0.0 (0 Değerlendirme)

Grundig PS 4110 Bambu Dijital Baskül

Ürün Kodu: 120180154
 • En geç 06 Ekim Cuma günü kargoda
Satıcı: aktifexpress
632 TL
632 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Grundig PS 4110 bambu dijital baskül şık tasarımı, otomatik açılma/kapanma özelliği, LCD ekranı, ölçüm değeri seçme düğmesi ile burada karşınızda. Bambu rengindeki dizaynıyla evinize çok yakışacak olan bu basküle birkaç tıkla sahip olabilirsiniz. Gerek kendinizin gerekse sevdiklerinizin ağırlıklarını ölçmek için kullanacağınız bu ürün, Grundig kalitesi ve Teknosa rahatlığıyla evinize geliyor.

Neden Grundig PS 4110 Bambu Dijital Baskül Almalıyım?

Grundig PS 4110 dijital baskülü satın almak için birden çok sebebiniz var. Bunlardan ilki ürünün şık tasarımı. Grundig PS 4110, bambu rengi ve görünümüyle evlerde dekoratif bir görüntü sergiliyor. Çoğunlukla banyolarda konumlandırılan bu baskül, evin her yerinde olmayı hak edecek kadar şık. Bunun yanı sıra ürünün otomatik açma ve kapanma teknolojisi de zahmetsiz kullanım sunan özelliklerinden. Üzerine çıkıldığında otomatik olarak açılan ve ölçüm yapan bu ürün, üzerinden inildiğinde kapanıyor. Ürünün üst kısmındaki LCD ekranda, ağırlığı kilogram cinsinden görmek mümkün. Hatta dilerseniz ölçü birimini kendiniz bile belirleyebilirsiniz. Zira bu üründe bir de ölçüm değerini belirleyebileceğiniz bir düğme de mevcut. Bu baskülü kullanarak ister kg (kilogram) ister lb (pound) isterseniz de st (stone) cinsinden ağırlık ölçebilirsiniz. Son derece şık ve kullanışlı olan Grundig marka bu baskülün rengi ise bambu. Alman Test Magazin ödülüne layık görülmüş bu baskül ile banyoda aradığınız uyum ve sadeliği yakalamanız mümkün. Büyük basma alanı ve ideal boyutlarıyla siz de bir Grundig dijital baskül sahibi olmak isterseniz ürünü sayfamız üzerinden inceleyebilir ve birkaç tıkla zahmetsizce satın alabilirsiniz.

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Grundig bambu baskülü kullanırken dikkat etmeniz gereken birkaç konu bulunuyor. Bunlardan ilki hatalı kullanımlar ile alakalı. Dolayısıyla ürünü kullanmaya başlamadan önce kullanım kılavuzunu iyice okumanız tavsiye edilmekte. Böylece hatalı kullanımlardan kaynaklı arızalanmaların önüne geçmek mümkün olacaktır. Grundig PS 4110 dijital baskül sadece ev içi kullanım amacıyla tasarlanmıştır. Sadece vücut ağırlığını ölçmek için geliştirilen Grundig bambu dijital baskülle eşyaların ağırlığını ölçmemelisiniz. Ayrıca en doğru sonuçları elde etmek için ölçüm yapacağınız sırada cihazı halı ya da kilim üzerinde tutmak yerine doğrudan sert bir zemin üzerine yerleştirmeniz gerekiyor. Ayaklarınız ya da cihazın zemini ıslakken ürünü kullanmayın. Ayrıca kullanırken yaralanmaların ya da sakatlanmaların önüne geçebilmek adına ürünün devrilmeyeceği bir pozisyonda olduğundan emin olun. Grundig PS 4110 bambu dijital baskül sadece kapalı alanlarda kullanılmalıdır. Ürün kırık ya da çatlaksa onu kullanmayı bırakıp yetkili servise haber verin. Baskülün üzerine çıkarken ve inerken ani hareketlerden kaçının. Böylece dengenizi korumanız kolaylaşacaktır. Bu cihaz pille çalıştığı için suyla temasından kaçınmak oldukça önemli. Özellikle banyoda konumlandırılan Grundig dijital baskülün kuru yerde saklandığından emin olun. Sakladığınız yerde, cihazın üzerine herhangi bir nesne koymayın. Grundig bambu tasarımlı dijital baskülü doğrudan güneş ışığı alan yerler yerine daha gölge ve kuru alanlara yerleştirin. Bu cihaz, 8 yaş ve üzeri çocuklar ile kısıtlı fiziksel, duyusal veya zihinsel kapasiteye sahip olan kişilerce kullanılabilir. Tüm bunların yanı sıra eğer baskülünüz düzgün çalışmıyorsa pillerini kısa süreliğine çıkararak veya değiştirerek cihazı sıfırlayın. Bu aşamada sadece ve sadece yüksek kalitede piller kullanmayı tercih edin. Zira düşük kalite piller akabilir ve cihazın zarar görmesine sebep olabilir. Cihazı asla gazlı ocak, elektrikli ocak veya ısınmış fırın gibi sıcak yüzlerin üzerinde veya yanında çalıştırmayın ve bu yerlere koymayın. Bu tartı, karmaşık algoritmalar kullanılarak tasarlanmıştır. Bu algoritmalar dolayısıyla, cihazınızın yakınlarında harici bir elektromanyetik parazit meydana gelirse bu durum ölçümlerinizi etkileyebilir. Bu gibi durumlarda yapılması gereken öncelikle elektromanyetik parazitin kaynağını ortadan kaldırmak olacaktır. Daha sonra ölçümü yineleyebilirsiniz. Böyle bir durumda ürün kendini koruma moduna alacaktır. Paraziti yok ettikten sonra cihazın normal moda geri dönmesi için pilleri çıkarıp takın. Tüm bu hususlara dikkat ederek Grundig bambu dijital baskülünüzü uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Grundig PS 4110 Bambu Dijital Baskül Kimler için Uygun?

