Çok Satanlar
0.0 (0 Değerlendirme)

Altus AL 10123 D 10 KG Çamaşır Makinesi 

Ürün Kodu: 115021017
 • En geç 24 Mart Cuma günü kargoda
Satıcı EGE TEKNO
8.899 TL
8.899 TL
Diğer Satıcılar (2)
Satıcı
Satıcı
TEKNOSA
Ürün Açıklaması

Altus AL 10123 D 10 KG Çamaşır Makinesi 

Altus AL 10123 D 10 kg çamaşır makinesi her mekana yakışan beyaz rengi, verimli enerji sınıfı, çocuk kilidi, dijital görüntüleme ekranı, taşma emniyeti, AquaWave tamburu, dengesiz yük kontrolü, otomatik su ayarlama sistemi ve daha pek çok yararlı özelliğiyle burada sizi bekliyor. Siz de bu niteliklerle donatılmış bir çamaşır makinesine sahip olmak isterseniz ürünü sayfamız üzerinden birkaç tıkla anında satın alabilirsiniz.

Neden Altus AL 10123 D 10 kg Çamaşır Makinesi Almalıyım?

Altus AL 10123 D 10 kg kapasiteli çamaşır makinesini satın almak için birden fazla nedeniniz var. Bunlardan ilki ürünün ses seviyesi. Altus marka bu cihaz 72 dBA ses seviyesiyle çalışıyor. Bir çamaşır makinesine göre oldukça başarılı olan bu özelliği sayesinde çamaşırlarınız yıkanırken çıkan gürültüye elveda diyebilirsiniz. Diğer yandan ürünün su ve enerji tüketimi de son derece tatmin edici. 100 çevrimde ortalama 59kWh enerji harcayan bu çamaşır makinesi, 52 litre su sarfiyatıyla kullanıcılardan tam puan alıyor. Tüm bunlara ek olarak Altus AL 10123 D 10 kg çamaşır makinesinde çocuk kilidi de mevcut. Evde yaşayan küçük çocukların, makinenin herhangi bir tuşuyla ilgilenmeleri durumunda işe yarayan bu özellik sayesinde çocuklarınızın güvenliği sağlanmış oluyor. Çocuk kilidini devreye aldığınızda basılan hiçbir tuş çalışmıyor ve böylece makine yıkama programını sürdürmeye devam ederken çocuğunuz da güvenle vakit geçiriyor. Ayrıca cihazın motor tipi inverter özellikli. Inverter motorlu çamaşır makinelerinde, yaşanan voltaj düşüklüklerinde motor kendi gücünü kesip voltaj düşüklüğünü engelliyor. Bu da olası istenmeyen durumların önüne geçmek için harika bir özellik olarak öne çıkıyor. Bütün bunlara ek olarak cihazda kalan zaman göstergesi de bulunmakta. Dijital gösterge ekranında sergilenen kalan zaman sayesinde çamaşırlarınızın yıkanmasının bitmesine ne kadar süre kaldığını açık ve net biçimde görüntüleyebilirsiniz. Son olarak bu makinede taşma emniyeti mevcut. Makine herhangi bir şekilde fazla su aldığında, aşırı su, su taşma şamandırasına geliyor ve burada birikerek dışarı taşmıyor.

