Çok Satanlar

Ücretsiz Kargo

Microsoft Microsoft 365 Bireysel (Elektronik Lisans)

Ürün Kodu: 125250624
Satıcı: TEKNOSA
2.099 TL
2.099 TL

Ücretsiz Kargo

Ürün Açıklaması

Amatör veya profesyonel olarak metin, elektronik tablo ve sunu araçlarıyla zaman geçiriyor, projelerinizi en kısa sürede ve en iyi şekilde hazırlayabileceğiniz kapsamlı bir ofis uygulama paketi arıyorsanız, ESD-Microsoft 365 Bireysel Paket sizin için ideal. Dünyanın en önemli teknoloji şirketlerinden Microsoft’un, uzun yıllardır sürdürdüğü Office ailesinin güncel sürümlerinden Microsoft 365, size birçok konuda yardımcı olurken gereksinim duyduğunuz dosyaları, zahmetsizce hazırlamanız noktasında da rehberlik ediyor. Microsoft ile özdeşleşen; Word, Excel, PowerPoint ve Outlook uygulamalarının yanı sıra OneDrive ve Kişisel Kasa gibi hizmetleri de beraberinde getiren ESD-Microsoft 365 Bireysel Paket-elektronik lisanslı üründür.

Microsoft 365 Bireysel Paketi Neden Almalıyım?

Blog içeriklerinden resmî dokümanlara kadar birçok alanda profesyonel metin temelli içerikler hazırlıyorsanız, Microsoft Word uygulamasını içeren Microsoft 365’i satın alabilirsiniz. Yenilenen arayüzü ve onlarca farklı dil destekli dil bilgisi ve yazım denetimcilerini içeren Word ile her türlü metin temelli içeriği hazırlayabilir, dilerseniz hazırladığınız metinleri görsellerle ve benzeri unsurlarla da zenginleştirebilirsiniz.

Çeşitli verileri içeren tablolar hazırlamanız gerekiyorsa ve bu doğrultuda gelişmiş imkânlarla donatılan bir tablolama uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız, Microsoft Excel uygulaması ile elini güçlendiren Microsoft 365’e yönelebilirsiniz. Zaman içerisinde olgunlaşan ve en karmaşık tabloları dahi birkaç hamlede hazırlamanıza olanak tanıyan uygulamayı formül ve veritabanı bağlantıları yardımıyla daha profesyonel amaçlar doğrultusunda değerlendirmeniz de mümkün.

Okulda veya iş yerinizde topluluklar karşısındaki içerik takdiminizi güçlendirmek adına dijital sunular hazırlamayı hedefliyor, bunun için özelleşmiş uygulamalara gereksiniminiz bulunuyorsa, Microsoft PowerPoint uygulamasıyla gelen ürünü alışveriş listenize ekleyebilirsiniz. Dünya çapında en çok tercih edilen sunu hazırlama ve düzenleme uygulamalarından biri olan PowerPoint ile statik görsellerin yanında birçok multimedya dosyalarından da yararlanarak etkileyici sunular hazırlayabilirsiniz.

Özel yaşantınızda veya iş hayatınızdaki elektronik posta yazışmalarını bu alanda özelleşmiş uygulamalar üzerinden sürdürmeyi arzu ediyorsanız, Microsoft Outlook uygulamasıyla yapılandırılan ofis uygulamaları paketini tercih edebilirsiniz. Kullandığınız Microsoft veya farklı e-posta servislerinin hesaplarını kolaylıkla ekleyebileceğiniz Outlook ile yazışmalarınızı otomatize edebilir, Microsoft To Do gibi uygulamaların entegrasyonu sayesinde çalışma takviminizi ve yapılacaklar listenizi düzenleyebilirsiniz.

Hazırladığınız dokümanları, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve dijital tüm dosyalarınızın daima güvende olmasını istiyorsanız, Microsoft 365 ile birlikte kullanabileceğiniz 1 TB kapasiteli OneDrive hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki aynı adlı klasördeki tüm içerikleri, gerçek zamanlı olarak bulut sürücüsüne taşıyan uygulama, bilgisayarınızın depolama biriminde sorun oluşsa dahi OneDrive üzerinden dosyalarınıza erişebilirsiniz.

