Apple Apple iMac Fiyatları ve Modelleri

7 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Apple iMac M1 Çip 8GB 512GB SSD macOS Retina 24" FHD All In One Bilgisayar Pembe

Apple iMac M1 Çip 8GB 512GB SSD macOS Retina 24" FHD All In One Bilgisayar Pembe

34.999 TL
Apple iMac M1 Çip 8GB 256GB SSD macOS Retina 24" FHD All In One Bilgisayar Yeşil
Tükenmek Üzere

Apple iMac M1 Çip 8GB 256GB SSD macOS Retina 24" FHD All In One Bilgisayar Yeşil

30.999 TL
Apple iMac M1 Çip 8GB 256GB SSD macOS Retina 24" FHD All In One Bilgisayar Gümüş

Apple iMac M1 Çip 8GB 256GB SSD macOS Retina 24" FHD All In One Bilgisayar Gümüş

30.999 TL
Apple iMac M1 Çip 8GB 512GB SSD macOS Retina 24" FHD All In One Bilgisayar Mavi

Apple iMac M1 Çip 8GB 512GB SSD macOS Retina 24" FHD All In One Bilgisayar Mavi

34.999 TL
Apple iMac M1 Çip 8GB 512GB SSD macOS Retina 24" FHD All In One Bilgisayar Gümüş
Tükenmek Üzere

Apple iMac M1 Çip 8GB 512GB SSD macOS Retina 24" FHD All In One Bilgisayar Gümüş

34.999 TL
Apple iMac M1 Çip 8GB 512GB SSD macOS Retina 24" FHD All In One Bilgisayar Yeşil
Tükenmek Üzere

Apple iMac M1 Çip 8GB 512GB SSD macOS Retina 24" FHD All In One Bilgisayar Yeşil

34.999 TL
Apple  MHK03TU/A iMac Intel Core i3 8GB 256GB SSD MacOS 21.5" FHD All In One Bilgisayar

Apple MHK03TU/A iMac Intel Core i3 8GB 256GB SSD MacOS 21.5" FHD All In One Bilgisayar

22.479 TL

All In One bilgisayarlar içerisinde önemli bir yere sahip olan Apple'ın iMac serisi bilgisayarları, çalışmalarınıza güç katacak özellikleriyle sizlere sunulur. Kompakt tasarımlarıyla yer problemini ortadan kaldıran iMac bilgisayarlarda ekran ve kasa iç içe bulunur. Bileşenlerin ekran içerisine yerleştirilmesiyle kasa için ekstra bir yer düşünmenize gerek kalmaz. 4K veya 5K çözünürlüklü retina ekranları ile görsel işlerinizi yüksek renk doğruluklarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda güçlü işlemci ve ekran kartlarıyla birlikte iMac bilgisayarlar içeriklerinizi üretirken aldığınız render sürelerini oldukça kısa tutar. İşletim sistemi olarak Apple'ın kendi özel sistemi olan macOS iMac bilgisayarlarda bulunur. macOS'un oldukça kararlı bir sistem sunması sayesinde bilgisayarınıza kurduğunuz programları rahatlıkla çalıştırabilir ve programlar arası geçişlerde sistemden kaynaklı donmalar veya gecikmelerle karşılaşmazsınız.

iMac Modelleri

iMac modelleri farklı işlemci, ekran kartı ve ekran çözünürlüğü seçenekleriyle tüm kullanıcıların taleplerini karşılayabilecek çeşitliliktedir. Intel Core i3 işlemciye sahip iMac modeli AMD Radeon Pro 555X 2 GB ekran kartıyla 4K HD görüntüleri işleyebilecek güçtedir. 8 GB RAM ile çoklu işlemlerin kolaylıkla üstesinden gelebilir ve 4K ekranıyla özellikle Photoshop benzeri programlarda yüksek doğrulukta işler başarabilirsiniz. Intel Core i5 işlemci ve AMD Radeon Pro 560X 4 GB ekran kartına sahip bir başka iMac modeli ise 4K ekranı ve 8 GB RAM'i ile daha yüksek bileşenlere sahip bir bilgisayar arayanlar için tercih edilebilir. Bu iki iMac modeli de 1 TB depolama alanına sahiptir.

