Ücretsiz Kargo 

Stokta var

TP-Link Archer VR300 AC 1200 Mbps Wireless Fiber/VDSL/ADSL Modem Router

489 TL

  • Teslim tarihinden itibaren 21 gün içerisinde ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 60,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 79,00 TL
3 Yıl Ek Garanti 109,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

TP-Link Archer VR300 AC 1200 Mbps Wireless Fiber/VDSL/ADSL Modem Router

Modem söz konusu olunca en iyi fiyat performans sağlayan ürünleriyle ünlü TP-Link markasının Archer VR300 modemi kaliteli ve güçlü bir modeldir. İnternet erişim hızınızda düşüş yaşamadan bağlantı sağlayabilecek olan modem ile ağınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz. Siz de güçlü, menzili geniş ve hızlı bir modem router arayışı içindeyseniz Teknosa’da TP-Link Archer VR300 AC1200 Wireless VDSL/ADSL modem router modelini inceleyebilirsiniz.

TP-Link Archer VR300 Modem Router Ürününü Neden Almalıyım?

Tp-Link Archer modeli hem VDSL hem de ADSL bağlantılarını destekler. Evinizin ya da iş yerinizin bulunduğu konum VDSL bağlantıyı destekliyorsa bu cihaz ile ekstra olarak hızlı bir kullanım alabilirsiniz. TP-Link Archer VR300 Ac1200 Mbps wireless fiber/vdsl/adsl modem ile internetinizi yükselterek eğlencenizi katlayabilirsiniz. TP-Link Archer VR300 ebeveyn kontrolünün yanı sıra konuk ağı gibi özellikleriyle öne çıkar. Çocuklar için güvenli internet erişimini yönetebilmenizi sağlayan modem router ile evinizdeki cihazları kısıtlayabilir ya da engelleyebilirsiniz. Güvenli ve aile dostu ebeveyn kontrolü özelliği sayesinde TP-Link modem router modeli ile seçtiğiniz cihazların internete erişim zaman aralığını da yönetebilirsiniz. Misafir ağı ile ev ağında ayrı bir kullanım açarak ziyaretçilere şifre belirleyebilir ve böylece güvenli bir kullanım sağlarsınız. Güvenlik duvarı bulunan Archer modem router Windows, Mac, Macintosh ve Linux işletim sistemleriyle çalışabilir. Ayrıca cihazlara öncelik atayarak aygıta ya da uygulamaya göre ağ trafiğinizin yönetimi elinizde olur. Bunun yanında Archer modem router IPTV uygulamasını problemsiz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. İnternet Protokolü sürüm 6 ile uyumlu modem router ile kaliteli ve güçlü bir bağlantıya sahip olursunuz. Türkçe, İngilizce, Almanca, İtalyanca, Rusça dillerini destekleyen modem router sayesinde arabirimi bu dillerde yönetebilirsiniz. Uzaktan denetim imkânı sunan Archer modemin TP-Link Tether uygulaması ve DDNS özelliği sayesinde ev ya da iş yerinizde nerede olursanız olun internet ağının kontrolü daima kontrolünüz altında olur. Yıldırımdan kaynaklanabilecek elektrik hasarlarını önleyen 6KV koruma ile olumsuz hava şartları yaşanırken de internet eğlencenizi kesmek zorunda kalmazsınız.

TP-Link Archer VR300 Modem Router Ürününü Nasıl Kullanırım?

