Traş Makinesi Fiyatları ve Modelleri

Tıraş Makinesi
FİYAT
Çalışma Süresi
Başlık Sayısı
STOK KONUMU
STOK DURUMU

Tıraş Makinesi için 29 ürün bulundu

%13 2.399 TL 2.099 TL
%17 599 TL 499 TL
%8 2.599 TL 2.399 TL
Tükenmek Üzere
%25 399 TL 299 TL
%12 2.499 TL 2.199 TL
%17 2.299 TL 1.899 TL
%25 799 TL 599 TL
Tükenmek Üzere
%22 1.799 TL 1.399 TL
%10 199 TL 179 TL

Elektrikli tıraş makineleri

Erkeklerin saç ya da sakal tıraşı için en çok tercih ettiği elektronik cihazlardan birisi elektrikli tıraş makineleridir. Kullanımı oldukça pratik olan bu aletler ile evlerde dakikalar içerisinde saç, sakal bakımı yapmak mümkündür. Günlük kullanıma uygun olduğundan her gün berbere gitme ihtiyacını ortadan kaldırmış olur.
Tıraş makineleri de kendi içlerinde çalışma fonksiyonlarına göre çeşitlilik gösterirler. Klasik tipteki tıraş makineleri döner başlıklara sahiptirler. Bu döner başlıklar dairesel hareketlerle sakal tıraşını yaparlar. Buna karşın son teknoloji ile üretilmiş yeni tıraş makineleri dairesel hareketlere sahip döner başlıklar yerine düz hatlar çizen başlıklara sahiptirler. Düz hareketler çizecek şekilde tasarlanmış bu başlıklar sayesinde saç, sakal tıraşlarından daha yüksek bir performans alınabilir. Akıllı tıraş makineleri, cilde temas ettiği anda sakalın kalınlığını algılar ve algıladığı kalınlığa göre motor gücünü ayarlayarak pürüzsüz bir kesim avantajı sunar. Buna benzer sakal tıraş makineleri ekstra güçlü motorlara sahip olduklarından uzun ömürlüdürler ve uzun süreli kullanımlar için idealdirler.
Çok amaçlı tıraş makineleri genellikle iki farklı kullanım için de uygun fonksiyonlara sahiptir. Hem kuru tıraş imkanını sağlarken hem de ıslak tıraş imkânı sunarlar. Jel ve köpük kullanarak da ıslak zemin üzerinde kullanılabilecek elektrikli tıraş makineleri kaliteli markaların modellerinde mevcuttur.
Elektrikli tıraş makineleri genellikle şarj dolum sistemi ile çalışmaktadırlar. Farklı markaların tasarladığı modellerin şarj alma kapasiteleri ve şarjın dayanma süresi de değişkenlik göstermektedir. Daha donanımlı makinelerin şarj kapasiteleri daha yüksek iken daha basit düzeneklere sahip makinelerin şarj kapasiteleri de aynı oranda azdır.
Makinelerin kullanımından sonra temizlenmesi de çoğu zaman kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlaması açısından parçalara ayrılabilir şekilde tasarlanmıştır. Motor kısmından ayrılan başlıklar su ile kolaylıkla temizlenerek cihazın temizlenme esnasında zarar görmesi de önlenmiş olur.


En uygun tıraş makinesi markaları

En uygun tıraş makineleri fiyat performans değerlendirilmesi yapıldığında standart özelliklere sahip ve ortalama düzeydeki piyasa fiyatlarıyla alıcı bulan ürünlerden oluşmaktadır. Philips markasının her bütçeye uygun tıraş makinesi modelleri bulunmakla birlikte indirim ve avantajlı paket imkanları da müşterilere sunulmaktadır. Aynı zamanda elektronik ürünleri güvenilir ve uzun ömürlü olan Fakir markasının da tıraş makineleri müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Bu markaların yanı sıra, diğer markalara oranla fiyat aralığı biraz daha yüksek olan Braun markasının modelleri de en uygun tercihler arasında yer almaktadır. Braun markasının standart özelliklere sahip fakat fiyat bakımından uygun modelleri de mevcuttur. Aynı zamanda uzun vadeli kullanım imkânı sunduğundan bozulma gibi sorunlarla karşılaşılmaz ve tasarruf edilmiş olunur.
En uygun tıraş makinesi satın alınmak isteniyorsa eğer öncelikle bir tıraş makinesinden beklentiler göz önünde bulundurularak kişiye en fazla verimi sağlayacak makine modeli bu markalar arasından seçilebilir ve uygun kampanya paketlerinden, indirimlerden yararlanılarak satın alınabilir. Her türlü ihtiyaca ve bütçeye en uygun tıraş makineleri ve saç kesme makineleri, Teknosa mağazalarında ve teknosa.com'da mevcuttur.