Evde kalmak sandığınızdan daha eğlenceli olabilir. Teknosa’nın sizlere sunduğu fırsatlar ve kampanyalarla eğlenceyi evinize taşıyabilirsiniz!

Evinizden Sonsuz Evrenlere Açılan Kapı: PS4

PS4 kampanyaları ve PS4 oyunlarındaki indirimlerle salonunuzda evrenden evrene atlayabilir, uzayda keşif yapabilir ya da en sevdiğiniz takımın yıldız oyuncusu olabilirsiniz. PS4 fiyat uygunluğu, güçlü sistemi, dinamik tasarımı, son teknoloji PS4 oyun kolu ve geniş oyun kataloğu ile size neredeyse sonsuz imkanlar sunuyor. Eğer eğlenceyi ailenizle veya sevdiklerinizle birlikte iki katına çıkarmak isterseniz ekstra bir oyun kolu işinize yarayabilir. Eğer evde kaldığınız günlerde oyunlarda yeni bir soluk arıyorsanız VR setleri emrinize amade.

Müziği, Arkadaşlarınızı ve Hijyeni Size Getiren Kulaklıklar

Sosyal mesafemize en çok dikkat ettiğimiz günlerde PS4 keyfini arkadaşlarınızla paylaşmak için kulaklık olmazsa olmaz. Özellikle her gün defalarca kullanıp temas ettiğiniz telefonlarla birlikte kullanacağınız kulaklık tercihinizi bluetooth özellikli olanlardan yana yapabilirsiniz. Telefonu yüze yakınlaştırma ihtiyacını ortadan kaldıran Bluetooth kulaklıklar kişisel hijyen ve sağlık için oldukça yararlı. İster gaming saatlerinizde ister spor esnasında isterseniz de sadece temizlik yaparken ritim tutmanıza yardımcı olacak bütün Bluetooth kulaklıklar Teknosa’da! Ayrıca Bluetooth kulaklıklar fiyat aralığıyla da size oldukça geniş bir seçim fırsatı sunar.

Bu Dönemde Çok Gezen Değil Çok İzleyen Bilir

Evde kaldığınız bu süreçte en sevdiğiniz filmleri, izlemeye doyamadığınız dizileri ve sizi hiç bilmediğiniz yerlere götüren belgeselleri en iyi kalitede izleyebilmek için Teknosa sizlere televizyon kampanyaları sunar. Teknosa TV kampanyaları ile size en uygun ürünü bulabilir ve o hep izlemek istediğiniz dizinin maratonuna başlayabilirsiniz. Teknosa’da TV fiyatlarının esnekliği ile evde kalmaktan zevk alacağınıza emin olabilirsiniz. Yepyeni TV’niz ile evde izleyebilecekleriniz sınırsız! Teknosa TV fiyatları ve TV kampanyaları için kataloğumuza hemen göz gezdirin!

Ritmi evinizin Her Yerine Getirecek Bluetooth Hoparlörler

Bluetooth hoparlör ile evinizin her yerini sevdiklerinizle veya tek başınıza parti alanına çevirebilirsiniz. Duşta, balkonda, temizlik yaparken veya egzersiz sırasında her zaman ritminizi ve motivasyonunuzu en yukarda tutacak Bluetooth hoparlör fiyatlarına hemen göz atın! Eğer mahalle çapında bir eğlence arıyorsanız birkaç hoparlör ile bütün komşularınızla beraber eğlenebilirsiniz. Ayrıca dans etmek evde sıkılınca yapabileceğiniz en eğlenceli şeylerden yalnızca biri. Evde paslanmamak ve yeni hareketlerinizi denemek için bir hoparlör olmazsa olmaz.

Ofisinizi Evinize Taşıyan Bilgisayarlar

Evinizin ofis olduğu bugünlerde kendinizi tek bir masayla kısıtlamayın. Dizüstü bilgisayar sayesinde evinizin her masası, sehpası hatta halısı sizin ofisiniz. İlham arıyorsanız balkonda, sessizlik istiyorsanız odanızda, rahatlık içinse yatağınızda işlerinizi halledebileceğiniz bu bilgisayarları kaçırmayın! Evde kalmayı bir fırsata çevirip online eğitim gibi seçeneklerden yararlanmak istiyorsanız kolay taşınabilir bir bilgisayar sizin için biçilmiş kaftan. İhtiyacınıza en uygun olanını bulabilmek için bilgisayar kampanyaları ve daha fazlasını hemen inceleyin!