TP-Link Archer modem router ürününü kullanmadan önce kablosuz ağ bağlantı kurulumunun gerçekleştirilmesi gerekir. Bu modem router modelini dilerseniz bir uzmandan yardım alarak ya da arzu ederseniz sıralanacak olan adımları takip ederek kolaylıkla kurabilirsiniz. Öncelikle kurulumu yapmadan önce Ethernet kablosuyla ya da kablosuz ağla bilgisayarınızı bağlamalısınız. Ardından bilgisayarda bir web tarayıcı açın ve adresi silerek IP numarasını girin ve enter tuşuna basın. Bundan sonra ekrana TP-Link arayüzü çıkacaktır. Çıkacak olan bu ekran üstünden şifre tanımlaması yapmanız gerekir. Yeni şifreyi çıkan kısma yazarak kaydedin. Bundan sonra ekranda açılacak olan bölüme IP adresi ve şifreyi yazarak oturum açabilirsiniz. Ekranda belirecek menüler arasından Hızlı Kurulum butonunu tıklayarak daha pratik bir şekilde kurulum yapabilirsiniz. ISS listesi ekranda belirince servis sağlayıcınızı seçin ve ileri tuşuna basın. Ardından servis sağlayıcınızdan aldığınız ADSL ya da VDSL bilgilerini girin. Şifre doğrulama yapmak için PPPoE diye adlandırılan şifreyi yazmalısınız. Ancak ADSL kullanıcı adı yazılırken arkaya uzantı eklemelisiniz. Gelecek olan menüden kablosuz ayarları yapılandırabilirsiniz. 2.4 GHz ya da 5 GHz kablosuz frekans için farklı bir isim ve şifre kullanabileceğiniz ekranda kablosuz ağ kısmını etkin olarak işaretleyin. Kablosuz ağınızın adında Türkçe karakter kullanmayın. Bu kısımda şifreyi belirleyerek kolay bir kurulum sağlarsınız. Eğer kablolu olarak bağlanmayı düşünüyorsunuz en son çıkmış olan menü üstünde kablolu bağlantıyı tıklayın. Bunun ardından açılacak olan kısımda ise kurulumun özeti belirecektir. Burada ‘Bitir’ butonunu işaretleyerek modeminizin kurulumunu tamamlayabilirsiniz. Bağlandı uyarısını alarak internet erişiminizin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit web arayüzü ve Tether uygulamasıyla modemi 5 dakika gibi kısa zamanda kurabilirsiniz. Ayrıca ebeveyn kontrol özelliğini Android ya da iOS ile uygulama üzerinden kullanabilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra modemin tether uygulaması ağa yüksek performans sağlamak ve güvenliği artırmak için yazılım güncellemeleri de sunar.

TP-Link Archer VR300 Modem Router Ürünü Kimler İçin Uygun?

Hızlı ve güvenli bir bağlantı arayanlara yönelik TP-Link Archer modem router ayrıca ebeveyn kontrolü sağlayan bir modem arayan kullanıcılara yöneliktir. Ziyaretçiler için özel bir ağ oluşturabileceğiniz modemi güvenli kullanım için tercih edebilirsiniz. TP-Link Archer VR300 modem router ürünü, menzili geniş bir modem arayanlara hitap eder. Ayrıca modem arayüzünü farklı dillerde kullanmak isteyen kullanıcılar için de ürün kolaylık sağlar.

TP-Link Archer VR300 Modem Router Ürününün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

TP-Link Archer VR300 modemin en çok öne çıkan özelliği hızı ve gücüdür. Birleşik çift bantlı hızıyla öne çıkan modem router ürününün kablosuz becerisi oldukça gelişmiştir. 2.4 GHz 300 Mbps hız internet kullanımınız için mükemmel bir güç sağlar. Bunun yanı sıra 5 GHz 800 Mbps hıza da erişebilen modem router kesinti yaşatmadan mükemmel bir akış sunar. En son sürüm ve en yeni VDSL2 teknolojisiyle modem router ayrıca ADSL2 + özelliğine sahiptir. VDSL özelliği normal kullanıma göre 5 kat daha hızlıdır. Modem router ile iki cihazı tek bir yerde birleştirip DSL ya da kablosuz yönlendirici olarak kullanabilirsiniz. Gelişmiş bağlantı sunan teknolojiye sahip modemin 4 anteni mevcuttur. Bu 4 adet anten sayesinde uzak mesafeden bile mükemmel hız alabilirsiniz. Sağlanan menzil mesafesi ile geniş bir ofiste ya da evde her noktaya internet bağlantısı götürebilirsiniz. Uygun fiyatıyla ve gelişmiş teknolojileriyle öne çıkan TP-Link Archer VR300 modem router modelini Teknosa farkıyla hemen şimdi sipariş ederek ürüne sahip olabilirsiniz.


Ebeveyn Kontrolü: Çocuklarınız için güvenilir İnternet erişimini yönetmenizi sağlar


Konuk Ağı/: Ev ağınızın güvenliğini sağlarken konuklar için ayrı erişim sunar


Güvenlik Duvarı Güvenliği: DoS, SPI Güvenlik Duvarı, IP Adresi/Alan Süzgeci, IP/MAC Adres Bağlamasını destekler


Hizmet Kalitesi: Aygıta veya uygulamaya göre ağ trafiğine öncelik tanır


IPTV IGMP Yetkili Sunucu/Snooping özelliği: Sorunsuz IPTV uygulaması için Bridge ve Tag VLAN özelliklerini destekler


IPv6: IPv6 ile uyumludur (İnternet Protokolü sürüm 6)


Birden Çok Dilde Arabirim: 6 dilde sorunsuz yapılandırma sağlar(TR/EN/DE/IT/RU/PO)


