Ücretsiz Kargo 

Anker Eufy Robovac 35C WiFi Akıllı Robot Süpürge

1.999 TL

  • Sipariş adımlarında Teslimat seçeneği olarak “Aynı Gün Teslimat’ı seçin,
  • Seçtiğiniz ürün aynı gün en geç 22:00’da sizde olsun!

Anker Eufy Robovac 35C WiFi Akıllı Robot Süpürge

Son yıllarda kadın ve erkek kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen, ev ve işyerlerinde üstün temizlik sağlayan, mobil uygulama üzerinden çalıştırılabilen ve yaşam alanınızı daha konforlu bir hale getiren akıllı robot süpürge arayışındaysanız, Anker Eufy Robovac 35C Wi-Fi akıllı robot süpürge tam da size hitap ediyor. Son teknolojik gelişmeleri ürünlerinde kullanan Anker Eufy, sağlığınız için son derece önemli olan temizlik sorununa çözüm getiriyor. En kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen robot süpürge, çaba ve zaman harcamadan temizliğin mümkün olduğunu kullanıcılarına yüksek performansı ile gösteriyor. Neredeyse her alanda kullanılabilen ürün, kullanıcıların hayatında vazgeçemeyecekleri teknolojik ürünlerden biri olmayı başarıyor. Eski temizlik yöntemlerini bir kenara bırakmanızı sağlayan cihaz, insan rehberliğine ihtiyaç duymadan çalışabiliyor. Peki akıllı robot süpürge, gelişmiş özellikleri ile sizlere neler sunuyor?

Anker Eufy Robovac 35C Wi-Fi Akıllı Robot Süpürgeyi Neden Almalıyım?

Anker Eufy akıllı robot süpürge, yalnızca evinizi değil kendin içini de otomatik olarak temizliyor. Temizlik yapma işlemini oldukça kolaylaştıran cihaz, ortalama 100 dakikalık çalışma süresi ile aralıksız çalışıyor. Cihaz zemindeki zor ulaşılan noktaları rahatça temizlerken sizin belirlediğiniz alandan asla çıkmıyor. Dokunduğu herhangi bir objeye zarar vermeden temizliğe devam eden Anker Eufy Robovac C35 Wi-Fi akıllı robot süpürge, hassas sensörleri sayesinde kendine de zarar vermiyor. 360 derecelik dönüş açısına sahip olan ürün, 55 desibel olan ses seviyesi ile siz farkına varmadan her köşeyi geziyor ve temizliyor. Otomatik şarj özelliğini bulunan bu akıllı ev süpürgesi, toz haznesi dolduğu anda toz sensörünü devreye sokarak gerekli bildirimi akıllı telefonunuza gönderiyor. Tüm bu özellikleri nedeniyle kullanıcılara birçok fayda sağlıyor. Hemen hemen her gün yapılan temizlik birçok kişinin ortak problemi olarak öne çıkıyor. Anker Eufy ile hayatınıza giren bu yeni nesil cihaz ile birlikte temizliğe vakit bulamama gibi problemler ortadan kalkıyor. Anker Eufy Robovac 35C WiFi akıllı robot süpürge, 0,6 litrelik toz kapasitesi ile evinizdeki tüm kir ve mikrop gibi sorunları ortadan kaldırıyor.

Eufy Robovac 35C Wi-Fi Akıllı Robot Süpürgeyi Nasıl Kullanırım?

Bu elektronik cihazın kendine özel bir kullanım algoritması bulunuyor. Anker Eufy akıllı robot süpürgenin kullanımı oldukça basit bir içerik ile öne çıkıyor. Üzerinde bulunan tuş mekanizması ile istediğiniz çalışma modunu seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Akıllı telefonlar için tasarlanan uygulaması üzerinden gerekli çalışma stilinin belirlenmesi ürünün farklı ve zahmetsiz olmasını sağlayan yöntemlerinden biri olarak karşınıza çıkıyor. Aynı zamanda çalışma süresi, emiş gücü ayarı ve benzeri özellikleri, temizlenecek olan zemine göre ayarlanabiliyor. 3 adet özel fırça başlığı ile kir ve toz parçacıklarını vakumlayarak kolayca söküp atıyor. Koltuk ve yatak gibi dar yerlere mükemmel incelik özelliği sayesinde girip çıkabilen bu akıllı robot süpürge, geniş toz haznesi ile uzun süre boşaltılmaya ihtiyaç duymadan temizlik yapmayı sağlıyor. Zamanlayıcı özelliği ile istediğiniz saatlerde temizlik yapıp, sizleri rahatsız etmeyecek şekilde programlanabiliyor. Olası bir aksilikte sesli bir şekilde uyarı gönderen bu cihaz konforunuz için özel olarak tasarlanıyor.

Kimler için Uygun?

