Ücretsiz Kargo 

Canon Megatank G3411 Fotokopi Tarayıcı Tanklı Wi-Fi Yazıcı

2.199 TL

  • Sipariş adımlarında Teslimat seçeneği olarak “Aynı Gün Teslimat’ı seçin,
  • Seçtiğiniz ürün aynı gün en geç 22:00’da sizde olsun!

Canon Megatank G3411 Fotokopi Tarayıcı Tanklı Wi-Fi Yazıcı

Kompakt yapısı ve çok yönlü kullanım avantajı ile dikkat çeken Canon G3411 yazici-tarayici-fotokopi Wi-Fi tanklı güçlü bir performans sunuyor. Ürünü hem ev hem ofiste kullanabilir, tek bir yazıcı ile fotokopi, baskı ve tarama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Canon Megatank G3411 Fotokopi Tarayıcı Tanklı Wi-Fi Yazıcıyı Neden Almalıyım?

Canon G3411 tanklı yazıcı ofis ve evdeki çalışmalar için baskı/fotokopi/tarama çözümleri sunuyor. Hepsi bir arada tarzı ile çok fonksiyonel olan bu ürün, kullanıcıların yüksek verimli baskı deneyimi beklentisini fazlasıyla karşılıyor. Üstelik ürünün çok yönlü kullanım özelliklerine kıyasla uygun maliyetleri de ilgi çekiyor ve ekstra avantaj sağlıyor. Canon G3411 yazıcı fiyat fırsatları sayesinde yüksek kalitede baskı çözümlerinden uygun maliyetlerle yararlanabilirsiniz. Renkli ve siyah mürekkeplerin kağıt üzerindeki görünümü çok sayıda kullanıcıyı tatmin etmeyi başarıyor. İki adet siyah mürekkep şişesi ile 12.000, renkli şişeler kullanıldığında da 7.000 sayfaya kadar yüksek sayfa verimliliği oranı elde ediliyor. Mürekkeplerin yeniden doldurulabilmesi ise ürünün sunduğu ekstra avantajlar arasında bulunuyor. Bu yazıcıya bilgisayarınızdan veya akıllı telefon/tabletlerinizden de komut gönderebilirsiniz.

Wi-Fi bağlantılı olarak tasarlanan, Canon’un G Megatank serisinde bulunan bu yazıcıya dilediğiniz zaman cep telefonunuz veya bilgisayar üzerinden evrak, fotoğraf, yazı yollayabilir, baskı işlemlerini pratik şekilde başlatabilirsiniz. Canon G3411 yorum içerikleri değerlendirildiğinde çok sayıda kullanıcının özellikle belgelerdeki netlikten, fotoğraf ve renkli yazılardaki canlılıktan yüksek oranda memnun kaldığı görülüyor. Kalite baskısının cezbediciliği ürünün kompakt tasarımı ile birleşince ihtiyacınız ne olursa olsun bu yazıcı güçlü çözümler getiriyor. Fotoğraf baskıları yapıyor ve bu işlemler için kaliteli bir yazıcıya ihtiyaç duyuyorsanız Canon tarafından üretilen bu modelin çerçevesiz, canlı baskı kalitesinden de etkilenebilirsiniz. Kurulum ve ayarlama aşamaları da çok kısa süre içinde, kolaylıkla tamamlanıyor. Yüksek hacimli üretim kapasitesi ise bu ürünün en beğenilen özellikleri arasında yer alırken sıklıkla tercih edilme nedenlerinden biri olarak öne çıkıyor.

Canon G3411 Tanklı Yazıcıyı Nasıl Kullanırım?

Canon G3411 yazıcı donanım ve yazılımsal olarak pratik aşamalar sonrasında kurulabiliyor. Yazılım aşaması için size ürünle beraber bir adet CD-Rom gönderiliyor. Ayrıca yazıcının driver’ını internet üzerinden indirip işlemi bu şekilde de gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarı yazıcınız ile bağlamak için USB kablosunu kullanmanız gerekiyor. Ekran üzerindeki yönergeleri takip ettikten sonra yazıcıyı bilgisayarınızın Wi-Fi bağlantısına bağlayabilirsiniz. Bağlantının gerçekleşip gerçekleşmediği ürünün dijital ekranında da gösteriliyor. Bu işlemi aktif hale getirdikten sonra akıllı telefon veya tabletler üzerinden de yazıcıya belge, evrak, fotoğraf gönderebilmek için aynı bağlantı kullanılıyor. Android telefona sahipseniz Google Play, iOS işletim sistemli telefonunuz varsa Apple Store’dan Canon Print uygulamasını indirebilir ve yazıcı ayarlamalarını yapabilirsiniz.

Donanımsal kurulum içinse öncelikle ürünün kapağı açılıyor ve kartuşlar renkli/siyah özelliklerine göre yerleştiriliyor. Ön taraftaki renkli ve siyah mürekkep tanklarına ürün paketinin içinden çıkan mürekkepleri boşaltabilirsiniz. Mor, mavi ve sarı renkli mürekkepler sağ taraftaki tanklara, siyah mürekkep ise yazıcının solundaki daha geniş olan tanka koyuluyor. Bu aşamada renklerin doğru tanklara boşaltılması önem taşıyor. Üst kısımdaki tepsiye ise kağıtları yerleştirebilirsiniz. Yazıcı ilk kez çalıştırıldığında tanklardaki mürekkeplerin kartuşlara boşaltılması 5-10 dakika kadar bir zaman alıyor. Bu aşamaların sonrasında ürünün tarayıcı bölümünden fotokopi ve tarama işlemlerinizi gerçekleştirebilir, akıllı telefon veya bilgisayarınızdan baskı alabilirsiniz.

