Husky Kamp Çadırı Fiyatları ve Modelleri

23 Sonuç
Sıralama
 • Husky Bret 2 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  Husky Bret 2 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  7.392 TL
 • Husky Bizon 4 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  Husky Bizon 4 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  8.605,20 TL
 • Husky Baron 3 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  Husky Baron 3 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  10.741,80 TL
 • Husky Blum 4 Kişilik Mavi Kamp Çadırı

  Husky Blum 4 Kişilik Mavi Kamp Çadırı

  3.003 TL
 • Husky Brunel 2 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  Husky Brunel 2 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  6.872,40 TL
 • Husky Beast 3 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  Husky Beast 3 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  8.143,20 TL
 • Husky Bizon 3 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  Husky Bizon 3 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  8.085 TL
 • Husky Bizam Army 2 Kişilik Kamuflaj Kamp Çadırı

  Husky Bizam Army 2 Kişilik Kamuflaj Kamp Çadırı

  6.352,80 TL
 • Husky Flame Tek Kişilik Kamp Çadırı

  Husky Flame Tek Kişilik Kamp Çadırı

  9.586,80 TL
 • Husky Burton 2+1 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  Husky Burton 2+1 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  7.045,80 TL
 • Husky Bird 3 Kişilik Yeşil Çadır

  Husky Bird 3 Kişilik Yeşil Çadır

  6.526,20 TL
 • Husky Bizam Classic 2 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  Husky Bizam Classic 2 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  6.352,80 TL
 • Husky Falcon 2 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  Husky Falcon 2 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  11.319 TL
 • Husky Bizam Plus 2 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  Husky Bizam Plus 2 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  5.948,40 TL
 • Husky Bizon 4 Çift Bagajlı 4 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  Husky Bizon 4 Çift Bagajlı 4 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  8.602,20 TL
 • Husky Anapurna Lady -28 Derece Uyku Tulumu

  Husky Anapurna Lady -28 Derece Uyku Tulumu

  5.660,05 TL
 • Husky Blum Mavi 2 Kişilik Çadır

  Husky Blum Mavi 2 Kişilik Çadır

  2.483,40 TL
 • Husky Bird 3 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  Husky Bird 3 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  6.526,20 TL
 • Husky Sawaj Triton 3 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  Husky Sawaj Triton 3 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  19.346,40 TL
 • Husky Sawaj Triton 2 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  Husky Sawaj Triton 2 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

  17.036,40 TL
23 üründen  ürün görüntülediniz

İş hayatının yorgunluğunu üzerinizden atmak için keyifli bir kamp tatili planladıysanız, ihtiyaç listenizde çadır mutlaka yer alır. Konaklama ihtiyacınızı ekonomik bir seçenek olan Husky kamp çadır modelleriyle sağlayabilirsiniz. Kolay kurulum ve portatif taşıma özelliğine sahip Husky kamp çadır ile bol oksijenli temiz havanın tadını çıkarabilir, uyku ve barınma ihtiyacını güvenli bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Husky Kamp Çadırı Modelleri

Outdoor sporlarınızı gerçekleştirebileceğiniz, festival etkinliklerinde eğlenceli vakit geçirebileceğiniz aktiviteleriniz için Husky kamp çadır modelleri, birçok farklı seçenekle karşınıza çıkar. Doğa ile bir bütünlük yakalayan renk seçeneklerine sahip çadır modellerinden birini seçerek konaklama ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. İki kişilikten dört kişiliğe kadar kullanım kapasitesine sahip modeller mevcuttur. Kamp yapacağınız kişi sayısına göre bir seçim yapabilirsiniz.

Husky kamp çadırı modelleri yırtılmalara karşı yüksek derecede koruma sağlayan, nefes alabilen, kaliteli ve dayanıklı kumaştan üretilir. Su geçirmez kumaş, zorlu iklim koşullarında rahat ve konforlu deneyim vadeder. Yaz ve kış kamplarınızı gerçekleştirirken rahatlıkla tercih edebileceğiniz 3, 4 ve 5 mevsim çadırlar size konforu, eğlenceyi bir arada sunar.

Husky kamp çadırları, bagaj alanına sahip Husky Brofur modelleriyle kamp malzemelerinizi ve kıyafetlerinizi koyabileceğiniz alan sunar. Sağladığı depolama alanı sayesinde çantalarınızı veya diğer eşyalarınızı koyabildiğiniz gibi aynı zamanda yemek yapma alanı da oluşturabilirsiniz. Çadır tasarımında yer alan iç cep kısımları ise kamp lambası ya da cep telefonu gibi çeşitli eşyalarınızı koymak için ideal kullanım imkanı sağlar.

Husky Kamp Çadırı Özellikleri

Trekking tarzı sporlarınızı yaparken, bisiklet gezilerinizi ya da kamp aktivitelerini gerçekleştirirken kullanacağınız Husky kamp çadırı, sahip olduğu özellikleriyle kullanıcılardan tam puan almayı başarır. Hafif ve portatif bir yapıya sahip olması alandan tasarruf etmenizi sağlayarak kolaylıkla taşıma imkanı sunar. Sırtınızda, bisikletinizde ya da araba bagajınızda az yer kaplayarak kolaylıkla taşımanızı sağlar. Katlanarak küçük bir forma dönüşen çadırınızı ihtiyaç halinde hızlıca kurarak konaklama ihtiyacını giderebilirsiniz.