Profesyonel iş hayatınızda yalnızca sizin görmeniz gereken verilerle çalışıyor, ilgili verilerin ekstra güvenlik katmanlarınca korunmasını amaçlıyorsanız, Microsoft 365’in Kişisel Kasa hizmeti size hitap ediyor. İkinci bir kimlik doğrulama adımı ile verilerinize erişmenize zemin hazırlayan hizmet aracılığıyla en önemli dosyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

Microsoft 365 Bireysel Paketi Nasıl Kullanırım?

Satın alım sonrasında size ulaşacak olan lisans yardımıyla Microsoft 365’i internet üzerinden indirip Windows ve macOS işletim sistemli masaüstü veya dizüstü bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken bir durum var. Lisans, yalnızca bir kullanıcı tarafından, tüm cihazları ile değerlendirilebiliyor.

Bilgisayarınızın performansına bağlı olarak kısa sürebilecek kurulum işleminin ardından her bir uygulamaya kısayolları aracılığıyla ayrı ayrı erişip dilerseniz yeni dosya üretmeniz mümkün oluyor. Ancak Outlook uygulaması yapısı itibarıyla yeni bir dosya üretmeye uygun değil.

Uygulamaların arayüzünü dilediğiniz gibi şekillendirebilmeniz, temasını değiştirebilmeniz, Word gibi uygulamalarda sayfa arka planını koyulaştırabilmeniz ve hazırladığınız dosyaları otomatik olarak bulut depolamanıza kaydetmeniz son derece kolay. Bunların yanında, aklınıza takılan teknik konularda Microsoft yetkilileri ile görüşmek isterseniz ürünün sağladığı imkânlar çerçevesinde teknik destek alabilir, uygulamalara dair ayrıntıları öğrenerek çalışmalarınızdaki verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Microsoft’un belirli periyotlarda güncelleme yayımladığı uygulamaları güncellemeniz de birkaç dakikanızı alıyor. Sırasıyla Hesap ve Güncelleştirme Seçenekleri adımlarını takip ederek uygulamaların toplu hâlde güncelleme almasını sağlayabilir, ESD-Microsoft 365 Bireysel Paket ürününe eklenen yeni özellikleri ilk elden deneyimleyebilirsiniz.

Microsoft 365 Bireysel Paketi Kimler İçin Uygun?

Hobi olarak içerik üreten, home office çalışan ve bu nedenle birçok ofis yazılımına gereksinim duyan, profesyonel içerikler hazırlamak isteyen herkes için uygun yapıdaki Microsoft 365 Bireysel Paketi, aynı zamanda verilerini, Microsoft tabanlı bulut depolama hizmetine aktarmayı hedefleyenler için de biçilmiş kaftan.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Aynı anda birden fazla uygulama ile geldiği için doğrudan öne çıkan tek bir özelliği olmasa da Microsoft 365 Bireysel Paket’in öne çıkan yönleri var.

Bunlardan ilki, yalnızca Türkiye’de değil dünya çapında en çok tercih edilen ve profesyonel içerikler hazırlanmasına yardım eden ofis uygulamalarından bazılarının tam sürümlerinin paket içeriğine dâhil edilmesi. Word, Excel, PowerPoint, içerik üretimi noktasında herkesin başvurabileceği uygulamalar olurken web tasarımı yapmak ve veritabanı uygulamalarıyla çalışmak isteyenler için yalnızca PC platformunda kullanılabilecek Publisher ve Access uygulamaları da ürünle birlikte geliyor.

E-posta yazışmalarının düzenlenmesi ve kolayca takip edilebilmesine ortam hazırlarken kişisel imza ve benzeri geliştirmelerin de e-postalara eklenebilmesine olanak tanıyan Outlook uygulaması da ürünün öne çıkan özelliklerinden biri.

Microsoft’un, kendi e-posta servisi üzerinden adres edinen kullanıcılara kısıtlı miktarda sağladığı OneDrive bulut depolama çözümünün 1 TB gibi oldukça yüksek bir kapasite ile sunulması da Microsoft 365 Bireysel Paket ürününün öne çıkan noktalarından.

Eğer günlük yaşantınızda ve iş hayatınızda Microsoft’un geliştirdiği ofis uygulamalarına ihtiyaç duyuyorsanız ürünün sunduğu özellikleri inceleyebilir, zaman kaybetmeden Microsoft 365 Bireysel Paket lisansına sahip olabilirsiniz.


