Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Remington CI83V6 Keratin Protect Konik Saç Maşası (19-28mm)

%14
İNDİRİM
349 TL
299 TL
3 x 99,67 TL = 299 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • Teslim tarihinden itibaren 21 gün içerisinde ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 37,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 92,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Remington CI83V6 Keratin Protect Konik Saç Maşası (19-28mm)

Remington CI83V6 saç maşası, keratin ve badem yağı ile zenginleştirilmiş olması dolayısıyla canlı ve sağlıklı saçlara kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Saç bakımının en temel ürünlerinden olan saç maşaları içerisinde markanın CI83V6 modeli, saçınızı besleyecek formda tasarlanıyor. Canlı ve sağlıklı saçlar ile günlük hayattan profesyonel ortamlara kadar her yerde parlamanızı sağlayacak cihaz, en hassas saçların dahi ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Bu açıdan geniş bir saç yelpazesine hitap eden Remington CI83V6 keratin protect konik saç maşası (19-28mm) sizin de saç bakımınız için tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Siz de ürün ayrıntılarını bulabileceğiniz sayfamızda markanın bu popüler saç maşası hakkındaki merak ettiklerinizi öğrenebilir ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Remington CI83V6 Saç Maşasını Neden Almalıyım?

Remington CI83V6 keratin protect maşa saçınıza gerekli bakımı yaparken canlı ve sağlıklı görünümü de elden bırakmamanızı sağlıyor. Bunun en temel nedenlerinden biri ise cihazın keratin ve badem yağı ile zenginleştirilmiş olması. Saçlara parlak ve dolgun bir görünüm verebilen keratinin saçlardaki kırılma ve kopmaları da önleyebildiği biliniyor. Remington CI83V6 bu faydalara sahip keratinin yanı sıra badem yağı ile de çifte avantaj sunuyor. Remington CI83V6 keratin protect 19-28 mm saç maşası saç tellerini canlandıran, kalınlaştıran badem yağı ile zenginleştirilerek de sağlıklı saçların yolunu açıyor. Böylece saçınıza istediğiniz şekli verirken aynı zamanda ihtiyaç duyduğu bakımı yapmanız kolaylaşıyor. Toplantılardan gündelik buluşmalara kadar hayatınızın her alanında bakımlı ve canlı saçlara sahip olmak böylece zor ulaşılan lüks bir durum olmaktan çıkıyor. 210 dereceye kadar 5 farklı ısı seçeneği sunan bu model, böylelikle dilediğiniz ayarda saç bakımı yapmanızı da kolaylaştırıyor. Dilediğiniz dereceye kadar yükseltip farklı ısı ayarlarında kullanabileceğiniz Remington CI83V6, saçlarınıza ihtiyaç duyduğu ısıda şekilde verebilmenizi sağlıyor. Cihazın rakiplerinden ayrılan en önemli özelliklerinden biri de düşük ısı ayarlarında bakım yapmaya imkân tanıması. Bu sayede, hassas saçlara sahip olanlar da Remington CI83V6 saç maşasının bu özelliğinden yararlanabiliyor.

Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Remington CI83V6 saç maşası, minimum 150 derece, maksimum 210 derece ısı kademesinde çalıştırılabiliyor. Bu açıdan 150 ila 210 derece arasında ısınıp çalışabilen saç maşası arayışınıza Remington CI83V6 ile son verebilirsiniz. Cihazda bir dahili ekran da bulunuyor. Bu sayede ayarlamalarınızı bu ekran üzerinden yapabilir, göstergeleri kolayca takip edebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak Remington CI83V6 saç maşasının ne zaman hazır olduğunu anlamanız için içgüdüsel yöntemlere başvurmanıza da gerek kalmıyor. Hazır hâle geldiği zaman kullanıcısını ikaz eden bu cihaz, böylece sizi tam zamanında bakım yapmanız için harekete geçiriyor. Otomatik güç kapalı özelliği ile de donatılması cihazı ayrıca güvenilir kılan unsurlardan biri. Cihaz düzleştirmeden ziyade saç kıvırma işlemleri için tercih ediliyor. Bu nedenle evinize ya da işletmenize, kuaförünüze saçları kıvırabilecek bir maşa arıyorsanız Remington CI83V6 modelini tercih edebilirsiniz. Saç maşalarının genellikle banyodan sonra kullanıldığı hesaba katılırsa, cihazı iyice kurulandıktan sonra açıp kullanmaya başlamanız da güvenliği üst düzeyde tutmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca Remington CI83V6 keratin saç maşası, hazır olduğunda kullanıcısını ikaz ettiğinden, cihazın ısısını el ile kontrol etmenize ihtiyaç kalmıyor. Cihazın kablo uzunluğu 3 metre olduğundan adeta sınırsız hareket alanı da beraberinde geliyor.

