Çok Satanlar
0.0 (0 Değerlendirme)

SanDisk 128GB Ultra Dual Drive Go USB Type-C SDDDC3-128G-G46 USB Bellek

Ürün Kodu: 125421042
 • En geç 06 Şubat Pazartesi günü kargoda
Satıcı GpnTeknoloji
289 TL
289 TL
Diğer Satıcılar (3)
Satıcı
Satıcı
Satıcı
TEKNOSA
Ürün Açıklaması

SanDisk 128GB Ultra Dual Drive Go USB Type-C SDDDC3-128G-G46 USB Bellek

Verilerinizi cihazlar arasında aktarmak ve güvenli bir alanda tutmak istiyorsanız SanDisk Ultra Dual Drive 128 GB bellek tam size göre! Gelişmiş özellikleriyle öne çıkan ürün bilgisayar ve tablet gibi cihazların vazgeçilmezi olmaya aday. Yetersiz depolama hataları ve veri aktarımlarında yaşadığınız aksamaları ürünle aşabilirsiniz. Ultra Dual Drive taşınabilir belleğin sahip olduğu donanımlar her cihazda üstün performans gösteriyor. Böylece veri taşıma ve depolama gibi işlemler oldukça kolaylaşıyor. Geniş belleği güçlü aktarım hızıyla öne çıkan ürünü Teknosa aracılıyla satın alabilirsiniz. Ürünle alakalı tüm bilgiler yazımızda sizi bekliyor. Diğer veri depolama ürünlerini incelemek isterseniz ilgili kategorimize göz atabilirsiniz.

SanDisk 128 GB Ultra Dual Belleği Neden Almalıyım?

Bilgisayar, tablet ve telefon gibi teknoloji cihazlarda yapılan işlemler artıkça ortaya çıkan veri de artıyor. Kişisel bilgilerinizi ve video gibi dosyalarınızın fazla birikmesi cihazlarda yetersiz depolama problemlerini beraberinde getirebiliyor. Özel dosyalarınızı kaybetmemek ve kişisel verilerinizi koruma altına almak için SanDisk Ultra Dual Drive belleği tercih edebilirsiniz. 128 GB hafızasıyla öne çıkan ürün satın almanız için birçok sebep sunuyor. Type-C ve USB başlıklarına sahip olan SanDisk Dual Drive birçok cihaza uyum gösterebiliyor. Ürünün bu avantajı cihazlar arasında veri aktarımı yaparken büyük kolaylık sağlıyor. Cihazlarınızdaki verileri güvenle taşımak için ürünü tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte ürünü kompakt tasarımı her alana rahatlıkla taşınabilmesini sağlıyor. Verilerinizi her an yanınızda tutmak ve kullanmak istiyorsanız SanDisk 128 GB Ultra Dual Drive’ı tercih edebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak ürünün yüksek okuma hızı birçok işlemde zaman tasarrufu sağlıyor. Veri aktarımında uzun süreli bekleyişlere son vermek istiyorsanız SanDisk Ultra Dual Drive doğru adres.

Ürünü Nasıl Kullanırım?

Sandisk Ultra 128 GB Dual Drive USB bellek tasarımı ve özellikleriyle pratik kullanım sunuyor. Ürünün Type-C ve USB girişleri farklı cihazlara uyum sağlayabiliyor. Type-C girişi genellikle telefon ve bilgisayar gibi cihazlarda kullanılıyor. USB girişi ise bilgisayarların yanında TV gibi cihazlara da uyum gösterebiliyor. Cihazınızın uyum gösterdiği girişlere göz atarak ürünü kullanabilirsiniz. Marka SanDisk Ultra Dual Drive 128 GB USB bellekle birlikte SanDisk Memory Zone uygulamasını de kullanımınıza sunuyor. Bu uygulama telefon ve tabletlere yüklenebiliyor. Uzaktan dosya yönetim imkanı sağlayan uygulama yedekleme ve aktarım konusunda kolaylık sağlıyor. Uygulama aracılığıyla dosyalarınızı görüntüleyebilir veya yedeklemek istediğiniz verileri düzenleyebilirsiniz. Ürün kullanımının yanı sıra taşınmasıyla da rahatlık sağlıyor. Ultra Dual Drive belleğin dönerli tasarımı USB ve Type-C girişlerini olumsuz dış etkenlere karşı koruyor. Ürünü kırılma ve bükülme gibi tehlikeleri dert etmeden çantanızda taşıyabilirsiniz. Bununla birlikte ürünün tasarımında anahtarlık halkası da mevcut. Eğer verilerinizin daima yanınızda olmasını isterseniz Dual Drive belleği anahtarlığınıza takabilirsiniz.

