Masaüstü Bilgisayar Fiyatları ve Modelleri

Masaüstü Bilgisayar
Kategoriler
FİYAT
Ekran Kartı
Depolama Kapasitesi
Depolama ortamı
SSD Kapasitesi
STOK KONUMU
STOK DURUMU

Masaüstü Bilgisayar için 4 ürün bulundu

Yeni
Masaüstü Bilgisayarlar

Masaüstü Bilgisayarlar

Masaüstü bilgisayarlar bir masada kullanılmak üzere tasarlanmış bilgisayarlardır. Bu bilgisayarlar, donanımların birbirlerine bağlanmasıyla kullanılır. Masaüstü bilgisayarlara desktop pc de denebilir. Bilgisayarda yapılan işlemler bakımından dizüstü bilgisayardan hiç farklı değildir. Fakat dizüstü bilgisayarlar gibi taşınabilir değillerdir. Sabit bir yeri olması gerektiği için daha çok evlerde ve iş yerlerinde kullanılır. Taşınabilir olmamasından dolayı son yıllarda dizüstü bilgisayarlara göre daha geri plana düşse de fiyat performans oranı dizüstü bilgisayarlardan daha düşük olduğu için hâlâ tercih edilirler. Yani dizüstü bilgisayarla göre daha düşük fiyatlı, daha yüksek performanslıdır. Masaüstü bilgisayarlar, bilgisayar kasasına bağlanan klavye, fare ve monitör ile birlikte kullanılabilir. Buna ek olarak hoparlör kullanımı da oldukça yaygındır. Bununla birlikte kasa içerisinde kullanılan birçok parça vardır. Bu parçalar, masaüstü bilgisayar satın alınırken temin edilebileceği gibi sonradan da toplanılabilir. Ayrıca bilgisayar kullanıcıları kendi tercihlerine uygun olarak başka bir parça alıp onu da kullanabilirler. Bundan dolayı masaüstü bilgisayarlar kişiselleştirilebilir.

Masaüstü Bilgisayar Markaları

Masaüstü bilgisayar markaları

Masaüstü PC üretimi yapan birçok marka vardır. Teknosa.com'un masaüstü bilgisayar kategorisinde çeşitli markalar ve modeller detaylı olarak incelenebilir. Apple ve HP gibi büyük markalardan Casper ve Lenovo gibi daha uygun fiyatlı markalara kadar birçok seçenek Teknosa bilgisayar kategorisinde kullanıcılara sunulmaktadır. Her bir markanın farklı modelleri de farklı ihtiyaçlara göre üretilir. Ev kullanımı ve iş kullanımı için üretilen bilgisayarlar olduğu gibi oyun bilgisayarı gibi çeşitli amaçlara yönelik bilgisayarlar da tasarlanır. Bunun dışında bütün ihtiyaçları yerine getirebilecek olan All in One bilgisayarlar da satışa sunulmaktadır. All in One PC da dahil her çeşit masaüstü bilgisayar modeline Teknosa mağazalarından ve Teknosa.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

En uygun fiyatlı masaüstü bilgisayarlar

Masaüstü bilgisayar kategorisinde farklı özellikler taşıyan birçok bilgisayar, çok geniş fiyat aralıklarında Teknosa'da kullanıcılara sunulur. Windows 10 işletim sistemi yüklü bilgisayarlarla Windows deneyimi yaşanılabileceği gibi Apple bilgisayarlarıyla macOS işletim sistemi de tecrübe edilebilir. Masaüstü bilgisayarlar özgün tasarımlara da sahiptir. Bazı modeller 4K çözünürlüğe sahip olan olabilmektedir. Özellikle Apple iMac'in kendi özgün monitörü, Final Cut Pro gibi uygulamalarla çalışırken oldukça kullanışlı olmaktadır. Masaüstü bilgisayar fiyatları markasına ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Bu bilgisayarlar sadece kasa olarak satılabildiği gibi modeline göre birbirinden değişik monitörlerle de satılmaktadır. Teknosa mağazalarında ve teknosa.com'da masaüstü bilgisayarları avantajlı fiyatlarla alabilirsiniz.