Elektrikli Isıtıcı ve Sobalar Fiyatları ve Modelleri

Soba ve Isıtıcılar
FİYAT
STOK KONUMU
STOK DURUMU

Soba ve Isıtıcılar için 4 ürün bulundu

%30 1.199 TL 837 TL
%13 149 TL 129 TL
LUXELL
249 TL
SADECE MAĞAZADA
%7 269 TL 249 TL

Havaların soğumasıyla beraber bir kurtarıcı görevini üstlenen elektrikli ısıtıcı modelleri hem iç hem de dış mekânları işlevsel bir şekilde ısıtıyor. Radyatör, fanlı, infrared, duvar tipi, dikey gibi elektrikli soba çeşitli farklı ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanıyor ve kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Soğuk havaları konforlu bir şekilde geçirmek için her eve lazım olan soba, evinizin dahili ısınma sistemi yetersiz kaldığında en büyük yardımcınız oluyor.

Bahçe, balkon, teras gibi evin dış mekânlarında kullanılabilen infrared ısıtıcı modelleri, cafe ve restoran gibi misafirlerini dış mekânlarda ağırlayan işletmeler için de en gerekli cihazlardan biri. Isıtıcı modelleri ısıtacağı mekânların büyüklüğüne göre değişiklik gösterebiliyor. Ne şekilde ısıtırsa ısıtsın temel prensip olarak elektrikle çalışan modeller, farklı tasarım ve özellikleriyle farklı gereksinimlere hitap ediyor. Teknosa her alanda olduğu gibi, ısıtma sistemlerinde de tüm ürünleri herkes için ulaşılabilir kılmayı hedefliyor. Uygun ödeme koşulları ve fiyat avantajıyla en işlevsel elektrikli ısıtıcı ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunan Teknosa, soğuk havalarda yapacağınız sıcak sohbetlerde yanınızda yer alıyor.

Elektrikli Isıtıcı Markaları

Teknosa soba ve ısıtıcı kategorisinde yer alan elektrikli ısıtıcılar, farklı özellikleriyle dikkat çekiyor. Kalorifer peteği görünümündeki yağlı radyatör modelleri en çok ilgi gören ısıtıcı soba çeşitleri arasında yer alıyor. Luxell soba ısıtıcı ve Luxell ışıklı ısıtıcı bina içi ısıtma için ideal ürünler arasında gösteriliyor. En çok tercih edilen ürünler arasında yer alan Ufo Isıtıcı modelleri işlevsel kullanımlarıyla iç ve dış mekânlarda sıklıkla kullanılıyor. Ürün bazında en çok tercih edilen infrared ısıtıcı modellerinden bazıları Ufo Micatronic 24UK, Ufo Micatronic 1900W, Sinbo SFH3395 ve Sinbo SFH3394 olarak sıralanabilir. Bütçe dostu yaklaşımıyla Sinbo SFH3393 fanlı ısıtıcı modeli de sıklıkla tercih edilenler arasında yerini alıyor.

Kontrollü bir şekilde sağlıklı ısıtmaya sağlayan elektrikli ısıtıcılar, markaya göre farklı özellikler de gösterebiliyor. Kimi markalar daha çok en yeni teknolojilerden biri olan infrared ısıtma teknolojisine ağırlık verirken kimi markalarda da fanlı ve konvektör ısıtıcı modelleri bulunuyor. Hangi marka ve çeşitte olursa olsun kalite değeri yüksek olan tüm ısıtıcı marka ve modellerine Teknosa aracılığıyla ulaşmak mümkün.

Elektrikli Isıtıcı Çeşitleri

Elektrikli ısıtıcı çeşitleri üretiminde kullanılan malzemeler ve ısıtma şekli açısından ele alınarak belirlenebiliyor. Elektrikli ısıtıcılar; krom, alüminyum, demir, nikel-krom ya da nikel-demir alaşımı, tungsten ve demir gibi materyaller kullanılarak üretiliyor. Isı iletimindeki yüksek performanslarıyla bilinen bu materyaller dışarıya ısıyı hızlı ve yüksek seviyede vererek ısı kaybının önüne geçiyor.

Fanlı ısıtıcı modelleri sahip oldukları özel fan sistemi sayesinde ortamı sadece ısıtmakla kalmayıp aynı zamanda temizleyen küçük boyuttaki ısıtıcılar olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Sıcak havalarda soğutma görevini de üstlenen modeller ısıtıcı fan olarak da adlandırılıyor. Ürünlerin elektrik tüketimi doğrudan o cihazın enerji gücünü ifade eden watt değerine bağlı olarak değişiyor.

Son teknoloji ısıtma sistemlerinden olan infrared ısıtıcılar, farklı boyut ve güçteki ayaklı ya da ayaksız modellerden oluşuyor. Isıyı ışıkla taşıyan bu cihazlar havayı ısıtmadan direkt olarak hedeflenen objeyi ısıtıyor ve ısı kaybının önüne geçiyor. Bu nedenle özellikle kafe, restoran gibi işletmelerin dış mekânlarında ve balkon, teras gibi alanlarda sıkça tercih ediliyor.

Yağlı Radyatör ısıtıcılar, performans açısından etkili ısıtıcı modelleri arasında yer alıyor. Elektrikle çalışan bir kalorifer peteği olarak da adlandırılabilen bu ısıtıcılar, cihazın içinde yer alan yağın elektrikli rezistansla beraber ısınması ve içinde bulunduğu peteği ısıtması prensibiyle çalışıyor. Konvektör ısıtıcılarsa infrared ısıtıcıların aksine bulunduğu ortamın havasını ısıtıyor. Alt kısmından soğuk hava alan konvektör ısıtıcılar, içindeki rezistans yardımıyla bu soğuk havayı ısıtıyor ve üst panellerden sıcak hava olarak ortama üflüyor. Doğal bir dolaşım sağladığı için oldukça sağlıklı olarak nitelendirilen konvektör ısıtıcılar, ana ısıtma sistemi olarak da tercih edilebilir. Özellikle yeni modelleri elektrik tasarrufu açısından oldukça performanslı olan ürünler, istenilen ısıya ulaşıldığında otomatik olarak sönüyor.

Isı şemsiyeleri daha çok dış mekân ısıtıcısı olarak biliniyor. Kafelerde ve restoranlarda sıklıkla görmeye başladığınız şemsiye tasarımındaki ısıtıcı modelleri, rüzgârdan etkilenmiyor ve etrafındakileri sağlıklı bir şekilde ısıtmak üzere tasarlanıyor. Evlerin bahçe ve terasında kullanıma uygun olan ısı şemsiyeleri yüksek olmayan enerji tüketimiyle de kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Elektrikli Isıtıcı Yorumları

Elektrikli ısıtıcı yorumları daha çok ısıtma performansları üzerine odaklanıyor. Infrared ısıtıcılar güçlü bir ısıtma deneyimi sunarken iç ve dış alanlardan işlevsel olarak kullanılabiliyor. Kullanıcılar devamlı bir ısıtma performansına ihtiyaç duyulmadığı durumlarda infrared ısıtıcıların hem işlevsel hem de ekonomik bir kullanıcı deneyimi sunduğunu ifade ediyor. Ancak düzenli bir ısıtma performansına ihtiyaç duyulduğunda yağlı, konvektör ve fanlı ısıtıcılardan daha yüksek ısıtma performansı alındığı vurgulanıyor.

Elektrikli Isıtıcı Fiyatları

Isıtıcı ve soba fiyatları marka ve ısıtıcı şekline göre değişiklik gösteriyor. Aynı markadan üretilen ısıtıcı modelleri ısıtma şeklindeki farklılıklardan dolayı kullanıcılarla farklı fiyat skalasında buluşabiliyor. Bu nedenle ısıtıcı çeşidi fiyatını benzer çeşitteki ısıtıcıların özellikleriyle birlikte değerlendirmek daha sağlıklı sonuçlar sunabiliyor. Teknosa'da her markaya ait ısıtıcı modelleri uygun ödeme koşullarıyla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Serin havalarda içinizi ısıtacak elektrikli soba modelleri bütçenize uygun koşullarda Teknosa mağazalarındaki yerini alıyor. Dilediğiniz boyutta, dilediğiniz kadar elektrik tüketen ve içinizi ısıtan ısıtıcı modelleri Teknosa'da sizleri bekliyor.