Evden çalışan biri olarak kendinize evde sıkılınca napılır diye sormak aklınıza bile gelmemiş olabilir. Ancak merak etmeyin. Teknosa ile ofisinizi eve taşımak hiç de zor değil! Hatta evdeki ofisinize o kadar çok alışacaksınız ki ofise gitmek istemeyeceksiniz!

Ofisinizi Eve Taşıyın

İş yerinizde her şey sizin daha iyi çalışabilmeniz için tasarlanır. Fakat evde kaldığımız bugünlerde çalışmak için ofisinizdeki imkanları arıyor olabilirsiniz. Teknosa sunduğu ofis malzemeleri ile çalışma alanınızı evinize taşımakta size yardımcı olmaya kararlı.

Ofis ürünleri denince akla ilk gelenlerden biri yazıcı. Her an elinizin altında bulunması gereken raporlar, gözden geçireceğiniz belgeler, imzalamanız gereken dokümanlar varsa yazıcılar, bugünlerde evini ofis haline getiren herkesin vazgeçilmezi olacak. Teknosa’da bütçenize uygun yazıcı fiyatları ve her amaca elverişli ürünü bulmak mümkün.

İnternetiniz hızlı değilse evinizi ofise çevirmek sizi biraz zorlayabilir. Teknosa’da bulabileceğiniz son model modemler ile işlerinizi anında teslim edebilir ve günün geri kalanını kendinize ayırabilirsiniz. Ayrıca evde sıkılınca yapılacak şeyler listenize eklediklerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bütçenize uygun modem fiyatları ve daha fazlası için hemen kataloğu inceleyebilirsiniz.

Kahve makinesi her ofisin görünmez kahramanıdır. Güne zinde başlamanızı sağlayacak bir Espresso veya günün son kontrollerini yaparken yudumlayacağınız bir Americano, size harika hissettirebilir. Aynı hissi evde de yaşamak için zevkinize uygun bir kahve makinesi alabilir, her gün damak tadınıza göre yeni kahveler deneyebilirsiniz.

Evden Çalışmanın Keyfini Teknoloji ile Çıkarın

Özellikle bugünlerde, evde daha verimli çalışabilmek için ihtiyacınız olan özelliklere sahip bir notebook şart. Her an elinizin altında bulunan bir bilgisayar ile ofisinizden ayrı kaldığınızı hissetmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Teknosa’daki notebook kampanyaları ile kendinize en uygun ürünü bulabilir ve hazırlamanız gereken raporları hızlıca tamamlayabilirsiniz. Üstelik iş arkadaşlarınızla evinizin konforunda iletişime geçebilir, evinizin her yerinde dilediğiniz gibi çalışabilirsiniz. Aynı zamanda bireysel kullanacağınız bir notebook, size kişisel hijyen açısından da pek çok avantaj sağlar. Teknosa’nın notebook fiyatları ile bütçenizi sarsmadan tüm bu avantajların tadını çıkarabilirsiniz.

Evde çalışanlar için akıllı tablet sanılandan daha işe yarar olabilir. Sağladığı hareket özgürlüğü sayesinde yemek hazırlarken ve hatta temizlik yaparken bile işinizden ayrı kalmak zorunda değilsiniz. Bunun yanı sıra akıllı tabletler, bazı ihtiyaçlarınızı çok daha uygun fiyatlara karşılamanıza da yardımcı oluyor. Örneğin; mesleğiniz gereği çizim yapıyor ancak gerekli donanıma sahip değilseniz üstün teknolojik özellikleriyle tabletler imdadınıza yetişebilir. Çizim kalemli ve çizim tahtası fonksiyonlu profesyonel tasarım imkanı sunan tabletler, evden çalışan sanatçılar, mimarlar ve tasarımcılar için biçilmiş kaftan! Siz de bu dönemde yararlanabileceğiniz tablet kampanyaları ve daha fazlası için Teknosa kataloğunu hemen inceleyebilirsiniz.