Canon G3411 Yazıcı Kimler için Uygun?

Canon G3411 ürünü baskı, fotokopi, tarama gibi çeşitli işlemlere gerek duyulan tüm ofis ve iş yerleri için uygun kullanım özellikleri taşıyor. Çok sayıda belge, evrak çoğaltma, baskı alma ihtiyacınız varsa yazıcının yüksek hacimli baskı özelliği size büyük destek sağlıyor. Tek bir üründe birden fazla işlevin bulunması ise hem yer hem maliyet açısından avantaj sunuyor. Çalışma alanınızı daha verimli şekilde kullanmak istiyorsanız bu ürünün kompakt yapısından faydalanabilirsiniz. Sıklıkla fotoğraf bastıran kişiler için de ideal olan yazıcı modeli üst düzey kalitede, çerçevesiz ve canlı baskıları ile cezbediyor. Bu ürün sadece çalışanlar için değil, öğrencilere yönelik olarak da tasarlanıyor. Proje ve ödevleriniz için tercih edebileceğiniz bu yazıcı evde de en büyük destekçilerinizden biri haline geliyor. Ayrıca ürünü bazı hobiler, kes-yapıştır-boya gibi eğlenceli aktiviteler için de kullanabilirsiniz.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Canon G3411 özellikleri arasında ürünün megatank modelde tasarlanması ve tarama/baskı/fotokopi işlemlerini yapabilmesi ön plana çıkıyor. Kompakt yapısı nedeniyle fazla yer kaplamaması da çoğu kullanıcının beğenisini kazanıyor. Wi-Fi özellikleriyle hem bilgisayardan hem akıllı telefon ya da tabletlerden baskı alabilmenizi sağlayan bu yazıcı bulut bağlantısı seçeneği de sunuyor. FINE teknolojisi ile üretilen G3411 yazıcı modeli, hibrit mürekkep sistemi sayesinde baskı kalitesini daha da üst seviyelere çıkarıyor. Aynı zamanda mürekkepler yeniden doldurulabiliyor. Fotoğraf baskı kalitesi ürünü benzer segmentteki diğer birçok yazıcıdan ayırıyor. Bu yazıcı ile A4 boyutuna kadar canlı ve çerçevesiz fotoğraflar basılabiliyor. Siyah pigmentli mürekkeplerin sağladığı netlik ise dikkat çekiyor ve çok işe yarıyor. Üründe 1,2 inç LCD ekran bulunuyor; buradan kolaylıkla yazıcıyı kontrol edebilir, uyarıları görebilirsiniz. Büyük baskı hacimlerini rahatlıkla karşılayan kompakt yazıcı ofis ve ev için ideal koşullar sağlıyor. Canlı fotoğrafları, yüksek kalitedeki belgeleri uygun maliyetlerle basan yazıcı güçlü performansına karşılık fiyat avantajlarıyla size ulaşıyor. Canon G3411 fiyat fırsatları sayesinde bu çok yönlü ve ileri teknolojili ürün bütçeniz yönünden de cazip hale geliyor.


Yüksek sayfa verimliliği


Entegre mürekkep kartuşları


Hibrid mürekkep sistemi


Wi-Fi


PIXMA Cloud link


Çerçevesiz baskı


1,2 inç LCD


Akıllı cihazlar ve bulut üzerinden ev veya iş ortamlarında baskı alınabilen kompakt, Wi-Fi özellikli, yeniden doldurulabilen ve yüksek verimliliğe sahip mürekkeplerle Hepsi Bir Arada. Kompakt, bağlantılı, yüksek verimliliğe sahip baskı, fotokopi ve tarama çözümü Rakipsiz sayfa verimliliğine sahip, yüksek kaliteli belgelerle canlı fotoğrafları uygun maliyete basan, ayrıca akıllı cihaz ve bulut bağlantısı sunan, güvenilir, Wi-Fi özellikli, ev veya ofis için uygun yazıcı. Olağanüstü sayfa verimliliği 2 adet siyah şişede 12.000 sayfaya ya da bir renkli şişe setinde 7000 sayfaya varan yüksek verimlilik* oranlarıyla çok uygun maliyetli ve verimli baskı deneyimi yaşayın. Yüksek kaliteli baskılar Canon'un FINE teknolojisini ve hibrit mürekkep sistemini kullanarak yüksek kaliteli baskılar alın. Siyah pigment mürekkeple net belgeler, boya bazlı renkli mürekkeplerle ise A4 boyutuna kadar canlı çerçevesiz fotoğraflar basın. Akıllı bağlantı Canon PRINT uygulamasını (iOS ve Android) kullanarak akıllı cihazlardan kablosuz olarak kolayca baskı alın ve tarama yapın. Dahili PIXMA Cloud Link ve Mopria® (Android) desteği de sunulur. Kompakt, güvenilir, çok işlevli Baskı, fotokopi ve tarama işlevlerine sahip kompakt Hepsi Bir Arada, dayanıklı FINE mürekkep sistemi sayesinde büyük baskı hacimleriyle kolayca başa çıkar. Ev veya ofis için idealdir. Kolay kullanım Kullanımı kolaylaştıran 1,2 inç tek renkli segment LCD ekranı kullanarak dilediğiniz sayıda fotokopi çekin ve Wi-Fi durumunu kontrol edin. Ön taraftaki entegre mürekkep kartuşları sayesinde mürekkep seviyelerinin ne durumda olduğunu kolaylıkla kontrol edin.


Teknik Özellikler

Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 163 mm
Genişlik 445 mm
Derinlik 330 mm
Özellikler
Wi-Fi standartları 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Canon Megatank G3411 Fotokopi Tarayıcı Tanklı Wi-Fi Yazıcı Yorumları