Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Remington S9600 Saç Düzleştirici

%29
İNDİRİM
699 TL
499 TL
3 x 166,33 TL = 499 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • Teslim tarihinden itibaren 21 gün içerisinde ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 159,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 219,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Remington S9600 Saç Düzleştirici

Parlak ve kusursuz düzlükte saçlara sahip olmak için kullanılan düzleştiriciler, plaka malzemesi ve genişliği gibi konularda birbirinden ayrılır. Yeni teknolojiyle geliştirilen Remington S9600 saç düzleştirici, plakaları sayesinde küçük ve kabaran saçlarla baş etmenin çözümüdür. Ayarlanabilir ısı derecesi ve sıcaklık seçimi yapan akıllı sistemle kıvırcık, düz ve dalgalı saçlarda kullanılabilir. Kalın ve ince telli tüm saçlar için tercih edebileceğiniz ürün, yakmadan düzleştirmek için idealdir. Yeni ve hızlı özellikleri ile kadın ve erkekler tarafından kullanıma ve farklı saç boylarına uygundur. Saçlarınızı şekillendirmek ve bakımlı görünmek için kaliteli ve dayanıklı olan modeli tercih edebilirsiniz.

Ürünün Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Yeni teknolojisi sayesinde kısa sürede ısınarak kullanıma hazır hale gelen Remington S9600 silk saç düzleştirici ile vakitten tasarruf edebilirsiniz. Fişe takıldıktan sonra ısı ayarı seçilir ve saniyeler içerisinde saçları düzleştirmek için gerekli sıcaklığa ulaşır. Küçük tutamlar halinde uygulandığında saçlara parlaklık ve pürüzsüzlük katar. Yumuşak ve sağlıklı görünen saçlara ulaşmanın yolu, hızlı ve pratik yapısıyla Remington’dan geçer. Ergonomik dizaynı sayesinde ele tam oturan modelin kullanımı da oldukça kolaydır. Saçınızı kısa sürede kusursuz şekilde düzeltebilir, dışarı çıkmak için hazırlanabilirsiniz.

Her insanın saç tipi ve kalınlığı farklıdır ve kıvırcık bir saçın düz hale getirilmesi ile dalgalı olanlar arasında hem süre hem sıcaklık açısından değişiklik olabilir. İnsanın saç telleri kalınlaştıkça düzleştirme için gerek duyduğu sıcaklık derecesi de yükselir. Öte taraftan boyalı ve yıpranmış saçlar genellikle ince telli ve hassastır. Bu tip saçlara zarar vermemek için ısı derecesinin düşük tutulması önerilir. Remington S9600 silk saç düzleştirici kullananlar, her uygulamada farklı ısı derecelerini tercih edebilir. Dijital ekrandan bilgisini okuyup düğmelerle ayarlama yapabileceğiniz 150-235°C arası sıcaklık değerleri ile kendi saç tipinize uygun olanı seçmek çok basittir.

Aniden çıkan bir buluşma ya da sabah geç uyandığınızda işe giderken hazırlanmak için oldukça kısa bir süreniz olabilir. Bu kısa sürede saçlarınızı yapmak için vakit bulamamaktan şikayet ediyorsanız Remington S9600 denemeniz lazım! Turbo ısınma fonksiyonu ile 30 saniye gibi kısa bir sürede maksimum seviyeye ulaşan sıcaklık beklemeyi ortadan kaldırır. Daha düşük dereceler için 10 saniye yeterlidir. Hızlı ısınma ve kolay düzleştirme etkili plakaları sayesinde saçı yapmak ve hazırlanmak için fazla bir zamana ihtiyaç olmaz. Remington S9600 saç düzleştirici yorumları da ürünün başarısını kanıtlar nitelikte geri bildirimlerden oluşur.

Bir düzleştiricinin başarısı üzerinde etkili olan unsurlardan biri de plakalardır. Remington’un modelinde kullanılan hareketli esnek plakalar, önceki nesle göre 15 kat yoğun seramik kaplamadan üretilir. 110 mm ölçüsündeki plakalar, saç üzerindeki hâkimiyeti artırırken esnek yapısı ile çekiştirmeden düzleştirme imkânı sunar. Çizilme ve aşınmaya karşı dayanıklı seramik plakalar oldukça uzun ömürlü olduğundan, her gün kullansanız bile yıllar boyu ilk günkü formunu korumaya devam eder. Saçınızda sprey ve jöle varken düzleştirme işlemi uygulamanız hem ürüne hem de saçınıza zarar vereceğinden bu noktaya dikkat etmeniz tavsiye edilir.

Önceki nesilden gelişmiş olan ipek seramik kaplamalar ürünün başarısına doğrudan etki eder. Şekillendirme sırasında, uçuşan kısa saçlarda bile yaklaşık 2 kat daha fazla pürüzsüzlük sunar. İpeksi plaka yüzeyi yumuşak ve kaygan yapısı ile saç düzleştirme işlemini hem hızlı hem de sorunsuz gerçekleştirmenizi sağlar. İpek seramik kaplamalar, saçtaki elektriklenmenin azaltılmasına ve parlak görünmesine de olumlu katkı yapar. Plakalar 3D ipeksi görsel tasarımı ile saçlarınıza bakım yaparken düzleştirir. Kızılötesi gelişmiş ipek seramik plakalar ısıyı yüzeye eşit dağıtır ve sabit bir derecede kalmasını sağlayarak saçınızın her yerine aynı performansı sergiler.

