LG S12ETK DUALCOOL Duvar Tipi Inverter 12000 Btu A++ Enerji Beyaz Split Klima

Ürün Kodu: 119962555
 • En geç 29 Mart Çarşamba günü kargoda
Satıcı Galeri Beyaz
%0
13.299 TL
13.249 TL
%0
13.299 TL
13.249 TL
Diğer Satıcılar (1)
Satıcı
Ürün Açıklaması

LG S12ETK DUALCOOL Duvar Tipi Inverter 12000 Btu A++ Enerji Beyaz Split Klima

Daha hızlı soğutma ve daha hızlı konfor vaadiyle yola çıkan LG S12ETK Dual Cool duvar tipi Inverter 12000 BTU A++ enerji beyaz split klima, birbirinden etkileyici özellikleriyle Teknosa'da sizi karşılıyor. Yüksek enerji tasarruflu, yüksek BTU değerli ve şık tasarımlı LG S12ETK split klimaya sahip olmak için siz de hemen şimdi Teknosa'nın avantajlı fiyat seçeneklerini inceleyebilir ve ürünü sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz.

LG S12ETK Dual Cool Inverter Beyaz Split Klimayı Neden Almalıyım?

LG S12ETK klima, potansiyel alıcılarına onu satın almak için sayısız sebep sunuyor. Dual Inverter Compressor teknolojisi ile donatılmış olan bu cihaz, daha hızlı soğutma sayesinde daha fazla konfora ulaşmanıza olanak sunuyor. Bu modern klima teknolojisi, cihaza daha fazla güç vererek yüksek performans göstermesini sağlıyor. Böylelikle klimanız, özellikle diğer rakip klima modelleri ve markaları ile karşılaştırıldığında ortamı çok daha seri bir biçimde soğutarak en hızlı şekilde konfora ve rahatlığa ulaşmanıza imkan sunuyor. Cihaz, TUV onaylı olduğu için inverter olmayan klimalara oranla yüzde 40 daha hızlı bir soğutma sağlayabiliyor. Başlangıç sıcaklığı dış mekân için 35 derece, iç mekan için 33 derece olarak belirlenirken cihazın optimal ayar sıcaklığı 26 olarak belirleniyor. LG S12ETK Inverter klima ile yüksek oranda enerji tasarrufu sağlamanız ve bunu yaparken aynı zamanda çevrenizi de korumanız mümkün. Daha verimli bir soğutma algoritması eşliğinde çalışan klima, enerji tüketiminizi, dolayısıyla da faturalarınızı azaltabiliyor. Bu ve bunun gibi daha pek çok cezbedici özelliğe sahip olan LG S12ETK Dual Cool Inverter beyaz split klimayı siz de Teknosa ayrıcalıklarıyla hemen şimdi inceleyebilir ve klima alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

LG S12ETK Dual Cool Inverter A++ Split Klima Nasıl Kullanılır?

Söz konusu LG S12ETK Dual Cool 12.000 BTU klima kullanımı olduğu zaman cihazın oldukça pratik ve elverişli bir kullanıcı deneyimi sunduğunu söylemek mümkün. Oldukça hızlı ve kolay bir kurulum imkanı sunan bu klima, kuruluma çok daha az zaman harcamanıza ve minimal çaba göstererek serin havanın keyfine daha çabuk varmanıza olanak sunuyor. Cihazın kumandası üzerinde 4 farklı enerji tüketim seviyesi seçeneği bulunuyor. Bu sayede ister tek başınıza ister ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte enerji tüketimini serinleme ihtiyaçlarınıza göre kendiniz belirleyebilir ve bu dört farklı seviye üzerinde kontroller sağlayabilirsiniz. Cihazın üzerinde yer alan kullanışlı dijital ekran, size zaruri bilgilendirmeler sunarak enerji tüketimini kolayca izlemenize ve istediğiniz zaman azaltmanıza imkan tanıyor. Klima çalışması sırasında enerji tüketimini seviye seviye gösteren bu ekran, hem kısa hem uzun vadede çok daha yönetilebilir elektrik ve su faturaları ile karşılaşmanızı sağlıyor. Klimanızı efektif bir biçimde kullanabilmek için kumandası üzerindeki işaret ve butonları keşfetmeniz yeterli. Soğutma ve Isıtma modlarının yanı sıra yine kumanda üzerinde rahatlıkla bulabileceğiniz Nem Alma ve Uyku Modu gibi ek modlar da yer alıyor. Otomatik olarak ayarlayabileceğiniz işlevleri sayesinde daha rahat bir uyku ortamı sunan Konfor Uyku Modu, siz uykuya geçtikten belirli bir zaman dilimi sonrasında klimanın sıcaklık değerlerini otomatik olarak ayarlayarak gece boyu üşümeden serinlemenize ve kaliteli bir uyku deneyimi yaşamanıza imkan tanıyor. Klimanın nasıl kullanılacağına dair tüm detaylı bilgileri kendisi ile birlikte gelen kullanım kılavuzundan erişebilirsiniz.

