Sandisk Ultra Flair Sdcz73-064G-G46 3.0 64GB Metal Usb Bellek

Ürün Kodu: 125390449
 • En geç 03 Şubat Cuma günü kargoda
Satıcı TECHBURADA
169 TL
169 TL
Diğer Satıcılar (1)
Satıcı TEKNOSA
Ürün Açıklaması

Sandisk Ultra Flair Sdcz73-064G-G46 3.0 64GB Metal Usb Bellek

Oldukça küçük boyutlarının yanı sıra 64 GB'lık yüksek bir veri depolama kapasitesine sahip olan SanDisk Ultra Flair, USB 3.0 desteği sayesinde veri aktarımını son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Darbelere dayanıklı sağlam metal gövdesi, gümüş ve siyah karışımı şık bir rengi bulunan üründe, güçlü şifreleme desteğiyle verilerinizi şifreli olarak da saklayabilirsiniz.

SanDisk Ultra Flair 64GB USB Belleği Neden Almalıyım?

Ürünün sunduğu 64 GB yüksek veri depolama kapasitesi sayesinde video, program, müzik, resim gibi yüksek boyutlu birçok dosyanızı USB bellekte kolayca saklayabilirsiniz. Birçok işletim sistemini destekleyen SanDisk Ultra Flair ile, farklı işletim sistemine sahip bilgisayarlar arasında verilerinizi pratik şekilde taşıyabilirsiniz. Ürün, yüksek hızlı veri aktarım standardı olan USB 3.0'ı desteklemesinin yanı sıra geriye yönelik desteğinden dolayı USB 2.0 portu bulunan bilgisayarlarda da kullanılabilmektedir. SanDisk Ultra Flair'in sahip olduğu 150 MB/sn yüksek okuma-yazma hızı sayesinde bilgisayar ve USB bellek arasındaki büyük boyutlu veri aktarımlarınızı zaman kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz. SanDisk SecureAccess yazılımı ile 128 bit AES veri şifreleme yapabilen USB bellek, yetkisiz kişilerin verilerinize ulaşmasına izin vermez. İçerisinde depolanan verilerin silinmemesi ve veri kaybından dolayı sıkıntılı durumların yaşanmaması için USB belleklerin fiziksel koşullara dayanıklı olması önemlidir. Bu açıdan, son derece sağlam metal bir gövdeye sahip olan ürün, ani olarak gerçekleşen fiziksel darbelere dayanır ve sizi veri kaybı gibi sıkıntılı durumlara sokmaz.

SanDisk Ultra Flair USB Belleği Nasıl Kullanırım?

SanDisk Ultra Flair, işlevsel özellikleri ve yüksek veri depolama kapasitesinin yanı sıra kullanımı oldukça kolay olan bir USB bellektir. Veri şifreleme yapılmayacaksa ürünü USB portundan bilgisayara takıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Üründeki veri şifreleme özelliği Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ve Mac OS X v10.6+ işletim sistemlerinde desteklenir. Windows işletim sistemleri için SecureAccess yazılımı, USB belleğin içerisinde yüklü şekilde gelir. Mac işletim sistemi için yazılımın Sandisk'in web sitesinden yüklenmesi gerekir (bknz. www.SanDisk.com/SecureAccess). Yazılımın oldukça basit kurulum adımlarını kolayca gerçekleştirebilir ve hemen bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Yüklemenin ardından, tamamen kendinize özel oluşturduğunuz parola sayesinde istediğiniz verileri şifreli olarak USB belleğinizde saklayabilirsiniz. Son derece yüksek güvenliğe sahip 128 bit AES sistemi ile şifrelenen verilere, parolayı bilmeyen kimsenin ulaşma imkânı yoktur. Verilerinizi şifreli şekilde USB belleğe kaydederken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Belirlediğiniz parolayı unutma ihtimaline karşı güvenli bir yere not etmenizde büyük fayda bulunur çünkü SecureAccess yazılımı parolanın unutulması durumda ikinci bir parola belirleme işlemine izin vermez. Parolayı unutmanız durumunda şifrelenmiş verilere ulaşamazsınız ve bu şifreli verileri ancak USB belleği biçimlendirerek silebilirsiniz. USB belleği biçimlendirme işlemi ise şifreli veya şifresiz bellekteki tüm verileri temizler. Bu açıdan parolanızı unutmamaya veya güvenli bir yere not almaya dikkat etmelisiniz.