SanDisk Dual Drive Bellek Kimlere Hitap Ediyor?

Gelişmiş özellikleri ve kompakt tasarımıyla öne çıkan ürün farklı kullanım alanlarına hitap edebiliyor. 128 GB hafızaya sahip olan Sandisk Dual Drive bellek oyun tutkunlarını fazlasıyla memnun ediyor. Ürünü geniş bellek kapasitesi oyun aktarımı gibi durumları göğüsleyebiliyor. Bununla birlikte gelen yüksek aktarım özelliği yüksek boyut dosyaların aktarımını kısa sürede gerçekleştirebiliyor. Oyun yükleme ve dosya aktarma işlemleriniz için Sandisk Dual Drive’a güvenebilirsiniz. Bununla birlikte ürün teknik donanımlarıyla iş yaşamının vazgeçilmezi olmaya aday. Dual Drive’ın sahip olduğu girişler birçok bilgisayar ve telefonla uyum sağlayabiliyor. Ürünün bu avantajı farklı cihaz çeşitleri arasında dosya aktarımını pratikleştiriyor. Sandisk Dual Drive USB bellek ayrıca otomatik yedekleme özelliği de sunuyor. İşinizde oluşturduğunuz dosyaları güvenle saklamak veya aktarabilmek için ürünü tercih edebilirsiniz. Profesyonel olarak fotoğrafçılıkla uğraşanlar için de Sandisk Dual Drive bellek doğru adres. Ürünün sahip olduğu Type-C girişi fotoğraf makinelerine uyum gösterebiliyor. Fotoğraf makinelerindeki yetersiz hafıza problemlerini çözmek için ürünün geniş hafızası daima sizinle. Bunlara ek olarak USB Gen 3.1 teknolojisiyle desteklenen Dual Drive bellek aktarım sırasında fotoğrafların pikselini koruyor. Fotoğraflarınızın kalitesini bozmadan güvenli bir şekilde depolamak istiyorsanız SanDisk Dual Drive bellek tam size göre! Tüm bunlara ek olarak ürün eğitim amaçlı kullanıma da hitap ediyor. Sunum dosyaları ve belgelerinizi farklı cihazlara hızlı bir şekilde aktarabilmek için ürünü tercih edebilirsiniz.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Sandisk Dual Drive 128 GB taşınabilir belleğin kullanıcıların beğenisini kazanan birçok özelliği bulunuyor. Ürünün öne çıkan özelliklerinin başında okuma hızı geliyor. USB 3.1 Gen 1 performansıyla sunulan ürün 150 MB/sn okuma hızına sahip. Bu hız yüksek boyutlu dosyaların dahi pratik bir şekilde aktarılmasını sağlıyor. Program ve uygulamalarınızı başka bir cihaza taşımak için ürünü yüksek okuma hızından yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte ürünün çift girişli yapısı da kullanıcılardan tam not alıyor. Type-C ve USB girişe sahip olan SanDisk Dual Drive’ı birçok cihazda kullanabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak ürünün SanDisk Memory Zone uygulaması da kullanıcılardan tam not alıyor. Dosyalarınızı uzaktan yönetmek ve kontrol etmek için bu uygulamadan destek alabilirsiniz. SanDisk Dual Drive taşınabilir belleğini fiyatı ve teknik özellikleriyle alakalı diğer detaylar sayfamızda sizi bekliyor.


Designed specifically for next-generation devices with the new USB Type-C port


High-speed USB 3.1 performance of up to 150MB/s


Dual USB-C and USB-A connectors


SanDisk Memory Zone App for easy file management


Ağırlık Derinlik Genişlik Usb Versiyonu
9, 1 38, 1 9, 4 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ürün Rengi Yükseklik Okuma Hızı Parmak İzi Okuyucu
Siyah, Gümüş 20, 1 150 Hayir
Kapasite
128

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
SanDisk 128GB Ultra Dual Drive Go USB Type-C SDDDC3-128G-G46 USB Bellek
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi veya Akbank Direkt Öde, 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.