text.skipToContent text.skipToNavigation

Soba ve Isıtıcılar

KATEGORÄ°LER
KATEGORİLER
STOK DURUMU
MARKALAR
FİYAT

Soba ve Isıtıcılar kategorisinde 32 adet ürün bulundu.

Isıtıcı

Havaların soğuması ile beraber insanların gerek iç mekanlarda, gerekse kafe restoran tarzı işletmelerin dış mekanlarında ısınmak için değişik türden ısıtıcı gereksinimleri ortaya çıkıyor. Günümüzde her ne kadar doğal gaz pek çok yerde sıkça kullanılmaya başlamış olsa da dış mekanlar için sıklıkla kullanılan ürünler, kullanım kolaylığı açısından da ele alındığında elektrikli ısıtıcı türden olan ürünler.

Elektrikli soba olarak da adlandırılan bu ürünler elektrikle çalışan ve farklı ebatlarda, farklı tasarımlarda ve farklı özelliklerde olan ürünler olduğu için her ortamda rahatlıkla kullanılarak kişilerin ısınma gereksinimine yanıt veriyorlar.

Teknosa.com’da bulunan soba ve ısıtıcılar kategorisine girildiğinde bu alanda en yeni teknolojiler ile üretilen çok özel ürünleri son derece uygun fiyatlara bulmak mümkün.

Elektrikli Isıtıcı Fiyatları

Isıtıcı fiyatları üstte ifade edilen parametreler yanında markasına göre de değişiklikler arz eder. Aynı markanın farklı özelliklerde olan ürünleri arasında da fiyat farklılıkları görülebilmektedir.

Bu yüzden her ürünü kendi içinde değerlendirmek ve ona uygun olarak fiyatların belirlendiğini bilmek gerekir.  

Soba fiyatları, sobaların özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmekle beraber, herkesin ihtiyacını karşılayabilecek en uygun fiyatlı ısıtıcılar, Teknosa.com ve Teknosa mağazalarında ödeme kolaylıkları ve kargo imkanıyla kullanıcılara sunuluyor.

Bunun yanında Teknosa’da dönem dönem yapılan kampanyalar ile elektrikli ısıtıcı grubunda yer alan ürünleri çok daha uygun fiyata alabilme olanağı mevcuttur. Bu noktada Teknosa.com’u çok iyi takip ederek kampanyaları kaçırmamak gerekir.

Burada bir örnek vermek gerekirse UFO ısıtıcı fiyatları bile kendi içinde farklılık arz eder. UFO markasının farklı güçlerde ürettiği UFO ısıtıcı ürünleri içinde Teknosa’da her büyüklükte, farklı beklentilere yanıt veren ısıtıcılar mevcuttur ki fiyatlar da ürün özelliğine göre değişmektedir.

Benzer bir durum ülkemizde elektrikli soba deyince ilk akla gelen markalardan bir tanesi olan Kayseri’de yer alan dev üretim sahasında çok değişik özelliklerde sobalar üreten Kumtel ısıtıcı ürünleri için de geçerlidir.

Gerek Kumtel, gerek UFO markalarının elektrikli sobaları birbirinden farklı özellikleri ile farklı beklentilere hitap eden ürünler ürettiklerinden fiyatları da ilgili hedef kitlesine göre değişiklikler arz etmektedir.