Adaptör ve Kablo Fiyatları ve Modelleri

0 Sonuç
Sıralama
Filtreler

Bilişim teknolojilerinin büyük gelişim gösterdiği 21. yüzyılda kullanıcı deneyimini işlevsel hâle getiren ekipmanların teknik kapasitesi de artıyor. Veri aktarımı, cihaz kurulumu, ses ve görüntü çıkışı ve şarj başta olmak üzere, birçok farklı alanda ergonomik kullanım sunan kablo modelleri, kullanıcıların yaşamını önemli ölçüde kolaylaştırıyor.

Bilgisayar, televizyon, akıllı telefon, tablet, modem gibi çeşitli cihazlardan elde ettiğiniz verimliliği hatırı sayılır seviyede arttıran kablolar farklı kullanım alanlarına sahip. Genelde ethernet, HDMI, USB, fiber optik kablolar ve dönüştürücüler olarak kullanıcıların beğenisine sunulan ürünler, pratik kullanım avantajı ortaya koyuyor.

Kablo ve Adaptör Modelleri

Teknosa'da elektronik cihaz kullanımınızı hatırı sayılır seviyede kolaylaştıran çeşitli kablo ve adaptör modelleri bulunuyor. Adaptör nerede satılır sorusuna verilebilecek en iyi cevaplardan biri olan Teknosa, bilgisayar adaptör ve bilgisayar adaptör kablosu çeşitleriyle teknoloji tutkunlarından tam not alıyor.

Philips ürettiği çeşitli laptop adaptör kablosu modelleriyle şarj sorunu yaşamanızın önüne geçiyor. Farklı cihazlara uyumlu adaptör ve kablolarla dört dörtlük kullanıcı deneyimi sunan markanın yanı sıra Preo da geniş ürün seçkisindeki işlevsel adaptörlerle Teknosa'daki yerini alıyor.

Öte yandan Sonorous, Swiss ve Vivanco markalarının piyasaya sürdüğü, birçok farklı özelliği bünyesinde barındıran kablo ve adaptör modelleri de veri aktarımı, şarj, farklı cihazlarla entegrasyon, ses ve görüntü çıkışı gibi konuların tamamında yardımınıza koşuyor.

HDMI Kablo Modelleri ve Fiyatları

HDMI girişi bulunan dijital cihazlarınızı televizyona veya monitöre bağlamanızı sağlayan HDMI kablo modelleri, farklı kullanıcı profillerine hitap etmeyi başarıyor. Söz konusu ürün grubundaki çeşitler, giriş sayısı, uzunluk ve uç türüne göre değişkenlik gösteriyor.

Çeşitli markalar tarafından üretilen HDMI kablo modellerinin fiyat aralıklarını da üreticiler belirliyor. HDMI kabloları, görüntü ve ses verilerini sıkıştırmaya ihtiyaç duymadan aktarmak için geliştirilen bir arabirim olarak tanımlanıyor. Öte yandan HDMI kablo türleriyle birlikte kullanılabilen Vivanco PR-A3E üç metre ses uzatma kablosu ise ses deneyiminizi geliştirmede önemli fayda sunuyor.

Ethernet Kablo Fiyatı Ne Kadar?

Kablolu internet bağlantısı kurmanın en temel yolu olarak kabul edilen ethernet kabloları, hızlı ve kesintisiz çevrim içi deneyimin kapısını aralıyor. İnternet hızında ve sürdürülebilir kullanımda yepyeni standartlar tayin eden ethernet kablo modelleri, uzunluk ve veri aktarım kapasitelerine göre farklılaşıyor. Ürünlerin fiyatları ise belirli teknik özellikler ışığında üretici markalar tarafından saptanıyor.

Ethernet kablolarını uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla teknoloji tutkunlarıyla buluşturan Teknosa'da HAMA 30592 CAT5E STP GRI 3M AG KABLOSU ve Vivanco 45903 Pb N 15 Cat5 ethernet kablosu farklı uzunluklarıyla ergonomik kullanımı da önemli ölçüde destekliyor. RJ-45 bağlayıcı tipinin tercih edildiği iki üründe de Cat5e kablo standardı kullanılıyor. Söz konusu ürünler ayrıca modemi istediğiniz yere konumlandırmanızı ve böylece bağlantınızın kapsama alanını genişletebilmenizi de mümkün kılıyor.