Husky kamp çadırının kolay ve çabuk kurulumu zamandan tasarruf etmenize olanak tanır. Uzun ve yorucu bir seyahatin ya da saatlerce süren tırmanışın ardından çadır kurmak için çok fazla zaman harcamak istemezsiniz. Özellikle hava kararmaya ya da yağmur yağmaya başladıysa hızlı kurulum size büyük avantaj sağlar. Böylelikle barınma ihtiyacınızı kısa sürede hallederek sevdiklerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Husky kamp çadır modelleri, mevsimine göre 3 mevsim, 4 mevsim ve 5 mevsim olarak üretilir. Farklı mevsim şartlarına uygun olarak tasarlanıp zorlu hava şartlarında dahi kullanım konforu sağlar. 3 mevsim çadırlar, nefes alan özel kumaşıyla çadır içerisinde hava sirkülasyonu sağlayarak yaz aylarında kullanılmak üzere tasarlanır. Husky 4 mevsim ve 5 mevsim çadırlar, 3 mevsim çadırlara göre daha kalın bir kumaşa sahiptir. Bu çadırların sahip olduğu yırtılmaz ve dayanıklı kumaş, sizi dış etkenlerden koruyarak keyifle konaklamanızı sağlar.

Husky çadırlar, bir giriş ya da iki giriş noktasına sahiptir. Giriş sayısı, çadırın modeline göre değişkenlik gösterir. Bu girişler sayesinde ihtiyacınız olan malzemelere kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda giriş noktalarıyla çadır içerisinde hava sirkülasyonu sağlayarak ferah bir ortama sahip olabilirsiniz.

Husky kamp çadır çeşitleri arasında geniş salona sahip modeller olduğu gibi iki odalı modelleri de mevcuttur. Çadır içerisinde kalan birey sayısını değerlendirerek size en uygun ölçüdeki çadırı tercih edebilirsiniz.

Hangi Husky Kamp Çadırını Seçmelisiniz?

Kamp çadırını seçerken birlikte kalmak istediğiniz kişi sayısını belirleyebilirsiniz. Bir arkadaşınızla kalmak isterseniz Husky 4 mevsim 2 kişilik çadır, çekirdek ailenizle kalmak isterseniz geniş iç hacme sahip Husky Beast 3 kişilik 4 mevsim çadır ya da 4 kişilik Husky Bright modelleri seçebilirsiniz. 4 kişilik çadırların sahip olduğu oda sayısı beklentilerinizi fazlasıyla karşılar. Husky Brofur çadır modellerinde yer alan yatak odası bölmesi isteğe bağlı olarak çıkartılarak da kullanılabilir. Kişi sayısına göre seçmiş olduğunuz model, hareket özgürlüğünüzü kısıtlamadan kullanım avantajı sunar. Böylelikle herkesin konforunu garanti ederek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Çadırınızı seçerken hangi mevsimde kullanmak istediğinizi göz önünde bulundurarak bir seçim yapabilirsiniz. İlkbahar ya da sonbahar gibi ılıman bir mevsimde kullanmak isterseniz 3 mevsim modelleri seçebilirsiniz. Yağmur, rüzgar ve kar gibi hava şartlarında Husky 4 mevsim çadırları tercih edebilir, daha çetin kış şartlarında kamp yapmayı düşünürseniz 5 mevsim çadırları seçebilirsiniz. Zorlu kış şartlarında sizi dış etkenlerden koruyan bu çadırlar, soğuk havalarda sıcak kalmanıza yardımcı olarak keyifli bir kış tatili yapmanıza olanak tanır. Çadır tabanının genişliği ve yüksekliğini de kullanım ihtiyacınıza göre belirleyebilir, seçim yaparken dikkate alabilirsiniz.

Husky Kamp Çadırı Fiyatları

Doğa ile vakit geçirmekten hoşlanıyor ve sık sık outdoor aktiviteleri yapıyorsanız bir kamp çadırına gereksinim duyabilirsiniz. Çadır fiyatları farklı kişi kapasitesine, boyutuna, kullanılan malzemenin kalitesine göre değişiklik gösterir. Kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilen Husky kamp çadırları her bütçeye uygun tasarımlarıyla Teknosa'da bulabilirsiniz.

Kamp yaparken barınma ihtiyacınızı karşılamak için Husky çadır fiyatlarını inceleyerek size en uygun kamp çadırını seçebilir, bu alışverişinize ihtiyacınız olan farklı kamp malzemeleri de ekleyebilirsiniz. Aradığınız birçok kamp malzemesini Teknosa‘ da bulabilir, size en uygun ürünü hemen sepete ekleyebilirsiniz. Satın aldığınız çadırınızı bir göl kenarında ya da dağın eteğinde kurabilir, avantajlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.