Reklam
Güç 3000 Su Tankı Kapasitesi 0,3
0.0 (0 Değerlendirme)

Tefal Tefal FV 5695 Turbo Pro Anti-calc Ütü

Ürün Kodu: 120173222
 • En geç 22 Temmuz Pazartesi günü kargoda
2.699 TL
2.699 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (2)
Satıcı
3.149,10 TL
2.999 TL
3.349 TL

Ürün Açıklaması

Tefal FV5695 buharlı ütü modelleri, kullanacağı ütüde çok daha güçlü buhar çıkışı arayanlar için biçilmiş kaftan. Siz de mevcut ütünüzün buhar çıkışından yeteri kadar verim alamıyorsanız markanın FV5695 modelleri nokta atışı bir seçim olabilir. Yüksek W değerinden bir dizi akıllı özelliğine kadar da rakiplerinden ayrılmasını bilen model, sizin de zahmetsiz ütüleme arayışınıza yanıt verebilir. Siz de Teknosa ayrıcalığı ile ürün incelemelerinize başlayabilir ve sepetinizi keyifle doldurabilirsiniz!

Tefal FV5695 Buharlı Ütüyü Neden Almalıyım?

Tefal FV5695 Turbo Pro Anti-Calc 3000 W buharlı ütü sistemi ile tasarlanan modeller arasında. Bu açıdan öncelikle, kendinize bir buharlı ütü almayı planlıyorsanız markanın bu modelleri beklentileriniz ile örtüşmeye aday. Gözle görülür derece çok daha güçlü bir buhar çıkışı vadeden FV5695 ütüler, kıyafetlerinizdeki tüm kırışıklıklara elveda demenize yardımcı oluyor. 50 g / dk sürekli buhar sayesinde verimli ütüleme noktasında ezberleri bozan FV5695 Tefal, "hızlı ısınma - güçlü performans" ekseninde fonksiyonlara sahip olduğunu da gözler önüne seriyor. Örnek vermek gerekirse, 3000 Watt güç ile donatılması bu noktada iddiasını destekler nitelikte. Ayrıca 50 g / dk buhar gücü kapasitesini ise 270 g / dk turbo buhar gücü takip ediyor. Bu da Turbo Pro FV5695 kireç avcısı buharlı ütü modelinin güçlü performansına önemli ölçüde katkıda bulunuyor. Tabii ki turbo buhara gelene kadar, 50 g / dk sürekli buhar sistemi de kıyafetlerinizdeki kırışıklıkları zahmetsizce açabilir. Turbo buharın kumaşlara güçlü nüfuz etmesi sayesinde de en baskın kırışıklıkları dahi kolayca açmanız mümkün oluyor. Siz de yüksek buhar gücü kapasitelerine erişmek için markanın bu buharlı ütülerini tercih edebilirsiniz. Marka tarafından "kireç avcısı" olarak da tanıtılan ürünün bu nama sahip olmasının arkasında ise anti - kireç sistemi var. Bu sayede kireçlenme sorununa da elveda demeniz kuvvetle muhtemel. Ayrıca markanın özel çıkarılabilir kireç avcısı sayesinde de kireç parçacıkları toplanıyor ve kolayca temizlenebiliyor. Güvenlik noktasında ciddi hassasiyetleriniz varsa Tefal Turbo Pro Anti Calc 5695 buharlı ütüleri bu beklentiye de karşılık veriyor. Akıllı otomatik kapanma sistemi sayesinde ekstra güvenlik bir lüks değil, standardınız hâline geliyor.

Nasıl Kullanırım?

Tefal Turbo Pro FV5695 buharlı ütüleri, kullanıcı dostu tasarımı sayesinde kolayca kullanılabiliyor. Fişe takıp üzerindeki ayarlamaları yoluyla kumanda edebileceğiniz bu model, sade tasarımı ile de kafa karışıklığına neden olmuyor. Bu modellerde 300 ml su haznesi kapasitesi bulunuyor. Ütünüze ekleyeceğiniz su miktarı noktasında bu üst limiti aşmamayı unutmayın. Ürünün kablo uzunluğu ise 2 metre. Benzer şekilde; priz ile ütülenecek kıyafetler arasında da bu üst limiti aşmadıkça kolayca ütüleme yapabilirsiniz. Uzun süre ütüleme imkânı sağlaması ile de tek seferde ütülenmek için bekleyen tüm kıyafetlerinizin kırışıklıklarına son verebilirsiniz. Bu ütü modellerindeki eko modu da başarı gösteriyor ve kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Eko modu sayesinde maksimum kullanıma göre %20 enerji tasarruf sağlamanız mümkün. Kireç toplama haznesi de kireç parçacıklarını toplayabiliyor ve ütünüzün çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayabiliyor. Markanın özel çıkarılabilir kireç avcısı sistemi sayesinde ütüde kireçlere de elveda diyebilirsiniz. Otomatik kapanma özelliği de belli bir süre sonra devreye girmesi ile ekstra güvenlik sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra genel olarak ütü kullanırken dikkat edilmesi gerekilen belli başlı hususları da dikkate alabilirsiniz. Örneğin, kıyafetlere uygulanan aşırı kuvvet giysilerde ütü izi kalmasına vs. neden olabiliyor. Bunu hesaba katmakta yarar var. Ütü içerisinde yeterli miktarda su olduğuna da dikkat edin. Ütünüzün yeterli performans göstermediğini düşünüyorsanız sorun böyle basit bir noktada olabilir.

Tefal Turbo Pro FV5695 Kimler İçin Uygun?