Profesyonel kullanımlar için 5K ekranlı ve güçlü donanımlı iMac modelleri de bulunuyor. Tüm iMac modellerinde olduğu gibi, bu güçlü modellerde de retina ekranla yüksek renk doğruluklarına ve görüntü çözünürlüğüne sahip olursunuz. Aynı zamanda 27'' ekran boyutlarıyla sizler için daha büyük bir alan sunarlar. Güçlü işlemci ve ekran kartı donanımıyla içerik üreticileri için oldukça verimli iş zamanları vadeden iMac pro fiyat konusunda bileşenlerindeki yükseltmelerden ötürü diğer iMac bilgisayarlardan farklılık gösterir. Intel® Xeon W işlemciye sahip iMac pro 4,2 GHz hızı ve 8 GB AMD Radeon Pro Vega 56 ekran kartıyla her zorlu işin üstesinden gelir. Yüksek yoğunluklu işlerinizi de hiçbir takılma olmadan yapabilmenize imkân tanıyan 32 GB RAM'e sahiptir.

iMac Özellikleri

iMac bilgisayarlar, ekranlarındaki çözünürlük ve renk doğruluklarıyla ön plana çıkar. 4K veya 5K ekrana sahip iMac bilgisayarlar ile grafik ve görüntü ağırlıklı işlerinizi yüksek doğrulukta gerçekleştirebilirsiniz. iMac Pro modelinde büyük çaplı işleriniz için dört bellek kanalı ile 128 GB boyutuna dek bellek desteği sunulur. Bu sayede büyük projelerinizi hiçbir sorun yaşamadan hayata geçirebilirsiniz. Ayrıca iMac Pro, Statik veya animasyonlu işlerinizi kolaylıkla rander'lamanıza olanak tanımasıyla her türden video içeriğini dilediğiniz yaratıcılığa ulaştıracak güce sahiptir. Tüm iMac modellerinde DDR4 SDRAM kullanılır. Yüksek performansın yanında düşük güç tüketimi de sağlayan bu RAM modeli ile aynı zamanda ısı problemi de daha az yaşanır. Apple iMac modellerinde yüksek hızda veri aktarımı sağlayan güncel USB 3.0 teknolojisi de bulunur. Klavye ve mouse gibi bileşenleri takmanıza yarayan bu bağlantı girişleri ile tam olarak bir bilgisayara sahip olursunuz.

Apple iMac Kullanıcı Yorumları

iMac bilgisayarlar yüksek bileşen özellikleri sayesinde kullanıcıları tarafından olumlu yorumlar almaktadır. Özellikle ekranıyla ön plana çıkan iMac bilgisayarlar fotoğraf, video veya animasyon üreticileri tarafından oldukça olumlu karşılanmaktadır. Yüksek ekran çözünürlüğü ve 500 cd/m² ekran parlaklığıyla görüntülerin oldukça gerçekçi olduğu dile getirilir. iMac klavye ve mouse bileşenleriyle beraber oldukça zarif bir görünüme sahip olan iMac bilgisayarlar sayesinde keyifli bir bilgisayar deneyimi sizi bekler.

iMac Fiyatları

Çeşitli modellere sahip olan iMac bilgisayarlar, içerdikleri farklı bileşenlerden ötürü fiyat farklılıkları gösterir. Yüksek sistem özelliklerine sahip bir iMac fiyat bakımından daha düşük özellikleri olanlara göre farklılık gösterir. Ekran çözünürlüklerinin artması, tercih edilen işlemci, ekran kartı ve RAM gibi ana bileşenlerin farklılık göstermesi fiyat belirlenmesinde etkilidir. Aynı zamanda kaliteli malzeme, kararlı bir işletim sistemi ve özel soğutma sistemleri gibi ayrıntılara sahip olan iMac bilgisayarlar, alüminyum muhafaza ile korunmaktadır. Gömme hoparlör ve SDXC hafıza kartı girişi gibi ekstra özellikler de fiyat belirlenmesinde etkilidir. Siz de tüm iMac modellerine Teknosa aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING veya Akbank Direkt Öde, 500 - 40.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.