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Altus AL 10123 D 1200 devir 10 kg çamaşır makinesini kullanırken ürünün bazı temel özelliklerine dikkat etmeniz gerekiyor. Bunlardan ilki cihazın çevre talimatları ile alakalı. Altus AL 10123 D 1200 devir 10 kg çamaşır makinesi, geri dönüşümlü malzemelerden üretilmiş. Dolayısıyla bu ürünü kullanım ömrü sonunda normal evsel ve diğer tür atıklarla birlikte atmak yerine elektronik cihaz geri dönüşümlerinin yapıldığı toplama merkezine götürmeniz gerekiyor. Bu merkezlerine nerede olduğunu bilmiyorsanız yaşadığınız yere en yakın yerel makamlardan bilgi alabilirsiniz. Öte yandan ürünün ambalajı da sürdürülebilir niteliklere sahip. Dolayısıyla kurulumu yapılan çamaşır makinenizin ambalajını da geri dönüşüm merkezlerine götürebilirsiniz. Ayrıca Altus marka bu ürün, sadece evde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ticari amaçlı kullanıma uygun değildir ve amacının dışında kullanılmamalıdır. Cihazın modeli AL 10123 D 7148273300 olarak belirtilmekte. Tüm bunlara ek olarak cihazın kurulumu da dikkat etmeniz gereken kısımlar arasında yer alıyor. Altus AL 10123 D 1200 devir 10 kg çamaşır makinesinin montajı sadece bu işte yetkili personel tarafından gerçekleştirilmeli. Ayrıca Montaj ya da temizlik işlemlerinin ardından ürünün yerine itilmesi sırasında su giriş ve tahliye hortumlarıyla elektrik kablosunun katlanmaması ve sıkışmamasına da özen göstermeniz şart. Makinenizin konumlandırılacağı yer de son derece önemli. Cihaz, düz ve sağlam bir zemin üzerinde durmalı. Zira uygun olmayan yüzeyler, cihaz çalışırken aşırı titreşime sebebiyet verebilir. Ayrıca ürünün çalışması için gerekli su basıncı, 1-10 bar (0,1-1 MPa) arasındadır. Makinenin sorunsuz çalışabilmesi için tam açılmış musluktan 1 dakikada 10 – 80 litre su akması gerekli. Eğer basınç, burada belirtilen aralıktan fazlaysa bir basınç düşürme valfiyle çözüm yoluna gidebilirsiniz. Tüm bu ipuçlarını göz önünde bulundurarak Altus AL 10123 D 1200 devir 10 kg çamaşır makinesini uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Altus AL 10123 D 10 kg Çamaşır Makinesi Kimler için Uygun?

Altus AL 10123 D çamaşır makinesi, evinde tertemiz çamaşır yıkamak isteyen herkes için uygun bir cihaz. Gerek ideal boyutu gerek üstün teknolojileri gerekse kullanışlı programları sayesinde Altus marka bu çamaşır makinesi her eve lazım türden bir cihaz. Kısacası ev hanımları ve üniversite öğrencileri için son derece uygun olan Altus AL 10123 D, evsel kullanım için tasarlanmış son derece kullanışlı bir çamaşır makinesi olarak buradaki yerini alıyor.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Altus AL 10123 D 10 kg çamaşır makinesinin öne çıkan pek çok özelliği bulunmakta. Bunlardan ilki ürünün verimli yıkama programları bulunması. Örneğin üzerinde çimen, kahve, meyve suyu gibi lekeler bulunan çok kirli çamaşırlar için makinedeki ön yıkama programını kullanabilirsiniz. Ön yıkama programı sayesinde çok kirli çamaşırlarınız daha etkili yıkanarak tertemiz olur. Sadece yaka manşetlerde vücut lekelerinin bulunduğu normal kirli çamaşırlar içinse beyazlar veya renkliler için önerilen toz ya da sıvı deterjanlar, normal dozajlarda kullanılarak program başlatılabilir. Bu aşamada dikkat etmeniz gereken tek konu, narin çamaşırları yıkarken kullanmanız önerilen sıvı deterjanları tercih etmek. Bu deterjanlar, yün ya da ipek gibi narin kumaşları hassas biçimde temizlemek için geliştirilmiştir. Son olarak bu makinenin boyutları da oldukça başarılı. 64 cm derinliğe, 84 cm yüksekliğe ve 60 cm genişliğe sahip Altus AL 10123 D 10 kg çamaşır makinesinin ağırlığı ise 72 kg.


Maksimum Dönüş Hızı Yıkama Kapasitesi Yıkama Programı Sayısı
1200 10 15

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Altus AL 10123 D 10 KG Çamaşır Makinesi 
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Memnuniyet Değişim Uygulaması
Memnuniyet Değişim Uygulaması
Satın aldığınız ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 25 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
250 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.