Bir kişi içindir


Aynı anda en fazla 5 cihazda kullanın


Bilgisayar, Mac, iPhone, iPad ve Android telefon ve tabletlerde çalışır


1 TB (1.000 GB) güvenli bulut depolama alanı


Çevrimdışı erişim ve premium özelliklerle Word, Excel, PowerPoint ve OneNote


Kişisel verileriniz ve cihazlarınız için gelişmiş Microsoft Defender güvenliği


Reklamsız güvenli Outlook e-postası


Microsoft Düzenleyici ile gelişmiş yazım, dilbilgisi ve yazma yardımı


Premium filtreler ve efektler içeren Clipchamp video düzenleyici


Premium, özelleştirilebilir şablonlar


Yüksek kaliteli fotoğraflar, simgeler, yazı tipleri, videolar ve seslerden oluşan genişletilmiş içerik kitaplığı


Microsoft 365 Bireysel ile potansiyelinizi en üst düzeye çıkarın
Tek bir planda dijital güvenlik, 1 TB bulut depolama alanı ve yenilikçi uygulamalar edinin.

İçinizin her zaman rahat olacağından emin olun
Microsoft 365 ile en önemli içerikleri kolayca koruyun. Microsoft Defender ile İnternet'te gezinirken hem çevrimiçi güvenliğinizi hem verilerinizin ve cihazlarınızın güvenliğini sağlayın. OneDrive'a kaydedilen belgeler, fotoğraflar ve videolara tüm cihazlardan erişilebilir. Outlook'ta çeşitli e-posta hesaplarınızı, takvimlerinizi ve kişilerinizi sorunsuz bir şekilde yönetin ve olası e-posta risklerinin tıklanmadan önce belirlenebilmesi için otomatik ek tarama ve bağlantı denetimiFootnote2 özelliğinden yararlanın.

Fikirlerinizi iyileştirin
Microsoft 365'te akıllı önerilerle içeriğinizi zenginleştirin. Yerleşik özellikler içeriğinizi kolayca oluşturmanıza, iyileştirmenize ve kusursuz hale getirmenize yardımcı olabilecek öneriler sunar. Yalnızca birkaç tıklamayla harika görünen belgeler oluşturun. Akıllı biçimlendirme, yazı tipi ve stil önerileri, sizin elinizden çıkmış gibi görünen bir belgeyi zahmetsizce oluşturmanıza yardımcı olur. İster yazılı ister sözlü olarak, yazma ve konuşma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak yerleşik araçlarla kendinizi net ve emin bir dille ifade etmeyi öğrenin.

Cihazlarınızı en iyi duruma getirin
Microsoft 365 ile günlük görevleri daha kolay hale getirin. Sorunsuz depolama alanıyla istediğinizi kaydedebilir, dosyalarınıza her yerden erişebilir ve başkalarıyla kolayca paylaşabilirsiniz. Microsoft 365; telefondan dizüstü bilgisayara, masaüstü bilgisayardan tablete, her gün kullandığınız tüm cihazlarda çalışır. İhtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanan yerleşik erişilebilirlik özellikleri, hedeflerinize sizin için en uygun şekilde ulaşmanıza yardımcı olur.

Bireysel kullanım için önerilir
Birden fazla bilgisayar, Mac, iPhone, iPad ve Android telefon ve tablette tek bir kişi tarafından kullanım için idealdir. (iOS ve Android için uygulamanın ayrı olarak indirilmesi gerekir.)

Kişisel veri ve cihaz koruması
Microsoft Defender ile dijital güvenliğinizi kolayca yönetin. Sık kullandığınız cihazlara gelişmiş koruma sağlayarak çevrimiçi tehditleri önleyin.

Reklamsız güvenli e-posta
Birden çok e-posta hesabını, takvimleri, yapılacaklar listelerini ve ilgili kişileri yönetmek için Outlook'u kullanın ve bilgilerinizin korunmasını sağlayan yerleşik güvenlik araçları edinin. (Güvenlik özellikleri @outlook.com, @hotmail.com, @live.com veya @msn.com e-posta adresleri için geçerlidir.)

Gelişmiş yazım, dilbilgisi ve yazma yardımı
Microsoft Düzenleyici ile yazım, dilbilgisi ve stil bilginizi güçlendirmenize yardımcı olan özelliklerle belgeler, e-posta ve web'de güvenle yazın.

Uygulamalar her zaman günceldir
Microsoft 365 aboneliği sayesinde yepyeni ve yenilikçi özellikler ile güncelleştirmelere sunuldukları anda erişerek her zaman en son ve en iyi sürümle çalışabilirsiniz.

