Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Asus Dsl-N16 Ewan Vpn Ebeyn Kontrolü DestekliVdslAdsl Fiber Modem/Router

619 TL
4 x 154,75 TL = 619 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • Sipariş adımlarında Teslimat seçeneği olarak “Aynı Gün Teslimat’ı seçin,
  • Seçtiğiniz ürün aynı gün en geç 22:00’da sizde olsun!

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 60,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 79,00 TL
3 Yıl Ek Garanti 109,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Asus Dsl-N16 Ewan Vpn Ebeyn Kontrolü DestekliVdslAdsl Fiber Modem/Router

Asus DSL-N16 Ewan VPN Ebeveyn Kontrolü DestekliVDSLADSL Fiber Modem/Router ile hızlı bir şekilde internete erişim sağlayabilirsiniz. Yüksek kalitesiyle dikkat çekici olan bu ürün etkili performansla çalışır ve hızınız düşmeden tüm internet işlemlerini rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Asus markasının bu modeli ile tüm ağ bağlantınızın kontrolü elinizin altındadır.

Asus Dsl-N16 Ewan Vpn Ebeveyn Kontrolü DestekliVdslAdsl Fiber Modem Ürününü Neden Almalıyım?

Fiber ve kablo hizmetlerine uyumlu modem hem VDSL hem de ADSL için hızlı kullanım sağlayan bölgelere uyumludur. VDSL ve ADSL özelliğini bir arada barındıran modem router ile internete çok hızlı bir şekilde erişim sağlarsınız. Bilgisayarı açmadan ve herhangi bir cihaza bağlanmadan ağı her yerden kolaylıkla kontrol edebileceğiniz Asus modemin ebeveyn kontrolü özelliği ile çocuklarınızın internet aktivitelerini kolaylıkla takip edebilir ve filtreleyebilirsiniz. VPN sunucusuyla ve istemci desteği sayesinde evin ağına şifreli ve özel bağlantıyla uzaktan erişim sağlayabilirsiniz. Misafir ağı desteği bulunan modem ile evinizin ağı size özel bir kullanım imkânı tanır. Asus modem ile ağların uygulamalarını kurabilme, izleyebilme ve kontrol edebilme işlemleri kolaylıkla yönetilebilir. 30 saniye gibi kısa bir zamanda kurulumu gerçekleştirebileceğiniz modem ile birden çok cihazı tespit edebilir ve esnek ayarlama seçeneklerini kullanarak ağ performansından en hızlı şekilde faydalanırsınız.

Çift WAN özelliği ile tek bir modemde iki bağlantı ya da servis sağlayıcınız olur. Yük devretme özellikleri sayesinde kesinti yaşamadan internete bağlanırsınız ve bağlantınız yedekli bir yapıya ulaşır. Asus DSL-N16 ADSL modem ürününü akıllı telefonlarla, tabletlerle ya da bilgisayarlarla yönetebilirsiniz. Hızlı kurulum yapılan cihaz ile kabloları bağlayarak ve bir web tarayıcı açarak kurulum sihirbazıyla internet bağlantısı sağlayabilirsiniz. Modem yardımıyla ağı bir uygulamadan yönetebilir ve daha önce deneyimlemediğiniz kadar kolay bir şekilde Asus Router uygulamasıyla erişim sağlayabilirsiniz. Asus Router uygulamasının kullanımı da oldukça kolaydır. Çok güçlü bir uygulama olan Asus Router ile bilgisayar açmaya gerek kalmaksızın Asus modemi kurabilirsiniz ve ağ trafiğini yönetebilirsiniz. Bu uygulama yardımıyla bağlantı problemlerini tespit edebilir ve yazılımı güncelleyebilirsiniz. Asus modem router ile şifrenizi ve ağın kaynağını paylaşmadan internet erişimini misafirlere veya komşularınıza açabilirsiniz. Asus misafir ağı olarak adlandırılan bu özellik sayesinde farklı parolalarla altı misafire kadar ağ oluşturabilirsiniz. Bu erişimi misafirlere açtığınızda ayrıca kullanıcılar, sizin ana ağınıza ve size ait olan cihazlarınıza erişemeden bu özelliği kullanabilir. Ayarlar kısmındaki filtreden yalnızca izin verdiğiniz misafirlerin bu özellikten yararlanmasını sağlarsınız. Bu özellik ile 8 kullanıcı aynı anda ağınızı kullanabilir. Bunların yanında web geçmişi loglayabilme özelliğiyle hangi kullanıcının hangi siteleri ne zaman ziyaret ettiğini tespit edebilirsiniz.