USB Kablo Çeşitleri

Kablolu bağlantı teknolojilerinde çok önemli yere sahip olan USB kablo çeşitleri, farklı modellerle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Gelişime son derece açık bağlantı teknolojileri arasında bulunan USB bağlantısı, çeşitli türleri sayesinde birçok cihazla entegre şekilde kullanılabiliyor.

USB kablo çeşitlerine ek olarak çoklu USB girişlerinin yer aldığı ürünler de kullanıcılardan yoğun ilgi görüyor. Örneğin Vpw Bh-210 USB Hub, bünyesinde barındırdığı dört hub aracılığıyla aynı anda birden fazla cihaza bağlanmanıza imkân tanıyor. Dört USB girişiyle farklı türdeki verilerin aktarımını da eş zamanlı şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayan ürün, hız ve ergonomiyi tek çatı altında bir araya getiriyor.

2.0, 3.0, Type-C gibi farklı türleri bulunan USB kablolarının giriş ve çıkış portlarının aynı olmadığı ürün gruplar da piyasada yer alıyor. Eski girişe sahip cihazlarınızla daha güncel soketlerin yerleştirildiği cihazlarınızı eşleştirmenizi ve aralarında veri aktarımı yapmanızı kolaylaştıran ürünler, işlevsellik açısından sorunsuz bir deneyim yaratıyor. İlgili ürün grubunun özelliklerini temsil eden Vivanco marka Vivanco 45278 CC U8 18 3 MC Usb A-Usb Micro B Usb 3.0 Kablosu 5gbit/Sec Dat Tarnsfer 1,8m da USB A'dan USB B'ye çift taraflı transferi mümkün kılan yapısıyla büyük beğeni topluyor.

Teknosa, detaylı şekilde oluşturulmuş kapsamlı USB kablo ve çoklu hub seçkisiyle günlük faaliyetlerinde, iş yaşamında ve eğitim ile ilgili çalışmalarında veri aktarımına yönelik teknoloji kullanımına bir hayli önem verenlerin yanında yer alıyor.

Fiber Optik Kablo Modelleri

Birçok farklı kullanım alanına sahip olan fiber optik kablo modelleri, özellikle uluslararası ve ülke içi yerleşik internet bağlantılarında tercih ediliyor. güvenlik ve hız standartlarını diğer kablo türlerine göre çok daha iyi karşıladığı için ön plana çıkan fiber optik kablo modelleri, yüksek kapasitede stabil internet kullanımını mümkün hâle getiriyor. Ürün grubundaki modeller uzunlukları, kalınlıkları ve uç türlerine bağlı olarak farklılaşıyor.

Adaptör ve Dönüştürücüler

Adaptör ve dönüştürücüler veri aktarımının çok yönlü hâle getirilmesinde önemli rol oynuyor. Farklı bağlantı türleri arasında veri aktarımını kolaylaştıran dönüştürücüler, ekstra soket ve kablo maliyetini ortadan kaldırıyor. Böylece hem teknoloji harcamalarınız için ayırdığınız bütçede tasarruf edebiliyor hem de çeşitli bağlantı özelliklerine sahip dijital cihazları rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Teknoloji kullanımını pratik hâle getiren ürünleri herkes için erişilebilir kılmayı hedefleyen Teknosa, adaptör, dönüştürücü, USB, HDMI ve ethernet kablosu modellerini teknoloji tutkunlarına ulaştırmayı başarıyor. Siz de Teknosa'yı ziyaret ederek veri aktarımını paylaşımını son derece işlevsel kılan bağlantı ekipmanlarını uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla satın alabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 8 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
2+2ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2+1'e Varan
2+1'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi , 750 - 30.000 TL arası siparişlerinizde Vakıfbank kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.