Publisher (yalnızca PC)
Basit tebrik kartlarından etiketlere, profesyonel bültenlerden posterlere kadar her türlü içeriği tasarlayın.

Microsoft Teams ile gün boyu sesli ve görüntülü arama
Microsoft Teams ile grup aramalarına katılın ve en fazla 300 kişiyle 30 saate kadar konuşun.

1 TB bulut depolama alanı
Dosyalarınız, fotoğraflarınız, videolarınız, e-postalarınız ve daha birçok içerik için 1.000 GB güvenli depolama alanı edinin. Depolama alanınızı istediğiniz zaman, istediğiniz cihazda kolayca kontrol edin, yönetin ve yükseltin.

Güvenli fotoğraf ve dosya depolama alanı
Fotoğraflarınızı ve dosyalarınızı OneDrive'a kaydedin ve gerektiğinde dosyalarınızı kurtarın. Dosyalarınıza farklı cihazlardan erişin. (OneDrive dosyaları; kötü amaçlı saldırılar, dosya bozulması veya yanlışlıkla silme ve düzenleme işlemleri sonrasında 30 güne kadar kurtarılabilir.)

Güçlü üretkenlik uygulamaları
Word, Excel ve PowerPoint ve OneNote'u kullanarak gerçek zamanlı olarak iş birliği yapın veya çevrimdışı çalışın. Tasarım, yazma ve konuşma önerileri alın. Ayrıca şablonlar, hazır fotoğraflar, simgeler ve yazı tipleri dahil olmak üzere telifsiz kreatif içeriklerden oluşan genişletilmiş bir koleksiyona erişin.

Premium filtre ve efektler içeren video düzenleyici
Clipchamp'in güçlü araçlarını, sezgisel denetimlerini, şablonlarını ve kapsamlı stok kitaplığını kullanarak kolayca güzel videolar oluşturun ve düzenleyin. (Şablonlar yalnızca İngilizce olarak sunulmaktadır.)

Microsoft desteği
Yardıma ihtiyacınız olduğunda sohbet veya telefon aracılığıyla ulaşabileceğiniz Microsoft 365 ve Windows 11 teknik desteği ile her zaman yanınızdayız.

Access (yalnızca PC)
Büyük veya küçük projeler için veritabanlarını kolayca oluşturun ve yönetin.

60 dakikalık Skype araması
Her ay 60 dakikalık Skype araması ile cep telefonları veya sabit hatlar üzerinden arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantıda kalın. (Skype hesabı gereklidir. Özel, premium ve coğrafi olmayan numaralar dahil değildir. Telefonlara yapılan aramalar yalnızca belirli ülkeler için geçerlidir. Skype dakikaları belirli ülkelerde kullanılabilir ve etkinleştirme gerektirir.


Dil Kullanıcı Lisansı Sayısı Minimum İşlemci Hızı
Türkçe 1 1600

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

*Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

*Taksitli satışlarda taksit sayısı ürün gruplarına ve sepet tutarına göre değişmektedir. Taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde firma tarafından sepet tutarı 0-1000 TL siparişler için tek çekim, 1001 -15.000 TL için 3 taksit, 15.001-20.000 TL için 4 taksit, 20.001 TL ve üzeri alışverişler için 12 aya varan taksit imkanı alışveriş esnasında uygulanmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu
Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4,31% 0 TL 5,51% 90,34% 3.713,65 TL 11.140,96 TL
10.000 TL 6 4,31% 0 TL 5,53% 90,78% 2.008,33 TL 12.049,98 TL
10.000 TL 9 4,31% 0 TL 5,53% 90,71% 1.444,92 TL 13.004,34 TL
10.000 TL 12 4,31% 0 TL 5,52% 90,59% 1.166,01 TL 14.003,22 TL
10.000 TL 18 4,31% 0 TL 5,52% 90,56% 896,23 TL 16.132,00 TL
10.000 TL 24 4,31% 0 TL 5,52% 90,57% 767,80 TL 18.427,29 TL
10.000 TL 36 4,31% 0 TL 5,52% 90,57% 651,89 TL 23.467,22 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Microsoft 365 Bireysel (Elektronik Lisans)
4.9
 • 5
  47
 • 4
  4
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Dijital İndirilebilir Lisans
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Microsoft Dijital İndirilebilir Lisans
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.