Bebek Telsizi Fiyatları ve Modelleri

48 Sonuç
Sıralama
Filtreler
 • Çok Satanlar
  Philips Avent SCD502/26 Dect Bebek Telsizi

  Philips Avent SCD502/26 Dect Bebek Telsizi

  1.559 TL
 • Çok Satanlar
  VTech BM2100 Şarj Edilebilir Dijital Bebek Telsizi
  2.0 (0 Değerlendirme)

  VTech BM2100 Şarj Edilebilir Dijital Bebek Telsizi

  2.399 TL
 • Çok Satanlar
  Philips Avent Dect Bebek Telsizi SCD502/00
  4.0 (4 Değerlendirme)

  Philips Avent Dect Bebek Telsizi SCD502/00

  1.790 TL
 • Çok Satanlar
  Weewell WMA500 Dijital Bebek Telsizi

  Weewell WMA500 Dijital Bebek Telsizi

  1.299 TL
 • Çok Satanlar
  Weewell WMA550 Dijital Çift Yönlü Bebek Telsizi

  Weewell WMA550 Dijital Çift Yönlü Bebek Telsizi

  1.485 TL
 • Owlet Smart Sock 3 Mint Akıllı Çorap

  Owlet Smart Sock 3 Mint Akıllı Çorap

  %11
  12.249 TL
  10.849 TL
 • Hubble Guardian + HBL32 Giyilebilir Uyku Kalitesi Sağlık ve Aktivite Göstergeleri Takip Sistemi

  Hubble Guardian + HBL32 Giyilebilir Uyku Kalitesi Sağlık ve Aktivite Göstergeleri Takip Sistemi

  3.890 TL
 • Çok Satanlar
  Switel BCC 37 Bebek Telsizi

  Switel BCC 37 Bebek Telsizi

  799,90 TL
 • Owlet Smart Sock 3 Koyu Yeşil Akıllı Çorap

  Owlet Smart Sock 3 Koyu Yeşil Akıllı Çorap

  12.249 TL
 • Owlet Smart Sock 3 Gül Kurusu Akıllı Çorap

  Owlet Smart Sock 3 Gül Kurusu Akıllı Çorap

  12.249 TL
 • Motorola MBP21 Dect Dijital Bebek Telsizi

  Motorola MBP21 Dect Dijital Bebek Telsizi

  2.699 TL
 • Vtech BC8311 Tommy Kaplumbağa Hikayesi Anlatımı Bebek Uyku Emziği

  Vtech BC8311 Tommy Kaplumbağa Hikayesi Anlatımı Bebek Uyku Emziği

  7.739,80 TL
 • Vtech BC8211 Myla Maymun Bebek Uyku Emziği

  Vtech BC8211 Myla Maymun Bebek Uyku Emziği

  4.526,80 TL
 • Vtech BC8313 V-Hush Rahatlatıcı Uyku Eğitmeni

  Vtech BC8313 V-Hush Rahatlatıcı Uyku Eğitmeni

  6.633,10 TL
 • Vtech DM112-2 Yükseltilmiş Sesli Bebek Monitörü ve 2 Ebeveyn Ünitesi

  Vtech DM112-2 Yükseltilmiş Sesli Bebek Monitörü ve 2 Ebeveyn Ünitesi

  6.133,30 TL
 • Pure Enrichment Wave Premium Siyah Uyku Terapisi Ses Makinesi

  Pure Enrichment Wave Premium Siyah Uyku Terapisi Ses Makinesi

  5.990,50 TL
 • Owlet Dream Çorap Uzatma Paketi

  Owlet Dream Çorap Uzatma Paketi

  8.275,30 TL
 • Owlet Dream Sock Bebek Telsizi İçin Deniz Yeşili Aksesuarlı Kumaş Çorap

  Owlet Dream Sock Bebek Telsizi İçin Deniz Yeşili Aksesuarlı Kumaş Çorap

  5.490,70 TL
 • Vtech BC8312 Wyatt Balina Hikayesi Anlatımı Bebek Uyku Emziği

  Vtech BC8312 Wyatt Balina Hikayesi Anlatımı Bebek Uyku Emziği

  7.739,80 TL
 • Owlet Aksesuarlı Dream Sock Bebek Telsizi İçin Gül Kurusu Kumaş Çorap

