Bilgisayar Kasası Fiyatları ve Modelleri

199 Sonuç
Sıralama
Filtreler
 • Dragos North 1x Fan Mid Tower Beyaz Gaming Bilgisayar Kasası

  Dragos North 1x Fan Mid Tower Beyaz Gaming Bilgisayar Kasası

  3.839,13 TL
 • Rampage Vigilant Mesh 650W 80+ Bronze Beyaz Temperli Camlı 4x12CM RGB Fan ATX Mid-T Gaming Oyuncu Kasası

  Rampage Vigilant Mesh 650W 80+ Bronze Beyaz Temperli Camlı 4x12CM RGB Fan ATX Mid-T Gaming Oyuncu Kasası

  3.948,98 TL
 • Rampage Icewave Beyaz Temperli Camlı 7*12CM ARGB Fan+kontrolcü Transparan e-ATX Mid-T Gaming Oyuncu Kasası

  Rampage Icewave Beyaz Temperli Camlı 7*12CM ARGB Fan+kontrolcü Transparan e-ATX Mid-T Gaming Oyuncu Kasası

  3.520,52 TL
 • Corsair iCue 5000T RGB CC-9011231-WW LED Fanlı ATX Oyuncu Kasası

  Corsair iCue 5000T RGB CC-9011231-WW LED Fanlı ATX Oyuncu Kasası

  14.950,91 TL
 • Asus A21 Plus ARGB Temperli Cam USB 3.2 mATX Mesh Siyah Mid Tower Gaming Kasa

  Asus A21 Plus ARGB Temperli Cam USB 3.2 mATX Mesh Siyah Mid Tower Gaming Kasa

  3.199 TL
 • Rampage 4*ARGB Fan Manyetik Temperli Camlı Mid-T Gaming Kasa

  Rampage 4*ARGB Fan Manyetik Temperli Camlı Mid-T Gaming Kasa

  3.081,35 TL
 • Corsair 3000D CC-9011255-EU 3-RGB Fanlı Gaming Mid-Tower PC Kasası

  Corsair 3000D CC-9011255-EU 3-RGB Fanlı Gaming Mid-Tower PC Kasası

  4.051,58 TL
 • Rampage Prolix 850W 80+ 4*12CM ARGB Fan+kontrolcü Manyetik Temperli Camlı Mid-T Gaming Oyuncu Kasası

  Rampage Prolix 850W 80+ 4*12CM ARGB Fan+kontrolcü Manyetik Temperli Camlı Mid-T Gaming Oyuncu Kasası

  4.653,23 TL
 • Rampage Icewave Siyah Temperli Camlı 7*12CM ARGB Fan+Kontrolcü Transparan E-ATX Mid-T Gaming Oyuncu Kasası

  Rampage Icewave Siyah Temperli Camlı 7*12CM ARGB Fan+Kontrolcü Transparan E-ATX Mid-T Gaming Oyuncu Kasası

  3.520,52 TL
 • Dragos North 1x Fan Mid Tower Kırmızı Siyah Gaming Bilgisayar Kasası

  Dragos North 1x Fan Mid Tower Kırmızı Siyah Gaming Bilgisayar Kasası

  3.711,96 TL
 • Rampage Vigilant Mesh 650W 80+ Bronze Siyah Temperli Camlı 4x12CM RGB Fan ATX Mid-T Gaming Oyuncu Kasası

  Rampage Vigilant Mesh 650W 80+ Bronze Siyah Temperli Camlı 4x12CM RGB Fan ATX Mid-T Gaming Oyuncu Kasası

  3.948,98 TL
 • Everest Flat Mesh Powersız Siyah Temper Camlı Mid Tower ATX Kasa

  Everest Flat Mesh Powersız Siyah Temper Camlı Mid Tower ATX Kasa

  2.184 TL
 • Gamepower Warcry Vertex ARGB Kavisli Temper Cam Type-C ATX Gaming Kasa

  Gamepower Warcry Vertex ARGB Kavisli Temper Cam Type-C ATX Gaming Kasa

  4.599 TL
 • Gamepower Warcry Vertex ARGB Kavisli Temper Cam 700W +80 Full Modüler Type-C ATX Gaming Kasa

  Gamepower Warcry Vertex ARGB Kavisli Temper Cam 700W +80 Full Modüler Type-C ATX Gaming Kasa

  6.599 TL
 • Corsair CC-9011205-WW iCue 4000X RGB Temperli Cam Mid-Tower ATX Beyaz Bilgisayar Kasası

  Corsair CC-9011205-WW iCue 4000X RGB Temperli Cam Mid-Tower ATX Beyaz Bilgisayar Kasası

