Ücretsiz Kargo

0.0 (0 Değerlendirme)

TP-Link TP-Link Archer MR600 4G+ Cat6 AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router

Ürün Kodu: 125430984
 • En geç 24 Şubat Cumartesi günü kargoda
Satıcı: Nepal Bilişim
4.599 TL
4.599 TL

Ücretsiz Kargo

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

İnternetten beklediğiniz hıza TP-Link Archer MR600 modemi ile kolayca ulaşmaya ne dersiniz? Veri hızlarını artırmak için 4G + Cat6’yı destekleyen TP-Link MR600 oyun konsolları gibi yüksek bant genişliği gerektiren cihazlar için de güvenli bir kablolu bağlantı sunuyor. Ağ markaları içerisinde dünyanın sayılı markalarından olması ile de popülerliğini koruyan marka MR600 ile de tüm başarısını gözler önüne seriyor. Her yerde 4G’nin tadını çıkarmanızı kolaylaştıran cihaz, SIM kartınızı takıp HD filmlerin keyfine varmanızı da sağlıyor. Siz de MR600 TP Link modelini ayrıntılı olarak inceleyebileceğiniz kategorimizde, Teknosa’ya özel fırsatları, kampanyaları hemen yakalayabilirsiniz.

TP Link MR600 Modemini Neden Almalıyım?

TP Link MR600 modemi oyunlardan HD filmlere kadar pek çok kullanımda, yüksek bant genişliği gerektiren cihazlarda mükemmelen hizmet vermek üzerine tasarlanıyor. Örnek vermek gerekirse; TP-Link MR600 4G+ Cat6’yı destekleyen cihaz, bu sayede veri hızlarını 300 Mbps’ye kadar artırabiliyor. Cihazda sunulan tam Gigabit bağlantı noktaları da oyun konsolları ve STB gibi yoğun bant genişliğine ihtiyaç duyan cihazlarda güvenli bağlantı kurmanız için çalışıyor. Bu sayede güvenilir kablolu bağlantı arayışınıza da bir son verebilir, TP-Link MR600 modeminin sunduğu ayrıcalıklarını denemeye başlayabilirsiniz. Kesintisiz olarak HD filmleri izlemenin tadını çıkarmak isterseniz de SIM kartınızı takmanız ve gerisini TP-Link Archer MR600 4G+ modemine bırakmanız yeterli. Saniyeler içerisinde dosya indirme hızı da cabası. Bu sayede günün teknolojisini ve hızını deneyimlemenizi kolaylaştıran cihaz, çevrim içi oyunları da takılmadan, sorun yaşamadan izlemenizi sağlıyor. Akıllı TV’niz, oyun konsolunuz ve benzeri yüksek yoğunluklu kablolu cihazlarınız için güvenilir ve hızlı bağlantılar sunan bir cihaz arıyorsanız da doğru yerdesiniz. TP-Link Archer MR600 modem modeli, bu gibi durumlar karşısında da başarısına gölge düşürecek hiçbir unsuru kabul etmemek üzere programlanıyor. Üstelik 2 adet gelişmiş LTE anteni ile evrensel uyumluluk sağlamak üzere cihazın sahada yıllarca test edildiğini bilmenizde de yarar var.

Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

TP-Link Archer MR600 modem modelini kullanırken dikkate alabileceğiniz ayrıntılar da yok değil. Örneğin, cihaz b ir 4G+ ağında hızlı ve sorunsuz bir şekilde Wi-Fi kullanmanızı kolaylaştıracak şekilde tasarlanıyor. Dolayısıyla bu kapasite ve özellik doğrultusunda kullanıma geçmenizde yarar var. TP-Link Archer MR600 tüm bunlara ek olarak aynı anda 64 cihaza güvenilir erişim sağlanması adına da tasarlanıyor. 3G / 4G bağlantınızı, telefonunuzu, tabletinizi, dizüstü bilgisayarınızı vs. toplam 64 adede kadarki cihazlarınızı aynı anda kolayca paylaşmanız mümkün. Bu performansı gösterebilecek şekilde tasarlanan TP-Link Archer MR600 , masaüstü bilgisayarlar gibi kablolu cihazlar için internet sunmaya da hazır. Ayrıca aileler, çocuklu yetişkinler, ebeveynler için de TP-Link Archer MR600 modeminin harika haberleri var. Cihaz, ağ ayarlarını ebeveyn denetimine tabi tutulacak şekilde de tasarlayabiliyor. Bu sayede internetin olanaklarından yararlanırken çocuklarınızı da kötü içeriklere karşı korumanız kolaylaşıyor. Bunlara ek olarak; hemen her modemde olduğu gibi daha iyi bağlantı için cihazı konumlandıracağınız nokta da önemli. Bu nedenle telefonunuz, akıllı TV’niz, bilgisayarınız vs. için en ideal noktayı bulabilir, evinizin o köşesinde TP-Link Archer MR600 modemini kurdurabilirsiniz. Tüm bunlar daha iyi sinyal deneyimi için göz ardı edilmemesi gereken hususlar arasında.

TP-Link Archer MR600 Kimler için Uygun?

TP-Link Archer MR600 sunduğu fonksiyonları, özellikleri, gelişmiş bir dizi teknolojisi sayesinde geniş bir kitleye hitap ettiğini de gösteriyor. Örneğin, çocukları için güvenli bir ağ bağlantı sistemi kurmak isteyen aileler markanın bu modelini tercih edebiliyor. Bunun en önemli nedeni de tabii ki TP-Link Archer MR600 modeminin ebeveyn denetim sisteminde çalışabilmesi. Henüz erişkin yaşama gelmemiş çocukların, internetin zararlı – kötü içeriklerinden de korunması gerekebiliyor. Burada devreye aile girebiliyor ve TP-Link Archer MR600 modemi ile internet denetimini kontrol altına alabiliyor. Cihaz ayrıca aynı anda 64 cihaza kadar kullanım imkânı sağlaması ile de kalabalık evler, ofisler için ideal olabiliyor. Akıllı telefondan tablete, PC’den akıllı TV’ye kadar 64 cihaza kadar bağlanabileceğiniz TP-Link Archer MR600, bu sayede yaşam alanlarınızdaki tüm cihazları internete bağlamanızı kolaylaştırıyor. Hızlı ve istikrarlı bir bağlantı kurmak için kompakt, kolay kullanıma geçebilen bir modem arıyorsanız da TP-Link Archer MR600 doğru seçim olabilir. Basitçe bir mikro SIM kartını cihaza takabilir ve böylece Wi-Fi kullanmaya başlayabilirsiniz. Cihaz tüm bu üstün fonksiyonlarının yanı sıra dış görünümü, tasarımı ile de dikkat çekiyor. Siyah olması dolayısıyla pek çok evin, yaşam alanının tercihi hâline gelebilen TP-Link Archer MR600, üzerindeki aydınlatmalı göstergelerden bilgileri kolayca takip edebilmenizi de sağlıyor.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

TP-Link Archer MR600 modeminin öne çıkan pek çok özelliği bulunuyor. Bu birden fazla özellikler de kullanıcıların beklentilerine, önceliklerine, taleplerine göre önem sırasında yer değiştirebiliyor. Örneğin, tüm evi sorunsuz bir şekilde kapsayan bir bağlantı hizmeti almak istiyorsanız TP-Link Archer MR600 nokta atışı seçim olabilir. Cihaz bunun üzerine tasarlanan bir modem olarak öne çıkıyor. Ebeveyn kontrolü imkânı tanıması da çocuklu ailelerin, evlerin tercihi olabiliyor. Kolay kurulumu ile de alkışları üzerine alan cihaz, güçlü Tether uygulaması sayesinde dakikalar içinde kurulabiliyor. 64 adede kadarki cihazlarınızı bağlayabilmeniz de TP-Link Archer MR600 modemi tercih edilesi kılıyor. Siz de markanın bu modemini ayrıntılı olarak inceleyebileceğiniz sayfamızda, hemen alışverişe başlayabilirsiniz.