Tefal FV5695 Turbo Pro Anti-Calc 3000 W buharlı ütü yorumları da gösteriyor ki, markanın bu modelleri kendisine güçlü bir buharlı ütü almak isteyen geniş bir kesime hitap ediyor. Mevcuttaki ütünüzün artık yeterince buhar çıkışı oluşturmadığını düşünüyorsanız siz de Tefal FV5695 ile işe koyulabilirsiniz. 50 g / dk buhar gücü kapasitesi ve 270 g / dk turbo buhar gücü, bu noktada beklentileri olanları hayal kırıklığına uğratmıyor. Son derece kaygan bir ütüleme için de yine bu modeller doğru seçim olabilir. Durilium Airglide Autoclean taban teknolojisi ile donatılan bu ütüler, böylece hızlı ve zahmetsiz bir ütüleme vadediyor. Autoclean özelliği sayesinde taban, zamana meydan okuyor ve çeşitli lekelenmeler önlenebiliyor. Bu açıdan zamana direnç gösteren bir buharlı ve son derece kaygan ütü arayanlar için de bu modeller gayet uygun. Otomatik buhar sistemi de kumaş tipine göre ayarlanabiliyor. Böylelikle ekstra efor sarf etmeden ütülemesine kaldığı yerden devam etmek isteyenler için de bu modeller yerinde bir tercih.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Tefal FV5695 buharlı ütüler, farklı pek çok özelliği ile öne çıkıyor. Markaya özgü çıkarılabilir kireç avcısı, kireç parçacıklarını toplayarak yüksek hijyen standartlarını koruyor. Böylece ütüde kireçlenme derdine son verilebiliyor. Hızlı ısınması ile de çalışmaya derhal hazır hâle gelen bu modeller, otomatik buhar özelliği ile de sınıfı geçiyor. Otomatik buhar özelliği sayesinde aşırı efor sarf etmek, yerini zahmetsiz bir ütülemeye bırakıyor. Durilium Airglide Autoclean taban teknolojisi ise kıyafetlerinizin üzerinde kolayca kayabilen bir ütü performansı sunuyor. Böylece ütünüzün tabanı uzun müddet ilk günkü kayganlığını sürdürebiliyor. Dilerseniz çok daha fazla marka ve model seçeneği için Buharlı Ütü kategorimizi de ziyaret edebilirsiniz.


Turbo Pro FV5695 Kireç Avcısı Buharlı Ütü : Gözle görünür şekilde daha güçlü buhar çıkışı!
Hızlı ısınma ve yüksek buhar gücü için 3000W. 270g/dk şok buhar ve 50g/dk sürekli buhar sayesinde verimli ütüleme. Durilium Airglide Autoclean taban kullanım sonrası temiz kalır, maksimum buhar dağılımını garanti eder. Ekstra güvenlik için akıllı otomatik kapanma. Otomatik buhar özelliği kumaş tipine göre ayarlanır, zahmetsiz ütüleme sağlar. 300ml su tankı ile tek seferde daha uzun süreli ütüleme imkanı tanır. Eko modu ile %20 ye varan enerji tasarrufu. Fransa'da üretilmiştir.

Turbo buhar ile etkili buhar çıkışı

Turbo buharın kumaşa güçlü nüfuz edişi sayesinde en inatçı kırışıklıkları bile zahmetsizce açabilirsiniz.

Hızlı ısınma için 3000 Watt

50 gr/dk sürekli buharı sayesinde tüm kırışıklıkları zahmetsizce açın.

Durilium Airglide Autoclean Taban

Kayganlıkta 1 numara olan Durilium Airglide Taban, hızlı ve zahmetsiz ütülemede size yardımcı olur. Autoclean özelliği tabanınızın zaman içerisinde lekelenmesi önler, kayganlık performansı ilk günkü gibi devam eder.

Özel çıkarılabilir kireç avcısı

Tefal'in özel çıkarılabilir kireç avcısı sayesinde kireç parçacıklarını toplar, kolay temizlenir ve uzun ömürlü buhar performansı sağlar

Eko modu

Eko modu sayesinde maksimum kullanıma göre %20 enerji tasarrufu yapabilirsiniz.


Ağırlık Derinlik Genişlik Güç
1540 310 151 3000
Su Tankı Kapasitesi Yükseklik
0, 3 152

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

* Taksit sayısı alışveriş tutarına göre değişmekte olup, sepet tutarı 0-1.000 TL arası alışverişler için tek çekim, 1.001-15.000 TL arası alışverişler için 3 taksit, 15.001-30.000 TL arası alışverişler için 4 taksit, 30.001 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Tefal FV 5695 Turbo Pro Anti-calc Ütü
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Markaların Seçtikleri
Philips GC3929/64 Perfect Care Akıllı Buharlı Ütü
Reklam
Philips GC3929/64 Perfect Care Akıllı Buharlı Ütü
2.999,00 TL
Philips Dst8030/70 Buharlı Ütü
Reklam
Philips Dst8030/70 Buharlı Ütü
4.099,00 TL
Grundig ST 7950 Buharlı Kırışık Giderici Ütü
Reklam
Grundig ST 7950 Buharlı Kırışık Giderici Ütü
1.599,00 TL
Tefal FV2868 Express Steam Max 2500 W Buharlı Ütü
Reklam
Tefal FV2868 Express Steam Max 2500 W Buharlı Ütü
1.499,00 TL
Tefal FV6840E0 Ultragliss Anti Calc Plus Ütü
Reklam
Tefal FV6840E0 Ultragliss Anti Calc Plus Ütü
2.099,00 TL
Arzum Ar6035-B Steam Rush Eco Buharlı Düzleştirici
Reklam
Arzum Ar6035-B Steam Rush Eco Buharlı Düzleştirici
1.549,00 TL
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Buharlı Ütü
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Tefal Buharlı Ütü
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.