Asus Dsl-N16 Ewan Vpn Ebeveyn Kontrolü DestekliVdslAdsl Fiber Modem Ürününü Nasıl Kullanırım?

Modem hakkında herhangi bir bilgisi olmayan biri bile kolaylıkla Asus modemin kurulumunu gerçekleştirebilir. Yarım dakika gibi kısa bir sürede kolaylıkla kurulumunu gerçekleştirebileceğiniz cihazın ücretsiz DDNS servisi bulunur ve bulut tabanlı uzaktan kontrol mümkündür. Arayüz ile kullanıcıya özel, ücretsiz Asus DDNS adresi tanımlanabilmektedir. Adresi tanımladıktan sonra deneme adresi üzerinden ağa dilediğiniz noktadan ulaşabilir ve bulut üstünden cihazlarınızı kontrol edebilme imkânı yakalarsınız. Ebeveyn kontrolü özelliğine sahip cihaz ile hangi cihazın ne zaman hangi aramaları yaptığını ve giriş yaptığı internet adreslerini takip edebilir ve bu özelliğe ek olarak çocukların cihazlarının dilediğiniz sürelerde internetten çıkışlarını yapabilirsiniz. VPN sunucusuyla ve istemciyle ücretli servislere ya da özel bir sunucuya ihtiyacınız kalmadan evin ağına uzaktan erişim sağlayabilir ve şifreli bir şekilde internette gezinebilirsiniz. Ayrıca Asus modem router ürününü kullanırken cihaz arayüzünden tüm problemlerinizi yurt dışındaki AR-GE ekibine iletebilirsiniz. Bu iletim ile sahip olduğunuz tüm ayarları ve logları paylaşabilirsiniz ve bu şekilde sorunun çözümüne kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Asus DSL-N16 Ewan Vpn Ebeveyn Kontrolü DestekliVdslAdsl Fiber Modem Ürünü Kimler İçin Uygun?

Ebeveyn Kontrolü özelliğine sahip Asus modem çocukların internet kullanımını yönetebilmeyi sağladığından ürün öncelikle anne ve babalara hitap eder. İnternet erişimini hızlandırmak amacıyla bu modem, mevcut bağlantı hızı düşük kullanıcılara yönelik bir üründür. Ev ya da ofis ağını herhangi bir noktadan yönetmek isteyenler için de uygun olan bu modem, yüksek performansıyla hem ev hem de iş kullanıcılarına hitap eder. Ayrıca ağ bağlantınızı misafirlere açmak istiyorsanız bu ürün tam size göre bir cihazdır. Farklı misafirler şifrenize gerek duymadan ağ bağlantısından kolaylıkla yararlanabilir ve bu özelliğin kullanımı oldukça kolaydır.