  Owlet Aksesuarlı Dream Sock Bebek Telsizi İçin Gül Kurusu Kumaş Çorap

  5.490,70 TL
48 üründen  ürün görüntülediniz

Bebek telsizleri çocuklarınızın güvenliğini sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz etkili dinleme çözümleri sunan cihazlar arasındadır. Bebeğin uyku alanındaki mikrofonlu hoparlör, ağlama veya diğer sesleri ebeveyn ünitesine iletir. Böylece bebeğiniz kendi odasında yatarken sesini duymanızı sağlar. Bu temel teknoloji, bütçe dostu bir seçenek sunar. Ebeveyn ünitesindeki hoparlör ve mikrofon, iki yönlü iletişim sağlayarak ebeveynlerin çocuklarıyla etkileşimde bulunmalarına yardımcı olur. Bebek telsizleri, kullanımı kolay ve pratik teknolojik cihazlardır. Telsizler sayesinde ebeveynler, çocuklarının güvenliğini ve konforunu sağlama konusunda daha fazla kontrol sahibi olabilirler. Geniş bir fiyat yelpazesi ve farklı özelliklere sahip modeller, ailelere ihtiyaçlarına uygun bir bebek izleme çözümü bulma esnekliği sunar.

Bebek Telsizi Modelleri ve Özellikleri

Bebek telsizi modelleri geniş yelpazede farklılaşır. Teknosa'da birçok farklı markaya ait çok sayıda bebek telsizi alternatifi yer alır. Weewell bebek telsizi çift yönlü iletişim sunan modellerden biridir. Frekans güvenliği sağlaması markanın öne çıkan özellikleri arasındadır. Weewell telsiz seçenekleri dayanıklı malzemelerden üretildiği için uzun ömürlüdür. 300 metre mesafeye kadar ses iletimi sağlayan modeller, dijital ekrana sahiptir. En ufak desibeldeki seslere karşı duyarlı olan telsiz sistemi bebeğinizin nefes alıp verme seslerini dahi duymanıza yardımcı olur. Dijital ekranı sayesinde oda sıcaklığını ve şarj düzeylerini de görebilirsiniz. 5 kademe ses ile birlikte sessiz moda da sahip olan Vtech bebek telsizi genişletilmiş menzili sayesinde oldukça kullanışlı bir cihazdır. Parazitlerden arındırılarak net bir şekilde ses yayını yapan Vtech telsiz büyük ışıklı ekranıyla karanlık ortamlarda kullanıma uygundur. Motorola bebek telsizi ise üst düzey hassasiyete sahip mikrofonun yanı sıra DECT teknolojisi ile donatılır. Hem güvenli hem de gizli bağlantı seçeneğine sahip olan cihaz modeli menzil dışına çıkıldığında uyarı verme özelliğine sahiptir. Ayrıca Teknosa'da bulunan bebek koruyucu & kilit alternatiflerinden birini tercih ederek bebeğinizin vakit geçirdiği alanlarda güvenliğini sağlamak için ekstra önlemler alabilirsiniz. Ebeveynler, bebeğin gelişimini ve güvenliğini sağlama konusunda Teknosa'nın sunduğu çeşitli seçenekler arasından kendilerine en uygun olanı seçebilirler.

Bebek Telsizi Alırken Neye Dikkat Edilir?

Bebek telsizi seçerken güvenlik, fonksiyonellik ve kullanım kolaylığı unsurları bir arada değerlendirilir. Bebek telsizi seçiminde en önemli unsur bebeğinizin konforu ve güvenliğidir. Ebeveynlerin işlerini kolaylaştıran telsizler, bebeğinizin odasındaki sesleri net bir şekilde duymanızı sağlar. Şık ve modern tasarımlarıyla ön plana çıkan seçenekler, kolay kullanıma sahiptir. Bebek telsizi seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar arasında sağlığa zararlı düzeyde elektromanyetik dalgalar yaymaması yer alır. Bu sebeple güvenlik seviyesi yüksek olan özel şifreleme niteliğine sahip cihazların seçilmesi gerekir. Bebek telsizi ebeveynlerin ihtiyaçlarına ve isteklerine yanıt verecek özelliklere sahip olmalıdır. Bunun yanı sıra, bebek telsizi alırken ses kalitesi yüksek olan modelleri tercih etmeniz önemlidir. Çift yönlü konuşma özelliği ise hem bebeğinizi duymanıza hem de konusarak iletişime geçmenize yardımcı olur. Böylece bebeğinize kendi sesinizle güven verebilir, sakinleşmesini sağlayabilirsiniz. Pil ömrü uzun ürünler, şarj işlemini daha az gerçekleştirmenizi sağlar. Bebek telsizleri kompakt tasarımlarıyla dikkat çeker. İstediğiniz her an her yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz modeller, seyahatlerinizde de sizlere eşlik eder.

