Ücretsiz Kargo 

Stokta var

TP-Link Archer C50 AC 1200 Mbps Kablosuz Dual Band Access Point ve Router

279 TL

  • Teslim tarihinden itibaren 21 gün içerisinde ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

TP-Link Archer C50 AC 1200 Mbps Kablosuz Dual Band Access Point ve Router

TP-Link Archer C50 AC1200 wireless dual band router markanın yüksek kalitesi ile tasarlanmış olup şık tasarımıyla ve üstün performansıyla dikkat çekici bir modeldir. Evlerde ya da ofiste güçlü çekim gücüyle kullanabileceğiniz bu modem router yoğun trafiğe neden olan online oyun gibi internet işlemlerinde oldukça etkileyici performans sergiler. Ürün internet bağlantı problemlerinize kalıcı bir katkıda bulunur. Kolaylıkla kurulumunu gerçekleştirebileceğiniz modem router modeli uygun fiyatıyla da öne çıkan bir üründür. Kullanıcılarına güvenli bir bağlantı imkânı da sunan TP-Link Archer C50 AC1200 kablosuz dual band router ürününü inceleyebilirsiniz.

TP-Link Archer C50 Modem Router Modelini Neden Almalıyım?

TP-Link markasının modem modelleri arasında sergilediği üst düzey performansla dikkat çekici ürünün Tether uygulamasıyla ağ yönetimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Archer C50 modeli, kablosuz olarak 3 kat daha hızlı bir kullanım sunar. Kablosuz veri aktarımı yaparken 1.2 Gbps düzeye erişen yeni jenerasyon Wi-Fi standartları ile geliştirilmiş ürün, geniş bir kapsama alanı sağlar. 2.4 Ghz bant üstünden 300 Mbps hıza erişebilen model, kristal netliğinde hızlı bir bağlantı sunabilir. 5 Ghz üstünden 867 Mbps hız ile ürün, yoğun akışa sahip HD yayınlarda, online oyunlarda ve diğer internet işlemlerinde güçlü bir bağlantıya sahiptir. Mükemmel kablosuz gücünü garantileyebilen model, 2.4 GHz ve 5 GHz bandında çalışabilir. Aynı zamanda dual bant genişliğiyle Archer C50, çok sayıda ağın esnekliğini kullanıcılarına sağlar. Mail gönderimi ve web tarama işlemleri için 2.4 GHz bandını kullanabilir ve online oyunlar ve video yayınları gibi yoğun bağlantı gerektiren işlemlerde 5 GHz bandını devreye sokabilir. Üstelik Archer C50, 2.4 Ghz bant ile 5Ghz bant kullanımını eş zamanlı olarak sağlayabilir. En geniş kapsama alanını kullanıcılara sunabilecek TP-Link modem router modelinin dört anteni sayesinde tüm bağlantılar daha verimli ve dengeli bir hal alır. Antenlerin sergilediği performans, Wi-Fi gücünü artırır ve evde ya da ofiste kapsama alanını genişletebilmek amacıyla alıcı hassasiyetini güçlendirir.

TP-Link Archer C50 Modem Router Modelini Nasıl Kullanırım?

Archer C50 modemin kurulumunu kullanıcılar basit işlem adımlarını takip ederek kolaylıkla gerçekleştirebilir. Kurulum öncesinde bilgisayarı ürünün kutusundan çıkan ethernet kablosuyla modeme bağlayın ve ürünü prize takın. Bilgisayarınızda yüklü olan bir web tarayıcısı açın ve adres satırına ürünün kullanıcı kılavuzunda yer alan IP adresini yazın. Bu adımın sonrasında sizden kullanıcı adı ve parola yazmanız istenecektir. Bu bölümdeki bilgileri admin olarak girerek giriş butonuna tıklayın. Açılacak olan arayüzde quick setup yani hızlı kurulum kısmına giriş yapın. Bunun sonrasında dynamic IP seçeneğini tıklayın ve next tuşuna basın. Çıkacak seçeneklerden no ile başlayan seçeneği seçin ve next butonuna tıklayın. Ardından açılacak ekranda ilk seçeneği seçerek devam edin. Kablosuz ağ adınızı seçin ve parola kısmına Türkçe karakter içermeyen bir şifre yazın. Bilgisayarı yeniden başlatın seçeneğini işaretleyerek kurulumu tamamlayabilirsiniz.

TP-Link Archer C50 Modem Router Modeli Kimler İçin Uygun?

TP-Link Archer C50 modeli kolaylıkla modem kurulumunu gerçekleştirmek isteyen kullanıcılara hitap eder. Ayrıca uygun fiyatına rağmen kaliteli ve güçlü bir performansa sahip modem router arayan kullanıcıları ürün memnun eder. TP-Link Archer C50 modem router modeli çocuklarının internet kullanımlarını sınırlayarak takip etmek isteyen anne ve babalara da yöneliktir. Ayrıca komşulara ya da misafirlere kontrol edilebilir bir ağ oluşturmak isteyen kullanıcılara ürün güvenli bir kullanım sunar. Modem, kurulumunun ardından bir uygulama üstünden ağ ayarlarını güncellemek isteyen internet kullanıcılarına göre bir üründür. Modemin tether uygulaması sayesinde evinizde her an cihaza erişim sağlayabilir ve cihazı yönetebilirsiniz.

TP-Link Archer C50 Modem Router Modelinin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Farklı işlevler sunmasıyla fonksiyonel bir ürün olan TP-Link Archer C50 AC1200 wireless dual band router manual modeli yeni jenerasyon Wi-Fi 802.11ac standartlarına uyumlu bir teknolojiye sahiptir. Modem router, toplam olarak kullanılabilen 1.2 Gbps bant genişliğiyle eş zamanlı olarak 2.4 Ghz 300 Mbps veya 5 Ghz bağlantı sunar. Bu özelliğiyle oldukça hızlı internet bağlantısı kurabilen modelin en çok öne çıkan özelliklerinden biri, USB bağlantısıyla yazıcılarınızı veya dosya ve medyaları ağ desteğiyle kolaylıkla paylaşabilme imkânı sunmasıdır. Ayrıca modem router, bu paylaşılan cihaz ve medya dosyalarını FTP sunucusu yardımıyla uzaktan kontrol ederek paylaşabilecek bir ağ ortamı yaratır. 2 farklı dual bant ile harici antenleri sayesinde ürün sabit kablosuz bağlantı ve en kapsamlı ve geniş internet ağ alanını sunar. TP-Link Archer C50 AC1200, dayanıklı ve güçlü yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım imkânı sağlar. Yıllar boyunca hızlı bir internet erişimini kullanıcılarına sunan ürün, geniş kapsama alanı yaratmasıyla öne çıkar. Ayrıca TP-Link Archer C50 AC1200 ürünü uygun fiyatıyla her bütçeye uygun bir modemdir. Modem router modeli hakkında araştırma yapmak isteyen kullanıcılar, cihaz hakkında yapılan yorum ve görüşleri incelediğinde ürünün ne kadar güçlü bir performans sergilediğine şahit olabilir. Modem router üzerinde 4 adet LAN bağlantı noktası ve 1 adet WAN bağlantı noktası yer alır. Reset butonuna, kablosuz açma kapama tuşuna ve güç düğmesine sahip cihazın 12 cm x 14 cm x 3 cm boyutları bulunur. 4 Harici antene sahip modelin bu parçaları sayesinde geniş bir kapsama alanına sahip olursunuz ve evinizde ya da ofiste bağlantının ulaşamadığı kör nokta kalmaz. Eğer geniş bir internet alanına sahip ve hızlı bağlantı sunan bir modem arıyorsanız TP-Link Archer C50 modem router ürününü hemen şimdi sipariş edebilirsiniz.


Yeni nesil Wi-Fi 802.11ac standartı desteği


Toplam kullanılabilir 1.2Gbps bant genişliği için eş zamanlı 2.4Ghz 300Mbps ve 5GHz 867Mbps bağlantı


4 adet dual bant harici antenler sabit kablosuz bağlantıları ve en iyi kapsama alanını sağlar


TP-LINK Tether uygulaması ile kolay ağ yönetimi parmaklarınızın ucunda


IPTV akışını optimize etmek için IGMP Proxy / Snooping, Bridge ve Tag VLAN'ı destekler


Yeni bir Wi-Fi erişim noktası oluşturmak için Erişim Noktası modunu destekler


TP-LINK’s Archer C50 ürünü, kablosuz N hızından 3 kat daha hızlı olan ve kablosuz veri aktarımın hızını 1.2Gbps seviyesine kadar çıkaran yeni nesil Wi-Fi standartı 802.11ac ile birlikte gelir. 2.4Ghz bandı üzerinden 300Mbps kablosuz hızı ve kristal netliğindeki 5Ghz bandı üzerinden 867Mbps kablosuz hızı ile Archer C50, kusursuz HD yayınlar,online oyunlar ve diğer bant genişliği yoğun işlemler için mükemmel bir seçimdir. Maksimum Kapsama Alanı için Yenilikçi Anten Tasarımı Dört anten, tüm bağlantılarınızı daha verimli ve kararlı hale getirir. PA, Wi-Fi gücünü artırır ve LNA, eviniz için Wi-Fi kapsama alanını genişletmek için alıcı hassasiyetini artırır. Ebeveyn Kontrolü Ebeveyn Kontrolü, ebeveynlerin veya yöneticilerin, çocuklar veya çalışanlar için kısıtlı erişim politikaları kurmalarına olanak sağlar. Misafir Ağı Misafir Ağ Erişimi, ev veya ofis ağınızın misafirlerinizle paylaşımı için güvenli Wi-Fi erişimi sağlar. Facebook'la Verimli Misafir Kimlik Doğrulama Captive portalı, yalnızca Wi-Fi erişim izni vermek için kullanışlı bir kimlik doğrulama yöntemi olan cihazları sunarak ağın kullanılmasına izin verilen misafirleri korumaya yardımcı olur. Facebook hesabınızı ağınıza bağlanan herkese kolayca paylaşın. Kolay Kurulum ve Yönetim Web arayüzü ve güçlü Tether uygulaması sayesinde Archer C50'yi birkaç dakika içinde kurun. Tether ayrıca ağ ayarlarını ebeveyn denetimleri ve erişim kontrolü de dahil olmak üzere herhangi bir Android veya iOS cihazından yönetmenizi sağlar.


Teknik Özellikler

Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 32, 1 mm
Genişlik 182, 9 mm
Derinlik 123, 5 mm
Teknik detaylar
Ürün tipi Masaüstü yönlendiricisi
Sertifikalar, uygunluk bildirimleri CE, FCC, RoHS
Tasarım
Entegre açma/kapama düğmesi Evet
Bağlantı
USB bağlantı noktası Hayir
USB 2.0 bağlantı noktası sayısı 1
Özellikler
Wi-Fi standartları 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Sertifikalar, uygunluk bildirimleri CE, FCC, RoHS
Enerji yönetimi
Çalıştırma voltajı 9 V
Yazılım
Desteklenen Linux çalışma sistemleri Evet
Macintosh bağlantısı Evet
Desteklenen Windows çalışma sistemleri Evet
Desteklenen Mac çalışma sistemleri Evet
Güvenlik
Firewall Evet
Protokoller
DHCP müşteri Evet
DHCP sunucu Evet
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 279 TL 279 TL
2 139,50 TL 279 TL
3 93 TL 279 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 279 TL 279 TL
2 139,50 TL 279 TL
3 93 TL 279 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 279 TL 279 TL
2 139,50 TL 279 TL
3 93 TL 279 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 279 TL 279 TL
2 139,50 TL 279 TL
3 93 TL 279 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 279 TL 279 TL
2 139,50 TL 279 TL
3 93 TL 279 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 279 TL 279 TL
2 139,50 TL 279 TL
3 93 TL 279 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 279 TL 279 TL
2 139,50 TL 279 TL
3 93 TL 279 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

TP-Link Archer C50 AC 1200 Mbps Kablosuz Dual Band Access Point ve Router Yorumları