Ücretsiz Kargo 

Gürültü Seviyesi 71 dB

Arzum AR4094 Olimpia Control Cyclone Filtreli Toz Torbasız Süpürge(Gri)

Ürün Kodu: 115049469
 • En geç 13 Haziran Salı günü kargoda
5.999 TL
5.999 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Gelişmiş teknoloji ürünü Arzum AR4094 toz torbasız süpürge, evinizdeki odaları kısa sürede hijyenik hale getirmeniz için uygun özelliklerle tasarlanmıştır. Kolay hareket ettirilebilir şekilde üretilen bu süpürge, dar alanlarda esnek manevra hakimiyetine ulaşmanızı sağlar. Kullanıcı dostu tekerleklerinin yanı sıra hafif malzemeler geliştirilmiş olması da AR4094 Olimpia Control Cyclone filtreli süpürge gri modelini rahatça kullanmanıza imkân tanır. Sert zeminlere ve halı yüzeyine uyum gösteren tekerlekler, süpürgeyi dilediğiniz şekilde kullanmanız için size yardımcı olur. Tasarımını tamamlayan akılcı detaylarla dikkat çeken Arzum Olimpia Control elektrikli süpürge, kullanıcı dostu özelliklere sahiptir. Bu detaylar arasında bulunan tutacak bölümü, süpürgeyi tek elinizle rahatça taşımanız için size konfor kazandırır. Ürünün toz haznesi kısmının kolayca açılabilmesi de kullanıcı konforunu arttıran noktalar arasında yer alır. Böylece süpürme işlemlerinden sonra toz haznesini çıkarıp boşaltabilirsiniz. AR4094 Olimpia Control toz torbasız süpürgenin toz haznesi son derece geniş bir alana sahip olduğu için yüksek depolama kapasitesinden yararlanmanıza olanak tanır.

Arzum AR4094 Olimpia Control Cyclone Filtreli Toz Torbasız Süpürgeyi Neden Almalıyım?

Tozun dışarı çıkmasını engelleyen siklon teknolojisini kullandığı için AR4094 Olimpia Control Cyclone filtreli süpürge modelini almayı tercih edebilirsiniz. İstenmeyen maddelerin süpürgenizden yayılarak evinize dolmasını engelleyen bu teknoloji, hijyenik ve güvenli bir deneyim için özel olarak geliştirilmiştir. AR4094 Arzum Olimpia Control Cyclone filtreli süpürge yorumları içerisinde de ön plana çıkan siklon teknolojisi, kullanıcıların olumlu geri dönüşlerini kazanmayı başaran noktalar arasındadır. Arzum ürünleri arasındaki toz torbasız süpürge, ergonomik özellikleri ile de kullanıcılarını tatmin eder. Tutma sapı bölümünün ergonomik olarak dizayn edilmesi, süpürgeyi daha efektif ve güvenli şekilde kullanmanız için idealdir. Kol bölümünde emiş gücü ayarını yapmanız için ergonomik bir tuşa yer verilen Arzum Olimpia Control Cyclone filtreli elektrikli süpürge, ürünü dilediğiniz şekilde kullanmanıza yardımcı olacak özelliklerle donatılmıştır. Emiş gücü ayarı yapmaya imkân tanıyan kol kısmı, aynı zamanda tek hamlede süpürgenizi kapatmanız için de uygundur. Arzum AR4094 kullanıcı yorumları arasında da ürünün birçok akılcı özelliğinin bulunması öne çıkarılır. Bu noktalardan olan dayanıklı telli hortum detayı, süpürgeyi daha esnek ve konforlu şekilde kullanım için geliştirilmiştir.

Arzum AR4094 Olimpia Control Cyclone Filtreli Toz Torbasız Süpürgeyi Nasıl Kullanırım?