  6.391,51 TL
 • Corsair iCue 4000D RGB Airflow Tempered 3.2 Beyaz Mid Tower Kasa

  Corsair iCue 4000D RGB Airflow Tempered 3.2 Beyaz Mid Tower Kasa

  8.215,71 TL
 • Corsair iCue 5000X RGB Tempered Glass Beyaz Mid Tower Kasa

  Corsair iCue 5000X RGB Tempered Glass Beyaz Mid Tower Kasa

  9.718,09 TL
 • Zeiron Z-Master X100 4x120MM RGB Fanlı Temperli Cam Pencere Gaming Bilgisayar Kasası

  Zeiron Z-Master X100 4x120MM RGB Fanlı Temperli Cam Pencere Gaming Bilgisayar Kasası

  1.599 TL
 • Rampage VANGUARD V2 Beyaz Mesh Easy Temperli Cam Type-C USB3.0 4*RGB Fan Hub E-ATX Big-T Gaming Kasa

  Rampage VANGUARD V2 Beyaz Mesh Easy Temperli Cam Type-C USB3.0 4*RGB Fan Hub E-ATX Big-T Gaming Kasa

  6.430,26 TL
 • Rampage HYDRA V2 WHITE Type-C USB3.0 Temperli 4*ARGB Infinity Fan Hub E-ATX Exclusive Gaming Kasa

  Rampage HYDRA V2 WHITE Type-C USB3.0 Temperli 4*ARGB Infinity Fan Hub E-ATX Exclusive Gaming Kasa

  4.734,61 TL
199 üründen  ürün görüntülediniz

Bilgisayar kasaları, üst seviye teknik donanımlarıyla kullanıcıların beklentilerine yanıt vermeyi başaran modeller eşliğinde karşınıza çıkar. Yeni teknolojik gelişmelerle birlikte kullanıcılar, dilediği özellikleri bir araya getirerek boş bilgisayar kasası modellerini doldurabilir ve üstün teknik donanımlarla yeni bilgisayar kasalarını oluşturabilir. Masaüstü bilgisayar kullanımında en temel yapı taşı olan kasanın dönüştürülebilir ve eklenebilir olması kullanıcılara pek çok açıdan avantaj sağlar. Teknosa'da bulunan bilgisayar kasalarını ve dünya markalarını inceleyebilir, sizin için en uygun kasa modeline hemen ulaşabilirsiniz.

Gaming Bilgisayar Kasalarında Öncü Markalar

Gaming bilgisayar kasası denildiğinde akla ilk gelen markalar arasında Gamemaster, Antec Draco, Inca Empousa, Xazer, Asus, Power Boost, Hiper, Monster gibi dünyaca ünlü seçenekler yer alır. Oyunculara özel bilgisayar donanımlarıyla, oyun oynamayı keyifli bir etkinliğe dönüştüren markalar için gaming bilgisayar kasası seçerken ekran kartlarına ayrıca dikkat etmeniz gerekir. Teknosa'da satışa sunulan boş gaming kasa seçeneklerine takılarak kullanılan bu ürünler, diğer gaming bilgisayar kasalarında da aktif edilebildiği için çok yönlü bir deneyim elde edebilirsiniz.

Gaming bilgisayarların en çok araştırılan özelliklerinden biri olan gaming ekran kartları da çok sayıda ünlü marka tarafından üretilir. Grafik bakımından üstün özelliklere sahip olan kartlar, NVIDIA, Asus, MSI, Gamemaster, Gigabyte gibi ekran kartı markaları tarafından hayata geçirilir. Gaming bilgisayar kurarken gaming ürünleri listesine göz atabilir, üstün özelliklere sahip olan gaming ürünleriyle kusursuz bir bilgisayar kasası yaratabilirsiniz.

Gaming bilgisayar ve gaming boş kasa üreticileri aynı zamanda gaming ekran kartları da tasarlar. Gaming kasalarının en önemli yapı taşlarından biri ekran kartlarıdır. Kullanıcılar ekran kartları sayesinde oyunun grafiksel özelliklerinden üstün performans alabilir. Ekran kartları daha fazla hız ve daha fazla güç sunan modellerden oluştuğu için her beklentiye hitap etmeyi başarır. Sanal gerçeklik, yeniden boyutlandırma, piksel iyileştirme, görüntü kaydetme gibi çoklu özelliklere sahip olan ekran kartları ile gaming bilgisayarınızın üstün performans elde etmesini sağlayabilirsiniz. Bu özellikler sayesinde kusursuz bir gaming bilgisayar kasasına sahip olabilirsiniz.

