Logitech Gaming Kulaklık -Oyuncu Kulaklık Fiyatları ve Modelleri

Oyuncu Kulaklıkları
FİYAT
STOK DURUMU

Oyuncu Kulaklıkları

  için 9 ürün bulundu
Tükenmek Üzere
1.579 TL

Oyun tutkunlarının vazgeçilmezinin akıcı ve kesintisiz görüntü ile temiz ve net ses deneyimi olduğu söylenebilir. Görüntü deneyimi kullanılan cihazın özelliklerine bağlı olarak değişiyor. Özel bir ses deneyimi yaşamak isteyen oyunseverler ise cihazdan gelen seslerle yetinmiyor ve hoparlör ya da kulaklık gibi harici ses sağlayıcılarından faydalanıyor.

Logitech gaming kulaklık modelleri temiz, net ve eş zamanlı ses deneyimini garanti ediyor. Ürün çeşitliliği ve kendi tasarladığı teknolojisiyle öne çıkan Logitech, kablolu ve kablosuz Logitech kulaklık modelleriyle öne çıkıyor. Her ihtiyaca yönelik olarak tasarlanan oyuncu kulaklığı Logitech ürünleri, kendinizi oynadığınız oyunun tam ortasında hissetmenizi sağlıyor.

Logitech Gaming Kulaklık

Logitech gaming kulaklık modelleri çok geniş bir ürün yelpazesinde kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Logitech oyun sesinin en iyi oyun performansınızı sergilemeniz için öneminden yola çıkarak nitelikli oyuncu kulaklıkları tasarlıyor. Kulaklıklar her şeyi daha büyük bir hassasiyetle duymanıza yardımcı oluyor.

Söylediklerinizin açık ve net şekilde duyulmasını sağlayan Logitech G332 Oyuncu Kulaklığı – Leatherette, oyunların sesini olması gerektiği gibi duymanıza yardımcı oluyor. Profesyonellere yönelik performans sunan Logitech Pro X, daha gelişmiş iletişim ve hassas ses için tasarlanıyor.

Konforlu ve dayanıklı kulaklık deneyimi için geliştirilen Logitech G432 Surround Oyuncu Kulaklığı, sizi oyun sırasında gerçekten içine alan bir ses sistemini de beraberinde getiriyor. Profesyonel seviyedeki ses deneyimini kablosuz yaşamak isteyenler için tasarlanan Logitech G432 7.1 Surround Sound Oyuncu Kulaklığı -Leatherette, yüksek performansa önem veren kullanıcılardan tam not alıyor.

Heyecanlı ve keyifli oyun deneyimlerinizi bir üst seviyeye taşıyan Logitech ürünleri Teknosa'da kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Logitech oyun kulaklıklarının sürükleyici ses performansı, Teknosa aracılığıyla Türkiye'nin dört bir yanından kullanıcılarla bir araya geliyor.

Logitech Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

Benzersiz karma örgüye sahip olan Logitech Pro G Serisi kulaklıklar, beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayan ses deneyimi ortaya koyuyor. Blue VO!CE mikrofon teknolojisi, dışarıdan gelen gürültüleri azaltan ve sesin daha temiz, zengin ve profesyonel çıkmasını mümkün kılan gerçek zamanlı ses filtrelerini de beraberinde getiriyor. Kablosuz modellerine entegre şarj edilebilir ve değiştirilebilir pil, 15 saate kadar kesintisiz enerji sağlıyor.

Pro G kablolu ve kablosuz oyun kulaklıkları ergonomik tasarımlarıyla konforlu kullanım sunuyor. DTS nesne tabanlı ses görüntüleme sürümü olarak X 2.0 kullanılan modellerde gelişmiş bas oluşturma ve ses netliği sayesinde 7.1 kanal surround sesi ileri seviyelere taşıyor. Pro G serisi, şık ve hafif tasarımı ve ergonomik yapısı sayesinde konforlu kullanımı da beraberinde getiriyor.

Profesyonel eSports oyuncular için tasarlanan Logitech Pro X serisi, üstün netlikte sesli iletişime imkân tanıyor. Pro X serisi, Blue VO!CE mikrofon desteğiyle bir profesyonel gibi duyulmanızı ve kazanmak için oynamanızı sağlıyor.

Seri, çıkarılabilir mikrofonu, gürültü azaltma ve sıkıştırma gibi özellikleriyle sesinizi eş zamanlı olarak ayarlıyor. DST Headphone:X 2.0 7.1 kanal ve nesne tabanlı sesle oyunlarınızda hassas konum farkındalığı yaratan kulaklıklar, rakipleriniz sizi bulmadan onların yerini belirlemenize yardımcı oluyor. Hafızalı köpükten üretilen kulaklık süngeri Logitech kulaklıkları, konforlu kullanıcı deneyimini mümkün kılıyor. Modellerin çelik ve alüminyumdan tasarlanan sağlam yapısı uzun süreli kullanımı da destekliyor.

Logitech Gaming Kulaklık Fiyatları

Logitech gaming kulaklık fiyatları herkesin profesyonel seviyede ses deneyimine ulaşacağı şekilde belirleniyor. Logitech oyuncu kulaklıkları, Teknosa aracılığıyla kullanıcılarla buluşuyor. Logitech G23 gibi çok tercih edilen modellere yer verilen Teknosa'da Logitech oyuncu kulaklıkları kategorisi en avantajlı ödeme koşulları ve uygun fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Gerçekçi ses deneyimine önem veren oyun tutkunları, Logitech oyuncu kulaklıkları sayesinde kendilerini oyunun içerisinde hissediyor.