Kenwood TCX751WH kMix Ekmek Kızartma Makinası Beyaz

Ürün Kodu: 120073002
 • En geç 01 Nisan Cumartesi günü kargoda
Satıcı Desibela
3.790 TL
3.790 TL
Ürün Açıklaması

Kenwood TCX751WH kMix Ekmek Kızartma Makinası Beyaz

Estetik görünümünden yararlanarak mutfağınızın şık tasarımını korumak için Kenwood Tcx751Wh kMix Ekmek Kızartma Makinesi Beyaz modelini tercih edebilirsiniz. Zarif ve ince hatlara sahip olan ürün, alanı verimli kullanmanıza yardımcı olur. Kısıtlı alanlara kolayca uyum göstermeyi başaran ekmek kızartma makinesi, dar noktalara rahatlıkla adapte olur. Öte yandan kısa bir zaman içerisinde keyifli kahvaltı masaları hazırlamak için de Kenwood Tcx751Wh kMix Ekmek Kızartma Makinesi Beyaz ürününü kullanabilirsiniz. Ürünün taban tasarımını tamamlayan ayaklar sayesinde Kenwood Tcx751Wh kMix Ekmek Kızartma Makinesinin zeminde kayması ya da devrilmesi güvenli bir şekilde önlenir. Paslanmaya ve çizilmeye karşı dayanıklı gövdesi ile güven veren ekmek kızartma makinesi, uzun yıllar mutfağınızın vazgeçilmez parçalarından olmayı başarır. Ekmek dilimlerinin yanı sıra çörek, börek, kek, simit gibi farklı lezzetleri ısıtmanız için de ideal olan cihaz, işlevselliği ile de kullanıcılarından tam not almayı başarır. Hızlı bir şekilde ısınan ürün, zamanı verimli kullanarak mutfağınızda özel tatlar elde etmeniz için geliştirilmiştir.

Kenwood Tcx751Wh kMix Ekmek Kızartma Makinesi Beyaz’ı Neden Almalıyım?

Sahip olduğu gelişmiş teknik özellikler dolayısıyla Kenwood Tcx751Wh kMix Ekmek Kızartma Makinesi Beyaz modeline mutfağınızda gönül rahatlığıyla yer verebilirsiniz. Aynı anda iki adet ekmek dilimini kızartabileceğiniz bu makineyle beraber kahvaltı saatlerinde zaman kazanabilirsiniz. Sadece 2540 gram ağırlığında olan ürün, tezgâh yüzeyinde rahatça hareket ettirebileceğiniz mutfak aletleri arasında yer alır. Derin ve geniş yapısıyla da dikkat çeken Kenwood Tcx751Wh kMix Ekmek Kızartma Makinesı beyaz, mutfağınızda ekmek dilimlerini rahatlıkla ısıtmanız için uygundur. Kullanıcı dostu fonksiyonları ile de dikkat çeken ürün, pratik avantajlardan yararlanmanıza yardımcı olur. Bu avantajlar arasında yer alan durdurma fonksiyonu özelliği, dilediğiniz zaman makinenin ısıtma işlemlerini sonlandırmanızı mümkün hale getirir. Böylece ekmeklerinizi arzu ettiğiniz anda kızartma makinesinden almak için durdurma fonksiyonunu aktif hale getirebilirsiniz. Tekrar ısıtma özelliği de bulunan Kenwood Tcx751Wh kMix Ekmek Kızartma Makinesi beyaz, ekmeklerin sıcaklığını ve tazeliğini uzun süreli şekilde korumak isteyen kullanıcılar için elverişli bir üründür.

Kenwood Tcx751Wh kMix Ekmek Kızartma Makinesi Beyaz’ı Nasıl Kullanırım?

