0.0 (0 Değerlendirme)

Nikon Nikon Nikkor Z 14-24 MM F/2.8 S Lens (Karfo Karacasulu Garantili)

Ürün Kodu: 783690306
 • En geç 23 Temmuz Salı günü kargoda
Satıcı: tripodfoto
110.233 TL
110.233 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Nikon Nikkor Z 14-24mm f/2.8 S Lens
Esnek ama titiz bir tasarıma sahip ultra geniş Nikon NIKKOR Z 14-24mm f/2.8 S, gelişmiş optik tasarımı ve parlak f/2.8 sabit maksimum diyafram açıklığı ile ayırt edilen geniş açılı bir zumdur. Bu hızlı tasarım, elde çekim yaparken düşük ışık koşullarında çalışmaya uygundur ve ayrıca gelişmiş alan kontrolü derinliği sunar. Optik sistem, öznelerin ve yıldızlar gibi noktasal ışık kaynaklarının doğru şekilde işlenmesinin yanı sıra yüksek keskinlik ve netlik elde etmek için çeşitli sapmaları ve bozulmayı azaltan dört ekstra düşük dağılım öğesi ve üç asferik öğe kullanır. ARNEO ve Nano Kristal Kaplamaların yanı sıra Süper Entegre Kaplama da geliştirilmiş kontrast ve renk doğruluğu için parlamayı, gölgelenmeyi ve yüzey yansımalarını bastırmak için uygulanmıştır.

Optik tasarımı tamamlayan kademeli bir motor, hem fotoğraf hem de video gereksinimlerine uyacak şekilde tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma ile birlikte etkileyici derecede hızlı, doğru ve sessiz otomatik odaklama performansı gerçekleştirmeye yardımcı olur. Objektif ayrıca, diyafram ve odak ayarlarını hızlı bir şekilde onaylamak için kullanılabilen bir üst OLED bilgi panelini ve objektif aracılığıyla pozlama ve ayar ayarlamaları yapmaya izin veren atanabilir bir L.Fn düğmesini içeren benzersiz bir fiziksel tasarıma sahiptir. Çalışma gereksinimlerine bağlı olarak Z 14-24mm f/2.8'e iki parasoley dahildir: HB-96 daha zarif bir genel boyutu korurken HB-97 koruyucu, 112 mm dişli filtrelerin takılmasına izin verme gibi benzersiz bir avantaj sağlar. Ek olarak, çeşitli kamera ve pozlama ayarları üzerinde sezgisel ayarlama için programlanabilir bir kontrol halkası ayarlanabilir.

Genel Özellikler
Z-Kaideli Lens/FX Formatı
Diyafram Aralığı: f/2,8 - f/22
Dört ED ve Üç Asferik Eleman
ARNEO ve Nano Kristal Kaplamalar
Adım Motorlu AF Sistemi
Programlanabilir Kontrol Halkası
Bilgi OLED Paneli ve L.Fn Düğmesi
Hava Koşullarına Dayanıklı Tasarım, Flor Kaplama
112 mm Filtreleri ve Arka Jelleri Kabul Eder
Yuvarlak 9 Bıçaklı Diyafram

