Ücretsiz Kargo 

Office 365 Bireysel -Artık Microsoft 365

499 TL

  • Teslim tarihinden itibaren 21 gün içerisinde ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Office 365 Bireysel -Artık Microsoft 365

Teknolojinin gelişmesiyle beraber birçok sistem hayatımızı kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır. Bilgisayarların kullanımının yaygınlık göstermesiyle birlikte bu cihazların işlevselliğini artırmak için geliştirilen Microsoft Office programları; işlevsellikleri, pratiklikleri ve kolay kullanım fırsatları ile ön plana çıkar. Bilgisayar kullanımının gerçekleştirildiği birçok noktada oldukça işe yarayan Office programları ile sizler de işlemlerinize kolaylık ve hız kazandırabilirsiniz.

Neden Microsoft Office 365 Almalıyım?

Günümüzde, dijital dünyanın hızla ilerleme kaydetmesi dolayısı ile birçok işlem, bilgisayarlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sosyal hayatın yanı sıra iş ve eğitim hayatının olmazsa olmaz araçlarından biri olan bilgisayarlar, Office programları ile zenginleştirilir. Microsoft’un geliştirdiği Office 365 uygulamaları ile sizler de işlemlerinizi pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İhtiyaca yönelik geliştirilen farklı uygulamalarla farklı kullanım alanlarına hitap eden MS Office 365’i tercih ederek sizler de dijital alanda gerçekleştirmeniz gereken görevlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Office 365 uygulamaları içerisinde bulunan Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher ve Access programlarından dilediğinizle işlem gerçekleştirebilirsiniz. Farklı alanlarda kullanmak üzere geliştirilen programlara; Microsoft 365 bireysel paket aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. İş ve eğitim hayatınızdaki performansınızı olumlu yönde etkileyerek başarı düzeyinizi arttırmanızda etkili olan Office uygulamalarını bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz. Zahmetsiz ve pratik tasarımı sayesinde sizler de Office’nin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Office 365 Bireysel Nasıl Kullanırım?

Oldukça basit ve sade bir arayüze sahip olan Office 365 uygulamalarını kullanmak için öncelikle lisanslı bir anahtar satın almanız gerekir. Burada Office 365 fiyatları ön plana çıkar. Bu noktada detaylı bir araştırma yapmanız ve ihtiyacınız olan uygulamayı barındıran paketleri tercih etmeniz gerekir. İş hayatı için olmazsa olmaz özelliklere sahip olan MS Office programları ile sistematik ve düzenli işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Lisanslı anahtar aracılığı ile bilgisayarınıza kurduğunu Office yazılımının ardından programları kullanmaya başlayabilirsiniz. Türkçe dil desteği ile kolayca işlem gerçekleştirmenize fırsat tanıyan bu uygulamalar ile ihtiyacınıza yönelik işlem gerçekleştirebilirsiniz. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda başarılı bir şekilde çalışan Office programları, Windows işletim sistemi ile de koordineli bir performans sergiler. Metin ve hesaplama editörü olarak işlem gerçekleştiren Word ve Excel programları ise en çok merak edilen uygulamalar arasındadır. Oldukça basit ve pratik bir kullanıma sahip olan Word ile dilediğiniz yazı stilinde, boyutunda ve renginde metinler oluşturabilirsiniz. Excel programını ise daha pratik ve kolay kullanabilmek için uygulamaya ait olan özel formüllerin bilinmesi gerekir. Sizler de bu formüllere göz atarak Excel programını kolay ve hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Office 365 Bireysel Kimler İçin Uygun?