Grundig PS 4110 dijital bambu baskülü evinde şık tasarımlı bir tartı bulundurmak isteyen herkes için uygun bir ürün. Üstelik sadece ev değil, ofis ve muayenehane gibi çalışma alanları için de bu baskül pekala tercih edilebilir. Kapalı alanda olduğu sürece Grundig PS 4110 bambu dijital baskülü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kısacası bu cihaz gerek ev gerek çalışma ortamlarında vücut ağırlığını ölçmek için son derece idealdir.

Baskülün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Grundig PS 4110 bambu tartının öne çıkan pek çok özelliği bulunuyor. Bunlardan ilki ürünün ölçüm değeri seçme düğmesi. Bu tartıda vücut ağırlığınızı ölçmek istediğinizde değeri kg, lb, veya st cinsinden öğrenmeniz mümkün. Cihazın altında yer alan İngiliz ölçüm birimleri arasındaki geçiş düğmesini kullanarak tüm bu değerler arasından seçim yapabilirsiniz. Ek olarak Grundig marka bu dijital baskül, bambu rengi tasarımıyla da göz dolduruyor. Evlerin dekorasyonuna kolayca ve şık biçimde uyum sağlayan bu ürün, çoğunlukla banyonun en uygun yerinde konumlandırılmakta. Üstelik cihazın kullanımı da son derece pratik. Ölçüm yapılmak istendiğinde cihazın üzerine çıkılması yeterli. Bu esnada cihaz otomatik olarak açılıp ölçüme başlayacaktır. Ölçüm işleminin sonunda cihazın üzerinden inildiğinde ise tartı otomatik olarak kapanıyor. Kısacası hem şık hem kullanışlı olan Grundig PS 4110 bambu dijital baskül, tüm harika özellikleriyle burada sizi bekliyor.


Sade ve Şık Bambu Tasarım


Otomatik çalışma


Geniş ekran


Kg/lb ölçüm birimleri


180 Kg Max. Kapasite


Alman Test Magazin ödüllü ürün


Banyoda aradığın uyum ve sadelik, bambu tasarımlı Grundig PS 4110 Bambu Tartı ile senin evinde!


Ekran Özellikleri Malzeme Vücut Kitle İndeksi Ölçümü Ürün Rengi
LCD Bamboo, Tahta Hayir Tahta

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

*Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit, Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.09% 0 TL 5.26% 84.94% 3.693,92 TL 11.081,76 TL
10.000 TL 6 4.19% 0 TL 5.37% 87.31% 1.998,00 TL 11.990,67 TL
10.000 TL 9 4.19% 0 TL 5.37% 87.24% 1.435,04 TL 12.915,35 TL
10.000 TL 12 4.19% 0 TL 5.37% 87.26% 1.156,88 TL 13.882,51 TL
10.000 TL 18 4.19% 0 TL 5.36% 87.18% 885,59 TL 15.940,75 TL
10.000 TL 24 4.19% 0 TL 5.36% 87.20% 756,54 TL 18.156,90 TL
10.000 TL 36 4.19% 0 TL 5.36% 87.21% 639,45 TL 23.019,91 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Grundig PS 4110 Bambu Dijital Baskül
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.000 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 9 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
9'a Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
2'ye Varan
2'ye Varan
2'ye Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.