Detaylı Özellikler
Ultra geniş yakınlaştırma, FX biçimli Z montajlı aynasız kameralar için tasarlanmıştır ancak 21-36 mm eşdeğer odak uzaklığı aralığı sağladığı DX modelleriyle de kullanılabilir.
Sabit f/2,8 maksimum diyafram açıklığı, tüm yakınlaştırma aralığı boyunca tutarlı performans sunar ve ayrıca zorlu ışık koşullarında çalışmanın ve seçici odaklama tekniklerinin kullanılmasının faydalarını sağlar.
Doğru işleme ile keskin görüntüleri gerçekleştirmek için küresel sapmaları ve bozulmayı azaltmak için üç asferik öğe kullanılır.
Dört ekstra düşük dağılım öğesi, daha fazla netlik ve renk sunumu sağlamak için tüm zoom aralığında renk saçaklarını ve renk sapmalarını büyük ölçüde azaltır.
ARNEO ve Nano Kristal Kaplamalar, güçlü aydınlatma ve arkadan aydınlatma koşullarında çalışırken gelişmiş kontrast ve netliği gerçekleştirmek için gölgelenmeyi, yansımaları ve parlamayı önlemek için kullanılır. Nano Kristal Kaplama, çapraz yönden gelen ışığı kontrol ederken ARNEO Kaplama, dikey yönden gelen ışığı kontrol eder. Tutarlı bir şekilde doğru renklerin sağlanmasına yardımcı olmak için birden çok öğede bir Süper Entegre Kaplama da bulunur.
Adımlı motor, hem fotoğraf hem de video uygulamaları için çok uygun olan, etkileyici derecede akıcı ve sessiz otomatik odaklama performansı sunar. Tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma da mümkündür ve kullanım sırasında lensin toplam uzunluğunu korumak ve daha hızlı odaklama hızlarını desteklemek için odaklama sırasında yalnızca dahili lens gruplarının hareket ettirildiği bir dahili odaklama tasarımı kullanılır.
Programlanabilir Kontrol Halkası, varsayılan olarak manuel odaklamayı ayarlamak üzere ayarlanmıştır, ancak diyafram veya pozlama telafisini kontrol etmek için de kullanılabilir.
Entegre OLED lens bilgi paneli, hem aydınlık hem de karanlık ortamlarda diyafram ayarını, odak mesafesini ve alan derinliği rakamlarını doğrudan lens üzerinde hızlı bir şekilde doğrulamanıza olanak tanır.
Atanabilir L.Fn düğmesi, pozlama ayarlarını ve diğer işlevleri hızlı bir şekilde değiştirmek için kesintisiz bir nokta sağlamak üzere kamera tabanlı Fn düğmeleriyle birlikte çalışır.
Özel elektromanyetik açıklık mekanizması, özellikle hızlı sürekli çekim hızlarıyla çalışırken faydalı olan daha fazla pozlama kontrolü kararlılığı sağlar.
Yuvarlatılmış dokuz bıçaklı diyafram, sığ alan derinliği ve seçici odaklama tekniklerinin kullanımına fayda sağlayan hoş bir odak dışı kaliteyi destekler.
Toza ve neme dayanıklı mercek çerçevesi, merceğin zorlu koşullarda kullanılmasına yarar sağlar.
Birlikte verilen HB-97 Parasoley takıldığında, merceğin ön tarafında 112 mm dişli filtreler kullanılabilir. Merceğin arkasında ayrıca kesilmiş jelleri ve diğer filtre yapraklarını yerleştirmek için bir yuva bulunur.

Teknik Özellikler
Odak Uzaklığı 14 - 24 mm
Maksimum Açıklık f/2,8
Minimum Açıklık f/22
Objektif Yuvası Nikon Z
Lens Formatı Kapsamı Tam Çerçeve
Görüş Açısı 114° ila 84°
Minimum Odak Mesafesi 11" / 28 cm
Maksimum Büyütme 0,13x
Optik Tasarım 11 Grupta 16 Öğe
Diyafram Kanatları 9, Yuvarlak
Odak Türü Otomatik Odaklama
Görüntü Sabitleme Hayır
Filtre Boyutu 112 mm (Başlık üzerinden)
Jel Filtre (Arka)
Boyutlar (ø x U) 3,5 x 4,9" / 88,5 x 124,5 mm
Maksimum Uzatmada Uzunluk 4,92" / 125 mm
Ağırlık 1,4 lb / 650 gr

Kutu İçeriği
Nikon NIKKOR Z 14-24mm f/2.8 S Objektif
LC-Z1424 Ön Objektif Kapağı
LC-K104 Ön Objektif Kapağı
Nikon LF-N1 Arka Objektif Kapağı
HB-96 Parasoley
HB-97 Parasoley
CL-C2 Mercek Kılıfı
Garanti Belgesi
Garanti Süresi (Yıl) Garanti Tipi Uyumluluk Model Kodu
2 Resmi Distribütör Garantili Universal Nikkor Z 14-24 MM
Filtre Boyutu
30.5 MM

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

* Taksit sayısı alışveriş tutarına göre değişmekte olup, sepet tutarı 0-1.000 TL arası alışverişler için tek çekim, 1.001-15.000 TL arası alışverişler için 3 taksit, 15.001-30.000 TL arası alışverişler için 4 taksit, 30.001 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Nikon Nikkor Z 14-24 MM F/2.8 S Lens (Karfo Karacasulu Garantili)
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Aynasız Fotoğraf Makinesi Lensi
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Nikon Aynasız Fotoğraf Makinesi Lensi
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.