Ocak Fiyatları ve Modelleri

0 Sonuç
Sıralama
Filtreler

Ocaklar hayatımızı kolaylaştıran, bir bakıma aslında ne kadar önemli olduğu fark edilmeyen bir mutfak aletidir. Ocak çeşitleri elektrikli, tüplü ve gazlı olarak ayrılır. Elektrikli ocaklar daha taşınabilir düzeydedir. Bir çok elektrikli ocak satan marka bulunmaktadır. Bunların başında Premier, Sinbo, Luxell ve Kumtel gelir. Elektrikli ocaklar tek gözlü ve iki gözlü olmak üzere ikiye de ayrılır. Elektrikli ocak özellikle öğrenci evinin olmazsa olmaz bir parçasıdır. Kullanımı basit ve kolaydır. Tek yapılması gereken ocağın kablosunu fişe takmak ve düğmesini çevirmektir. Yavaş yavaş ısınmaya başladıktan sonra istenilen yemek pişirilebilir. Elektrikli ocaklar W değerleri, göz sayısı, termostat kontrolü ve güç ayarı lambası olup olmaması ile birbirinden farklılaşmaktadır. Yapılan güç ayarı sayesinde ısının ayarı arttırılabilir ve azaltılabilir.

En Çok Tercih Edilen Ocak Modelleri

En çok tercih edilen ocak modeli elektrikli ocaklardır. Hem fiyat açısından hem de kolay taşınabilir olması bu ocakların daha çok tercih edilmesini sağlamıştır. Bu tip elektrikli ocaklar, tüpe veya doğalgaza ihtiyaç duyulmadan sadece elektrikle ısınabildiği için tercih edilir. Doğalgaz bulunmayan bir evde eğer tüp alınmıyorsa insanlar elektrikli ocağa yönelir. Taşınabilir olması ve kolay kullanıma sahip olması da evli olmayanlar, öğrenciler veya kalabalık olmayan aileler için tercih edilme nedenlerinden birisidir. Özellikle öğrenci evlerinde kullanılan elektrikli ocaklar tüp derdini ortadan kaldırır.

Elektrikli Ocakların Enerji Tüketimi

Gazlı ocakla kıyaslandığı hem zaman hem enerji tasarrufu açısından hem de maddi tasarruf açısından elektrikli ocakların daha ön planda olduğu söylenebilir. Çünkü elektrikli ocaklar ortalama 2100-2500W arasında bir enerji harcaması yapar. Ancak gazlı ocaklar hem elektrik kullanımı hem tüp kullanımı veya doğalgaz kullanımında bulunur. Bir gazlı ocak sadece tüple veya doğalgaz ile çalışsaydı doğalgazla çalışan bir ocağa daha tasarruflu denilebilirdi. Ancak hem elektrik hem doğalgazı veya tüpü birlikte kullandığı düşünüldüğünde sadece elektrikle çalışan ve tüp derdi olmayan elektrikli ocaklar daha tasarrufludur denebilir.

Ocak Fiyatları

En uygun fiyatlı ocaklar elektrikli ile gazlı set üstü ocaklar arasında değişmektedir. Kolay taşınabilir olması, ısı değeri, göz sayısı ocağın fiyatını farklılaştırmaktadır.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.