Herkesin kolay bir şekilde kullanabilmesi için oldukça sade ve açık bir arayüze sahip olan Office uygulamaları, özellikle eğitim ve iş hayatındaki bireyler tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Eğer daha çok yazı yazmaya ve belge oluşturmaya dayalı bir işe sahipseniz Word programı ile ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Dünyaca ünlü yazılım programlarından biri olan MS Office'in Word uygulaması öğrenciler tarafından da aktif olarak kullanılır. Ödev hazırlarken en çok ihtiyaç duyulan programların başında gelen Word ile sizler de kusursuz ödevler, dosyalar, dökümanlar hazırlayabilirsiniz. Eğer işiniz daha çok hesaplamaya, tablo oluşturmaya, formül hazırlamaya yönelik faaliyetlere dayanıyorsa bu noktada da Excel programının özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Ofis alanlarının vazgeçilmez programlarından biri olan Excel ile tablo oluşturabilir, analiz yapabilir, çeşitli matematiksel hesaplamaları gerçekleştirebilirsiniz. Excel uygulaması ile koordineli olarak işlem gerçekleştirebilen Access programı ile de veri tabanı oluşturabilirsiniz. Programcılar tarafından beğenilerek kullanılan Access ile sizler de yazılımlarınızın veri tabanlarını kusursuz bir şekilde oluşturabilirsiniz. Eğitim hayatı için önemli bir role sahip olan programlardan bir diğeri de PowerPoint uygulamasıdır. MS Office’in geliştirdiği hu program ile özgürce sunum hazırlayabilir ve ödevlerinizi kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Slayt programı olarak işlem gerçekleştiren PowerPoint ile sunumlarınızın temalarını değiştirebilir, istediğiniz görselleri ekleyebilir ve çarpıcı başlıklarla dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz. MS Office Outlook programı da iş hayatı için hayati bir öneme sahiptir. İş dünyasında iletişim ve koordineli bir çalışma oldukça önemlidir. Mail takibinin yapıldığı kusursuz bir ajanda olarak görev yapan Outlook ile önemli maillerinizi kaçırmazsınız. Office programları içerisinde bulunan bir diğer uygulama ise Publisher’dir. Reklam ve tanıtım faaliyetlerinin yaygınlık kazanmasıyla birlikte Publisher programına duyulan ihtiyaçta da artış gözlemlenmektedir. Afiş, broşür ya da kartvizit tasarlamak için tercih edilen bu program da yine iş dünyasında aktif olarak kullanılır. Sizler de MS Office 365 paketi içerisinde yer alan Publisher programı ile göz alıcı afişler oluşturabilirsiniz.

Office 365 En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan Ms Office 365 programları; pratikliği, kolay kullanım imkanları sunması ve işlevselliği ile ön plana çıkar. Farklı alanlarda kullanılmak üzere farklı özellikteki programları ile çeşitlilik sunan Office 365 uygulamaları, ofis ve eğitim hayatı için olmazsa olmaz bir performans sergiler. Office 365 aylık ödeme planı ile sizler de bu uygulamalara ulaşabilir ve ihtiyacınız doğrultusunda işlem gerçekleştirebilirsiniz. Net ve sade arayüzü sayesinde hemen her bireyin kolayca kullanabilmesine fırsat tanıyan Office uygulamaları, iş ve eğitim hayatınıza fonksiyonellik ve başarı kazandırır. Güncellemeleri yakından takip eden Office 365 ile sizler de geliştirilen yenilikleri cihazınıza kolayca kazandırabilirsiniz. Office uygulamalarını otomatik olarak son sürüme güncelleyen sistemi sayesinde herhangi bir işlem yapmanıza da gerek kalmaz. Sizler de Office ayrıcalıkları ile hem iş hem de eğitim hayatınızdaki başarı performansınızı artırabilirsiniz.


Teknik Özellikler

Lisans
Yıl sayısı 1 Yıl
Sistem gereksinimleri
Asgari RAM 1024 MB
Desteklenen Windows çalışma sistemleri Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64
Desteklenen Mac çalışma sistemleri Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan
Özellikler
Dil versiyonu Türkçe
Desteklenen Windows çalışma sistemleri Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64
Desteklenen Mac çalışma sistemleri Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan
Dil
Dil versiyonu Türkçe

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Office 365 Bireysel -Artık Microsoft 365 Yorumları