, ne kadar süreyle ziyaret ettiği gibi verileri toplayıp raporlayabilir, günün belirli saatlerinde interneti kullanıma kapatabilir ve yaş uygunluğuna bağlı olarak web sitelerini ya kısmen ya da tamamen engelleyebilir. Kısacası TP-Link Deco M4, evindeki interneti kararlı hâle getirirken daha güvenli kılmak arzusundaki ebeveynler için idealdir.

TP-Link Deco M4 Modelinin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

İki ayrı çalışma moduyla kullanıcılara esneklik kazandıran ve modern tasarımıyla yaşam alanlarına farklı bir hava katan TP-Link Deco M4 Mesh Wi-Fi sistemi, en çok kolay kullanım olanakları ve yüksek hızı ile öne çıkmaktadır. Yapılandırması yalnızca birkaç dakika süren ve kurulum sonrasında mod değişikliği haricinde yeniden ayarlama gerektirmeyen ürün Dual-Band özelliği ile optimum performans sağlamak amacıyla aygıtları farklı frekanslara yönlendirebilmektedir. Bunun yanı sıra MU-MIMO özelliği ile dosya sunucu ve ağa dâhil edilen diğer cihazların birbirleriyle iletişim kurabilmesine de imkân tanıyan TP-Link Deco M4, teknik yeterlilikleri gibi uygun fiyatıyla da kullanıcıları memnun eder. Eğer siz de ev ya da iş yerinizin internet yayın menzilini dikeyde ve yatayda artırmayı planlıyorsanız, tereddüt etmeden TP-Link imzalı modeli alışveriş listenize ekleyebilirsiniz.


Deco, kesintisiz tüm ev Wi-Fi kapsama alanı elde etmek için bir birim sistemi kullanır - zayıf sinyal alanlarını bir kez ve herkes için ortadan kaldırın!


Gelişmiş Deco Mesh Teknolojisiyle üniteler, tek bir ağ adıyla birleşik bir ağ oluşturmak için birlikte çalışır. Mümkün olan en yüksek hızlar için evinizde hareket ederken cihazlar otomatik olarak Deco'lar arasında geçiş yapar


Deco M4 2'li paket, 260 M2 alana (AB versiyonu) kadar Wi-Fi sunar †. Ve bu yeterli değilse, kapsamı artırmak için istediğiniz zaman ağa daha fazla Deco ekleyin


Deco M4, 1167 Mbps † hıza kadar hızlı ve istikrarlı bağlantılar sağlar ve büyük internet servis sağlayıcısı (ISP) ve modemle çalışır


Deco, en yoğun ağlardan bile gelen trafiği kaldırabilir ve 100 cihaza kadar gecikmesiz bağlantılar sağlar


Ebeveyn Denetimleri çevrimiçi süreyi sınırlar ve her aile üyesi için oluşturulan benzersiz profillere göre uygunsuz web sitelerini engeller


Her adımda size yol gösterecek Deco uygulamasıyla kurulum her zamankinden daha kolay


Daha Önce Hiç Böyle Wi-Fi Görmediniz
Deco M4, tüm evinizi güçlü bir Wi-Fi kapsama alanına almak içni TP-Link Mesh teknolojisi kullanır. Birden çok ünite, daha önce hiç yaşamadığınız gibi bir ev ağı oluşturmak için kesintisiz bir şekilde birlikte çalışır.

Wi-Fi Ölü Bölge Gidericisi
Deco M4, 260 metre kareye kadar (2'li paket) evinizin her köşesinde güçlü bir Wi-Fi sinyalini garantilemenin en basit yoludur. Kablosuz bağlantılar ve isteğe bağlı Ethernet ana taşıyıcısı birlikte çalışıp Deco ünitelerini birbirine bağlayarak daha da yüksek ağ hızları ve gerçek anlamda kesintisiz bir kapsam sunar.

Tek Wi-Fi Adı ile kesintisiz Dolaşım
TP-Link Mesh means Deco ünitelerinin birleştirilmiş tek bir ağ oluşturmak için birlikte çalışması anlamına gelir. Siz evin içinde dolaşırken telefon veya tabletiniz otomatik olarak en hızlı Deco'ya bağlanarak gerçek anlamda kesintisiz bir Wi-Fi deneyimi oluşturur.

Ara Belleklemeye Paydos
802.11ac kablosuz teknolojisi sayesinde ulaşılan önceki nesil yönlendiricilerden üç kat daha hızlı ağ hızları Deco'nun 100 adede kadar cihaza gecikmesiz bağlantı sunmasını mümkün kılar.

İkisi Bir Arada Router ve Access Point Modları
Esnek ve çok işlevli Deco M4, Router veya Access point olarak işlev görmesini sağlayan çeşitli özellikler içerir. Gerçek ağ talepleriniz için modu seçerek maksimum kablosuz esnekliği deneyimleyin.


Tüm Deco'lar Birlikte Çalışabilir
Deco M4, bir Mesh ağı oluşturabilmek için diğer tüm Deco modelleriyle uyumludur. Mesh Wi-Fi kapsamını istediğinizde Deco'ları ekleyerek büyütebilirsiniz.


Anten Sayısı Ethernet Port Sayısı Derinlik Genişlik
2 2 90, 7 90, 7
Yükseklik
190

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

*Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

*Taksitli satışlarda taksit sayısı ürün gruplarına ve sepet tutarına göre değişmektedir. Taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde firma tarafından sepet tutarı 0-1000 TL siparişler için tek çekim, 1001 -15.000 TL için 3 taksit, 15.001-20.000 TL için 4 taksit, 20.001 TL ve üzeri alışverişler için 12 aya varan taksit imkanı alışveriş esnasında uygulanmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
TP-Link Deco M4 2'li AC1200 Tüm Evi Kapsayan Mesh WiFi Sistemi
4.7
 • 5
  2
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Menzil Genişletici
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla TP-Link Menzil Genişletici
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.