Kimler için Uygun?

CI83V6 Remington saç maşası, saç düzleştirme ya da kurutma gibi fonksiyonlara sahip değil. Bu nedenle, cihaz en çok saçlarını kıvırarak şekil vermeyi tercih edenlere uygun. Bu açıdan bireysel kullanımda da kuaför, bakım merkezi gibi işletmelerde de markanın bu saç maşası tercih edilebiliyor. Gelişmiş özelliklere, kullanıcı dostu ayrıntılara sahip bir saç maşası arıyorsanız da Remington CI83V6 doğru seçim. Hazır olduğunda kullanıcısını ikaz eden bu model, ayarlanabilir termostatı, seramik ısıtma sistemi, keratin ve badem yağıyla zenginleştirilmesi ile de sıradan saç maşalarından ayrılıyor. 19 – 28 mm’lik profesyonel koni gövdeye sahip olan bu model, böylece rahat dalgalar ve kıvırcıklar oluşturmak isteyenler için harika bir seçim. Daha düşük ısılarda kullanmak istiyorsanız da dert değil; cihaz PRO+ ayarı sayesinde 185 derece gibi düşük ısılarda da kullanılabiliyor. Bu sayede yüksek ısıya karşı duyarlı saçlara sahip olanlar da bu özelliği sayesinde Remington CI83V6 saç maşasını tercih edebiliyor. Güvenlikten yana kaygınız varsa da Remington CI83V6 keratin protect konik saç maşasının (19-28mm) 60 dakika sonra otomatik olarak kapanabildiğini bilmenizde yarar var.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Remington CI83V6 keratin protect konik saç maşası (19-28mm) keratin ve badem yağı ile zenginleştirildiği için oldukça dikkat çekiyor. Cihazın zenginleştirildiği bu maddeler, saç bakımında da öne çıkan maddeler arasında sayılıyor. Saçınızın daha canlı, parlak ve sağlıklı görünmesi için tercih edebileceğiniz keratin ve badem yağı bu sayede markanın bu cihazı ile beraber ayağınıza geliyor. 210 dereceye kadar 5 farklı ısı seçeneği sunan bu modeli, PRO+ ayarı sayesinde 185 derece gibi çok daha düşük bir ısıda da çalıştırabilirsiniz. Bu, aşırı ısılara karşı ekstra hassasiyeti olan saçları da mutlu eden bir özellik. İstediğiniz stili kolayca denemenizi sağlayan bu modeli siz de hemen buradan satın alabilir, Remington CI83V6 fiyat bilgisi ve ürün ayrıntıları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.


