Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Asus Dsl-Ac51 Ebeveyn Destekli Adsl/Vdsl Wi-Fi Modem Router

579 TL
4 x 144,75 TL = 579 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • Sipariş adımlarında Teslimat seçeneği olarak “Aynı Gün Teslimat’ı seçin,
  • Seçtiğiniz ürün aynı gün en geç 22:00’da sizde olsun!

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 60,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 79,00 TL
3 Yıl Ek Garanti 109,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Asus Dsl-Ac51 Ebeveyn Destekli Adsl/Vdsl Wi-Fi Modem Router

Aile evinize Asus’un DSL-AC51 model modeminden alarak hem internete hızlı ve verimli bir şekilde girebilir hem de çocuklarınızı zararlı içeriklerden koruyabilirsiniz. Markanın popüler modemlerinden biri olarak öne çıkan, çokça aratılan DSL AC51 hızlı kurulumu ve interneti başarılı bir şekilde yayması ile de kullanıcıların takdirini topluyor. Fiber ve kablo hizmetleri ile uyumlu olan Asus DSL-AC51 modemini siz de kategorimizdeki ayrıntılar üzerinden inceleyebilir, yorumları da değerlendirebilirsiniz. Ardından hemen alışverişe başlayabilir, sepetinizi Teknosa güvencesi ile doldurabilirsiniz.

Asus DSL-AC51 Modemi Neden Almalıyım?

Asus DSL-AC51 modemi, ebeveyn kontrolüne izin veren yapısı sayesinde aile evleri için çok ideal bir modem. Aileniz ve çocuklarınızın internet aktivitelerini filtreleyebileceğiniz ve izleyebileceğiniz DSL-AC51 modemi, bu sayede zararlı ve tehlikeli içeriklere erişimin de önüne geçmenizi sağlayabilir. Böylelikle çocuğunuz, aileniz internetin olanaklarından güvenle yararlanırken sizin de içiniz rahat olacak. Çift kullanım için çift WAN girişine sahip olan DSL-AC51, ebeveyn kontrolü özelliği sayesinde ailelerin hiç tereddüt etmeden satın alıp kullanmaya başlayabileceği bir modem. Siz de örneğin yeni taşındığınız evinize modem almak ve çocuklarınızı da internetin zararlarına karşı korumak için markanın bu modemini tercih edebilirsiniz. Wi-Fi Router ve DSL modem olarak da bilinen cihaz DSL-AC51, ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, fiber ve kablo hizmetleri ile uyumlu bir şekilde çalışabiliyor. Ayrıca kullanımı oldukça kolay olan bir modem arıyorsanız da Asus DSL-AC51 modem kullanıcı dostu tasarımı ile beklentileri karşılıksız bırakmıyor. Bilgisayarınızı açmaya gerek duymadan Asus Router uygulaması sayesinde ağınızı her yerden kontrol edebilirsiniz. İnterneti hızlı ve güvenli bir şekilde kullanmak, deneyimlemek için siz de Asus’un bu üstün modemini tercih edebilir, iş, hobi gibi farklı pek çok kullanım amaçlarında bu modemin sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Asus’un DSL-AC51 modemini kullanırken dikkat edebileceğiniz belli başlı ayrıntılar da yok değil. Bunlardan belki de en önemlisi bizzat modemin özelliklerinden birinde kendisini gizliyor. Cihaz, ebeveyn kontrolüne izin verdiği için, henüz erişkin yaşama geçmemiş bireylerin internetin zararlı yanından korunması mümkün hâle geliyor. DSL-AC51 modemini kullanırken internet aktivitelerini izleyebilir ve filtreleyebilirsiniz. Cihaz buna ek olarak üstün bir ağ performansı gösterse de çok daha verimli kullanım için doğru yerde konumlandırılabilir. DSL-AC51 modemini internete gireceğiniz cihazınıza, cihazlarınıza yakın bir noktada konumlandırmak bu açıdan avantajınıza olacaktır. Toplam 733 Mbps’ye ulaşan çift bant veri hızlarına sahip olan bu modem, 5 Ghz bandında 433 Mbps kablosuz veri hızı sunuyor. Cihazı kullanırken bu hızdan da önemli ölçüde yararlanabilir, işlerinizi kesintisiz bir şekilde sürdürebilirsiniz. DSL ya da Ethernet WAN bağlantı seçenekleri de DSL-AC51 Asus cihazının DSL modeme ek olarak kablosuz Router veya sadece kablosuz Router kullanmanızı sağlıyor. Bu sayede güç sarf eden iki cihaz yerine tek cihaz ile hem enerjiden tasarruf edebilir hem de cihaz kalabalığının önüne geçebilirsiniz. Yaygın tüm DSL bağlantı tiplerini destekleyen DSL-AC51 modemi, ileride internet servis sağlayıcısını değiştirmek istediğinizde de kolaylık sağlıyor.

DSL-AC51 Kimler için Uygun?