Bebek Telsizi Kullanışlı mı?

Bebek telsizleri ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilen cihazlar arasındadır. Uyurken yatağına yatırdığınız bebeğinizin her hareketinden haberdar olmak isteyen ebeveynlerden biriyseniz bebek telsizi seçenekleri sizin için oldukça faydalı bir cihaz olacaktır. Kullanıcılar tarafından beğenilen Philips Avent bebek telsizi akıllı eco modu sayesinde pilinizin kullanım ömrünü uzatır. Şarj işlemi sonrasında pilden maksimum fayda sağlamak için iletim gücünü minimize eder. Philips Avent telsiz 50 metre iç mekan ve 300 metre de dış mekan mesafesinde seslere karşı duyarlıdır. Cihazın gece ışığının bulunması bebeğinizin sakinleşmesini ve huzur içinde uykuya dalmasını sağlar. Philips bebek telsizi DECT teknolojisi kullanır, böylece ortamda bulunan parazit oluşturma ihtimali olan cihazların telsizle olan bağlantılarını keser. Weewell telsiz ise dijital ekrana sahip olması nedeniyle kullanım kolaylığı sunan modeller arasında dikkat çeker. Motorola bebek telsizi modelleri sunmuş olduğu yüksek güvenlikli koruma sayesinde ebeveynlerin beğenisini kazanır. Kullanıcı dostu özellikleriyle ön plana çıkan Weewell, Philips, Motorola bebek telsizleri ihtiyaç duyduğunuz her ortamda bebeğiniz hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayan kullanışlı modeller sunar.

Bebek Telsizi Yeterli mi? Görüntüye Gerek Var mı?

Bazı bebek telsiz seçenekleri sadece ses iletimi sağlarken diğer modeller hem ses hem de görüntü iletir. İstek ve ihtiyaçlarınız bebek telsizi seçiminizde etkili olan faktörlerdendir. Bebeğinizin sadece sesini duymanın yeterli olduğunu düşünüyorsanız ses iletimi sağlayan modellere yönelebilirsiniz. Sesin yanı sıra görüntüye de ihtiyaç duyuyorsanız monitörlü seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Görüntülü bebek kamerası bebeğinizi daha yakından takip etmenizi sağlar. Kamera bağlantısı sayesinde bebeğinizin uyku düzeni, solunum seviyesi, uyku esnasındaki hareketleri gibi birçok detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir seçenek belirlerken, ses ve görüntü özelliklerini değerlendirmek ve bebeğinizin bakımına yönelik özel gereksinimlerinizi düşünmek önemlidir. Bebek telsizi seçimi, ailelere özelleştirilmiş bir izleme deneyimi sunarak günlük yaşamlarını kolaylaştırabilir.

Bebek Telsizi Fiyatları

Bebek telsizi fiyatları ürünün markasına, modeline, teknik özelliklerine, kalitesine ve performansına bağlı olarak değişiklik gösterir. Teknik özellikleri bakımından donanımlı olan cihazlar genellikle daha yüksek meblağlardan satışa sunulur. Bazı cihazlar ninni söyleme, ortamın nemini ve ısısını ölçme, gece görüşü gibi ekstra özelliklere sahiptir. Bu özellikler, ebeveynlere daha kapsamlı bir bebek izleme deneyimi sunarken, ürün fiyatlarını artırabilir. Geniş yelpazede farklılaşan ürün seçenekleri kullanıcılara bütçelerine uygun bebek telsizi bulma esnekliği sunar. Teknosa'da bebek telsiz seçenekleri ile ilgili incelemelerde bulunurken bebek arabası modellerine de göz atabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.