Her kesimden kullanıcıya hitap eden bu ürün herkesin bir numaralı yardımcısı olarak öne çıkıyor. Sunduğu işlevsel özelliklerini ev ortamında olduğu gibi iş yeri ve benzeri mekanlarda da gayet kullanışlı bir performans ile ortaya çıkarıyor. Anker Eufy akıllı robot süpürge, yeni nesil teknolojik ürünler arasında en başta yer alıyor. Evinizde olmadığınızda dahi rahatça komut verebileceğiniz ürün siyah ve beyaz renk seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Çalışma esnasında kullanıcıları rahatsız etmemek üzere tasarlanan ürün, temizlik esnasında neredeyse duyulmayacak seviyede ses çıkarıyor. Ayrıca kısa ve hızlı şarj süresiyle ön plana çıkıyor ve ortalama 2 saat içerisinde tamamen maksimum batarya seviyesine ulaşıyor. Ortalama 120 dakikalık aralıksız bir kullanım süresinde sık sık şarj olmaya ihtiyaç duymayan bu cihaz 2 farklı çalışma modu ile sunuluyor. Li-ion tipi pil özelliği ise kullanım ömrünü artırıyor ve olası bir sorunda kolayca değişim yapılmasına yardımcı oluyor.

Modelin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Yaklaşık 1500 Pa emiş gücü ile öne çıkan bu ürün içinde bulundurduğu Boost IQ teknolojisi ile performans derecesini ayarlayarak hem enerjiden tasarruf etmiş oluyor hem de hassas yüzeylerde kalıcı iz bırakmıyor. 16 milimetrelik engel aşma kapasitesi ile önünde engel olduğunu tespit ediyor ve gerekli tırmanışı yaparak rahatça temizliğe devam ediyor. Bulundurduğu HEPA filtre ile dışarıya herhangi bir toz sızmasını engellerken sağlığınıza zarar verebilecek cinsten mikrop ve benzeri organizmaları içine hapsediyor. 320 milimetrelik çapı ile küçük görünse bile neredeyse ulaşamadığı yer bulunmuyor. Otonom süpürge olarak da bilinen bu cihaz, çalıştığı zeminde bulunan halı kablo ve benzeri objelerin üzerinden kolaylıkla geçebilecek yapıya sahip. Ancak kendi hacminden büyük ya da aşılamayacak kadar engebeli yapıların etrafından dolaşıyor. Mobil cihazınız üzerinden ürünün uygulamasını yükleyerek istediğiniz programlamayı kolaylıkla yapabileceğiniz bu ürünün ortalama 2.3 kg ağırlığı bulunuyor. Bir süpürgede aranan en önemli özelliklerden biri olan emiş gücü ise 1500 Pa’ya kadar yüksek performans veriyor. Yerleşik Wi-Fi özelliği ile birlikte akıllı telefon üzerinden temizliği kontrol edebilmenizi sağlayan cihaz, yıkanabilir filtresi ile birlikte hijyenik bir kullanım şekli sunuyor.


Mobil Uygulama Üzerinden Kontrol


BoostIQ Teknolojisi


0.6L Toz Haznesi


1500Pa Emiş Gücü


24 Ay Garantili


Resmi Distribütör Ürünü


Eufy Robovac 35C Wi-Fi Bağlantılı, Süper-İnce ve Daha Güçlü RoboVac RoboVac süper ince olabilir, ancak döşemelerinizin ve halılarınızın tüm kir, toz ve kırıntılardan uzak durmasını sağlamak için 3 noktalı temizleme sistemi, BoostIQ teknolojisi ve 1500Pa'ya kadar emiş gücüne sahiptir. Yerleşik Wi-Fi özelliği sayesinde tüm temizlik ihtiyaçlarınızı akıllı telefonunuzdan yapabilirsiniz. Mobil Uygulama Üzerinden Kontrol BoostIQ Teknolojisi 0.6L Toz Haznesi 1500Pa Emiş Gücü 24 Ay Garantili Resmi Distribütör Ürünü Yüksek Emiş Gücü RoboVac 35C, 1500Pa'lık emiş gücü ile kiri ve tozu kolayca temizler. Gözle görülür bir temizlik sağlar 3 Noktalı Temizlik Sistemi Üç adet fırça ve yüksek emiş gücü, üstün bir temizlik sağlamak için kiri etkili bir şekilde söker ve vakumlar. Üçlü Filtre Sistemi RoboVac, Temiz bir ev elde etmek için üç adet yüksek kaliteli filtre kullanır. Büyük Toz Haznesi 0.6L toz haznesi, boşaltma sıklığını azaltmak için tasarlanmıştır. Daha fazla temizlik için daha fazla kir saklayabilir. Dikkat Etmenize Gerek Yok RoboVac, merdivenlerden düşmemek için yüksek kaliteli sensörler kullanıyor. Sınırları Siz Belirleyin Özel ikili sınır sensörleri, RoboVac'ın yalnızca istediğiniz alanları temizlemesini sağlamak için Sınır Şeritlerini algılar. Sessiz Temizlik Gelişmiş fırçasız motor, vakumlama sesini önemli ölçüde azaltır. Sadece sesi takip et RoboVac sıkışırsa veya saklambaç oynuyorsa, EufyHome uygulamasındaki "Robot Bulunamadı" düğmesine tıklamanız yeterlidir.


Teknik Özellikler

Enerji yönetimi
Emiş gücü 1500 Pa
Tasarım
Toz torbası tipi Toz torbası
Ergonomi
Uzaktan kumandalı Evet
Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 325 mm
Genişlik 72, 5 mm
Derinlik 325 mm
Özellikler
Uzaktan kumandalı Evet
Teknik detaylar
Akıllı telefon uzaktan destek Evet
Gürültü seviyesi 55 dB
Çalışma zamanı 100 dakika

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Anker Eufy Robovac 35C WiFi Akıllı Robot Süpürge Yorumları