text.skipToContent text.skipToNavigation

Kadınlar Günü'ne Özel Fırsatları Kaçırmayın!

KADINLARIN HAYATINI GÜZELLEŞTİREN TEKNOLOJİLER

Kadınların elinin değdiği, adının geçtiği her şey güzelleşiyor, renkleniyor, olduğundan çok daha ilgi çekici hale geliyor. Buna teknoloji dünyası da dahil. Kadınların istekleri ve beklentileri işin içine girdiğinde çok daha yaratıcı çözümler devreye giriyor. 100 yılı aşkın süredir dünyanın her yerinde kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü şerefine biz de Teknosa olarak, kadınların hayatını güzelleştiren teknolojileri bir araya getirdik.

Siz de hayatınızı güzelleştiren kadınlara 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde hediye almak isterseniz, önerilerimize kulak verebilirsiniz.

Premier PRJ 3090 Katı Meyve Sıkacağı

Mart’ta hala soğuk günler hakim olsa da, sırada çok daha aydınlık ve sıcak günler var demektir. Kadınlar Günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz Premier PRJ 3090 Katı Meyve Sıkacağı, hem baharda hem de sıcaklarda ferahlatıcı kokteyllere, meyve sularına en doğal yoldan ulaşılmasını sağlayacak.


Delonghi Filtre Kahve Makinesi

“Kahveyi bıraktım… Sevgilimden ayrılmak daha kolaydı” demiş ünlü oyuncu Sandra Bullock. Eğer hediye alacağınız kişi ciddi bir kahve tutkunuysa, Delonghi’nin üstün teknoloji ve lezzetli kahveler üreten Espresso ve Cappuccino kahve makinesi harika bir hediye seçimi olacaktır.


Braun Silk Expert IPL Epilasyon

En kısa tüylere kadar almayı başaran Braun Silk Expert kadınların hayatlarına güneş gibi doğacak bir ürün. Kadınların yaz boyunca plajda huzurla dinlenmelerini sağlayacak bir hediye, kusursuz bir hediyedir.