Kablosuz Eğlence İçin AC Wi-Fi Teknolojisini Yükseltin Güçlü bir DSL modem yönlendiricisi olarak Archer VR300, 1200 Mb/s'ye varan birleşik çift bantlı kablosuz bağlantı hızları sağlayarak kablosuz yeteneklerinden tam anlamıyla yararlanır. 2.4GHz'de 300 Mb/s, günlük internet kullanımınız ve e-postalarınız için mükemmeldir. Diğer yandan 5GHz'de 867 Mb/s hız, kesintisiz HD akış ve oyun keyfi sunar. Süper Hızlı VDSL Geniş Bant En yeni VDSL2 teknolojisi, Archer VR300 yönlendiricisinin 100 Mb/s'ye varan etkileyici VDSL geniş bant hızı sağlar. Bu hız, ADSL2+ ürününe göre neredeyse 5 kat daha fazladır. Archer VR300 iki aygıtı tek bir yerde birleştirerek hem DSL modem hem de kablosuz yönlendirici işlevi görür. Tümleşik DSL kapısı, VDSL2, ADSL2+, ADSL2 ve ADSL dahil tüm standart DSL bağlantılarını destekler. Harici Antenler İle Çok Daha Geniş Kablosuz Kapsama Alanı Gelişmiş bağlantı teknolojisiyle 4 harici anten, daha uzak mesafelerden bile olağanüstü hızları korumanızı sağlar. Bu da büyük bir ev veya ofisin herhangi bir köşesinde inanılmaz kablosuz kapsama ve güvenilirlik özelliklerinden yararlanabileceğiniz anlamına gelir. Kolay Kurulum ve Yönetim Kullanımı kolay web arabirimi ve güçlü Tether uygulaması sayesinde Archer VR300 ürününü birkaç dakikada kurabilirsiniz. Herhangi bir Android veya iOS aygıtından, Ebeveyn Kontrolü ve Erişim Kontrolü dahil ağ ayarlarını yönetebilirsiniz. Tether aynı zamanda ağınıza en yüksek performansı ve güvenliği sağlamak için Otomatik Sabit Yazılım Güncellemeleri de sunar. Güvenli, Aile Dostu İnternet Kullanımı Ebeveyn Kontrolleri, bağlı aygıtların İnternet’e nasıl ve ne zaman erişebileceğini yönetir. Konuk Ağı, konuklar ve ziyaretçiler için ayrı bir ağ oluştururken ana ağınızın güvenliğini korur. Uzaktan Denetim TP-Link Tether App ve DDNS ile nerede olursanız olun ev ağınızı kontrol edebilirsiniz. 6kV Yıldırım Koruması 6KV Yıldırım Koruması, kötü havalarda da keyfinizi sürdürmeniz için yıldırımların neden olduğu elektrik hasarına karşı koruma sağlar.


Teknik Özellikler

Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 290 mm
Genişlik 385 mm
Derinlik 76 mm
Teknik detaylar
Ürün tipi Masaüstü yönlendiricisi
Sertifikalar, uygunluk bildirimleri CE, RoHS, RCM
Tasarım
Entegre açma/kapama düğmesi Evet
Bağlantı
USB bağlantı noktası Hayir
Özellikler
Wi-Fi standartları 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Sertifikalar, uygunluk bildirimleri CE, RoHS, RCM
Enerji yönetimi
Çalıştırma voltajı 12 V
Yazılım
Desteklenen Linux çalışma sistemleri Evet
Macintosh bağlantısı Evet
Desteklenen Windows çalışma sistemleri Evet
Desteklenen Mac çalışma sistemleri Evet
Güvenlik
Firewall Evet
Protokoller
DHCP müşteri Evet
DHCP sunucu Evet
WAN bağlantı
DSL WAN Evet
SIM kart yuvası Hayir
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 489 TL 489 TL
2 244,50 TL 489 TL
3 163 TL 489 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 489 TL 489 TL
2 244,50 TL 489 TL
3 163 TL 489 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 489 TL 489 TL
2 244,50 TL 489 TL
3 163 TL 489 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 489 TL 489 TL
2 244,50 TL 489 TL
3 163 TL 489 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 489 TL 489 TL
2 244,50 TL 489 TL
3 163 TL 489 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 489 TL 489 TL
2 244,50 TL 489 TL
3 163 TL 489 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 489 TL 489 TL
2 244,50 TL 489 TL
3 163 TL 489 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

TP-Link Archer VR300 AC 1200 Mbps Wireless Fiber/VDSL/ADSL Modem Router Yorumları