Asus DSL-N16 Ewan Vpn Ebeveyn Kontrolü DestekliVdslAdsl Fiber Modem Ürününün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Asus DSL-N16 VDSL modem, sağlam ve dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanılabilir. Modem fiyat bakımından bütçeyi zorlamayan özellik gösterir. Cihazın en çok öne çıkan özelliği olan DSL kararlılık ayarıyla DSL hattınızın ayarlarını yönetebilir ve alacağınız hızı siz belirleyebilme imkânı yakalarsınız. En yüksek hızla en kararlı hız arasında tanımlama yaparak modemi kullanacağınız hız aralıklarını belirleyebilirsiniz. Ayrıca Asus modem ile ağ bağlantınızı kullanan misafirlerin bağlantı tipini, ayrıntılarını ve bağlantının gücünü görebilme imkânı yakalarsınız. Asus trafik yöneticisiyle ağlardaki cihazlarınıza öncelik atayabilme imkânına da sahip olursunuz. Cihazlarınızın IP aralığına istediğiniz seviyede hız limitleme yaparak ayarları yönetebilirsiniz. Örnek olarak tabletinizi dilediğiniz hızda bağlarken akıllı telefonu da belirlediğiniz daha düşük bir hızda bağlayabilirsiniz. Eğer üstün teknik özellikleriyle kullanışlı bir modem arayışı içindeyseniz Asus DSL-N16 VDSL modemi hemen sipariş edebilir ve bu ürünü satın alabilirsiniz.


ASUS DSL-N16 ADSL/VDSL kablosuz modem router, tarz sahibi, gerçek anlamda çoklu fonksiyonlu ve güvenilir performansa sahip bir cihazdır. İnternete ister Ethernet, ister DSL WAN (Wide Area Network) girişlerini kullanarak bağlanarak, kullanıcıların ürünü ister modem router, ister de başlı başına bir kablosuz router olarak kullanmalarına olanak tanır. DSL-N16 ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, fiber ve kablo hizmetleriyle uyumludur. Kullanımı kolay ASUSWRT görsel kullanıcı arayüzü, DSL-N16'nın gücünün kontrolünü kullanıcıya sağlar ve böylelikle ağınızı kolaylıkla optimize edebilirsiniz. 30 saniyede kurulum ve kolay trafik yönetimiyle ağ konusunda başlangıç seviyesindeki kullanıcılar bile cihazın karmaşık görünen özelliklerini rahatça kullanabilirken, uzman kullanıcılar ise Download Master, IPv6 desteği, çoklu kablosuz SSID'leri ve güvenli VPN erişimi gibi özellikleri sevecekler. DSL ve Ethernet Internet bağlantılarıyla tam esneklik DSL-N16'yı DSL ya da yazılımla birlikte Ethernet WAN ile Internet'e bağlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre DSL-N16'yı DSL modem Kablosuz Router ya da başlı başına bir Kablosuz Router olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca bir bağlantı koptuğunda diğerine otomatik bağlanma yeteneği ya da daha fazla bant genişliği için çoklu bağlantıları birleştirme özellikleriyle, her zaman bağlı internet ve kararlılık için mükemmeldir. ASUSWRT ile sağlam kontrol ve optimizasyon ASUSWRT arayüzü ile, ağ uygulamalarının kurulumu, takibi ve yönetimi tek bir sezgisel kullanıcı arayüzünde birleşiyor. 30 saniyede kurulum, çoklu cihaz belirleme ve ağ performansınızdan en iyisini almak için esnek ayarların yanısıra ASUSWRT, sinyal-gürültü oranını dB olarak göstererek DSL bağlantınızın durumunu gösteren özel DSL araçlarına da sahiptir. DSL trafik monitörü, WAN, kablolu ve 2.4 GHz kablosuz ağlarda gelen ve giden trafiği gösterir. Bunun yanında DSL geribesleme özelliği de herhangi bir yorum, öneri ve bağlantı sorununu direkt olarak teknik destek takımına DSL günlüğüyle iletebilirsiniz. Sık oyun oynuyor ya da zamanınızın çoğunu video yayını yaparak mı geçiriyorsunuz? Hangi iş için kullanırsanız kullanın, DSL-N16'nın Quality of Service (QoS) özelliği, hangi iş için ne kadar bant genişliği ayrılacağı otomatik olarak ayarlanır. Tam güvenlik ve gizlilik için VPN sunucusu ve VPN sitemcisi DSL-N16, bir ev ağına ya da internete gizli ve güvenli bir şekilde erişim için basit bir VPN sunucu ve VPN istemci kurulumu soruyor. Kolayca PPTP protokol desteği sunan bir VPN sunucusunu, paralı VPN hizmetleri ya da ayrılmış bir VPN sunucu olmadan kurun. DSL-N16, ağa bağlı cihazlarınızı da PPTP ve L2TP protokolleriyle ek VPN yazılımına ihtiyaç duyulmadan VPN aktif cihazlar haline getirir. Misafir ağıyla ayrık ve güvenli kablosuz ağlar İnternet bağlantınızı misafirlerinizle güvenli ve kişisel şifre veya ağ kaynaklarınızı paylaşmaya gerek kalmadan sunun. ASUS Misafir Ağı, üç ayrı misafir ağına kadar destek sunar ve her birinin kendi kullanım sınırlamaları ve şifreleri belirlenebilir. Misafirler ana ağınıza ya da bağlı cihazlarınıza ulaşamazlar. Basit kurulum, gerçek zamanlı ve trafik ve bağlantı kalitesi takibiyle güçlü özellikler Kullanımı kolay ASUSWRT arayüzü ile ağınızı tek bir noktadan kurabilir, takip edebilir ve kontrol edebilirsiniz. ASUSWRT arayüzü ile, ağ uygulamalarının kurulumu, takibi ve yönetimi tek bir sezgisel kullanıcı arayüzünde birleşiyor. 30 saniyede kurulum, çoklu cihaz belirleme ve ağ performansınızdan en iyisini almak için esnek ayarların yanısıra ASUSWRT, sinyal-gürültü oranını dB olarak göstererek DSL bağlantınızın durumunu gösteren özel DSL araçlarına da sahiptir. DSL trafik monitörü, WAN, kablolu ve 2.4 GHz kablosuz ağlarda gelen ve giden trafiği gösterir. Bunun yanında DSL geribesleme özelliği de herhangi bir yorum, öneri ve bağlantı sorununu direkt olarak teknik destek takımına DSL günlüğüyle iletebilirsiniz


