text.skipToContent text.skipToNavigation

Tıraş Makinesi

KATEGORÄ°LER
STOK DURUMU
MARKALAR
FİYAT

Tıraş Makinesi kategorisinde 30 adet ürün bulundu.

Tıraş Makineleri

Tıraş makineleri hayatın her alanında özellikle yoğun çalışma şartları altında kullanıcısına çok büyük kolaylıklar sağlayan cihazlardır. Bu cihazlar birçok modele ayrılır. Bunlara örnek olarak Braun ve Philips’in üretmiş olduğu kuru tıraş makineleri ve ıslak tıraş makineleri gösterilebilir. Modüler olması ve şarj edilebilmesi kullanıcı deneyimini en üst noktaya taşırken aynı zamanda çok büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Tıraş makinesi modelleri

Tıraş makineleri günlük kullanımda birçok modele ayrılır. Bu modeller, kişisel ihtiyaçları karşılayabilmesi için günlük hayata uyum sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Tıraş makinesi fiyatları da kullanıcı beklentisine göre şekillenmektedir ve her bütçeye hitap edecek makine bulunmaktadır. Piyasada karşımıza tıraş makinesi markaları olarak en fazla çıkan markalar Braun tıraş makineleri ve Philips tıraş makineleridir. Bu makineler ıslak ve kuru tıraş makineleri olarak ikiye ayrılırlar ve kullanıcılar ihtiyacına göre makine türünü belirlerler. Teknosa birçok traş makinesi marka ve modelini bünyesinde barındırır. Aranılan özellikteki traş makinelerine Teknosa.com dan fitreleyerek ya da Teknosa mağazalarına başvurarak kolayca ulaşılabilir.

Tıraş makinesi fiyatları

 Tıraş makineleri çok değişken fiyatlara sahip olmakla birlikte bu fiyatları belirleyen en önemli unsur kullanıcı beklentileridir. Islak ve kuru tıraş makineleri fiyatları özelliklerine göre farklılık gösterir.

Braun tıraş makineleri çok farklı istekler doğrultusunda dizayn edildiklerinden fiyatları da birbirlerinden oldukça farklıdır. Örnek verecek olursak, şarj süresinin değişkenliğine göre tıraş makinesi fiyatları değişkenlik gösterir. Kullanıcı beklentileri açısından şarj süresi, yıkanabilme özelliği, kullanılabilecek başlık sayısı, kullanılan parçaların özellikleri farklı olduğu ve firmalar her kullanıcıya uygun tıraş makinesi ürettiği için fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenliğin temel sebebi ise kullanıcının makineden beklediği kullanım kolaylığı ve beklentileri karşılayabilme düzeyidir. Kullanıcıların istekleri genel olarak farklılık göstermekle birlikte tıraş türleri de farklılık göstermektedir. Farklı bir dizayn ile tasarlanmış olan kuru tıraş makinesi ve ıslak tıraş makinesinin fiyat farklılığı da bu tasarım ve kullanıcıya sunmuş olduğu deneyim farklılığından kaynaklanır.

Philips tıraş makineleri fiyatları belirlenirken, kullanıcılarına sağladıkları en büyük kolaylıklardan biri olan yıkanabilmesi ve ıslak veya kuru tıraş yapabilmesi göz önünde bulundurulur. Bunların yanı sıra cihazın saç sakal şekillendirmek için yanında gönderilen aparatlarının değişkenliği de fiyatı etkileyen bir başka faktördür.

En Çok Tercih Edilen Tıraş Makineleri Teknosa’da!

Teknosa bünyesinde Philips, Remington, Braun, Premier, Babyliss, Rowenta, Goldmaster, Sinbo, Fakir markaları altında çok çeşitli tıraş makinesi modelleri bulundurur. Tüm bu markaların traş makinelerinden beklenen işleve göre farklı özellikte çeşitli modelleri bulunmaktadır. Kullanıcın traş makinesinden beklediği özelliklere göre tercih edeceği traş makinesi Teknosa’dan kolayca ulaşması mümkündür. Tıraş makinesi tercihi yaparken Teknosa.com ya da Teknosa mağazalarından yararlanan kullanıcıların birçok avantaja sahip olacağı şüphesizdir.