TP-Link'in İlk 4G + Router'ı - 300 Mbps'ye kadar veri hızlarını artırmak için 4G + Cat6'yı destekler*


Tam Gigabit Bağlantı Noktaları - oyun konsolları ve STB gibi yoğun bant genişliği gerektiren cihazlar için güvenilir kablolu bağlantılar sağlar


Bir SIM kart takın ve oynatın - konfigürasyon gerekmez, 100'den fazla ülkede SIM kartların uyumluluğu yıllarca süren saha testleri ile pekiştirilmiştir


Her Yerde Bağlantılar İçin Daha İyi Sinyal - İki harici LTE anteni sayesinde her cihaza sağlam ve verimli bağlantıların keyfini çıkarın


Wi-Fi router modu - 4G bağlantısı kuramıyorsanız, yedekleme seçeneği olarak esnek erişim için bir Ethernet kablosunu LAN / WAN portuna takın


TP-Link OneMeshTM'i destekler - Esnek ve düşük maliyetli bir Mesh ağı oluşturmak için TP-Link OneMesh ürünleriyle birlikte çalışır


4G + Hızınızı Arttırın
300 Mbps'ye kadar veri hızlarını artırmak için Carrier Aggregation teknolojisini kullanan 4G + Cat6'yı destekler. SIM kartınızı takın ve kesintisiz olarak HD filmlerin keyfini çıkarın, birkaç saniye içinde dosyaları indirin ve çevrimiçi oyunları sorunsuz şekilde izleyin.

Daha Güvenilir Bağlantı
Tamamen gigabit Ethernet bağlantı noktaları, akıllı TV, oyun konsolu, NAS ve daha fazlası gibi yüksek yoğunluklu kablolu cihazlar için çözgü hızları ve güvenilir bağlantılar sağlar.

İhtiyacınız Olan Her Yerde
Eşsiz kolaylık ve çok yönlülüğün keyfini çıkarın. Sorunsuz bir bağlantı sağlamak için 2 gelişmiş LTE anteni ile evrensel uyumluluk sağlamak için sahada yıllarca test edilmiştir. İster evde ister uzakta çalışın, hızlı ve istikrarlı bir Wi-Fi kullanmak için basitçe bir mikro SIM kartı takın ve bu zarif teknolojiyi kullanın.

SIM Kartınız Var mı? O Halde Tak ve Çalıştır!
Entegre 4G + modem ve dahili bir SIM kart yuvası ile yapmanız gereken tek şey bir mikro SIM kart takıp Router'ı açmak. Bir 4G + ağında hızlı ve istikrarlı bir Wi-Fi kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Aynı Anda 64 Cihaza Güvenilir Erişim
3G / 4G bağlantısını, telefon, tablet ve dizüstü bilgisayar gibi 64 adede kadar kablosuz cihazla aynı anda kolayca paylaşın 4 LAN portu, masaüstü bilgisayarlar gibi kablolu cihazlar için internet sunmaya hazırdır.

Support TP-Link OneMesh™
Sorunsuz tüm ev kapsama alanı için tek bir WiFi adı ile daha esnek ve düşük maliyetli bir Mesh ağı sağlamak için TP-Link OneMesh ürünleriyle birlikte çalışır.
*OneMesh Range Extender veya Powerline Adapter ayrı olarak satılır.

Kolay Kurulum ve Yönetim
Web arayüzü ve güçlü Tether uygulaması sayesinde Archer MR600'ü dakikalar içinde kurun. Tether ayrıca ağ ayarlarını ebeveyn denetimleri ve erişim denetimi de dahil olmak üzere herhangi bir Android veya iO


3G Desteği Anten Sayısı Ethernet Port Sayısı Wps Butonu
Evet 2 4 Evet
Derinlik Ethernet Lan Bağlantısı Genişlik Ürün Rengi
160 Evet 229 Siyah
Yükseklik 4G Desteği
37 Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit sunulmaktadır.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
TP-Link Archer MR600 4G+ Cat6 AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 8 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
2+2ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2+1'e Varan
2+1'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi , 750 - 30.000 TL arası siparişlerinizde Vakıfbank kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.