Uzun kablolu olarak tasarlandığı için Arzum AR4094 Olimpia elektrikli süpürge modelini son derece pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Kısa bir sürede açılıp kapatılabilen kablo bölümü, prize rahatça erişmenizi sağlar. Gövde kısmında yer alan LED gösterge bölümü ile de dikkat çeken Arzum AR4094 Olimpia Control Cyclone 899 W toz torbasız süpürge, kullanım esnasında ürünün hangi seviyede çalıştığını kolayca görmenize yardımcı olur. Gövce yüzeyinde bulunan düğmeleri kullanarak ürünün çalışma gücünü arttırıp azaltabilirsiniz. Motoru minimum oranda gürültüye yol açarak görevini yerine getirdiği için bu ürünü günün her saatinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 2.2 litrelik kapasiteye sahip toz haznesi tek tuşla çıkarılabilen Arzum Olimpia Control süpürge, kullanım esnasında zaman kazanmanıza yardımcı olur. Öte yandan turbo başlık ile beraber kullanılabilen bu ürün, derinlemesine temizlik yapmanız için elverişlidir. Halıların yüzeyinde yer alabilen tozları ve tüyleri bertaraf etmek için turbo başlık desteğinden yararlanabilirsiniz. Hem işlevsel hem de ekonomik bir ürün olan AR4094, düşük oranda elektrik tüketimi gerçekleştirir.

Arzum AR4094 Olimpia Control Cyclone Filtreli Toz Torbasız Süpürge Kimler için Uygun?

Yetişkin kullanıcıların rahatça yararlanabileceği Arzum AR4094 toz torbasız elektrikli süpürge, hızlı ve güvenli bir şekilde ev temizliğini gerçekleştirmenizi sağlar. Yüksek oranda toz hapsi sağlayan bu ürün, çeşitli alerjenlere karşı hassas olan kullanıcılar için idealdir. Bu özelliğiyle AR4094 yorumlar açısından pozitif geri bildirimler kazanan süpürge, kullanıcı dostu özellikleri ile fark yaratır. Farklı başlıklarla beraber kullanılmaya uygun olmasıyla da dikkat çeken Arzum AR4094 Olimpia 899 W toz torbasız elektrikli süpürge, farklı alanlara kolayca ulaşmanızı sağlar. Dar ya da geniş başlıkları kullanarak salonda ya da evinizin koridor bölümünde temizlik yapabilirsiniz. Aynı zamanda hesaplı olan Arzum Olimpia Control fiyatı sayesinde ürüne bütçenizi verimli şekilde kullanarak ulaşabilirsiniz. Ürünün ekonomik ve hesaplı avantajları bir arada sunması, AR4094 Olimpia Control Cyclone filtreli süpürge gri yorumlar açısından olumlu geri bildirimler elde etmesini sağlar. Farklı yaş gruplarındaki kadın ve erkek kullanıcıların yararlanabileceği bu ürün, temizlik yapmaya çok zaman ayıramayan kişiler için idealdir. Hızlı şekilde tozları ve kirleri çekmek için süpürgenin güçlü motor bölümünden tam destek alabilirsiniz.

Arzum AR4094 Olimpia Control Cyclone Filtreli Toz Torbasız Süpürgenin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

HEPA 13 filtresi ile öne çıkan Arzum AR4094 elektrikli süpürge, etkili bir temizlik için gerekli olan desteği sağlar. Havadaki tozların ve alerjenlerin tekrar evinize dolmasını engelleyen filtre bölümü, güvenli bir şekilde hijyen elde etmenize yardımcı olur. İki aşamalı filtreleme teknolojisini kullanan Arzum AR4094 Olimpia Control Cyclone filtreli elektrikli süpürge, %99.9 oranında başarı sağlayarak tozları hapseder. Aynı zamanda ideal boyutları sayesinde dar alanlara rahatça uyum gösteren AR4094 Arzum Olimpia Control Cyclone filtreli süpürge, farklı ortamlara kolayca adapte olur. Bu kullanışlı ürünün sunduğu avantajlar arasında ekonomik fiyat fırsatı da yer alır. Arzum AR4094 fiyat seviyesi açısından hesaplı bir ürün olduğu için evinizde yer vermeniz gereken elektrikli aletlerdendir.


Olimpia Control Cyclone Filtreli Süpürge - Gri


Ağırlık Güç Gürültü Seviyesi Ürün Rengi
10.10 KG 899 W 71 dB Gri
Hepa Filtreli Kablo Uzunluğu Toz Kapasitesi Yıkanabilir Filtre
Evet 8 M 1, 00-3, 99 Hayır

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Arzum AR4094 Olimpia Control Cyclone Filtreli Toz Torbasız Süpürge(Gri)
5.0
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek