Ücretsiz Kargo 

Çok Satanlar

Microsoft 365 Bireysel (Elektronik Lisans)

Ürün Kodu: 125250624
Satıcı TEKNOSA
1.199 TL
1.199 TL
Ürün Açıklaması

Microsoft 365 Bireysel (Elektronik Lisans)

Amatör veya profesyonel olarak metin, elektronik tablo ve sunu araçlarıyla zaman geçiriyor, projelerinizi en kısa sürede ve en iyi şekilde hazırlayabileceğiniz kapsamlı bir ofis uygulama paketi arıyorsanız, ESD-Microsoft 365 Bireysel Paket sizin için ideal. Dünyanın en önemli teknoloji şirketlerinden Microsoft’un, uzun yıllardır sürdürdüğü Office ailesinin güncel sürümlerinden Microsoft 365, size birçok konuda yardımcı olurken gereksinim duyduğunuz dosyaları, zahmetsizce hazırlamanız noktasında da rehberlik ediyor. Microsoft ile özdeşleşen; Word, Excel, PowerPoint ve Outlook uygulamalarının yanı sıra OneDrive ve Kişisel Kasa gibi hizmetleri de beraberinde getiren ESD-Microsoft 365 Bireysel Paket-elektronik lisanslı üründür.

Microsoft 365 Bireysel Paketi Neden Almalıyım?

Blog içeriklerinden resmî dokümanlara kadar birçok alanda profesyonel metin temelli içerikler hazırlıyorsanız, Microsoft Word uygulamasını içeren Microsoft 365’i satın alabilirsiniz. Yenilenen arayüzü ve onlarca farklı dil destekli dil bilgisi ve yazım denetimcilerini içeren Word ile her türlü metin temelli içeriği hazırlayabilir, dilerseniz hazırladığınız metinleri görsellerle ve benzeri unsurlarla da zenginleştirebilirsiniz.

Çeşitli verileri içeren tablolar hazırlamanız gerekiyorsa ve bu doğrultuda gelişmiş imkânlarla donatılan bir tablolama uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız, Microsoft Excel uygulaması ile elini güçlendiren Microsoft 365’e yönelebilirsiniz. Zaman içerisinde olgunlaşan ve en karmaşık tabloları dahi birkaç hamlede hazırlamanıza olanak tanıyan uygulamayı formül ve veritabanı bağlantıları yardımıyla daha profesyonel amaçlar doğrultusunda değerlendirmeniz de mümkün.

Okulda veya iş yerinizde topluluklar karşısındaki içerik takdiminizi güçlendirmek adına dijital sunular hazırlamayı hedefliyor, bunun için özelleşmiş uygulamalara gereksiniminiz bulunuyorsa, Microsoft PowerPoint uygulamasıyla gelen ürünü alışveriş listenize ekleyebilirsiniz. Dünya çapında en çok tercih edilen sunu hazırlama ve düzenleme uygulamalarından biri olan PowerPoint ile statik görsellerin yanında birçok multimedya dosyalarından da yararlanarak etkileyici sunular hazırlayabilirsiniz.

Özel yaşantınızda veya iş hayatınızdaki elektronik posta yazışmalarını bu alanda özelleşmiş uygulamalar üzerinden sürdürmeyi arzu ediyorsanız, Microsoft Outlook uygulamasıyla yapılandırılan ofis uygulamaları paketini tercih edebilirsiniz. Kullandığınız Microsoft veya farklı e-posta servislerinin hesaplarını kolaylıkla ekleyebileceğiniz Outlook ile yazışmalarınızı otomatize edebilir, Microsoft To Do gibi uygulamaların entegrasyonu sayesinde çalışma takviminizi ve yapılacaklar listenizi düzenleyebilirsiniz.

Hazırladığınız dokümanları, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve dijital tüm dosyalarınızın daima güvende olmasını istiyorsanız, Microsoft 365 ile birlikte kullanabileceğiniz 1 TB kapasiteli OneDrive hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki aynı adlı klasördeki tüm içerikleri, gerçek zamanlı olarak bulut sürücüsüne taşıyan uygulama, bilgisayarınızın depolama biriminde sorun oluşsa dahi OneDrive üzerinden dosyalarınıza erişebilirsiniz.

Profesyonel iş hayatınızda yalnızca sizin görmeniz gereken verilerle çalışıyor, ilgili verilerin ekstra güvenlik katmanlarınca korunmasını amaçlıyorsanız, Microsoft 365’in Kişisel Kasa hizmeti size hitap ediyor. İkinci bir kimlik doğrulama adımı ile verilerinize erişmenize zemin hazırlayan hizmet aracılığıyla en önemli dosyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

Microsoft 365 Bireysel Paketi Nasıl Kullanırım?

Satın alım sonrasında size ulaşacak olan lisans yardımıyla Microsoft 365’i internet üzerinden indirip Windows ve macOS işletim sistemli masaüstü veya dizüstü bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken bir durum var. Lisans, yalnızca bir kullanıcı tarafından, tüm cihazları ile değerlendirilebiliyor.

Bilgisayarınızın performansına bağlı olarak kısa sürebilecek kurulum işleminin ardından her bir uygulamaya kısayolları aracılığıyla ayrı ayrı erişip dilerseniz yeni dosya üretmeniz mümkün oluyor. Ancak Outlook uygulaması yapısı itibarıyla yeni bir dosya üretmeye uygun değil.