Asus DSL-AC51 özellikleri itibarıyla ilk başta ebeveynli aileler için çok uygun bir modem olduğunu gösteriyor. Cihaz, ebeveyn kontrolüne imkân tanıyan yapısı sayesinde çocukların interneti hem özgürce hem de güvenli bir şekilde kullanmasını sağlıyor. Çocuklarınızın internet aktivitelerini filtrelemenize izin veren özelliği sayesinde DSL-AC51, çocuklu ailelerin bir numaralı modemi olabilir. Gelişmiş sinyal sistemi sayesinde aynı anda tüm cihazlarınıza etkili bir şekilde internet sağlayabilecek DSL-AC51 modemi, ev içerisinde birden fazla cihazın internete bağlanması durumlarında da avantajı elinizde toplamanızı sağlıyor. Asus AiRadar özelliği sayesinde Asus RF ince ayar özelliğini kullanabilirsiniz. Bu sayede kapsama alanı önemli ölçüde genişliyor ve veri hızı artıyor. Böylece akıllı telefon, tablet ya da bilgisayarlar ile donatılmış bir evde aynı anda pek çok cihaz hızlı bir şekilde internete bağlanabiliyor. Tüm bunlara ek olarak DSL-AC51 modemi, evinde misafir ağırlayan bireyleri de düşünüyor. Misafirlere özel Wi-Fi sağlamanızı kolaylaştıran cihaz, kişisel parolanız ya da ağ kaynaklarınızı paylaşmanıza ihtiyaç duymuyor. Cihazın sahip olduğu Asus misafir ağı sistemi her biri kendi kullanım limitlerine ve parolalara sahip olan altı ayrı misafir ağı oluşturmanıza yardımcı oluyor. Bu açıdan evinize gelen misafirlere özel şifre ve ağ oluşturarak da kendi şifrenizi, ağ kaynağınızı paylaşmanıza gerek kalmıyor. Evinizdeki internet paylaşımında yöneticinin siz olduğu bir sisteme geçmek isterseniz DSL-AC51 modemi nokta atışı bir tercih olabilir.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

DSL-AC51 modeminin öne çıkan pek çok özelliği bulunuyor ve bunlar kullanıcıların beklentilerine göre yer değiştirebiliyor. Örnek vermek gerekirse; belki de pek çok kullanıcının ilk kez deneyimleyeceği Asus Router uygulaması bunlardan biri. Bu uygulama sayesinde ağınızı her yerden kontrol etmeniz de çocuk oyuncağı. Bu sayede bilgisayarınızı açmadan ağ trafiğinizi yönetebilir, bağlantı sorunlarını tespit edebilir ve cihaz yazılımınızı güncelleyebilirsiniz. Akıllı telefonunuza indirebileceğiniz Asus Router uygulaması sayesinde ağınızı dilediğiniz şekilde, her yerden kontrol etmeye başlayabilirsiniz. Altı ayrı misafir ağı oluşturabilen yapısı sayesinde de DSL-AC51 modemi evinize gelen misafirlere kendi kişisel parolanızı vermenize gerek bırakmıyor. 30 saniyede kurulum imkânı ise bir an önce internete bağlanmak ve sıkıcı ağ bağlantı işlemlerini geride bırakmak isteyenlerin sevdiği bir özellik. Siz de Asus DSL-AC51 yorumları, ürün ayrıntıları ve fiyatları için sayfamızı inceleyebilir, hemen alışverişe başlayabilirsiniz.


2-in-1 design: Dual WAN ports for dual usage – Wi-Fi router and DSL modem


Great compatibility: Compatible with ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, fiber and cable services


Intuitive ASUS Router app: Manage your network anywhere, without needing to boot up a PC


Parental Controls: Monitor and filter internet activities for your families and children


VPN server and client support: Remotely access your home network through encrypted and private connection