19-28 mm'lik profesyonal koni gövde ile rahat dalgalar ve kıvırcıklar


Keratin & Badem Yağı ile zenginleştirilmiş gövde


Dijital gösterge


210°C'ye kadar 5 ısı seçeneği


PRO+ ayarı ile 185°C gibi düşük ısılarda nazikçe ve sağlıklı şekil verme olanağı


Sorunsuz bir şekil verme için Grip Tech kavrama


60 dakika sonra otomatik kapanma


Evrensel voltaj


Kıvrımlı kablo


Isıya dayanıklı lüks saklama kesesi


Isı geçirmez eldiven


3 m kablo uzunluğu


Kıvırcık saç geri döndü! Sıkı kıvırcık saçlardan plaj dalgalarına, hacim, canlılık ve formu kucaklayın. Keratin Protect Saç Maşası güçlü, canlı ve sağlıklı saçlar yaratabilmeniz için özel olarak şekillendirilmiş yenilikçi bir saç bakım ürünüdür. Keratin & Badem Yağı ile zenginleştirilen koni şeklindeki gelişmiş gövdesi, saçlarınıza şekil verirken aynı zamanda bakım yapar. Saçlarınız şekillenirken sağlıklı bir görünüme de kavuşur. Şık gölge grisi ve pembe altın renkleriyle gelen Keratin Protect Saç Maşası, etkileyici kıvırcıklar ve dalgalar yaratmanıza yardımcı olur. Saçınızı kökten uca doğru şekillendirmek için tasarlanan ürün, koni formu ve kavrama teknolojisi sayesinde, saçlarınızın gövdeden kaymasını engeller, size ise saçlarınıza kolayca şekil vermek kalır. Keratin Protect Saç Maşası'nın PRO+ ayarı ile saçlarınızı 185°C gibi sağlıklı ısılarda şekillendirebilir ve dikkat çekici, uzun süreli kıvırcıklar elde edebilirsiniz. En hassas saçlar için bile idealdir. Kıvırcık. Güçlü. Gösterişli. 70'lerden bir hava yakalamak için saçlarınızı dışa doğru kıvırın, saçınızın uçlarını kıvırarak retro dalgalar elde edin veya karıştırıp daha rock n' roll tarzı bir saç yaratın. Pazar sabahları saçınızı dağıtarak rahatlatacak bir stil veya arkaya doğru toplayarak rahat ve dalgalı bir model kullanın. CANLI VE SAĞLIKLI SAÇLAR Keratin & Badem Yağı ile zenginleştirlmiş gelişmiş seramik kaplı gövdesiyle saçlarınızı besler, canlı ve sağlıklı saçlara ulaşmanızı sağlar. DAHA SAĞLIKLI BİR ISIDA ŞEKİL VERİN 210°C'ye kadar 5 farklı ısı seçeneği sayesinde, saçınızın ihtiyaç duyduğu ısıda şekil verebilirsiniz. Keratin Protect Saç Maşası'nın PRO+ özelliği, saçları düşük ısılarda şekillendirir ve en hassas saçlara dahi sağlıkla bakım yapmanızı sağlar. Saçlarınızda oluşan hasar azalırken, size istediğiniz stili denemek kalır.


Teknik Özellikler

Teknik detaylar
Ayarlanabilir termostat Evet
Garanti 5 Yıl
Hazır ikazı Evet
İyonik fonksiyon Hayir
Kullanım kılavuzu Evet
Özellikler
Garanti 5 Yıl
Kullanım kılavuzu Evet
Paket içeriği
Kullanım kılavuzu Evet
Ergonomi
Fırdöndü kablo Evet
Performans
Isı ayarları 5
İyon koşullanma Hayir
Garanti 5 Yıl
Saç düzleştirme Hayir
Saç kıvırma Evet
Saç kurutma Hayir
Saç şekillendirme Hayir
Seramik ısıtma sistemi Evet
Teknoloji Ilık
Isı (minimum) 150 °C
Isı maksimum) 210 °C
Enerji yönetimi
Otomatik güç kapalı Evet
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 299 TL 299 TL
2 149,50 TL 299 TL
3 99,60 TL 299 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 299 TL 299 TL
2 149,50 TL 299 TL
3 99,60 TL 299 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 299 TL 299 TL
2 149,50 TL 299 TL
3 99,60 TL 299 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 299 TL 299 TL
2 149,50 TL 299 TL
3 99,60 TL 299 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 299 TL 299 TL
2 149,50 TL 299 TL
3 99,60 TL 299 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 299 TL 299 TL
2 149,50 TL 299 TL
3 99,60 TL 299 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 299 TL 299 TL
2 149,50 TL 299 TL
3 99,60 TL 299 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Remington CI83V6 Keratin Protect Konik Saç Maşası (19-28mm) Yorumları