Uygulamaların arayüzünü dilediğiniz gibi şekillendirebilmeniz, temasını değiştirebilmeniz, Word gibi uygulamalarda sayfa arka planını koyulaştırabilmeniz ve hazırladığınız dosyaları otomatik olarak bulut depolamanıza kaydetmeniz son derece kolay. Bunların yanında, aklınıza takılan teknik konularda Microsoft yetkilileri ile görüşmek isterseniz ürünün sağladığı imkânlar çerçevesinde teknik destek alabilir, uygulamalara dair ayrıntıları öğrenerek çalışmalarınızdaki verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Microsoft’un belirli periyotlarda güncelleme yayımladığı uygulamaları güncellemeniz de birkaç dakikanızı alıyor. Sırasıyla Hesap ve Güncelleştirme Seçenekleri adımlarını takip ederek uygulamaların toplu hâlde güncelleme almasını sağlayabilir, ESD-Microsoft 365 Bireysel Paket ürününe eklenen yeni özellikleri ilk elden deneyimleyebilirsiniz.

Microsoft 365 Bireysel Paketi Kimler İçin Uygun?

Hobi olarak içerik üreten, home office çalışan ve bu nedenle birçok ofis yazılımına gereksinim duyan, profesyonel içerikler hazırlamak isteyen herkes için uygun yapıdaki Microsoft 365 Bireysel Paketi, aynı zamanda verilerini, Microsoft tabanlı bulut depolama hizmetine aktarmayı hedefleyenler için de biçilmiş kaftan.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Aynı anda birden fazla uygulama ile geldiği için doğrudan öne çıkan tek bir özelliği olmasa da Microsoft 365 Bireysel Paket’in öne çıkan yönleri var.

Bunlardan ilki, yalnızca Türkiye’de değil dünya çapında en çok tercih edilen ve profesyonel içerikler hazırlanmasına yardım eden ofis uygulamalarından bazılarının tam sürümlerinin paket içeriğine dâhil edilmesi. Word, Excel, PowerPoint, içerik üretimi noktasında herkesin başvurabileceği uygulamalar olurken web tasarımı yapmak ve veritabanı uygulamalarıyla çalışmak isteyenler için yalnızca PC platformunda kullanılabilecek Publisher ve Access uygulamaları da ürünle birlikte geliyor.

E-posta yazışmalarının düzenlenmesi ve kolayca takip edilebilmesine ortam hazırlarken kişisel imza ve benzeri geliştirmelerin de e-postalara eklenebilmesine olanak tanıyan Outlook uygulaması da ürünün öne çıkan özelliklerinden biri.

Microsoft’un, kendi e-posta servisi üzerinden adres edinen kullanıcılara kısıtlı miktarda sağladığı OneDrive bulut depolama çözümünün 1 TB gibi oldukça yüksek bir kapasite ile sunulması da Microsoft 365 Bireysel Paket ürününün öne çıkan noktalarından.

Eğer günlük yaşantınızda ve iş hayatınızda Microsoft’un geliştirdiği ofis uygulamalarına ihtiyaç duyuyorsanız ürünün sunduğu özellikleri inceleyebilir, zaman kaybetmeden Microsoft 365 Bireysel Paket lisansına sahip olabilirsiniz.


Başlıca avantajlar Tek bir abonelikle erişebileceğiniz premium üretkenlik uygulamaları, ek bulut depolama alanı, gelişmiş güvenlik ve daha fazlasıyla hayatınızı bir profesyonel gibi yaşayabilirsiniz. Zamanınızı düzenleyin Artık tek bir görünümde birden fazla takvimi yönetebilir, Odaklanmış Gelen Kutusu ile e-postaları hızlı bir şekilde düzenleyebilir ve anında yanıt verip çalışmaya devam etmek için Önerilen Yanıtlar özelliğini kullanabilirsiniz. Tüm bunları çevrimdışı olduğunuzda, hayatı askıya almadan da yapabilirsiniz. Önemli içeriği koruyun 1 TB OneDrive bulut depolama alanıyla cihazlarınızdaki fotoğrafları ve dosyaları yedekleyebileceğinizi ve bunlara erişebileceğinizi bilmenin rahatlığını yaşayın. Ayrıca, OneDrive'daki Kişisel Kasa klasörünüzle, en önemli dosyalarınız için iki aşamalı kimlik doğrulamayla ek bir güvenlik katmanı oluşturabilirsiniz. Fikirlerinizi hayata geçirin Word'de düzenleme ve yazma önerileri, Excel'de veri öngörüleri ve PowerPoint'te tasarım, düzen ve renk seçenekleri ile Microsoft 365'dan kreatif destek alın. Abone olduğunuzda, her uygulamada akıllı yardım özelliklerine ve premium içeriğe erişebilirsiniz. Birlikte daha fazlasını başarın İster bir okul projesi ister satış konuşması veya bülten olsun, aynı anda başkalarıyla sorunsuz bir şekilde çalışabilirsiniz. OneDrive dosyalarını PC'nizden veya mobil cihazınızdan paylaşmak ve arkadaşlarınızın, sınıf arkadaşlarınızın veya ailenizin belgeyi görüntülemesini, önerilerde bulunmasını ve düzenlemesini sağlamak çok kolay.


Dil Kullanıcı Lisansı Sayısı Minimum İşlemci Hızı
Türkçe 1 1600

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Microsoft 365 Bireysel (Elektronik Lisans)
4.9
 • 5
  80
 • 4
  8
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Memnuniyet Değişim Uygulaması
Memnuniyet Değişim Uygulaması
Satın aldığınız ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 25 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
250 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.