802.11ac kablosuz hızlarıyla geleceğe yönelik çok yönlü yapı ASUS DSL-AC51, toplam 733 Mbps'e ulaşan çift bant veri hızlarına sahip bir ADSL/VDSL 802.11ac Wi-Fi modem router'dır. 802.11ac, 5 Ghz bandında 433 Mbps kablosuz veri hızı sunarken 2,4 GHz 802.11n performansı ise 300 Mbps'i destekler. ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, fiber ve kablo hizmetlerine uyum sağlayan ürün, ihtiyaçlarınızı uzun süre karşılayabilecek özelliklere sahiptir. ASUS AiRadar, Wi-Fi kararlılığını artırır ve kapsama alanını önemli ölçüde genişletir. ASUSWRT'nin kullanımı kolay grafik kullanıcı arayüzü size ağınız üzerinde tam kontrol vererek istediğiniz ayarları yapmanızı ve DSL-AC51'in tüm gücünü açığa çıkarmanızı sağlar. 30 saniyede kurulum ve kolay trafik yönetimi olanağı sayesinde ağ bağlantısı konusunda acemi olanlar bile gelişmiş özelliklerden faydalanabilir. Tecrübeli kullanıcılar ise ürünün IPv6 desteğini, birden fazla kablosuz SSID özelliğini ve şifrelenmiş VPN erişimini çok beğenecek. Tek cihaz, iki işlev DSL veya Ethernet WAN bağlantı seçenekleri sayesinde DSL-AC51, DSL modeme ek kablosuz router veya sadece kablosuz router olarak kullanılabilir. İhtiyacınıza yönelik modu seçebilirsiniz. Bu sayede, güç sarfiyatı yapan iki ayrı cihaz kullanmak yerine tek cihazla hem enerjiden tasarruf eder hem de cihaz kalabalığına yol açmazsınız. İster temel bir ev kurulumu yapmak ister gelişmiş bir kablosuz ağ kurmak isteyin, DSL-AC51 ihtiyacınız olan tüm esnekliği size sunar. Dilerseniz iki modu eş zamanlı olarak kullanabilir ve ASUSWRT'deki çift WAN işleviyle yönetebilirsiniz. DSL-AC51; ADSL2, ADSL2+, ADSL ve VDSL2 gibi yaygın tüm DSL bağlantı türlerini destekler. Ethernet WAN seçeneği sayesinde ürünü Ethernet bağlantı noktası üzerinden herhangi bir fiber veya kablo bazlı modem ile kusursuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu özellik ile ürün, gelecekte İnternet Servis Sağlayıcısını değiştirmek isteyenler için ideal bir çözüm sunuyor. ASUS Router Uygulaması Ağınızı her yerden kontrol edin Her geçen gün daha çok mobil hale gelen hayatınızda, ağınızı bir uygulama ile yönetmek daha önce hiç olmadığı kadar önemli hale geldi. Kullanımı kolay ve sağlam bir şekilde en baştan geliştirilen yeni ASUS Router uygulaması, bilgisayar açmanıza gerek kalmadan router'ınızı kurmanızı, ağ trafiğinizi yönetmenizi, bağlantı sorunlarını tespit etmenizi ve cihaz yazılımını güncellemenizi sağlar. » Daha fazla bilgi edinin Misafirlerinize özel Wi-Fi Kişsel parolanızı veya ağ kaynaklarınızı paylaşmak zorunda kalmadan İnternet bağlantınızı misariflerinize açın. ASUS Misafir Ağı her biri kendi kullanım limitlerine ve parolalara sahip altı ayrı misafir ağı oluşturmanıza olanak verir. Misafirler ana ağınıza veya diğer bağlı cihazlara erişemez. ASUSWRT ile sağlam kontrol ve optimizasyon ASUSWRT arayüzü ile ağ uygulamalarını kurma, izleme ve kontrol etme işlemlerini kullanımı kolay tek bir alanda yapabilirsiniz. 30 saniyede kurulum, birden fazla cihaz tespiti ve esnek ayar seçenekleriyle ASUSWRT ağ performansınızdan en iyi şekilde faydalanmanızı sağlar. Çift WAN sayesinde tek bir router'da iki bağlantıya/İnternet Servis Sağlayıcıya sahip olabilirsiniz. Yük dengesi ve yük devretme özellikleri kesintisiz İnternet erişimi için kararlılık ve yedekli bir yapı sunar.


Teknik Özellikler

Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 200 mm
Genişlik 207 mm
Derinlik 175 mm
Teknik detaylar
Ürün tipi Masaüstü yönlendiricisi
Sertifikalar, uygunluk bildirimleri CE
Tasarım
Entegre açma/kapama düğmesi Evet
İletişim LED göstergeleri ADSL, DSL, LAN, Güç, WLAN
Bağlantı
USB bağlantı noktası Hayir
Özellikler
Wi-Fi standartları 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Sertifikalar, uygunluk bildirimleri CE
Hafıza
Hafıza kartı yuvası (yuvaları) Hayir
Performans
Tak ve kullan Evet
Enerji yönetimi
AC girdi voltajı 100 - 240 V
AC girdi frekansı 50 - 60 Hz
Çalıştırma voltajı 12 V
Yazılım
Desteklenen Linux çalışma sistemleri Evet
Macintosh bağlantısı Evet
Desteklenen Windows çalışma sistemleri Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64
Desteklenen Mac çalışma sistemleri Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion
Güvenlik
Firewall Evet
Protokoller
DHCP müşteri Evet
DHCP sunucu Evet
WAN bağlantı
DSL WAN Evet
SIM kart yuvası Hayir
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 579 TL 579 TL
2 289,50 TL 579 TL
3 193 TL 579 TL
4 144,70 TL 579 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 579 TL 579 TL
2 289,50 TL 579 TL
3 193 TL 579 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 579 TL 579 TL
2 289,50 TL 579 TL
3 193 TL 579 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 579 TL 579 TL
2 289,50 TL 579 TL
3 193 TL 579 TL
4 144,70 TL 579 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 579 TL 579 TL
2 289,50 TL 579 TL
3 193 TL 579 TL
4 144,70 TL 579 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 579 TL 579 TL
2 289,50 TL 579 TL
3 193 TL 579 TL
4 144,70 TL 579 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 579 TL 579 TL
2 289,50 TL 579 TL
3 193 TL 579 TL
4 144,70 TL 579 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Asus Dsl-Ac51 Ebeveyn Destekli Adsl/Vdsl Wi-Fi Modem Router Yorumları