Grafik anlamında kusursuz bir görüntü yayınlayan ve hızıyla şaşırtan yeni teknolojiyle üretilmiş ekran kartları, oyunlarda yer alan figürlerin görüntülerini de iyileştirerek kusursuz bir ekran akıcılığı sunar. Kusursuz ekran akıcılığı ise gaming kasanız ile oynadığınız tüm oyunlarda yüksek kalite sunar. Siz de bilgisayarınız için en üstün performansı sunan ekran kartını seçebilir, üst seviyede grafik kullanımı yaparak oyunlardaki performansınızı artırabilirsiniz. Milisaniyelerden bile daha kısa sürede ekranı düzelten ve piksel kaybı yaşatmayan ekran kartlarıyla bilgisayar oyunlarından aldığınız keyfi üst düzeye taşıyabilirsiniz.

Bellek miktarı yüksek olan ekran kartlarını seçerek bilgisayarınızın performansını artırabilir; soğutma sistemi de güçlü olan modeller sayesinde bilgisayarınızın ana kartının yanma, aşırı ısınma gibi olumsuz etkenlerden etkilenmesini önleyebilirsiniz. İsterseniz elinizdeki mevcut bilgisayarınızın kartını değiştirebilir, bunun yanı sıra boş kasa satın alarak da kendi bilgisayarınızı oluşturabilirsiniz. Bilgisayar kasası dolu ya da boş olarak satıldığı için kullanım amacına göre yükleme yapabilirsiniz. Boş kasaları satın alarak dilediğiniz özelliklere sahip olan yeni bir kasa kurabilirsiniz. Yüksek kapasiteye sahip olan bilgisayar kasası modelleri, oyunculara avantaj sağlayan performanslarıyla ön plana çıkar. Boş kasa PC seçeneklerini değerlendirirken bu özellikleri göz önünde bulundurmanızda fayda var.

RGB Aydınlatmalı Bilgisayar Kasası Modelleri

Asus, MSI, DeepCool, Antec, Cooler, Fisby, Vento gibi öne çıkan markalar tarafından üretilen RGB aydınlatmalı kasalar; oyunculara büyük kolaylıklar sağlayan özellikler taşır. Lian, Gampower, Consair gibi seçkin markaların da yer aldığı kategoride onlarca farklı markanın RGB aydınlatmalı özelliğe sahip olan oyuncu kasası modellerini görebilirsiniz. Gaming kasa seçenekleri dolu versiyonların yanı sıra oyuncuların içini doldurabileceği şekilde de satışa sunulur. Bu sayede oyuncular kendi zevkine göre PC kasa seçimi yapabilir, içeriğini değiştirebilir.

RGB boş kasa modelleri, hem şık görüntüleri hem de performansları bakımından her beklentiye hitap etmeyi başaran seçeneklerin başında yer alır. Fan kısımları aydınlatılan RGB kasa seçenekleri, farklı renkte ışık yayarak oyun odanıza şıklık kazandırır ve oyun keyfinizi artırır. Aynı zamanda bilgisayarların oyun sırasında soğutulması işlemini de sağlayan bu özel renkli fanlar, oyunculara performans anlamında üstün özellikler sunar. RGB aydınlatmalı oyuncu bilgisayarlarını seçerek yaşam alanlarınıza şıklık kazandırabilir ve oyun performansınızı artırabilirsiniz.

Cam ve Temperli Kasa Modelleri

Cam ve temperli kasa modelleri, kırılmaz camlardan elde edilen ürün seçenekleridir. Temperli camlar kırılma, düşme, çarpma, çizilme gibi etkenlere karşı üstün bir dayanıklılık sunduğu için güçlü bir performans elde etmenizi sağlar. Bilgisayarın iç dizaynını gösterebilen ve oldukça şık bir görüntü yaratan temperli cam kasalar, aydınlatma özellikleri sayesinde gaming bilgisayar kullanıcılarının beklentisini karşılamayı başarır. Cam ve temperli kasaları dilediğiniz ortamda kullanabilirsiniz. Özel olarak üretilen cam kasa ve temperli cam kasa modellerini tercih ederek odanızda renkli bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Bilgisayar Kasası Fiyatları

Bilgisayar kasası fiyatları; ürünlerin teknik özellikleri, donanım özellikleri, hafıza kapasitesi, grafik ve ekran kartı özellikleri gibi çeşitli etkenlere göre değişir. Tercih ettiğiniz kasa markasına bağlı olarak da fiyatların değiştiğini görebilirsiniz. Kasa fiyatları değerlendirmesi yaparken bu özelliklere dikkat edebilirsiniz. Masaüstü bilgisayar kasası satın alırken yükleyeceğiniz bilgisayar programlarını ve oyunları çalıştırabilecek masaüstü bilgisayar modellerini inceleyebilir, fiyat performans uyumu yüksek ürünlere yönelebilirsiniz. Teknosa bünyesinde yer alan farklı markaları inceleyerek size en uygun bilgisayar kasasını satın alabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.