Sahip olduğu dayanıklı ve güvenli kablo aracılığıyla Kenwood Tcx751Wh kMix Ekmek Kızartma Makinesi beyaz modelinin priz bağlantısını birkaç saniye gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda tasarımında kablo sarma yuvasına da yer verildiği için kullanım dışı zamanlarda ürünü kolayca saklayabilirsiniz. Gövdesinde yer alan düğmelerle kullanışlılık kazanan Kenwood Tcx751Wh kMix, pratik bir biçimde yönetebileceğiniz mutfak aletleri arasında yer alır. Isı ayarı düğmesi, ekmeklerin hangi sıcaklık seviyesinde ısıtılması gerektiğini belirlemenize izin verir. Böylece ağız tadınıza ve kişisel zevklerinize en uygun şekilde makineyi ayarlayarak kısa sürede istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Geniş bir ısı aralığına sahip olan Kenwood Tcx751Wh kMix Ekmek Kızartma Makinesi Beyaz, farklı kullanıcıların zevklerine uyum göstermeyi başarır. Dondurucuda yer alan çeşitli yiyecekleri ısıtmaya uygun hale getirmek için de bu ürünün özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Buz çözme özelliği bulunan ekmek kızartma makinesi, dondurulmuş börekleri ve kekleri kısa bir sürede tüketilebilir hale getirir. Aynı zamanda buzdolabınızın dondurucu bölümünde yer alan ekmekleri çözmek için de bu özellikten yardım alabilirsiniz.

Kenwood Tcx751Wh kMix Ekmek Kızartma Makinesi Beyaz Kimler için Uygun?

Aileler ve yalnız yaşayan kişiler için elverişli özellikleri bulunan Kenwood Tcx751Wh kMix Ekmek Kızartma Makinesi Beyaz, geniş bir kullanım alanına sahip olmasıyla dikkat çeker. Çeşitli hamur işi ürünleri ısıtıp tüketime uygun hale getirmek için makinenin ısıtma gücünden yararlanabilirsiniz. Kullanıcı dostu markalar arasındaki Kenwood’un tasarladığı ekmek kızartma makinesi, 900 W güç sağlayan rezistansı sayesinde saniyeler içerisinde hazır hale gelir. Böylece makinenin ısınması için uzun süre beklemenize gerek kalmaz. Zaman tasarrufu yapmak isteyen kişiler için uygun olan Kenwood Tcx751Wh kMix Ekmek Kızartma Makinesi Beyaz, öte yandan enerji tasarrufu yapmak isteyen kullanıcıların da beğenisini kazanır. Düşük miktarda elektrik tüketimi yapan makine, hem bütçe hem de doğa dostudur. Gövdesinde yer alan ışıklı ayar düğmeleri de Kenwood ekmek kızartma makinesini daha kullanışlı hale getirir. Karanlık ya da loş ortamlarda makinenizi rahatça kullanmak için ışıklı ayar düğmelerinden yararlanabilirsiniz. Gövde kısmı metal malzeme ile üretildiği için ürünün dış etkilere karşı dayanıklılık kazanması da mümkün hale gelir. Uzun ömürlü bir ekmek kızartma makinesine sahip olmak isteyen kullanıcıların tercih edebileceği Kenwood Tcx751Wh kMix Ekmek Kızartma Makinesi, oldukça sağlam bir yapıya sahiptir.

Kenwood Tcx751Wh kMix Ekmek Kızartma Makinesi Beyaz’ın En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Kırıntı tepsisi detayı ile öne çıkan Kenwood Tcx751Wh kMix Ekmek Kızartma Makinesi Beyaz, ekmeklerin oluşturabileceği kırıntıların mutfak tezgâhı üzerine yayılmasını engeller. Böylece mutfağınızı daha temiz ve pratik bir şekilde kullanarak ekmek dilimlerini kolayca kızartabilirsiniz. Kısa bir sürede çıkarabileceğiniz kırıntı tepsisi bölümü, kırıntıları dökmeniz için elverişlidir. Silinebilir olan kırıntı tepsisi, düzenli aralıklarla temizleyip hijyenik şekilde kullanabileceğiniz bir aksesuardır. Kenwood Tcx751Wh kMix Ekmek Kızartma Makinesinin gövde kısmını da nemli bir bez yardımıyla silip ardından kurulayabilirsiniz. Böylece lekelere ve kirlere karşı çözüm elde ederek üründen hijyenik şekilde yararlanabilirsiniz. Tasarımını tamamlayan mandal bölümünü kullanarak makinenin içerisinden ekmeklerinizi tek hamlede çıkarabilirsiniz. Ayrıca, ergonomik mandal kısmı da ekmek dilimlerini servis etmek için pratik bir şekilde yararlanabileceğiniz detaylar arasındadır.


Dilim Sayısı Kırıntı Tepsisi Ağırlık Derinlik
2 Evet 2540 272
Genişlik Güç Yükseklik
160 900 257

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Kenwood TCX751WH kMix Ekmek Kızartma Makinası Beyaz
5.0
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satın aldığınız ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 25 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
250 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.