SanDisk Ultra Flair 64GB USB Bellek Kimler İçin Uygun?

SanDisk Ultra Flair Sdcz73-064G-G46 3.0 64 GB metal USB bellek; yüksek veri kapasiteli, küçük boyutlu, sağlam ve işlevsel bir USB bellek arayan tüm kullanıcılara uygundur. Ürünü oldukça kolay bir şekilde yanınızda taşıyabilir ve ev, iş yeri, okul, internet kafe gibi tüm mekânlarda pratik olarak kullanabilirsiniz. USB 3.0 destekli yüksek hıza sahip olan ve büyük boyutlu dosyaların çok kısa sürede aktarılabildiği ürün, normal bilgisayar kullanıcılarının yanı sıra sürekli yüksek boyutlu dosyalarla çalışanlar için de ideal bir veri depolama cihazıdır. SanDisk Ultra Flair, 128 bit veri şifreleme özelliği sayesinde kişisel ya da iş amaçlı hassas verilerle çalışanların ve veri güvenliğine önem verenlerin de beklentilerine cevap verir. Kimsenin ulaşmasını istemediğiniz verilerinizi, resimlerinizi, videolarınızı, proje dosyalarınızı ve diğer önemli dosyaları SanDisk Ultra Flair'de güvenle saklayabilirsiniz. Metal gövdeli sağlam tasarımı, 64 GB yüksek veri kapasitesi ve şifreleme özelliği, ürünü sürekli seyahat edenler için de ideal bir USB bellek haline getirmektedir. Tasarımından ve fiziksel yapısından dolayı USB belleğinizi anahtarlıkta kolayca taşıyabilirsiniz.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

SanDisk Ultra Flair'in en çok öne çıkan özelliği yüksek depolama kapasitesi, şifreleme özelliği ve darbelere dayanıklı metal gövdeli şık tasarımıdır. Yüksek okuma-yazma hızlarına sahip USB 3.0 desteği sayesinde 30 saniyeden az bir sürede tam uzunluktaki bir filmi SanDisk 64 GB USB belleğe aktarabilirsiniz. Büyük boyutlu tüm video ve müzik dosyalarınızı ürünün içinde depolayabilir ve akıllı televizyon, müzik çalar, oyun konsolu gibi USB girişi olan cihazlarda oynatabilirsiniz. SanDisk Ultra Flair, son derece hızlı veri aktarımı sayesinde bilgisayar başında geçirdiğiniz süreyi kısaltır ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. USB 3.0 standardını destekleyen ürün, USB 2.0 belleklere göre yaklaşık 15 kata kadar yüksek veri aktarım hızına sahiptir. Hem 64 GB veri depolama kapasitesine hem de işlevsellik sağlayan yüksek okuma yazma hızına sahip olması, ürünü birçok farklı türde veri depolaması için uygun kılmaktadır. SanDisk Ultra Flair'de kullanılan SecureAccess şifreleme yazılımının ise hızlı başlatma, iyileştirilmiş parola ayarı ve daha hızlı şifreleme yapabilme gibi üstün özellikleri vardır. Siz de tercihinizi SanDisk Ultra Flair'den yana kullanabilir ve yüksek kapasiteli, güvenli, küçük ve şık bir USB belleğe sahip olabilirsiniz.


Derinlik Genişlik Usb Versiyonu Ürün Rengi
42, 4 13, 2 3 Siyah, Gümüş
Yükseklik Okuma Hızı Kapasite
6, 6 150 64

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Sandisk Ultra Flair Sdcz73-064G-G46 3.0 64GB Metal Usb Bellek
4.7
 • 5
  44
 • 4
  12
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi veya Akbank Direkt Öde, 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.