Saç tipinize göre ideal ısıyı seçmeyi sağlayan dijital gösterge ile uygun ayarı belirlemek çok kolaydır. Üstelik en son kullandığınız dereceyi hatırlayan ve bir sonraki uygulamada direkt o seviyede açılan hafıza sistemine de sahiptir. Sıcaklık kontrol kilidi ve 60 dakika sonra kendini kapatan akıllı sistem ile olası kaza ve risklerin önüne geçen güvenli bir modeldir. Saçınızı düzleştirdikten sonra fişten çekmeyi aceleden unutursanız modelin kendini kapattığını bilmek içinizi rahatlatabilir.

Neden Almalıyım?

Saçlarınızı kolay ve hızlı bir şekilde düzleştirmek, onlara zarar vermeden pürüzsüzlük yakalamak istiyorsanız ipek plakalı Remington düzleştiriciyi denemelisiniz. Saç tipine göre ayar imkânı, hafıza sistemi, otomatik kapanma, kolay saklama için kilit fonksiyonel özellikleri arasında yer alır. Üstelik size özgür hareket imkânı tanıyan döner 3 m kablo ve ısı geçirmez kılıfı da cabası!

Nasıl Kullanırım?

Remington düzleştirici kullanmadan önce saçlarınızda ekstra bir ürün bulunmaması tavsiye edilir. Küçük tutamlara ayrılan saç alttan yukarı, arkadan öne doğru bir sıralama izlenerek düzleştirilir. Fişe taktıktan sonra ısı ayarı yapabilir ya da hafızada olanı kullanabilirsiniz. Isı seçiminden sonra saniyeler içerisinde kullanıma hazır olur ve tavsiye edilen sıralama ile tutamlar dipten uca doğru düzleştirilir.

Kimler için Uygun?

Hızlı ve etkili bir düzleştirici arayışında olan kadın ve erkeklere uygundur. Pürüzsüzlük ve kayganlık sağlayan, ısıyı her köşeye eşit şekilde dağıtan ipek seramik tabakaları sayesinde farklı yaş gruplarında kullanılabilir. Yoğun iş ve okul temposu olan insanların zaman yönetimini kolaylaştıran turbo hızlı ısınma fonksiyonu avantaj sağlar. Kusursuz düzleştirme için ürünü inceleyebilir, bütçe dostu fiyatlarla ürüne sahip olabilirsiniz.


Gelişmiş İpek Seramik kaplama - 3 boyutlu ipeksi görsel tasarımı ile - 2 kat daha yumuşak ve kaygan**


En sıcak düzleştirici - 150°C - 235°C arası değişken ısı ve 30 saniyede 240°C'ye turbo ısınma özelliği


En hızlı düzleştirici - 10 saniyede kullanıma hazır


Saç tipiniz için en uygun sıcaklığı gösteren dijital ısı göstergesi


Hafıza fonksiyonu – kullandığınız son ısıyı hatırlar


Sıcaklık kontrolü kilidi


Sürekli ısı ve ultra hızlı dönüşüm sağlayan kızılötesi gelişmiş seramik ısıtıcılar


110mm uzun ve esnek plakalar


Kolay depolama sağlayan menteşeli kilit


60 dakika sonra otomatik kapanma


3m döner kablo


Isı geçirmez lüks saklama kılıfı


En yeni ve en hızlı* düzleştiricimiz ile ipeksi düzlükte saç şekilleri yaratın ve hem kabaran hem de uçuşan saçlardan kurtulun. Dijital gösterge 150-235°C arasında, saçınız için en uygun olan sıcaklığı görmenize olanak tanırken, turbo ısınma özelliği sıcaklığı 30 saniye içerisinde 240°C'ye getirerek inatçı saçları hızlıca düzleştirmenizi sağlar. Hareketli Esnek Plakalar 15 kat yoğun seramik kaplamaya* sahip, 110 mm'lik hareketli esnek plakalar çizilme ve aşınmalara karşı dayanıklıdır.


Teknik Özellikler

Teknik detaylar
Ayarlanabilir termostat Hayir
İyonik fonksiyon Hayir
Ergonomi
Fırdöndü kablo Evet
Ağırlık & Boyutlar
Tabak genişliği 110 mm
Performans
İyon koşullanma Hayir
Saç düzleştirme Evet
Saç kıvırma Hayir
Saç kurutma Hayir
Saç şekillendirme Hayir
Seramik ısıtma sistemi Evet
Teknoloji Ilık
Isı (minimum) 150 °C
Isı maksimum) 240 °C
Enerji yönetimi
AC girdi voltajı 120-240 V
Otomatik güç kapalı Evet
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 499 TL 499 TL
2 249,50 TL 499 TL
3 166,30 TL 499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 499 TL 499 TL
2 249,50 TL 499 TL
3 166,30 TL 499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 499 TL 499 TL
2 249,50 TL 499 TL
3 166,30 TL 499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 499 TL 499 TL
2 249,50 TL 499 TL
3 166,30 TL 499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 499 TL 499 TL
2 249,50 TL 499 TL
3 166,30 TL 499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 499 TL 499 TL
2 249,50 TL 499 TL
3 166,30 TL 499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 499 TL 499 TL
2 249,50 TL 499 TL
3 166,30 TL 499 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Remington S9600 Saç Düzleştirici Yorumları