LG S12ETK Dual Cool Inverter Split Klima Kimler İçin Uygun?

Evi için kaliteli ve uzun ömürlü bir klima arayanlar için oldukça uygun olan LG S12ETK Dual Cool A++ klima, geniş kitleleri sevindiren ve memnun eden pek çok özelliğe sahip. Eğer siz de eviniz için dayanıklı, verimli ve sessiz bir klima arayışı içindeyseniz, bu model tam da sizin için biçilmiş kaftan olabilir. TUV onaylı olan bu inverter tipi klima, daha verimli soğutma sayesinde enerji tüketiminizi azaltabiliyor, elektrik faturalarınıza olumlu katkı sağlıyor ve Dual Inverter teknolojisi sayesinde çevreyi koruyor. Seleflerine ve rakiplerine kıyasla az gürültü çıkaran model, sadece 19 dBA'lık ses düzeyi ile sizi çalıştığı sırada asla rahatsız etmiyor. Bu sayede özellikle uyku sırasında da klima açmak isteyen kullanıcı kitleleri için uygun olan bu ürün, Konfor Uyku Modu ile bir araya geldiğinde kalifiye ve nitelikli bir uyku deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Kısacası eğer siz de uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz üst segment bir klima arayışı içindeyseniz, LG S12ETK Dual Cool inverter klima sizin için ideal cinsten.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

LG S12ETK yorumlarında ve kullanıcı geri bildirimlerinde de gözlemleyebileceğiniz üzere cihazın pek çok cezbedici özelliği onun rakiplerinden ayrılarak bir adım öne çıkmasına olanak sunuyor. Bu özelliklerin arasında ilk etapta otomatik iç temizlik fonksiyonu geliyor. Tüm güçlü teknik donanımının yanı sıra bu cihaz, klimanın iç düzeneklerinin de her zaman temiz kalmasını sağlamak için otomatik olarak nem kurutma teknolojisine sahip. Bu AutoCleaning teknolojisi sayesinde klimanın bakım ve onarım süreçleri arasındaki aralıklar bir hayli seyrekleşerek size kolaylık ve konfor vadediyor. LG S12ETK Dual Cool split klimanın bir diğer önemli özelliği de R32 soğutucusu. Bu yeni nesil soğutucu teknolojisi, çevre kirliliğini önlemek için özel olarak tasarlanıyor. Verimli ve dayanıklı Dual Inverter Compressor teknolojisi, ilk olarak tozu hapseden ön filtre ve minimalist dış tasarım da LG S12ETK Dual Cool Inverter A++ beyaz split klimanın diğer etkileyici özellikleri arasında. Siz de hemen şimdi tüm yönleriyle LG S12ETK klimayı yakından inceleyebilir ve Teknosa farkıyla ürünü satın alabilirsiniz.


Daha Hızlı Soğutma


Enerji Tasarrufu


Daha Az Gürültü


Otomatik Temizleme


R32 Soğutucu


Hızlı ve Kolay Kurulum


Daha Hızlı Soğutma, Daha Hızlı Konfor LG DUAL Inverter Compressor™ ile daha hızlı ve konforlu soğutma. Daha Hızlı Soğutma, Daha Hızlı Konfor LG DUAL Inverter Compressor™ ile daha hızlı ve konforlu soğutma. TUV onaylı LG inverter klimalar (US-Q242K*), LG inverter olmayan klimalardan (TS-H2465DAO) %40'a kadar daha hızlı soğutur. *Başlangıç ​​Sıcaklığı (Dış Mekan 35 ℃, İç Mekan 33 ℃), Ayar Sıcaklığı (26 ℃). Enerji Faturalarından Tasarruf Edin ve Çevreyi Koruyun Daha verimli soğutma ile enerji tüketiminizi ve elektrik faturanızı azaltın. Enerji Faturalarından Tasarruf Edin ve Çevreyi Koruyun Daha verimli soğutma ile enerji tüketiminizi ve elektrik faturanızı azaltın. İşini İyi Yapan Teknoloji Daha az gürültü çıkaran bir klima ile sessiz ortamda rahat uyuyun. Otomatik Temizleme Otomatik İç Temizlik Her zaman temiz kalmasını sağlamak için klimanın içindeki nemi otomatik olarak kurutur. DUAL Inverter Compressor™ Verimli, Daha Hızlı, Dayanıklı, Daha Sessiz DUAL Inverter Compressor™ Teknolojisine sahiptir. Hızlı, Güçlü Soğutma ve Isıtma DUAL Inverter Compressor ile zorlu iklimlerde bile tüm yıl boyunca rahat edin. Ön Filtre İlk Olarak Tozu Hapseder İlk savunma hattı olarak büyük toz parçacıklarını yakalar.


Enerji Verimi Sınıfı (Soğutma) Klima Fonksiyonları
A++ Soğutma, nem gidermek, Fan, Isıtma

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
LG S12ETK DUALCOOL Duvar Tipi Inverter 12000 Btu A++ Enerji Beyaz Split Klima
5.0
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satın aldığınız ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 25 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
250 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.