Teknik Özellikler

Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 35 mm
Genişlik 190 mm
Derinlik 235 mm
Teknik detaylar
Ürün tipi Taşınabilir yönlendirici
Sertifikalar, uygunluk bildirimleri CE
Tasarım
Entegre açma/kapama düğmesi Evet
İletişim LED göstergeleri LAN, Güç, WLAN
Bağlantı
USB bağlantı noktası Hayir
Özellikler
Wi-Fi standartları 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Sertifikalar, uygunluk bildirimleri CE
Hafıza
Hafıza kartı yuvası (yuvaları) Hayir
Performans
Anten kazanç seviyesi (max) 2 dBi
Enerji yönetimi
AC girdi voltajı 110 - 240 V
AC girdi frekansı 50 - 60 Hz
Yazılım
Desteklenen Windows çalışma sistemleri Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 2000, Windows 2000 Professional, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64
Desteklenen Mac çalışma sistemleri Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion
Güvenlik
Firewall Evet
Protokoller
DHCP sunucu Evet
WAN bağlantı
DSL WAN Evet
SIM kart yuvası Hayir
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 619 TL 619 TL
2 309,50 TL 619 TL
3 206,30 TL 619 TL
4 154,70 TL 619 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 619 TL 619 TL
2 309,50 TL 619 TL
3 206,30 TL 619 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 619 TL 619 TL
2 309,50 TL 619 TL
3 206,30 TL 619 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 619 TL 619 TL
2 309,50 TL 619 TL
3 206,30 TL 619 TL
4 154,70 TL 619 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 619 TL 619 TL
2 309,50 TL 619 TL
3 206,30 TL 619 TL
4 154,70 TL 619 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 619 TL 619 TL
2 309,50 TL 619 TL
3 206,30 TL 619 TL
4 154,70 TL 619 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 619 TL 619 TL
2 309,50 TL 619 TL
3 206,30 TL 619 TL
4 154,70 TL 619 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Asus Dsl-N16 Ewan Vpn Ebeyn Kontrolü DestekliVdslAdsl Fiber Modem/Router Yorumları